• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Tak jsem vám zkoukla albíčka a máte ty dětičky čím dál krásnější a šikovnější teda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mně by se ty růžový šaty líbily klidně i v tý růžový, ale obávám se, že na skoromanžela by byly trochu moc bombónkovitý :wink: :grinning:
21. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
Víťka má momentálně tu chřipajznu nebo co to je, tak chudáček trpí :unamused: Ale jinak je to šikula, poslední oblíbená zábava je okusovat slonovi nohu :grinning: :grinning: :grinning: Akorát pasení koníků ho moc nebaví, ne že by to neuměl, ale zřejmě ho rozčiluje, že ty hračky, co na ně kouká, má moc daleko, tak po nich začne vždycky sahat a když zjistí, že nedosáhne, tak se začne vztekat :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahoj mamci :slight_smile:

Tak prvne chci podekovat Gabce za supr inspiraci s knizkou :dizzy_face: vcera jsem uvarila batat, porek a "hraskomrkvickokukurici" pac samotnej hrasek jsem nemela :sweat_smile: je to krasne sladoucky a i mne by to chutnalo :slight_smile: Dneska to mela Any zase a jeste jsem ji musela pridavat!!! Davam ji to vzdycky do ty maly sklenicky od Hami, tak snedla sklinku a pul :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a jeste to (omylem :grinning:) zapila vodickou :dizzy_face: sikulka moje.

Eri, ja se priklanim taky k tem druhym - jako Pavli :wink: se mi libi nejvic... ale hned v zavesu jdou ty ruzovy - ale to zas jak pise Kamca - v bile je nemaji??

Jinak, Pavli, super, ze prohlidka dopadla dobre :slight_smile: nas to ceka zitra... tak jsem zvedava :slight_smile:

Dneska jsme byli na vcelicce my (klistovka) a zitra pujde Any... konecne na posledni.
21. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jo, Eri a pak se mi jeste libilo to bolerko - tusim ze to byly ty predposledni satky :dizzy_face:
21. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
No, tak ja se jdu zas venovat tomu mymu Spuntovi :dizzy_face:
Pa
21. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
Hele co je to tady za flákání??? :confused: :grinning: :grinning: Od jedný žádnej příspěvek, to je škandál :grinning:

Jani taky jsem ráda, že prohlídka dobře dopadla, přeci jenom ty 3m je takovej malej mezníček v životě miminka :slight_smile: No vy budete zejtra taky určitě chválený, Anynka je šikula :slight_smile: Mně se včera hrozně líbilo, jak na tej lavičce koukala na Honzíka a nakláněla se k němu :grinning:

Tak já jsem dneska drandila po stromovce a občas poseděla na sluníčku na lavičce a četla si...ale malej preferoval jízdu, takže celkem smolík se čtením :sweat_smile: Sotva jsme dojeli domů, tak přišel mm z práce...a šli jsme zas pro kočár a na jedno do Oázy :slight_smile: Tak je mrně dneska vykočárkovaný ažaž a spinká jak špalík :slight_smile:

Hele pokud to v pátek bude s počasím co k čemu, přijdete někdo? :slight_smile: Má bejt jenom o malinko hůř než dneska, ale teplota stejná :slight_smile:
Jo! Kamčo, jak jsme se včera potkaly, tak jsem ti blbec zapomněla dát ten Sudocrem, měla jsem ho s sebou, abych ti ho dala, až tě uvidim... :confused: :sweat_smile:
21. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz
Ahoj holky,

teď jsme přišli domu, seděli jsme pod grilem a drbali s mm.

Eri, svatbu ti závidím. My máme za chvíli 4 roky od naší (brali jsme se 20.05.2005) a pro mě to byl nejlepší den, jaký jsem asi dosud zažila :slight_smile: Víťulka půjde za "družičku" co?

Náš prcek dneska nedobrovolně ochutnal hlínu. Hodil šipku do země, kšilt se zaryl, to samý strana obličeje a ještě stih otevřít pusinku. Pak tam stál, vyplazenej jazyk a plival to :grinning: Tak jsem mu rukou očistila jazyk a radovala se, že mu to nechutná, tak snad mi jí nezačne jíst :slight_smile:

Pokud bude v pátek trochu hezky a sucho (dítě mi fakt neposedí), tak já dorazím určitě, dneska jsme se na tom předběžně domlouvaly s Kamčou. Kousi pro změnu nemůže :slight_smile:

zatím dobrou

PS: Gratulace k úspěšným prohlídkám :slight_smile:
21. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz
Eri,

tak jsem rychle projela ty šaty (jak to holky děláte, že pár měsíců po porodu vypadáte tak dobře!! Mám z vás mindráky!!! ) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem asi trochu stará škola a věřím, že na první svatbě by měla být nevěsta v bílé nebo krémové. Růžové jsou krásné, ale připomínají mi lehce ott plesové. U mně by asi vyhrály ty 2, ale bez záclony :grinning: Můj názor. V kterých se cítíš nejlíp ty?
21. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz
Já to balim, si tu člověk ani nepokecá :angry:
21. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
Dobrý ráno tetičky :slight_smile:
chtěla jsem vás jen letem světem dočíst ale všude čtu šaty šaty šaty tak jsem je musela taky omrknout :grinning: to si nemůžu nechat ujít. tramtadadaaaa na prvním místě jsou růžovky :grinning: :grinning: :grinning: sice v bílým by byli na svatbu lepší ale v tý růžový ti fantasticky vynikla postava

