• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Čauky princezny!

Hlásíme návrat ze Šumavy! Bylo tam krááásně a kdyby manža nemusel do Prahy na kontrolu, tak tam vegetíme ještě dýl! Každopádně jsem si odpočala, došla ke kadeřnici, už jsem to potřebovala jako sůl!!!! :grinning:

Vikí se poslední dobou v noci pořád budí, někdy funguje na utišení jenom prso, už mě to štve, jsem nevyspalá, urvaná a pak mám další den fungovat....tak nevím, co s ní, včera jsem ji nechala večer poplakat, protože se jí nechtělo spát! A možná to zafungovalo, vzbudila se až v půl třetí! Samo, že jsem si ji nechala od těch půl třetí v posteli, ale chci to odbourat, nebo si moc zvykne!

Kamí, hele, jezdíte se koupat do Třeboně do Aurory? Zajímalo by mě, jak to tam funguje! Taky bych někdy vyrazila!

Jo, Oli, véééééliká gratulace Jáchymkovi k narozeninám, to to letí!!!!
23. dub 2009 v 08:14  • Odpověz
Kulli ahojky :slight_smile: To je fajn, že sis odpočinula, taky bych někam vyrazila :slight_smile:
Ty jo, to je práce s tím spaním co? :unamused: Já jsem kolikrát ráda, že nekojím :sweat_smile: Když slyším jak ty dětičky se v noci hodně budí a chtějí prso.A máte jí ještě v ložnici Kulli nebo už je sama v pokojíčku?
V Třeboni je to prý fajn to koupání jsem slyšela.Ale nebyli jsme tam.
23. dub 2009 v 08:34  • Odpověz
Dobré ráno, mám chvíli než pojedeme plavat tak jsem dočetla...

Jitulko my plaveme v Huggies na plavání. Jsou super. Jestli budete jezdit plavat často tak si kup celé balení. Je jich tam 12 a stojí cca 200,- Ale fakt pěkně sedí takže se nebojím "nehody" ve vodě.

Míšo ty jo malá se takhle budí jo? To my neříkej to bude Anetka určitě taky. A nezkusíte taky ten pokojík? Mně to radila i dr. A holky dneska rekord kojila jsem jen 1x za noc. Kéž by to nebyla jen náhoda. :dizzy_face: Šla spát v sedm o půlnoci jsem jí dala. Vzbudila jsem se ve tři a čekala kdy začne chůvička chrčet a ono nic. A pak najednou bylo 5,30. :dizzy_face: Jsem se úplně lekla a musela se jít podívat jestli žije. :grinning: A tím jsem jí vzbudila jinak by asi ještě spinkala. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dub 2009 v 09:33  • Odpověz
Holky a zítra má být jasnoooo. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak se moooc těším na Oazu. Akorát budeme asi jenom Bebi,Gábi a já co? Co ty Šárko? Míšo pojď taky. :sunglasses:

Jíťo a kdy za náma s Kubíkem přijedete vy? Nechceš přiject zítra? Nebo nějakej ten úterek.
23. dub 2009 v 09:35  • Odpověz
Kamčo ahoj, moc děkuju za radu :dizzy_face: Dají se sehnat určitě někde v drogérce vid? :slight_smile:
Tak vidíš, Anetka je šikulka, že takhle spinká a je dobrý, že spinká sama v pokojíčku :wink: Kubík by se asi zbláznil :sweat_smile: Ten je zvyklej že spí v postýlce úplně u mně nalepenej na posteli a pak ráno se tam na mně "dobejvá" :grinning: Škrábe mi na peřinu a kouká na mně vždycky skrz ty špršle :slight_smile:
Jinak Kamčo přijedu za vámi moc a moc ráda, už se na vás těším, jen zítra mi to nevyjde, ale nějaký ten úterek by to určitě šlo :dizzy_face:
23. dub 2009 v 10:19  • Odpověz
Holky a kde je ta Oáza vůbec?Já to teda ve Stromovce vůůůbec neznám :slight_smile:
23. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahoj holky!

