• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
kami,
cestování nám nikdy problém nedělalo, nejdýl jsme byli na cestě 48 hodin s časovým posunem 11 hodin. A to byla palba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my jsme se právě na svatební cestě taky namlsali a už se nám nechce do hotelu, atd. ani jeden nejsme plážový typ, nesnáším akce typu "animační programy", ale taky je pravda, že se toho bohužel asi teď nezbavíme. Pokud pojedem někam, tak budeme vybírat dle prcka a ne dle našich představ. Mně se třeba tady v evropě moc líbilo na Kypru, ale my jsme si pronajali auto a procestovali to tam. Naprostá hrůza pro mně byl Egypt, tam se v životě nevrátim!!!

No, holky, já budu odpoledne s prckem a kámoškou v bb, kdo by šel kolem a měl náladu, zastavte se
:wink:
17. dub 2009 v 10:52  • Odpověz
ahoooj tetičky :slight_smile:
hmm počásko nevyšlo co a já tu příští tejden nejsem od středy jedu k rodičům na Lipno.
Takže dnešní stromovka nebude taky místo toho pujdu nakoupit pro malou nějakou kaši včera dostala Andrejka hrneček na pití ale spíš si s nim v puse jen hraje a když jí z něj něco nateče do pusinky tak se jí to moc nelíbí :grinning:
My máme už na červen zaplacenou dovču v Maďarsku v termálních koupalištíš jezdí tam muj brácha s dětma a moc si to chválí dá se tam jezdit i na bruslích takže pro nás ideální dopoledne brusle a odpoledne koupání.
A ještě by jsme chtěli do Itálie k jezeru Lago di Gara
17. dub 2009 v 11:40  • Odpověz
Gábi jak je škaredě tak mám aspoň čas a študuju knížku s příkrmama vypadá fakt supr uvidíme ještě jak to bude Andrejce chutnat :wink:
17. dub 2009 v 11:50  • Odpověz
teď vidim že mi chybí písmenko v jezeru Lago di Garda :dizzy_face:
17. dub 2009 v 11:52  • Odpověz
Maru, já budu v Globu na nákupu po 2 (mm odveze naočkovaný psi domů), já nakoupím a pak jedem do bb. V kolik tam budeš? (jestli tam teda nejsi už teď :frowning2: )
17. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
Haló, haló, je tu někdo? Konečně je hnusně, mrňous spí, tak jsem vlezla po čase zase k počítači :wink:
17. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz
No... a tady jak na potvoru nikdo... :wink:
17. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahojik :slight_smile:
Tak my dneska tu rehabku flakli :sweat_smile: Privezli uhli, tak MM rehabilituje takhle :sweat_smile:

Mala usnula, tak si pisu seznam, co vsechno nakoupit, pac jedem s tchynuli taky do Globu :slight_smile: to bude zase palka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Eri, jsi tu jeste???

Zitra mame to vitani, tak na nas myslete... jeste musim doladit moucnicek, zitra se tu ukazu asi az vecir, tak poreferuju, jaky to bylo :grinning:

Jinac mi opet leze zub.. lituju ty deticky, fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes: tentokrat 8 na druhy strane,uaaaaa :unamused:
17. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jo, Miso - ta dovca by byla urcite supr :slight_smile: deti by si aspon vyhraly :wink: :dizzy_face: to uz budou velky :dizzy_face:
17. dub 2009 ve 14:03  • Odpověz
Nazdáááár Jani, jo jo jo, jsem tady!!! :grinning: Jé, vy jdete na vítání občánků? My bysme taky chtěli, ale asi utřem...
17. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz
Eri, no jo :slight_smile: zejtra ve dve... to jsem na to zvedava.. v nedeli slavime pulrok, tak to s tim spojime a udelame si takovou minioslavicku :dizzy_face:
Kdy uz budete v CB? Od kvetna??? :slight_smile: Uz se na vas tesime!!! :wink:
17. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz
No tak to si to zítra parádně užijte :slight_smile: Tobě rostou moudráky? Tý brďo, já myslela, že se už nemám čeho obávat, a oni si zatím asi teda vyrostou, kdy uznají za vhodný?! :angry:

Jo, už se nám to krátí, Míra by se měl vrátit cca za 14 dní a pak v nejbližším možném termínu hurá zpátky do bytečku v Budějkách :dizzy_face:
17. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz
No tyjo, vy už jste teda veliký...! Dyť to bylo před chvilkou, co jsi říkala, jaká je to paráda, že už je Any velká, že jsou jí dva měsíce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz
Moudraky, jojo... vzdycky jedna strana, pak zas druha - takhle se mi stridaj, mrchy :angry: :grinning:

No, tak to az tu budete, tak doufam, ze bude pekne, abychom se mohly sejit nekde ve meste a dat si neco dobryho.... treba nejakej poharek nebo zakusecek :grinning:

Budu muset manzu vytahnout do Recky :slight_smile: se mi stejska po gyrosu... zase :dizzy_face: kdyby tu byl slintajici smajlik, tak bych ho hned pouzila :grinning:
17. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz
Vidis, a je ji pul roku.. a vam uz 3 mesice :slight_smile: je to fakt strasny, jak to utika :frowning2: az je mi to nekdy lito... ted nam vyrostou a pak uz budou jenom velky a vetsi a nejvetsi :grinning: a zlobit budou vic a vic a viiiiiiiiiiiiiic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz
Holky čáááu, jste tu ještě? :slight_smile: Eri tebe jsem tu nepotkala on-line ani nepamatuju :grinning: To je nezvyk že už jsi v ČR, vždycky když se tu ukážeš tak přemýšlím, kolik máte ted v MX hodin :grinning: :grinning: :grinning:
Týý jo, Víťulka už je tak velikej :confused: Je to fešák :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani to vítání si užijte a zítra určo napiš jak se vám líbilo :wink: A at tě zub už netrápí.S těma zubama jsou starosti už fakt od malička a ž do smrti :angry: :angry:
17. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz
Do Řecký na gyros? Ten jsi tam měla, když jsme se viděly posledně ne? Ale to s tebou clomaly těhotenské chutě... Nejsi zase těhu??? :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz
Eri, jezis, nestraaaaaaaaaaaas :grinning: Ja ho miluju i takhle, vis... od ty doby, co jsme tam byly spolu a s Kousi, jsem ho nemela :frowning2: chapes... chut je silna :grinning:

Jito, nazdar :slight_smile: Zuby budou trapit asi jeste dost dlouho... je to naprd :unamused: Ja bych chtela taky nejakou soupravicku, jako jste dostali vy :dizzy_face: ale nedelam si plany nadeje :grinning: si myslim, ze to bude jenom kytka a papir :sweat_smile:
17. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz
Hele Eri a Víťulka celej tatka co? :slight_smile:
17. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ahojky Jíťo, no mně to taky chvilku trvalo, než jsem se zkalibrovala... třeba když jsem volala z Rokycan mamce do Jihlavy, tak jsem přemýšlela, jestli už tam nemá večer a nespí... :grinning: :grinning:

Děkujem za pochvalu Víťuly, já mu to vyřídím :wink: Vy už jste taky veliký, to není možný, jak rychle to utíká...

Jo, já mám taky chutě, na pořádnej stejk... ježiš, ten bych si fakt dala, asi budu muset znásilnit MM až se vrátí, abychom někam zašli...
17. dub 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jani třeba dostanete nějaký pěkný dárečky :wink: A vy spadáte pod Budějovice?Nebo kde to budete mít?
MM mi zrovna volá, tak se mu jdu věnovat... ještě se tu ukážu, tak za půl hodinky
Holky já mám zase asi 14 dní hrozný chutě na pizzu.Tady u nás dělají sice dobrou pizzu, ale nejlepší dělají ve Velenicích, na tu jsme vždycky jezdili, ted už jsme tam nebyli asi půl roku.Eri asi u nás bude taky znásilňování :grinning: :grinning: abychom někam zašli :grinning: :grinning:
17. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz
Jito, nene, my jsme Vcelna :grinning: zadny Budky :grinning:
17. dub 2009 ve 14:24  • Odpověz
Eri tak papa, já za chvíli taky zmizím, musím to tu taky trošku zkulturnit :sweat_smile:
17. dub 2009 ve 14:24  • Odpověz
Takže máte vítání přímo ve Včelný?Já právě nevěděla jestli ještě nespadáte pod Budějovice :sweat_smile:
17. dub 2009 ve 14:25  • Odpověz
Jito, tak pizzu bych si taky dala :dizzy_face: tu ja miluju... tak az pojedes priste do Bud., tak na nejakou zajdem :wink:

Mam tu sestrenku, tak mazu taky :frowning2: pa
17. dub 2009 ve 14:25  • Odpověz
No určitě zajdem , mnam mnam :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak taky papa Jani, mějte pěkný víkend :dizzy_face:
17. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz
Teda ženský, co to je tady za diskuzi samý gyrosy, steaky a pizzy a mě tečou sliny jako opratě! Zakazuju psát o takových dobrotách!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2009 ve 14:40  • Odpověz
Čáááu Šári, já už jsem zpět, ale kouká, že už zase možná sama...
17. dub 2009 ve 14:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.