• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Já stříkám prckovi do nosánku Vincentku a pak odsávám. Ale ten Libenar asi zkusím. Ono to není nijak hrozný, z nosu mu ani nic moc nevytáhnu a ani se nedusí, akorát nevím, co ty teploty... ale snad to bude dobrý.

Kamí, mám na Beremku albíčko, ale musím ho trochu aktualizovat, zakládala jsem ho někdy před dvěma roky, kdy jsme začali uvažovat o svatbě, ale ještě jsme netušili, že nás čeká Mexiko :slight_smile: Pak dám odkaz :wink:

Ty jo, tak srazík si teda pořádně užijete, myslím že personál hotelu bude dětsky žvatlat ještě měsíc po vašem odjezdu :wink: :grinning:

Holky, já jdu vařit, dneska je na programu dušená mrkev :slight_smile:

A pak razíme do Plzně projít ještě další půjčovny šatů, jestli náhodou ty strakonický šatičky něco netrumfne :wink:
20. dub 2009 v 11:32  • Odpověz
Eri tak se moc těším na fotečky šatů. Jsou to krásný starosti. :dizzy_face:
20. dub 2009 v 11:33  • Odpověz
Holky tak už jste mi všechny zdrhly jo? :slight_smile: Tak já si jdu ohřát obídek, zbyla nám ještě omáčkla ze včera, tak si ani nemusím nic vařit :slight_smile: A odpoledne razíme zas ven, tak se mějte moc hezky a krásný den všem :dizzy_face: :dizzy_face: Papa
20. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
Ahoooj tety a miminka :slight_smile:
trochu vás dočtu ať jsem v obraze :wink:
20. dub 2009 v 18:30  • Odpověz
Jíťo poslední fotka Kubíka v albíčku je kouzelná jak se směje :grinning:

Kámí Anetka je naše koníková modelka a ty máš krásnou fotku manži v obležení holek
20. dub 2009 v 18:44  • Odpověz
Ahoj tetičky,
máme spousty nových fotek, tak je jdu upravit a něco přidat do albíčka.

Jo dneska se Anďa poprvé sama přetočila na bok a smála se a smála se! :grinning:

Zítra se chystám do mestečka, potřebuju nějaké pohodlné botky na léto.
20. dub 2009 v 19:39  • Odpověz
Pěkný večer :dizzy_face:

Kamčo ono je to jedno, jestli budou lézt nebo ne, většina dětí dřív chodí než leze :slight_smile: A taky mě štve že Kubík ještě sám nesedí.musím ho hodně podepřít, on už sice sedí, ale ještě rovnováhu moc neudrží, vydrží tak půl minutky a pak padá :sweat_smile:

Eri Vincentka je taky dobrá, to je fakt
:wink:

Pak musíš poreferovat o šatičkách :dizzy_face:

Leeily vaše Andrejka je taky modelka :dizzy_face: A vůbec všechny dětičky tady jsou úžasný, krásný :dizzy_face: :dizzy_face:

Šári gratulace k přetočení na bok :wink:
20. dub 2009 v 19:48  • Odpověz
načuhuju jestli tu už někdo je a vidim vás ahoj Šárko a Jíťo
Jíťo jak ti baští Kubík je velkej jedlík???
20. dub 2009 v 19:53  • Odpověz
hmm dneska jsem měla zrovna čas na koně a jak vidno byla jsem tu skoro sama :unamused: tak zase jindy papaaa a dobrou noc
20. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
maru já tu jsem, jen jsem upravovala ty fotky... :wink:

jíťo díky za gratulation... :grinning:
20. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
Maru já jsem tu taky, ale ty už jsi nám asi zmizla vid? :confused: :sweat_smile:
20. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz
no jo maru asi utekla... :frowning2:
20. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz
Maru Kubík papá jak kdy a jak co.Třeba mlíčko vypije 150 ml, víc ne a na noc kaši 180 ml.K obědu sní 1 bramboru se skleničkou od Hami, ale jak co.Když mu dám kuřecí maso tak to sní všechno, krůtí už mu tak moc nejede a hovězího sní hodně málo.Dřív baštil víc, jsem se úplně bála že nás sní :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz
Šári co Anetka?Jak ti spinká?Už se to srovnalo?
Maru a jak vám baští Andrejka?Co jí dáváš třeba k obídku?Vaříš nebo kupuješ? :slight_smile:
20. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jéééé Šári nový fotečky vid? :dizzy_face: :dizzy_face: Krásný :dizzy_face: :dizzy_face: A ten špendlík máme taky, ale červenej, ten je parádní vid?:dizzy_face: :dizzy_face: Krásně se jim drží a strká do pusy :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz
Jíťo, jak kdy. Ale jak už je teď hezky, tak odpoledne je pravidelně v kočárku a tam teda spinká pomalu hned jak ji tam položím. A v noci je to někdy dobrý a jindy se budí.
20. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
Špendlík se super, páč je tenkej do ruky a lehoučkej. Děkujeme za pochvalu foteček.Kubík je taky kouzelnej!!! :dizzy_face:
20. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz
Děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face:
No tak to je šikulka že ti spinká v kočárku hned :wink: Kubík ted už v kočárku nespí vůbec, protože to je škoda spát, když může koukat ven.Takže spíme doma a až pak jedeme ven.Ale jako už skoro vůbec přes den nespí :unamused:
Ve středu máte 3 měsíce vid??
:confused: :slight_smile: To to letí.
20. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz
Šári tys mi už taky zmizela co??? :sweat_smile: Tak já jdu taky teda :grinning: Mějte se krásně a dobrou noc :dizzy_face: :dizzy_face:
20. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz
nezmizela, jen dělám spoustu věcí najednou :sweat_smile:
20. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ahoj holky,
jenom rychle pozdravím...
nechvátejte na posazování, zničíte prckům záda. I podle tabulek by se měly děti posadit až když lezou, takže po 10 měsících. Zbytečně jim to teď zatěžuje páteř. Pokud je chcete podložit a nechat koukat, tak jim radši dejte tvrdší podložku, v polštářích se zkroutí a je to špatně :slight_smile: (snad dobrá rada).

Jinak se holky zítra nelekněte, vjedu do Baziliky s velkým cestovním kufrem. Teď jsem konečně pře(do)balila svoje a prckovo oblečení a jsem ráda, že jsem to zavřela :slight_smile: tak snad něco udám :slight_smile:

Jinak Maru, co to je? Návštěva na úterý? To je nějak špatně ne!!! :angry: To mám courat sama? Bez pískotu Andrejky a prsa v parku? Ach jo :grinning:

No nic, jdu dolu k tv, mám toho za dnešek plný kecky a to mm většinu dne hlídal prcka a já si do 10 přispala :slight_smile:

dobrou
20. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz
Tak kočky, zlítaly jsme s budoucí tchyňulí kdeco, nožky mi pokukujou po Alpě, ale snaha byla korunována úspěchem a šatičky zamluveny X-) Kdo chcete, mrkněte tady: http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=97676&vReferer=
20. dub 2009 ve 23:32  • Odpověz
Dobré ránko :dizzy_face:
Gábi díky za radu, já ho právě polštářkama podpírám :unamused: :sweat_smile: A vlastně i v kárce už sedí.Jenže on ležet nevydrží, už se i sám zvedáa chce sedět.