Jojo, přidávám se k Jitulce....kde je Oáza? Zítra mi to asi taky neklapne, přemýšlíme, že bysme jeli s manžou do Prahy, ale zatím se spíš kloníme k tomu, že nepojedeme, tak kdyby náááhodou....

Kamí, jezdíš do té Třeboně? Téééda, tak to máš super, že máš tak hodné miminko! Anetka je pokládek! Asi ti dám Vikí na převýchovu :grinning:

Asi jsem si Vikí dost rozmazala, večer ji kojím, pak dudánka, ona se ke mě přitulí a usne u mě, je fakt, že většinou usnu s ní a pak ji spící přendám do postýlky! Zatím to funguje. V noci, cca v půl dvanácté se budí na první kojení, pak po těch 3 hodinách. Většinou jsem si ji brala do postele a nechala ji tam až do rána, protože to pro mě bylo pohodlnější, když se vzbudí, dám jí prso nebo podám dudánka! Ale takhle to nejde! Mimo jiné od jisté nemoci mám postýlku šoupnutou skoro natěsno k mé posteli, to taky asi není dobře! Takže postýlku asi vrátím na původní místo do rohu ložnice!

Kamí, pochopila jsem dobře, že už máte Anetku ve svém pokojíčku??????????? A jak uspáváš?

Jitulko, Kubík je asi taky zlatíčko! Prospí ti celou noc? Je fakt, že to kojení je hrozně návykový! Vikí, jak má dva zuby, tak s nimi jezdí jako s pilkou, tak to někdy bolí, ale až jí narostou i horní, to bude mazec, jesli bude kousat, tak s kojením končím!

Holky, co se vůbec dává mimískům, když přestanu kojit? Sunar, Nutrilon nebo něco podobného nebo už svařené kravské mléko?
23. dub 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
čaudy :sunglasses:

Oáza je vzadu (směrem od Kauflandu, k Litvínovicím) projede se kolem hřišť na streetball, pak správy Stromovky, domu s valem zeminy kolem plotu...a jste u Oázy :wink:
Nebo když dojdete k Bagru, tak na jeho straně směrem k Litv. uvidíte takovej malej domeček, tak kolemněj projdete a vylezete u Oázy :slight_smile:

Jo jinak včera jsem si zkusila nááádhernou podprsenku Playtex, zlevněnou na polovinu, měli k ní i kalhotky....v samejch malinkejch číslech :angry: :angry: :angry: ...to šijou jak na dětský prdelky :rolling_eyes:

Z jiného soudku - spaní u nás už se ustálilo a je to dost pohoda :slight_smile: , kolem 8. prcek usíná a první kojení mezi 2. a 3., druhý mezi 5. a 6., pak do sedmi dospaní v postýlce a pak do osmi ještě rochnění se u mně v posteli, někdy u prsa :slight_smile: Fakt se konečně cejtim jako člověk, ty počáteční vstávačky natvrdo v 6 ráno mě zabíjely :pensive: . No a mám vypozorovaný, že maximálně za hoďku a půl po vstávání malej na cca 45 minut zase usíná, tak to je můj čas na sprchu, vlasy, makeup atd. Jsem za něj dost vděčná :grinning:
23. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ahojik holky :slight_smile:

Jito, jojo, je celkove velka :dizzy_face: i dr. rikala :wink:

Miso, vsude pisou, ze by nemely kravsky mliko min. do jednoho roku - nejlepe vsak davat pokracovaci mlicko (at uz Sunar, Bebu, Nutrilon, Hami nebo ja nevim co) do 3 let veku ditete, coz se mi ale zda docela prehnany :confused:

Postylku mam taky prirazenou k moji strane postele :sweat_smile: a jak pise Misa, asi to neni uplne nej, ale je to pohodlny :sweat_smile: nemusim k ni vstavat.. v noci se k tomu proste nedonutim, jak jsem rozespala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tuhle mi Anetka rano, aby me vzbudila asi, zacala skrabat loket :angry: :grinning: docela to bolelo.. masochistka moje :dizzy_face:
23. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
Bebiiiiiiiii, to je fajn, ze takhle pekne spinkate :dizzy_face: Honzik je mooooc sikovnej klucina :dizzy_face:
My uz tolik nespinkame, uz vydrzi i 2 az 2,5 hodinky vzhuru, ale nastesti si vetsinou dost vyhraje i sama, tak i stihnu ledacos udelat. Ale v noci spi docela dobre... obcas ma teda nejaky hruzostrasny sny, tak to kolikrat beci ze spani, ale basti az rano kolem sesty :slight_smile:

Podprdu jsi teda nakonec nezakoupila?? :frowning2:
23. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz
No holky přidávám se do klubu k těm, co mají postýlky úplně u sebe nalepený :grinning: Já už jí tak mám asi 3 měsíce a Kuba je zvyklej být furt u mně nalepenej, proto jak jsem psala už výš, asi bych ho někam do pokojíčku samotného ještě dát nemohla.Přemýšlím ale, že aspon tu postýlku odstrčím kousek dál :sweat_smile:

Kulli, jj, spinká celou noc, usíná kolem 19:30 a budí se v 6 hodin, někdy "až" v 6:30 a to jsem šťastná :grinning:
S tím mlíčkem to dobře napsala Zvizi, taky si myslím, že je dobrý pak dávat nějaký ty pokračovací mlíčka a kravský určitě do 1 roku ne, kvůli alergiím.

Bebí takže jsi nakonec nic nekoupila? :unamused:

Holky tam je dneska kosa, brrr, jsme byli jen nakoupit a rychle domů :sweat_smile: Jsem si zvykla na teplíčko a tohle se mi teda vůbec nechce líbit :unamused:
23. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz
Jojo, Jito, dneska je tam nic moc... ani se mi nechce nic delat. Pocasi ma na me strasnej vliv :grinning:
23. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj holky,
v rychlosti jsem dočetla. My jsme to spaní neřešili, prcek šel do svýho hned z porodnice, myslím, že je na to tak zvyklej, že ho budí i to, že chodíme kolem jeho pokoje :angry: Je sice pravda, že mm tak strašně chrápe, že jsem tam do roka spala s ním, ale pak už jsem ho budila svým převalováním a teď už 6 měsíc spím ve "své" ložnici, kam pochoduju po tom, co mm usne a začne zhluboka dýchat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zítra, pokud opravdu bude hezky, určitě dorazíme, mám toho ale víc, tak ještě nevím v kolik.
23. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: ,
co to venku padá za blebajz??? :angry:

Já ještě nevím jak to se mnou bude zítra.Záleží to taky na počásku, jestli bude takhle, tak se mi nikam moc chtít nebude.

Eri, taj jaký jsi vybrala šatičky? Já jsem taky zvědavá.

Zvizi, krásně rostete :dizzy_face: . Nás čeká prohlídka příští týden, tak jsem zvědavá :wink:
23. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz
Tak ja bezim upravit par fotek, co si chci nechat vyvolat - nez se mala vzbudi :wink:
Sari, diky za pochvalu :slight_smile: vsak vy taky rostete jak z vody :dizzy_face:

Pa
23. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
Zvizi teď koukám, nojo, Anetka JE už velká holka :grinning: ... a to jste jí dámy ještě neviděly, lak ležela ve sporťáku a v klídku házela opalovačku ve slunečních brejličkách :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No, nekoupila, podprda bez kaťat je naprd, to je efekt v čudu :grinning: Jdu dneska ještě kouknout ve městě, jestli budu mít čas, jdem slavit babičku mm, je jí 84 :slight_smile:

Mumuuu, tak jaký??? :slight_smile: Holky ona nás stejně nechá našponovaný až do svatby, já se nedivim, taky bych tajnůstkařila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zejtra má fakt bejt kráááásně, to je super :sunglasses:

Jo a postýlku má junior taky v rohu pokoje, já spim dál od něj...to vstávání je vojeb, ale on moc neplive dudl, takže vstávám vlatně max. na kojení :slight_smile:
23. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
Ha, ještě další news ve zkratce - od kamaráda mm jsme hned po porodu pro malýho dostali psa Lamaze, dala jsem ho do krabice, moc se mi nelíbil, páč je takovej jedovatě zelenej...no a tuhle jsem ho vyndala, když malej pásl na přebalováku, aby měl na co čučet...a hádejte, co je teď nejoblíbenější hračka, co vždycky zabaví?! :grinning: :grinning:
23. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz
Šári my taky jdeme na prohlídku až příští týden ve středu.No jsem zvědavá kolik budeme vážit, měřit atd.... :slight_smile:

Gábi, MM chrápe jen když má rýmu, ale taky neskutečně a já vždycky šílím, úplně to chrápání nenávidím,takže tě lituju :sweat_smile:Aspoň že máš "svou"ložnici :wink:

Bebi, že by to byl.....................................hmmm...................jedovatě zelený pes Lamaz????? :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky ještě mám takovej blbej dotaz :sweat_smile: : kolikrát denně vám prckové kakají?Kubík kakal vždycky 1x - 2x denně a poslední týden kaká třeba 6x.Já už začínám pochybovat že je to normální :confused: Nebo myslíte že jo? :sweat_smile: Děkuju.
23. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz
Jo a Bebi užijte si oslavu :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz
Ty jo než vás dočtu tak budu muset jít ven. :grinning:

Mšo nono Anetka už je skoro týden v pokojíku. To nešlo. Kojila jsem po třech hodinách a do toho si ještě třeba 1,5hod v noci lezla po postýlce, mlátila do šprclí a povídala si. Já se budila při každém jejím otočení a my jí budili určitě taky. Pokojík je u obýváku takže jí podle mě večer trochu vadí TV, ale musí si zvyknout. Zase já jsem klidnější protože ložnice je u chodby a já byla vždycky jak na trní, když si sousedi vyřvávali v deset večer na chodbě nebo tam štěkali psi. :angry:
Míšo uspávám kojením a pak jí dám hned do postýlky a pustím kolotoč. Ona mžourá, ale je hned tuhoš.

Pavli Lamaze máme slona a taky dlouho vedl. Oni ví jak na ty děti. :grinning: Slon je zase hnusně filalovej. :grinning: Teď teda vedou jednoznačně míčky.

Jani to je Anetka fakt dlouhán. Naše má 71cm a to říkala dr, že je dlouhá.

Jitul Anetka třeba dneska kakala už 2x. Jednou kaká vždycky a někdy i 3x. Ale víc ne.A nemá průjem k zoubkům třeba?
23. dub 2009 v 15:16  • Odpověz
Ty jo ještě že má tady Gábi DAvídka taky v pokojíku jinak bych se považovala za hroznou matku,když čtu jak máte dětičky u sebe. Jako trhalo mi to srdce jí tam dát, ale je to fakt asi lepší. Kdyby mi to neradila dr tak bych se k tomu asi neodhodlala.
23. dub 2009 v 15:19  • Odpověz
Kamčo žádná hrozná matka!!!!!Právě že je super, že bude Anetka samostatná :wink: Já taky začnu odšoupávat postýlku dál a dál :sweat_smile:
No taky jsem myslela, že takhle víc kaká kvůli zoubkům, ale teploty žádný nemá a zkoumala jsem mu pusinku a nezdá se mi, že by mu vylejzaly zoubky.Uvidím, když to nepřejde, tak budu muset zajít k Dr.
23. dub 2009 v 15:53  • Odpověz
Čaues, asi tady nikdo nejste... Mno, chtěla jsem vás napínat, ale tak to teda vyžvaním no... vyhrály ty s tím bolerkem :wink: Na fotce to tak nevypadá, bo tam bylo blbý světlo, ale jsou na nich tři barvy - od takový světle meruňkový přes tmavší šampaň po světlou šampaň :slight_smile: Růžový byly taky favoritky, ale nakonec mi to připadalo až moc bombónkový :wink: Ale ne že to na mě prásknete Mumumanovi :wink: :grinning:

Tak, a jdu dočítat :slight_smile:
23. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
Jů, mumu, to jsi hodná, že nás nenapínáš :dizzy_face: Šaty jsou krásný :dizzy_face:

Holky já tu sedim s obkladem na krku a v tlustým roláku, asi na mě něco leze :confounded: :cry: Je mi tak nějak hnusně, v krku i v nose... :rolling_eyes:
Zejtra dopoledne se ozvu, jak na tom jsem, v nejhorším bych musela stromovku odpískat, nebo přijet jen na chviku, aby se malej vyvenčil :sweat_smile:

Tak mi držte palce, ať to zaspím :wink:
23. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ahojky holky!!!

Žvíži, díky za rady ohledně kravského mléka, taky jsem si to myslela, doufám, že budu mít dloho svoje mlíčko a že mi Vikí neukousne prsa :zipper_mouth: Jinak Anetka je fakt veliká, my máme 10 měsíců dávno fuč a Vikí měří taky 71cm!!! Bude asi holt prcek po mě! A váha 9,82kg!

Kamí, takže jste úspěšně Anetku přestěhovali? Ono je to asi dobrý, když člověk nevstává 5x za noc, cooo? To by mě asi jeblo, kdybych měla lítat celou noc do jejího pokojíku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Hele a co vám řekla ta MUDra??? Jezdíte na to plavčo do té Třeboně?

Jitulko, jak dlouho takhle Kubíček kaká? Hele, já bych to už asi řešila! A jaký má kakání? Bobíky nebo řídké? Ony se pak dětičky, když mají průjem, můžou hodně rychle odvodnit! To je dost nebezpečné!

Mu, vůbec jsem neviděla šatičky, jsem asi nějaká opožděná!!!Co Víťulka, jak se máte???
23. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
Jo, ke spaní: tak u nás jsme dosáhli obrovského pokroku - píďalka už se budí po krásných třech hodinách :wink: :grinning: Takže plánuju, že někdy po tom čtvrtém měsíci mu začnu dávat na noc rejžovku, aby se aspoň trošku zaplácnul, protože mlíčko od maminky mu stačí čím dál míň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz
23. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Gábino jste s Davídkem boží :grinning:! Tady prostě není co dodat :dizzy_face:

Dobrou :slight_smile:
23. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz
Bebi dobrou,
ať je ti zítra líp, ať můžeš dorazit. Já s tím počítám, otlučené dítě taky :slight_smile:
a děkuju :slight_smile:
23. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz
Holky ahoj :slight_smile:

Bebí at jsi brzy fit :wink:

Gábi ty jak jsi to vylíčila ten váš celej den, to bylo pěkný,, jsem se musela u toho smát :grinning: :grinning:

Kulli už takhle kaká asi týden.Někdy to má řidší, někdy ne, ale kaká fakt hodně často.Já si furt myslím, že to má od těch zoubků, četla jsem to i tady někde na diskuzi v tématu první zoubky.No od včera od 18 hod nekakal tak třeba už se to ustálilo.Uvidím, každopádně když to bude trvat i nadále, tak s ním zajdu k Dr. radši.
Na Eri šatičky mrkni asi o 2 nebo 3 stránky nazpět, dávala tam odkaz, tak at se taky pokocháš :slight_smile:
24. dub 2009 v 08:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.