• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Pizzu jsem dělala dneska k obědu... falešnou teda, z lístkovýho těsta na plech, ale i tak byla dobrá :slight_smile:

Já tu teď vybírám na netu svatební šatičky... příští týden je půjdem zkouknout v reálu a možná už taky nějaký rovnou zamluvíme :dizzy_face:
17. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz
Eri, vy ještě nejste svoji?
17. dub 2009 v 15:01  • Odpověz
No, nejsme... my jsme to zatím nějak nestihli... :sweat_smile:
17. dub 2009 v 15:12  • Odpověz
Tak to jo. A kdy plánujete svatbičku?
17. dub 2009 v 16:15  • Odpověz
Ahoj holky, snad mě nevyhodíte :confused: chtěla jsem vás zeptat, jestli byste některá nevěděla o nějaké zahradě k pronájmu? Stačila by malinká. Díky.
17. dub 2009 v 18:24  • Odpověz
Jééé Mumu a kdy plánujete svatbičku??? :dizzy_face: Vím, že už jsme se o tom tenkrát bavily, ale jsem hlava děravá, tak se ptám radši ještě jednou :sweat_smile: Už jsi měla i vybraný nějaký šaty vid? :slight_smile:

Oli já ti bohužel neporadím :frowning2:
17. dub 2009 v 19:10  • Odpověz
Oli já taky o ničem bohužel nevím :frowning2: .

Holky, já bych si svatbu dala ještě jednou! Bylo to krásný, jen bych si přála půjčení šatů jako sponzorský dar... :sweat_smile:
17. dub 2009 v 19:58  • Odpověz
Oli, také o ničem takovém nevím....

Mumu, ahooooj, tak jak se má náš ženich????? :grinning: Hele, nevím, jestli jsem to pochopila dobře, ale za 14 dní byste měli být v ČR?????? :astonished: Těšíš se? A svatba bude tady???? Jééé, taky bych si dala opáčko!!! Bylo to super :dizzy_face:

Holky, to počasí dneska stálo za prd! Naši volali, že si máme vzít teplé oblečení, že na Šumavě je 10°C!

Dneska jsme si byly v Globusu vyzvednout kartičku Mimi Klubu, máte někdo? Jsou tam docela dobré ceny a ještě uvítací dáreček - Sunárek - takové ty 4 ks přesnídávek!
17. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz
Hoja hoj :slight_smile:

Oli, tak se pridavam do klubu :frowning2: taky nevim :frowning2:

Miso - jojo, ja jsem taky v Mimi-klubu a tenkrat jsem dostala blby vlhceny ubrousky :stuck_out_tongue_closed_eyes: to Sunarek je lepsi teda...

Ale napsala jsem si o vzorecek do "Sunaru" - ted nevim, jak se jmenuje ta firma... :sweat_smile: a poslali mi celou velkou kasi Sunarku :dizzy_face: Zadaco, to je parada :grinning:
17. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz
Holky jakto, že jste v Globu dostali uvítací balíček? My máme prd!!!! :angry: Neřádi jedni!
17. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz
Holky, děkuju, jen mě už nebaví kličkovat na sídlišti mezi těma hovn@ma.
17. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz
Holky dneska nějak ponocuju :grinning: :grinning:
Do toho mimi klubu se taky chystám, až pojedeme do Globusu tak se tam chci zaregistrovat.Stačí dát rodný list prcka nebo k tomu ještě něco chtějí?
Já jsem v Hami klubu a posílají mi každý měsíc nějaký vzorečky a docela zajímavý brožurky, je to fakt dobrý, doporučuju :wink:

Kulli to máš pravdu, počasí stálo za prd a ted ještě pár dní asi bude :angry: Vy vyrážíte na víkend na Šumavu jo?Tak si to tam užijte :dizzy_face:

Jééé svatba, no jo, taky bych si ten krásnej den zopákla :dizzy_face: :dizzy_face:Byly to přípravy půl roku dopředu a pak ten den tak rychle utekl :frowning2:

Tak já jdu na kutě, dobrou noc a krásný víkend :dizzy_face:
17. dub 2009 ve 22:15  • Odpověz
Oli, tak to naprosto chapu :wink:

Sari, tak to je divny :sweat_smile:

Ad svatba - kdo by si to rad nezopak, ze jo... akorat bych jeste vylepsila par malickosti :dizzy_face: a bylo by to uuuuuuuuplne tip top :grinning:

Jdu taky chrnet, zitrek mame narocnej :rolling_eyes: brou
17. dub 2009 ve 22:33  • Odpověz
achoj princezničky, jdu vás pozdravit, než vyrazíme na chajdu, byť mám teda brutální kašel :unamused: ale uklidit se tam prostě musí, jinej víkend už to nestihnem :frowning2:

oli bohužel nevim ještě před třema rokama bych ti nabídla naší, teda dědovo, přenechával nájem u budvaru, byla hezká moc ale děda už to nezvládal :frowning2: ale teď o ničem nevim ...