Holky napište jakej byl bleší trh v Igy a kdy se bude pořádat další :grinning:

Jíťo já se těšila na vaření pro Andrejku vyvařuju jí v páře ale moc tomu nedává zatim jsem jí všechno dala s trochou dětský rejžový kaše protože samotná zeleninka jí nejede ale to bude spíš tim že před zeleninou už ochutnala banán a kaši.Když dělám polívku tak trochu odeberu Andrejce než to osolim a to jí šmakuje tak uvidíme jak se s tim popere.

jinak se loučim a odjíždime na Lipno do soboty tak se tu mějte hezky papaaa
22. dub 2009 v 07:55  • Odpověz
autor
Kuk :slight_smile:

Super, tak se těšim na pátek :slight_smile:

Eri souhlasím s Gábi, šaty č.2, záclonu vyhodit a do vlasů dát kytku :wink:
22. dub 2009 v 08:21  • Odpověz
Ahojky :wink:

Eri, šati se mě nejvíc líbí ty druhé a hned v závěsu za nimi čtvrté. A souhlasím s holkama - "záclonu" zahodit.

Včera jsem se dozvěděla, že naši odlétají v pondělí směr plážičky, moříčko, válení, nicnedělání v Egytpě... závidím... :angry: ...jela bych taky a bez přemlouvání :grinning: , takže my pojedeme hlídat zviřátka a farmařit :grinning: . Už se těším na samotu u lesa ( a to doslova) na klídeček, pohodičku, jedinej zvuk kterej je slyšet je šumění potoka...

V pátek opět nevím jak to bude se mnou, ale určo dám vědět.

Holky byli včera v Igy? :sweat_smile: Já tam byla taky, přijela kámoška z Písku. Ale tety koníkovky jsem nikde neviděla... :frowning2:
22. dub 2009 v 09:28  • Odpověz
Dobré dopolko,
na pátek se moc těším snad počásko vyjde. Pojedu předtím do práce tak nechám pak auto u Kauflandu a frčíme spěr Oaza.

Bleší trh dopadl super. Samozřejmě jsem neodolala a nakoupila i Anetce klučičí věcičky. Takže bude dělat parádu v Davídkovo tričku s pirátem a krásných džínečkách a ještě asi ve třech tričkách.

Gábi včera jsem dělala přehlídku Peťovi v riflích a normálně mi všechny jsou. Písni mi do IP kolik za ně chceš. Vzala bych si asi dvoje.Určitě ty dlouhý takový ty zvonový trochu, ty jsou hrozně pohodlný a pak jedny ty 3/4. Ty druhý dlouhý jsou taky super, ale na mě fakt strááášněě dlouhý. :frowning2:Na bílý asi kašlu, jsem hrozný prase a ještě s Anetkou to by nebylo pravý ořechový. :grinning:
22. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
Šári pojď v pátek s náma ať tě taky poznáme osobně. :dizzy_face: :dizzy_face: A poňuchňáme si Anettku. :dizzy_face:
22. dub 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahoj holky, dneska je venku zas tak kráááááásně, už ráno byl hic :slight_smile:

Leeily na Lipně si to užijte, at máte fajn počasí :dizzy_face: :dizzy_face:

Šári teda vašim taky závidím, hned bych vyrazila, pěkně bych se vyvalovala na pláži a nic nedělala :grinning: Takže jedete do Dobrk.Lhotky?Hele na Hrady to máš kousek tak kdyby sis chtěla udělat výlet tak se ozvi :wink:

Holky mějte pěkný den, papa :dizzy_face:
22. dub 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
Čauky :slight_smile:

No jasan, že bude v pátek krásně, musíííí!!! :dizzy_face: Se už moc těšim :slight_smile:

Dneska jedem cvičit a pozor, maminka si hodlá koupit nějaký rajcovní prádélko, protože cejtit se sexy v kojící podprsence mi nějak nejde :sweat_smile: ... a ty večery by tu nějak potřebovaly oživit, protože malej usne a já se obvykle kácim za nim :pensive: :sweat_smile:
Tak jsem zvědavá, co dneska ulovim :grinning:
22. dub 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
Joooo, Jitulko, víš, kde je Pohorská ves? Tak když jí projedeš směrem od kostela doprava, tak za vesnicí je odbočka nahoru na kozí farmu v Terčím dvoře (tam už se jede po polní cestě), tak ještě nad T. dvorem na kopci je poslední chalupa sama samotinká a ta je Beníšků :slight_smile:
22. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
Jé Bebí, to je kousek od našich!!! :dizzy_face: Jen přes kopec :grinning:
22. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz
ahoj holky, jenom sem k vám nakukuju... :sweat_smile:

mumu, ty růžový jsou nádherný! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a pak se mi líbí ty poslední.... omlouvám se, ale neodolala jsem a musela jsem to napsat :sweat_smile:
22. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz
Ahojky panter :slight_smile:
22. dub 2009 v 15:00  • Odpověz
Holky ahoj, my jsme ještě nevyrazili ven, Kuba po obědě lehnul a chrní už 2 hodiny, takže asi vyrazíme až večer nebo co :sweat_smile:

Bebi, jéééé to znám :dizzy_face: To je od nás kousíček :slight_smile: Tam je nádherná příroda :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak pěkně pořiď nějaký to rajcovní prádýlko :grinning: :grinning:

Panter ahoj, jak se daří klukům? :slight_smile: Klidně chod častěji a neomlouvej se :wink:
22. dub 2009 v 15:21  • Odpověz
Jo a holky prosím vás, vy co chodíte nebo jste už byly s prckama plavat - jak to chodí s takovýma mrňousema?Musí mít asi nějaký ty speciální kalhotky co?Chtěli bysme totiž o víkendu s MM vyrazit do Rakouska na plavání s Kubíkem ale já nevím co všechno pro něj musím mít :sweat_smile: Moc děkuju za rady :dizzy_face:
22. dub 2009 v 15:25  • Odpověz
Jíťo, krásný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , hlavně ta s vyplazeným jazýčkem. :dizzy_face: Taková rošťácká.

S plaváním ti neporadím. Kam chcete jet? :wink:
22. dub 2009 v 15:38  • Odpověz
jé, ahoj holky :wink:

koukám, že jste na mě reagovaly, tak se moc omlouvám :sweat_smile: já jsem jen napsala a pak jsme hned vyrazili s Hynečkem na plavko a před chvílí jsme se vrátili :wink:

jinak my se máme dobře, včera jsme si s klukama udělali výlet do prahy do zoo a o víkendu jsme slavili rok :sweat_smile: no, uteklo to jako voda :pensive:
22. dub 2009 v 18:29  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Eri, tak jaky sis nakonec rezervovala??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nenapinej!! :angry:

Tak jsme dnes absolvovaly pulrocni prohlidku, mame 71cm a 8,3kg, pichli hexu - trosku to na ni dolehlo, tak dostala cipecek a uz spinka jak spalek :dizzy_face: dr. Anetku pochvalila, ze je sikovna, tak jsem mela radost.. a s lepkem mame pockat az do jednoho roku...

Manza byl taky na kontrole, takze RHB bude mit jenom dvakrat v tydnu a jen na pul hodky, tak to uz s nim jezdit nebudu :sweat_smile: to nema cenu... :pensive:
22. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz
Panter, ahooooj :dizzy_face: ty jo, uz rok... :confused: moc vam gratulujeme :dizzy_face: fakt to leti uplne silene.. :sweat_smile: vzdyt jsi nedavno rodila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
Zase tu nikdo neni? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Maru, neboj, Andrejka se rozbasti.. Anys taky moc nechtela, ale ted uz basti pekne :wink: takze vydrz :dizzy_face:
22. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
Tak ja mizim... :frowning2: kdyz na me vsechny prdite :frowning2:
Brou :pensive:
22. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz
Dobré ránko holky :dizzy_face:

Šári děkujeme moc :dizzy_face: :dizzy_face: A vám dodatečně vše nej k včerejším 3 měsíčním narozeninám :dizzy_face: Chceme jet do Gmundu, mají tam prý bazének pro tyhle prcky a i se slanou vodou tak by mu to mohlo pomoct na ekzém, který má trošku na nohou.Teda doufám.Aby to pak neměl ještě horší.

Panter Jáchymkovi už je rok????? :confused: Týýý jo, to snad není možný :confused: :slight_smile: To hrozně letí, fakt.Ještě chodíte k Drábkový nebo už vás propustila?My už jsme konečně propuštěný :slight_smile: :grinning:

Eri mně taky zajímá jaké sis zamluvila tak honem napiš :grinning:

A co Víťulka, jak mu je?Už je chřipajzna pryč?
23. dub 2009 v 07:57  • Odpověz
Zvizi Anetka je teda hodně veliká na to, že jí je půl roku :slight_smile: 71 cm ty brďo, to je dlouhán :confused: :slight_smile: Bude veliká :slight_smile:
23. dub 2009 v 07:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.