Téééééda Eri, ted jsem se pokochala, náááádherný šatičky a tobě to ve všech mooooooc sluší, ty jsi furt taková hubeňounká :dizzy_face: Fakt ti to moc sluší :dizzy_face: Už se těším na fotečky ze svatby :wink: Já chci takýýýýýýý ještě jednou :grinning: :grinning:
Takže nakonec se opravdu našly hezčí šatičky než ty ve Strakonicích jak jsi psala vid? :slight_smile:
21. dub 2009 v 07:51  • Odpověz
Dobré ráno,
nakukuju než vyrazíme na cvíčo. Gábi ty jsi blázen co jsi všechno sbalila? Aby nás tam nevyhodili až tam vybalíš pojízdný obchod. :grinning: :grinning:

Jitulko já ti to taky chtěla psát to co Gábi, že se nemají vůbec posazovat dokud nesednou sami. Já jí mám i u krmení v židličce v pololeže. Nechci jí vůbec ukázat, že může i sedět protože pak by mi tam už takhle nejedla to mi je jasný. Jediný kdy chvíli sedí tak v kárce když už se fakt vzteká, že nechce být v pololeže. Už se fakt těším až si sedne sama. Zatím je jakoby na boku a sedí na jedné půlce, ale ještě neví jak se úplně zvednout. :grinning:

Tak a jdu kouknout na šaty a pak už se musím jít připravit.
21. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
Ty jo Eri nádhera. Moc ti sluší všechny teda. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mně by se nejvíc líbily ty růžové, ale kdyby byly bílé. A pak jsou moc zajímavé ty s tím zvedlým límcem jakoby. Ty jsou takové rafinované. No nelehký úkol máš. :grinning: Ale krásná budeš fakt ve všech. :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dub 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Děkuju za pochvalu, to se hezky poslouchá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jinak u nás aktuální stav: včera jsme večer mazali na dětskou pohotovost, protože mládě začalo hřát jak kamínka a teploměr to ohodnotil na 39,9... tak ho tam MUDra prohlídla, naštěstí v ouškách ani na plicích nic nemá, takže to vypadá na chřipku. A vyfasovali jsme čípky proti horečce a dneska po obědě frčíme za naší doktorkou. Tak nám držte palečky, ať se z toho mrňous brzo vyhrabe :pensive:
21. dub 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
Haudujůjdů! :grinning:

Tak jsme zpět z 3m prohlídky, prcek je po všech stránkách ok (pro mně teda o hooodně víc, než ok :dizzy_face: ), jenom píchance jsme ještě nevyfásli, neb paní doktorka ještě lupou prohlídla ramínko a shledala, že za 14 dní to bude jistější :slight_smile: Jinak se na ní žulil, mával otevřenejma ručičkama a ukázkově pásl, takže pochvala :slight_smile: Teď chrupká a potom razíme do stromovky, maminka si musí opalovat sejratý nohy :grinning:

Eri šaty jsou super, taky bych do toho zkoušení šla znova :dizzy_face: Mně se nejvíc líbí ty druhý, smetanový...jsou asi nejjednodušší, ale to se mi právě líbí :dizzy_face: (no, pochopitelně sama jsem měla jednoduchý a smetanový :grinning: )...jdou k nim ale potom krásně doladit kytky v podzimních barvách, sytě rudej, skořicovej...skoro-podzimní svatba je paráda, co se barev týče :slight_smile:
21. dub 2009 v 11:12  • Odpověz
Nazdárek Pavli :slight_smile: Gratulujeme k úspěšné prohlídce, jste šikulové :dizzy_face:
21. dub 2009 v 11:21  • Odpověz
Kamčo já ho právě posazuju i v židličce na krmení a on právě ví, že může is edět a furt se do sedu hrabe.Hmmm tak dělám blbost no :unamused:

Jéé mně se líbí ty šatičky úplně všechny ale nejvíc ty růžový, ty mají krásný střih, ale jak píše Kamča - kdyby byly v bílém.A pak ty poslední se mi moc líbí :dizzy_face: :dizzy_face: Ale sluší ti úplně všechny :dizzy_face:
At je Víťulka brzy fit :wink:
21. dub 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
Děkujem :grinning:
A co vy? Co Víťulka, už se na něj moc těšíme :slight_smile:
21. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.