a já bych na svatbě nic neměnila :grinning: :grinning: na co bych si potom po letech stěžovala až budu stará ? co bych dědkovi vyčítala ? :grinning: kdyby byla dokonalá :grinning:

jo my v globusu dostali přesnídávku s borůvkama kterou malej celou vyblinkal :grinning: teda ty dvě lžičky co jsem do něj dostala .. ale zbytek jsem snědla a docela mi to chutnalo :slight_smile:

jo a z hamiklubu mi došly včera vzorečky ale říkaly holky že tam měly ještě rámeček na fotku a to my neeee :cry: fňuk :grinning: ale jejich jablíčkovo-hruškovou frutapuru už ten náš lump docela zbodnul, neříkám že s chutí ale půlku tak určo .. a nic nevyblinkal ... jsem mu tuhle koupila švestkovou a ta mu taky nejede .. zatim ..
18. dub 2009 v 08:35  • Odpověz
Oli a na jakém sídlišti kličkuješ mezi hovínkama? :grinning:
18. dub 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahoooj maminy :slight_smile: Dneska tady asi nikdo nebude, většina odjíždí pryč jak tak koukám :slight_smile: My se nikam nechystáme, akorát k nám odpoledne přijedou 2 návštěvy s dětma, tak to tady bude docela zajímavý :slight_smile: Ale Kuba má rád děti, tak bude ve svém živlu :grinning:
Tak jdeme poklízet a něco upéct.
Kousi nám Frutapura od Hami teda moooc chutná, a zrovna nejvíc ta švestková :grinning: :grinning:

Tak mějte krásný víkend.Páááááá :dizzy_face:
18. dub 2009 v 11:13  • Odpověz
Ajoj mamky,
včera jsem měla trochu depku tak jsem si dneska jela spravit náladu do Mercury. MM hlídal a já si koupila tři trička a nový botky. Hned mám krásný den. :dizzy_face:

Holky u nás jsou ty noci stále horší a horší. Už kojím kolem 23,00 pak znovu ve 2 a pak v 5 a to musí už být s náma v posteli protože jinak by už vstávala. Takhle po hodině vrtění ještě tak do sedmi usne. Už mě to noční kojení na 3x fakt vyčerpává. Moc vám závidím co vám spí dítě celou noc. Nakonec se fakt dostanu k tomu, že jí necháme vybrečet. Pořád se tomu bráním, ale jinak se to fakt asi nenaučí. Je závislá na prsu. :unamused:

Jinak v Globu jsem dostala taky jen tu borůvkovou přesnídávku a už tam nic kupovat nebudu. Vždycky zlevní jen něco a to fakt o málo a ostatní je tam natažený jak blázen. Viz zahradní zelenina od Hami. V DM jí maj za 20,- a v Globusu za 32,- :angry:Fakt slevy. :angry: :angry:

Jdu dělat štrůdl.
18. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
18. dub 2009 ve 14:22 • jirik.k
Kami, to máš pravdu, že je Globusu draho a to fakt docela dost. My už tam ani moc nejezdíme nakupovat.
18. dub 2009 v 17:58  • Odpověz
Nazdaaaaaaaaaaaar :slight_smile:
Tak to mame za sebou... byl to dneska peknej fofr, obcanky jsme stihli jen tak tak :sweat_smile: pak jeste pripravit pohosteni, hoste odesli v pul sedmy:slight_smile: Any rychle do vany a uz chrnime :dizzy_face: tak si ted pujdem s MM dopit vinko na balkon :dizzy_face:

My do Globu jezdit musime, pze tam maji bezlepkovy veci... :pensive:

Kamci, to je dobre, ze sis spravila naladicku :slight_smile:
A z tech noci si nic nedelej... kamoska taky koji a v noci se malej budi po 1,5h. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bych se zcvokla.. takze je absolutne nevyspala, pres den je dost zivej, tak si taky neodpocine.. babicky jsou v praci, nikdo nepohlida :unamused:
18. dub 2009 v 19:47  • Odpověz
Zvizi a jinde bezlepkový potraviny nemaji? :confused:

A co jste dostali na vítání?
18. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj holky, jen k vám nakukuju. I když máte vlastní téma, pokud by byl sraz, přidáte se? Zatím v plánu nic není, jen se ptám. Chápu, že se vám snáz povídá mezi sebou, ale bylo by fajn se vídat i s váma.

Šári, my bydlíme na Šumavě, ale vyrážíme spíš k lesu = přes Máj. Oba pocházíme ze Šumavy, ale ne sídliště a jsme zvyklí na dům se zahradou :frowning2: Mně to hlavně štve kvůli malý.

