• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
No Jitu, vzbudila se 5 a že si chce hrát a dělat blbosti, tak to vydržela do sedmi...pak zalomila a vstávala až teď- Já samozřejmě už neusla, tak jsem taková přejetá...

To počasí mě štve jak se má zkazit, jsem si už zvykla na teplíčko a sluníčko.

Holky chci se zeptat, máte někdo doma psa, i když máte mimčo?
16. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahoj holky,
Gábi děkuji za pozvání, ale máme dneska plavčo tak nemůžeme. Škoda jinak bych hned přijela.

Jinak u nás už druhá noc pitomá. Už se budí se řevem po desáté večer a zabere jen prso a pak po 2,5hodinách. :unamused: Ráno vstávala před šestou a protivka hrozná. Přijde mi, že jak pije v noci hodně tak ráno už nemám mlíko. Asi jí zítra ráno zkusím dát hrneček s UM. Něco jí trápí bobinku. Buď zuby nebo máme tu tíseň v 8.měsíci. Je fakt, že je teď hroznej mamánek to u ní neznám. :confused: Míšo neměla to Viki taky?

Šári my máme kočku.

Jitulko ty jo to vám dali krásný dárek na vítání. Tady dáváj jen růži a nějakej papír. Aspoň nějaký chrastítko by mohli. :angry: Růže mi po cestě omrzla a ten pamětní papír letěl do koše už před radnicí.
16. dub 2009 v 09:50  • Odpověz
pííííc kočky

kami ty jo .. teda my taky žádnej šlágr, mrňous střídá šílenej řev s ještě šílenějším smíchem - ale zuby jsem nakonec vyloučila, spíš ho podezřívám že si přihřál šešuli kaňour jeden :sweat_smile:
v noci se budil dneska teda dvakrát :slight_smile: já vim že to neni moc ale je to víc než jindy :grinning:

chrastítko dávali ještě loni na vítání .. letos už usoudili že je to zbytečnej luxus :slight_smile: přitom ten nápad s tou dílnou je super - neni jich tu tak málo a myslim že by každej z toho měl radost ... mně teda jako zarazilo i to že se neobtěžovali to ani napsat adresně :frowning2: jako vítáme tě Alexi, Anetko ...
16. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
Kousi viď? Krajský město a nedaj nic. V září někdo psal, že jim dali přívěšek s písmenkem. To je taky hezký. :dizzy_face: Tak to já ten papír asi ani nečetla a rovnou letěl do koše. Kdyby to bylo aspoň malý tak jí to schovám do alba, ale taková plachta neohebná. :angry:
16. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:

Gábi jsem tu až teď, bohužel nemůžu, dneska nám přijede vozit natěšená pratetka (ta jak studuje tu univerzitu 3. věku, pamatujete? :grinning: ), tak se těšim, že jí dám kočár a půjdu domů pohnout s nějakým zasunutým bordýlkem...ehm :sweat_smile:

Zejtra - pokud nebude vyloženě chcát, tak ve stromovce budu stejně, tak kdo se připojí...ten se připojí :grinning:

Jinak fekální news od nás - junior 10 dní nesrajdil, tak jsem se dneska poradila s MUDr a šoupla mu kousek čípku - nejdřív trochu zakňoural, pak se na mě zažulil, pak se pořádně najed a usnul :confused: :grinning: ... no a pak se teda milostivě a ouplně v klidu vytento a teda na 10 dní slabota :confused: ...mu dobře tráví evidentně :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dub 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahojky holky,

teď jsme přišly zvenka, je tam krááásně, jen ten vítr asi přinese déšť!

Šári, jasně, bydlíme na Vltavě :grinning: Takže klasika procházky - stezka, Tesco, Globus, Vrbenské rybníky :confounded:

Kamí, jasně, my jsme měli taky nějakou krizi, Vikí na mě visela, pořád se chtěla chovat, pořád kňourala! V noci to bylo taky síla, ještě teď se mi budí už okolo dvanácté na kojení, pak cca ve tři a a dneska vstávala milostpaní v 5:45hodin, takže mě totálně dostala! V sedm už samo byla mrzutá! Ale jsem neúprosná, jakmile vstává brzo, tak nejde spát dřív jak v deset, i kdyby se na hlavu postavila!!!!!

