• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
zvíži no vidíííš tak to bylo pěkný vítání ne ? :wink:

gábi gratulujeme k poslednímu špičáku :grinning: :grinning:

v úterý dorazim ať to gábi kvůli nám nemusíš nosit nadesetkrát :slight_smile: ale hned vám zase zmizim :cry: mušim se dojít nechat udělat za človíčka k holiči ...

pacholek bude asi potapěč, teď se klucí dokoupali, přišla jsem do koupelny a přistihla peťu jak alísovi sprchuje hlavu a ten náš trdlík se tlemí na celý kolo ... a do toho kucká jak mu ta voda teče všude

kami my momentálně asi ani spát nepudem - ála čučí na fotbal s taťkou a držkujou u toho obá :grinning:
19. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz
Kousi, jojo, pekny to bylo :dizzy_face:

My uz spime - krome me :sweat_smile: ja tu budu trcet dyl :slight_smile:
19. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz
Tak ja mizim, krasny vecer :slight_smile:
19. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
Ahoj :slight_smile:

Jenom na skok - Jani zejtra v jednu platí, těšíme se :slight_smile:

Holky dneska jsme trávili odpoledne u našich a fotili jsme mýho taťku s malým (měli hooodně podobný trička :slight_smile:) a najednou se tam přichomejtla Kristý, našich retriever - a malej jí poprvý nějak víc zaregistroval a začal se poprvý nahlas řehtat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To vám bylo úplně zlatý :slight_smile: MM rychle přepnul foťák na natáčení a tak máme jeho první výtlem natočenej :slight_smile:
No a pak pokaždý, když Kristý přišla, tak se řehnil zase....a pak naposled ve spánku u mně v náručí :grinning: :grinning: Se mu asi o ní zdálo....
19. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz
Dobré ráno,
tak zítra v Basilice teda. :dizzy_face: :dizzy_face:

Páji to je nádhera když se zasmějou co? U nás taky nejvíc letí zvířata hlavně teda kocour, už ho tu zase honí po bytě. Jak jsem to četla tak jsem si myslela, že se tam objevila Krista. :grinning: :grinning: :grinning: Jsem si říkala u vašich? :grinning:

Jinak spaní v pokojíčku stejný jak v ložnici. Ve 3,30 tam hrozně bulela tak byla zase u nás v posteli a chrněla do sedmi. Už to ranní spaní u nás asi neodbouráme, si na to už zvykla. A to jsem byla hrozně proti tomu. :confused:
20. dub 2009 v 09:01  • Odpověz
Holky ahoj :slight_smile:
Zvizi to je fajn, že se vám vítání líbilo a i pěkný dárečky jste dostali, no vidíš to :wink: :dizzy_face:

V tom Globusu mají některý věci pro děti fakt hodně předražený, to je pravda, my jak dáváme Bebu HA tak my jí kupujeme v lékárně u nemocnice za 230,-Kč a v Globusu jí mají za 270,- to je asi nejdražší co jsem kde viděla :unamused:

Kamčo a Anetka v pokojíčku usnula v pohodě?Do těch 3:30 tam spala?Já si myslím, že Kuba by asi jinde než v ložnici neusnul :confused:
20. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
Jo a Zvizi krásná fotečka nová :dizzy_face: :dizzy_face: Musím si už taky dát do PASu nějakou pěknou novou :slight_smile:
20. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
Nazdárek tetky :slight_smile:

Míšo, nene, my už jsme měsíc v ČR, akorát že tak nějak za těch 14 dní už se konečně začneme vracet do Budějek :wink: Musíme teda ještě uvést byt do trochu obyvatelného stavu, ale nejpozději od 18. května už tam budeme zase normálně bydlet.

Jinak svatba bude 25. září na zámku Mirošov kousek od Rokycan ve 12:00 - kdybyste měla některá cestu kolem, rádi vás uvidíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A teď v sobotu jsem ve Strakonicích objevila úplně úžasný a nej svatební šatičky... akorát jsem si je zatím nezamlouvala a teď o nich musím pořád přemýšlet... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 09:45  • Odpověz
Eri čááááu :dizzy_face: jůůů 25.9.2009, to je hezké datum, my se brali taky v září - 29.9.2007 :slight_smile:
Povídej, jak vypadají šatičky???? :wink:
20. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahojky Jituško :slight_smile: Já je popsat nedokážu, jen jsou prostě nejkrásnější :wink: :grinning: :grinning: Ale mám je nafocený na sobě, tak až to stáhnu, tak hodím foto na Beremko :wink:
20. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
Eri určitě se vyfot, at se pokocháme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Co Víťulka, spinká???Vy už jste tááák velikkkýýýýýý :dizzy_face:
20. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
A co bude mít Víťulka na svatbě??Koupíte nebo půjčíte mu nějaký obleček??:slight_smile: :dizzy_face:
20. dub 2009 v 10:08  • Odpověz
No jo, Víťka spinká, měl chudinka ráno teplotu, tak dostal medicínu a teď spí... Minulý týden nastydnul a měl rýmičku, včera už to vypadalo dobře a dneska zase ráno teplota a ještě k tomu kuckal... tak nevím, nevím :unamused:

My jsme koukali na dětské oblečky už v Mexiku a tam měli nejmenší až tak na roční dítě, tak jsme nakonec nic nekupovali. Tak buďto něco objevíme tady a nebo dostane babička pověření něco ušít :wink: :grinning:
20. dub 2009 v 10:14  • Odpověz
Tyyyjo, Jitul, Kubíkovi už je 7 měsíců?! No to je něco teda... dyť to je chvilka, co jsi se tu s námi loučila, že jdeš do porodnice nechat si broučka vyndat z bříška :sweat_smile:
20. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
Jani, tak vítání se povedlo? Jdu prozkoumat albíčko, jestli už tam nemáš fotky :wink:
20. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
Mňooo, fotky z vítání sice ještě nejsou, ale i tak máš krásný album :slight_smile:
20. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
Eri no jo, ted ve středu už mu bude přesně 8 měsíců, letí to jak blázen.Vždyt já si taky pamatuju jak ti tady nedávno ještě svítilo 12tt :sweat_smile:
Ty máš taky krásný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face:
20. dub 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
Ahooooj mumu :slight_smile:

Tyjo já vás tak ráda vždycky "vidim" a čtu :slight_smile:
Fotka v pasu je z letadla, viď? Jste hrdinové mexický, si to vůbec nedokážu představit, mít miminko tam a pak ten přesun s ním...klobouk dolu :dizzy_face:
Moc gratuluju k rozhodnutí do toho praštit :dizzy_face: , svatba je úúúžasná záležitost, my se brali 6.10.2007 a opravdu to byl nááádhernej den :slight_smile:. Až budeš potřebovat rady a tipy, tak se na nás kliďánko obrať, my jsme tu všechny svatby doooost prožívaly :slight_smile: ... poslední nevěsta je Zvizi a to už bude skoro rok...no to je super, že bude další svatba :grinning:
20. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
Tyyyjo, mládě je dneska fakt úplný zlatíčko, pořád ještě spinká a já si díky tomu asi po dvěstě letech oepilovala nohy :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 10:54  • Odpověz
Bebi ahoj, tys mi minule neodpověděla kde že máte tu chatičku :unamused: :grinning: :grinning: Pokud to není tajemství :slight_smile: Já jen že jsi psala někde v Novohr.horách, tam já to všude znáááám :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
20. dub 2009 v 10:55  • Odpověz
Eri hlavně se brzy uzdravte, ale rýmička by měla přejít brzy.Hodně nám pomáhá na rýmu Libenar a Nasivin pro kojence.Ten Libenar jsem mu vždycky kapala přes den a Nasivin na noc.
20. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
Nazdar Pavli :slight_smile: My jsme se o svatbě rozhodli už dřív, původně jsme ji dokonce plánovali už na letošní červen, ale to bychom nakonec těžko stíhali, tak jsme to proto posunuli na to září, to má moje mami narozeniny :wink: A bude to mít vlastně jako dárek, loni slavila padesátiny, ale to jsme nemohli přiletět, tak jsem určila, že se to nepočítá a že jí teda bude padesát až letos :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
Jéé Eri a máš nějaké přípravné album na beremese už? Dáš odkaz? Já září miluju takže svatba v září ideál. :dizzy_face:

Jitul jo jo spala tam akorát jsem jí jednou kojila po té jedenácté a po tom po druhé, ale to už asi neusla tak tam pak bulela. Ježiš venku štěká nějakej čokl jak blázen tak to už mi jí asi na balkoně vzbudí.
20. dub 2009 v 11:06  • Odpověz
Holky ke konci května jedeme s Kousi na víkendový sraz s holkama se září. Už se nemůžu dočkat, teď holky psaly, že je nahlášeno 22 mamin. To bude blázinec. :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
Kamčo ahoooj a kam razíte na srazík? :slight_smile: Téééda 22 mamin to bude něco :grinning: :grinning: To bude ta správná drbárna :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
Jíťo jedeme k Benešovu u Prahy. Máme zamluvený skoro celý hotel. Tam už nás příště neubytujou to je jasný. :grinning: Lituju ty hosty co tam budou s náma. :grinning:
20. dub 2009 v 11:20  • Odpověz
Jééé tak to budete mít bájo víkend teda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No teda ty hosti z toho budou asi fakt div živý co??? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: Takovej babinec s dětičkama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 11:21  • Odpověz
Ty jo nové fotečky Kubíka. To je šikula krásnej. Takovej smíšek. :dizzy_face: A už leze?
20. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
Kamčo děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: Já ted právě taky skoukla fotečky Anetky a je hrozně krásná :dizzy_face: A strašně se mi líbí jak má ty čepičky všelijaký a háčkovaný :dizzy_face: A ten oranžovej obleček s čepičkou je nádhernej, hrozně jí to sluší :dizzy_face: :dizzy_face: Ty brďo, to je princeznička už veliká :dizzy_face:
Kubík ještě vyloženě neleze, spíš se o to pokouší, vždycky jde na čtyři a péruje v kolínkách a pak trochu popoleze, ale pak už si zas lehne a radši válí sudy :grinning: :grinning: Anetka už leze? :slight_smile:
20. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
Jťo díky :dizzy_face: :dizzy_face: , neleze taky péruje a pak se rozplácne a plazí se. To proplazí celej byt. Se bojím, že právě asi nepoleze, když se jenom plazí. To jí k pohybu stačí a lézt nepotřebuje. Taky bych byla ráda aby si už sama sedla a mohla sedět.
20. dub 2009 v 11:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.