Kamčo, vydrž. Chápu to, my měli období, že jsem vstávala po hodině a ještě ani teď Kájinka nespí celou noc. Zjistili jsme, že problém byl v ekzému - Kájinka se naučila uklidnit v noci pitím, když ji vzbudilo svědění. Teď se vzbudí tak 1x za noc. Kami, vydrž a pokud nemáte nějaký problém, tak Slávka s Hankou radili s tím spaním Terce a myslím, že dost úspěšně - ohledně toho nechání vyplakat, tak to pak můžeš zkusit.

Kousi, jsi hodná. My odsud nepocházíme a Kája by se rád vrátil na Šumavu, tak nepřemýšlím ani nad nějakou chatou, zahrádka by mi stačila :slight_smile: Asi začnu obcházet zahrádky s občerstvením :sunglasses: Zahrádka jako zahrádka!

Jdu vyndat chleba z trouby. Hezký večer.
18. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz
Oli, rady se s vama srazime :dizzy_face:

Sari, ne :frowning2: pak uz jenom vyzivy a tam zas nemaj salamy, apod. :frowning2: a tak kdyz uz tam jedem, tak tam nakoupime vsechno, pac objizdet treba 3 kramy kvuli levnejsimu zbozi se mi nechce :sweat_smile:
Na vitani dostala Any takovyho peknyho medu - chlupatyho, trosku ty chlupy pousti, ale jinak je kvalitni, co jsem koukala :slight_smile: a jeste album na fotky a ja kytku :wink:
18. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
Oli, tak to chodíš tady k nám na Zaváďu, co? :wink:
18. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz
Zvizi, tak to je hezký, ne? :wink:
18. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
Sari, jojo :slight_smile: ja jsem spokojena :dizzy_face: Bylo to teda dneska narocny :grinning: to nevim, jak budu vypadat, az budem slavit 1.rok :sweat_smile: :grinning:
18. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz
Kamci, Anetka ma mooooc krasnou cepicku :dizzy_face: Sama jsi hackovala?? :wink: :wink:
18. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ahoj holky tak jakej byl víkend?

Jani takže vítání hezký? Máš moc pěknou novou fotečku. Čepičku háčkovala holčina ze zářijovek. Já to ještě neumím, čekám na učitelku. :grinning: :grinning:

Holky co v úterý Basilika? Budete zase někdo?

Oli jestli budete dělat nějaký sraz tak se určitě rádi přidáme. :dizzy_face:

Holky tak nejoblíbenější hračka Anetky je takovej malej míč.Snad nebude v tomhle po MM to se z nich a z fotbalu dočista už zblázním. Včera se s míčkem plazila po bytě, pak s ním jedla, přebalovala se a ještě si ho držela celou cestu do krámu. Cestou domu jí samozřejmě spadl tak dělala bubáka, když jsem ho schovala.

Jo a dneska máme premiéru a bude spát sama v pokojíčku. Vstávala dneska ve čtyři a jako dvě hodiny nechtěla spát. V šest milostpani na hodinku usnula. :angry:
19. dub 2009 v 17:35  • Odpověz
Zdravím po víkendu!!
My tak nějak pracovně, spíš na zahradě a běháním kolem prcka. Dneska nebyl nic moc, konečně se mu proříz poslední špičák :stuck_out_tongue_closed_eyes: už snad dá se zubama na chvíli pokoj :slight_smile:

Kami, já v úterý v B určitě budu (doufám, že po procházce s Maru a Andrejkou). Mám pro tebe připravený ty věci (pro tebe), tak si nech místo v kočáru, ať to máš jak odvézt :wink:

Jinak tady taky mám tašku věcí po prckovi, jsem předběžně domluvená s Kousi, tak to taky přitáhnu, můžete se tím holky probrat, kdyby se něco líbilo. Vše je většinou v dost dobrém stavu (myslím) :slight_smile: Budu ráda, že se toho zbavím, nemáme tu moc úložných prostor.

Zatím mizim, mm dodělal véču, tak jdu hodit něco do žaludku. Možná se tu ještě ukážu, ale už nic neslibuju :slight_smile:
19. dub 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
my dnes byli skoro cely den venku a mam spoustu novych fotek, ktery ted musim nejak upravit... taky koukam, jak na digiscrap.. :sweat_smile: no bude to zajimavy :slight_smile: takhle u pc prosedim dost casu a jeste tohle :grinning:

Bebi - ten zitrek plati??? :wink:

Holky, ja ani tentokrat v utery neprijdu, MM pojede s tatou na rhb a mne prijede kamoska z Phy, tak budu s ni :wink:
19. dub 2009 v 19:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.