Holky, to vstávání v noci mě jednou zničí.....chjo, připadám si pořád taková nedospalá.....aspoň jednu NOC!!!

Hele, dotaz....cestovaly byste s takovým miminkem letecky k moooooooři? Berou do letadla kočár? A tunu skleniček s jídlem? Nejsou nějak váhově omezená zavazadla? Aby si třeba Vikís nesbalila jídlo a pak už by neměla nárok ani na spoďáry!!! :grinning:

Kamí, kde vy jste to byli na svatební cestě????
16. dub 2009 v 16:18  • Odpověz
Ahoj holky budějovický :slight_smile: :grinning:

Kamí:my jsme to měly taky a přesně touhle dobou,je pravda,že zrovna dostala Míša rýmu a do toho jí lez první zubák,ale bylo to fakt na mašli.Předtím ji stačilo dát do postýlky,párkrát tam hejkla a usnula,ale pak..usínat jedině na mě,jakmile jsem ji tam odnesla hned byla vzhůru,takže jsem ji tam dávala třeba na třikrát,pak usnula tak na hoďku maximálně 2 a byla vzhůru třeba 3 hodiny,nekňourala ale chtěla lézt a hrát si :cry: ,takže jsme pár dní spaly v obejváku,aby se taťka s Honzíkem vyspali,teď už jí to přešlo,ale usínat většinou chce u mě,teprve,když se moc vrtí a hemží tak ji odnesu do postýlky a usne.Ale za prospanou celou noc dám cokoliv a to už to takhle máme 5 let,takže jsem fakt byla ráda,že už několikrát si je naši nechali přes noc v Táboře a my si zařídili co jsme potřebovali a trochu se dospali :wink:

Kuli:já bych zatím letecky necestovala,ale ne z toho důvodu,že bych si myslela,že to malá nezvládne,spíš proto,že si myslím,že je to zbytečný,ale to je jen můj osobní názor,my se taky chystáme k moři,ale autem po vlastní ose.ale co jsem takhle viděla na letištích,tak kočárek s sebou určitě mít můžeš,zavazadla váhově omezená určitě jsou,ale myslím si,že tyhle informace ti řekne každá cestovka

Jinak jsem četla,že srazík na Oáze se vám vyved,bylo fakt nádherně :slight_smile:

Míša dneska udělala 3 kroky úplně sama bez držení :slight_smile:

Tak jsem vám sem zase vpadla a už jdu
16. dub 2009 v 16:40  • Odpověz
Kuli, my máme v plánu jet příští rok k moříčku, to bude Andě rok a půl. Kočárek do letadla mít můžeš, máš ho u sebe do poslední chvíle než jsi odbavená do letadla, takže pohoda. A při příletu do cíle ti ho zase po výstupu hned dají. Zavazadlo může mít 25 kilo.

Hele Kuli ty chodíš sama kolem vrbenských rybníků?
16. dub 2009 v 17:05  • Odpověz
Ahojky holky, díky za rady!

Šári, momentálně chodím s manžou, protože je po operaci a marodí, ale jinak chodím sama, nechceš se když tak cca za měsíc přidat?????? :slight_smile: A ty bydlíš taky na Vltavě?
16. dub 2009 v 17:28  • Odpověz
Ne, my bydlíme na Zavadilce. Ale na Vltavu je to kousíček přes cvičák.
16. dub 2009 v 17:56  • Odpověz
Ahoj holky,

Kulli, my jsme s malým letěli již několikrát, vždy bez problému a jak psala Šárka, kočár máš s sebou až k nástupu a hned po výstupu ti ho dají. Ovšem ne čsa, které jsou hovada a dají ti ho do nadměrných zavazadel a dostaneš ho např. v Praze asi až hodinu po příletu kousek od pásů. Já takhle táhla na ruce 10ti měsíční dítě přes celý letiště, zpocená, nasr...á, malej mrzutej, protože jsme ho vzbudili. No super. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já zítra, jestli bude aspoň tak jako dneska, bych dorazila do oazy asi až kolem 3 (vezem po 2 psi na očkování), jestli bude mokro jedu směr bezbot, sucho a hřiště :slight_smile:
16. dub 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahoj mamulinky :dizzy_face:

Tak na to vitani jsem zvedava... si myslim, ze taky nedostanem nic - teda mozna kytku a nejakej papir :sweat_smile:

Ted jsme cely dny venku, jak je pekne :dizzy_face: ale dneska uz to docela fucelo a zitra bude na 100% hnusne.. jenom si rikam, aby bylo tak nejak kloudne po dobu, co budem rehabilitovat - resp. manza... ja se musim nekde cournout a netusim kde :frowning2: uz me to mesto moc neba :rolling_eyes:

Na dovcu bychom chteli taky pristi rok, ale jenom autem do Itosky :wink: byly tam moje dve zname a moc si to chvali :slight_smile: tak to asi taky prubnem... jenom to chce jeste nejaky rodice s detickama, aby si mohli hrat spolu :slight_smile:
16. dub 2009 v 19:42  • Odpověz
Mala uz asi usnula, tak jdu zkontrolovat manzu - provzdusnuje travnik plnej mechu, jeste to musime posypat nejakym sra*em proti mechu a hnojivem a pak uz muze prset a prset :slight_smile: aby to zacalo ucinkovat :dizzy_face:

Tak pa a brou!
16. dub 2009 v 19:45  • Odpověz
Dobrý večer,

tak zítra ta Stromovka platí? Jestli nebude lejt tak určitě dorazíme. Kdo ještě přijde?

Míšo a kam se chystáte na dovču? Na svatební cestě jsme byli na Bali. :dizzy_face: Mým snem je se tam ještě jednou v životě podívat, byl to ráj na zemi. :dizzy_face: :dizzy_face: Letos nikam nepojedeme, ale příští rok bysme chtěli ject někam víc rodin. Buď autama nebo letadlem.
16. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jani jsem ti ani neřekla, že máte pěknej baráček. A to tam bydlíte sami nebo s rodičema? Fakt hezkej a na klidným a pěkným místě.
16. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz
Pájo jakou budete mít kuchyni? My byli dneska juknout u Arnolda na dveře a Hanák kuchyně a nádhera. Vůbec ale pořád nevím jakou vybereme.
16. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
Čaudy :slight_smile:

Kousi fotky supeeeer, nejlepší je ta, jak Alík kouká z kočárku :slight_smile:

Kamčo od Hanáka budem mít kuchyň my, bude to třeskutá moderna :wink:
16. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
No jáááá budu ve stromovce, asi od jedný a jak řikám, pokud nebude cedit, tak dlooouho :slight_smile:
16. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
Páji a jakou? Nějakou tu hodně barevnou? Mně se líbí taky, ale já se těch barev bojím, že se mi za pár let nebude líbit. Vemu zítra katalog a ukážeš mi jí jo? Ty jo já se těším na zítra, jestli bude pršet tak to bude blbý.... :frowning2:
16. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
Kamčo v katalogu asi neni :frowning2: , je to typem ta, jak jí v showroomu mají oranžovou, pracovní deska je jakoby hodně velkej ostrůvek a na něj je napojenej stůl. Za prac. deskou je stěna jako kvádr na stěně a v něm veprostřed spotřebiče a kolem skříňky. Do oranžový teda nejdem :confused: , bude smetanovo-černá.

Já se taky těšim :slight_smile: , doufám, že to s tim deštěm nebude tak žhavý. Jo a v oáze už točej super zmrzku! :slight_smile: Dneska jsem tam byla s tetkou.

Kamčo mám pro tebe na zejtra ten Sudocrem :slight_smile:
16. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ahojky holky,

díky za názory ohledně cestování! My jsme totiž měli jet s manžou na měsíc do lázní, ale nakonešc jsme to nějak rozmysleli, on by chodil na procedury, já bych měla cca 2 denně, takže bysme se tak nějak míjeli, vždycky bysme se prostřídali v hlídání Viktorky a společně chodili snad jenom na jídlo a možná na nějakou procházku, ale na nás je to nějaký až moc nalajnovaný a plný důchodců, takže sice to ještě zvažujeme, ale za tu cenu pobytu pro mě, bysme měli docela hezkou dovolenou někde v zahraničí, tak proto se ptám! A navíc, měsíc je dost dlouhá doba na to, být někde s takovým malým dítětem, cooo?

Koukám, že se chystáte do Stromovky! Tak si to tam užijte! My jedeme v sobotu k našim na Šumavu, budeme tam cca do středy, v pátek razíme do Prahy, manža na kontrolu po operaci :wink:

Jinak Kamí, to musí být super, když jede takhle na dovču víc rodin s dětmi, to by se mi taky líbilo :astonished: :grinning:
16. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz
Nazdarek, tak se na vas jdu jeste podivat :slight_smile:

Mam toho plny brejle dneska... jeste nas ceka zitra :stuck_out_tongue_closed_eyes: shrabat vsechen ten hnusnej mech, ble :confused: to by clovek nerekl, kde se to tam vzalo :sweat_smile:

Kamci, jezis, diky :slight_smile: to je proste typickej domecek ze zacatku 90.let :grinning: ale mame se tu fajn, to jo :wink: kousek do mesta, ale pekne v klidku :dizzy_face: bydlime s nasima :grinning: ale ti letos zacinaji se stavbou, tak jsem zvedava, jak jim to pujde :slight_smile:
16. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
Kuchyn od Hanaka, jo, holky :dizzy_face: vy si zijete teda :sunglasses: :grinning:

Kullli, tak udelame nejakou mega dovcu pristi rok i s prckama, co? :grinning: :wink:
16. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ahoj holky jdu se na vás jen mrknout :wink:
u nás noc taky nic moc vypadá to na ty zoubky když to porovnám tak je stejnej průběh jako u dolnních akorát že to jsem nevěděla co jí je ( v noci se od jedenáctý budí kažkou hodku a přes den se chce jen chovat pokládá si na mě hlavičku a šmudlíkuje se o mě)
když bude zejtra kloudný počasíčko tak dorazíme aspoň na chvilku těšim se
papa a dobrou noc
omlouvám se že na nic nereaguju ale nedočítala jsem
16. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz
Zdravím po ránu :wink:

já si hlásím další áčko ze STromovky, u nás děsně fičí vítr a prší, takže to pro nás na procházku není (kdyby se to změnilo, tak přijdeme).

Ty jo, Kami, Bali, tam by se mi taky líbilo. Bylo to tam pěkný? a kdy jste tam byli? My byli na poslední slušný dovolený taky na svatební cestě, od tý doby jezdíme jen do Anglie a to fakt dovolená není. Vracíme se domů jak zpráskaný psi a potřebujeme tak týden, aby jsme se dali do pořádku a srovnali rozmazlený psi :slight_smile:

přeju hezký den
17. dub 2009 v 07:24  • Odpověz
naždáár koukám tak nejsem jediná kdo tu dneska čumákuje od rána :grinning:

já budu mít taky áčko :frowning2: zaprvý mám ukrutnej kašel :frowning2: vůbec nevim kde jsem k němu přišla :frowning2: a za druhý asi budu muset do práce :frowning2: i když z toho se hodlám taky mírně asi ulejt radši :frowning2:

my na dovče ještě nebyli :slight_smile: měli jsme jet v dubnu někam za teplem ale alík se holt poved rychle no :grinning: tak to padlo na výbavičku :grinning:
ale sousedů byli s prckama - jedny autem a jedny letěli a měli myslim že golfky sebou ale to nevim ale mohla bych se ti zeptat ..
17. dub 2009 v 07:41  • Odpověz
autor
Kuk :slight_smile:

Hm, tak venku je to na pikaču, ale aspoň neprší...zatim :grinning:
Pokud nebude ani dál, tak já do stromovky jdu (kam jinam taky, když to mám vedle domu :rolling_eyes: ), ale naprosto chápu, když nepřijdete...je to dneska takový ponurý, fujtajbl :confounded: Jsme se toho sluníčka namlsaly, co? :slight_smile:

S dovčou s prckem někam do dáli my teda letos určitě nic, je přeci jen ještě pidi, ale hodláme strávit aspoň 14 dní na chalupě, přece jenom horskej vzduch je prima a nikdy tam neni vedro...příští rok nevim, spíš uděláme tu kulišárnu, že necháme mládě u našich a pojedem s H. se na prodlouženej víkend vymáchnout do moře :slight_smile: S malým k moři nevim...je to po mně světlouš, takže na sluníčko vůbec, z moře bude mít ještě prdlajs, to je bazén na zahradě to samý :confused:
17. dub 2009 v 08:51  • Odpověz
Jůůůůůj vy jste toho nakecaly :confused: :grinning: :grinning:
Jinak přeji dobré ránko :wink: Tady teda dneska počasí fakt super :unamused: Ještě neprší, ale zataženo je teda slušně a fouká vítr :angry: Člověk si na to krásný počasí zvykne rychle :slight_smile:

Kulli a kam vyrážíte na dovču? :slight_smile: My letos ještě nikam nepojedeme, asi až příští rok.
17. dub 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahoj kočky!

Tak jsem uspala tu mojí princeznu! Spinká jak zabitá!

To počasí dneska fakt fujtajbl, odpo razíme do Globusu, potřebuju vlhčený ubrousky, mají akci, takže tak 5 balení určitě, kaši a kouknout se na houpačku, takovou tu skořápku, taťka už Vikí houpal na hřišti a kulpodivu v tom pohodlně seděla a moc se jí to líbilo! Toť dnešní plán! A zítra na tu Šumavu, moc se těším, jenom to počásko by mohlo být lepší!

Žvíži, ta skupinová dovča příští rok by vůbec nemusela být špatná!!! I kdyby to bylo jenom tady na pár dní v Čechách, to bysme fakt mohly naplánovat :grinning: Byla by sranda!

Jitul, zatím ještě nevíme, ale manža byl na té operaci srdíčka a jeho tatík nám řekl, že nám zaplatí 14 dní u moře, tak nevíme. Příští týden jede manža na kontrolu do Prahy, tak se tam zeptá, jestli vůbec může vycestovat (do té operace nesměl) a pak se na něco mrkneme. Chtěli jsme ty penízky použít na ty lázně, ale 4 týdny je fakt hrozně dlouhá doba a manža říkal, že by se tam mezi těma důchodcema necítil a prostě má proti tomu nějakou averzi!!!
17. dub 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahoj holky,
hm tak už prší. :pensive: Takže stromovku dneska vypustíme. Asi půjdeme max nakoupit. :frowning2:

Jinak u nás opět noc na nic. Od dvou se tam mrcasila a pořád na mě koukala a chtěla ke mně. Takže od tří u nás spala v posteli. :unamused: A chrněla potvora skoro do sedmi. Ale nechci jí na to učit, ale jak jsou starší tak to bude čím dál horší to mi je jasný.

Gábi Bali bylo nejkrásnější místo, kde jsem byla. Úplně jiný svět a fakt ráj. Nejmilejší lidi, nejlepší jídlo, oceán, příroda no prostě nádhera. Jsme si s MM říkali, že než tady někde po Evropě, kde z každýho akorát ždímou prachy tak našetřit a ject jednou za tři roky na pořádnou dovču. Ale je to fakt dálka. 24 hodin cesty s přestupama. :confounded: Ale fakt to stojí za to, doporučuju moc.

Páji tak to budeme mít v baráčku nádherný. Mně se hrozně taky líbí smetanová barva do kuchyně, ale mm moc ne tak to asi bude nějaké tmavé dřevo ořech nebo cherry a smetanová deska a doplňky, židle a tak. No ale to se může ještě změnit. Ale Hanák teda jistej neni spíš jsme zbýrali inspiraci.
17. dub 2009 v 10:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.