• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
ty jo tady už je tma jak kdyby bylo osm hodin večer :angry: Jsem zvědavá jak na nás bude působit změna času.... :unamused:
23. bře 2009 v 15:49  • Odpověz
autor
Jsem zpět :slight_smile:

Tak my ven nakonec šli, protože jsem potřebovala nakoupit, zajeli jsme i do stromovky...ale venku je teda hnus fialovej, měla jsem čepici ale pořád to vypadalo, že mi vítr unese i hlavu :grinning:

Koťátko teď dochrupává v ložnici u otevřenýho okna, tak počítám, že cca do 6 :slight_smile:, dopoledne si zase dělal mohutný zásoby potravy na zbytek dne :grinning:

Jinak Jitul prso mi pak po lahvičce v poho vzal, byla jsem ráda :slight_smile: ... takže náš syn jede podle hesla "hlavně když to teče..." :grinning:
23. bře 2009 v 15:57  • Odpověz
Bebí ahooj :dizzy_face: Tak to je dobře, že ti pak prso vzal.Fakt to má výhodu že umí pít i z lahvičky.A kolik už vážíte? :slight_smile:
23. bře 2009 v 15:58  • Odpověz
autor
Jooo, mastička porodnicová byla super :dizzy_face:
My teda pak taky najeli na Bepanthen, ale u nás se tak moc nespotřebuje, máme dítě neopruzovací :grinning: a srajdí tak jednou za 3 dny :wink: (dle MUDr normoš, dobře prej tráví všechno mlíčko) ... po čurání stačí otřít, vyvětrat a kdyžtak slaboulince máznout do faldíků :slight_smile:
Když ještě byla plína plná při každým přebalování, tak jsem ale ten velkej bep. vyplácala straaaašně rychle :angry:
23. bře 2009 v 16:02  • Odpověz
autor
Jitul před 14 dny 5,6 kg, tak teď přes 6 určo :slight_smile:, zejtra uvidíme :slight_smile: Zatim mi přibejvá těch 300-400g tejdně :sweat_smile:
23. bře 2009 v 16:03  • Odpověz
autor
Tak a jdu ti projet album s Kubíkem :slight_smile:
23. bře 2009 v 16:04  • Odpověz
autor
Téééda, ten je :dizzy_face:, krasavec výstavní :slight_smile:
23. bře 2009 v 16:05  • Odpověz
Bebí tak to přibejvá krásně, to je fajn :dizzy_face: :dizzy_face:
Děkuju za pochvalu Kubíka :dizzy_face: Váš Honzík je taky nádhernej a jak krásně pase koníky :dizzy_face: Šikulka je to :wink: Nám to dlouho nešlo :slight_smile:
23. bře 2009 v 16:08  • Odpověz
Jsem zas tu, záda trochu polevily a já než bych ležela tak si sem radši dřepnu. Jsem fakt asi závislák.
23. bře 2009 v 16:23  • Odpověz
:grinning: :grinning: Kamčo to jsme na tom stejně.Já tu mám plno prádla na žehlení a než bych žehlila tak dřepím u PC :sweat_smile:
23. bře 2009 v 16:24  • Odpověz
Taky se asi zařadím mezi závisláky :sweat_smile: :grinning:
23. bře 2009 v 16:24  • Odpověz
Jitulko co dělá Kubík už se snaží lézt? Malá zatím jen trochu zvedá prdelku. Moc se jí nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 v 16:29  • Odpověz
Bebinko teda Honzík krásně pase a je fakt k sežrání brouk. Komu je víc podobnej? Manželovi?
23. bře 2009 v 16:30  • Odpověz
Kamčo ještě neleze, ted se přetáči na bříško, občas umí i z bříška na zádíčka, ale ještě neleze, taky jen zvedá prdelku :slight_smile:
Kamčo vaše Anetka je taky krásná, je podobná manželovi vid?Já ho teda neznám, ale podle foteček :slight_smile:
23. bře 2009 v 16:32  • Odpověz
autor
Závislák další se hlásí :slight_smile:

Kamčo malej je dost po mně, už tim, že je světlej, mm byl malý "cikáně" :grinning: ... taky má pusu jako já, když jsem byla malá...ale vrásky na čele má po mm, fakt :grinning: ...no je to takovej mix, ale víc je do mně.
Jenom mu nepřeju, aby se tak debilně, jako já, opaloval (teda spíš neopaloval :confounded: )
23. bře 2009 v 16:36  • Odpověz
Holky už se těším až bude pak nějakej srazík a uvidím vás konečně živě.Kousinku, mumu a kamču znám osobně (teda jednou jsme se viděly :sweat_smile: ) a ráda poznám i Bebinku, Zvizi, Leeily atd.....A samozřejmě i vaše prcky :dizzy_face: Takže až bude pak pěkně tak určo s Kubou dorazíme :dizzy_face:
23. bře 2009 v 16:38  • Odpověz
naždááár pincežny :dizzy_face: taťka čučí na krimošku tak mám ještě pár minut

kamí tý jo záda zas jo ? :frowning2: zas ta plotýnka ?

no já jsem ta Syndermanová, máme doma zásoby, můžu ti mumu třeba jí poslat a uvidíš jestli by fungovala a případně kdyby jí tam neměli tak koupit a poslat - no problémo :wink:
23. bře 2009 v 16:41  • Odpověz
Kousi ahoooj :slight_smile: Holky já o tom Syndermanu ještě ani neslyšela že to existuje :sweat_smile: A to jsem myslela že jsme vyzkoušeli snad všechny mastičky na světě :sweat_smile: :grinning:
23. bře 2009 v 16:42  • Odpověz
já jí jezdila kupovat přímo do nemocniční lékárny ale teď mi tam říkali že si jí klidně můžu kupovat kdekoliv, tak teď tu zásoby mám a až budou docházet - tak jí zkusim koupit jinde a když bude stejná tak jí budu kupovat jinde ... jinak pro ní klidně budu jezdit i do tý porodky - je super i na ksichtík, když se drápne - holt kalciovka no :grinning: my sme na ní v rodině úchylný ale to už víte
23. bře 2009 v 16:46  • Odpověz
mno tak zase mizim :frowning2: švagrová se řítí
23. bře 2009 v 16:48  • Odpověz
Jo tak ono je to stejný jako ta kalciovka jo??? :confused: Aháááá já myslela že je to zas něco jinýho :grinning: :grinning: :grinning:
Tak pa Kousi
23. bře 2009 v 16:59  • Odpověz
No já taky půjdu, MM už dorazil z práce a slyším, že Kubík se už taky probral, tak mu jdu udělat baštu.Mějte se fajn a pěkný zbytek dne :wink:
23. bře 2009 v 17:02  • Odpověz
Kamčo taky jsem se tě chtěla zeptat jestli už ti Anetka sama sedí?Bez podepření......
23. bře 2009 v 17:17  • Odpověz
No a ted už fakt teda letíííííím, tak pááááá
23. bře 2009 v 17:19  • Odpověz
Mumu na zadeček se nám osvědčila obyčejná Rybilka :dizzy_face:
23. bře 2009 v 18:23  • Odpověz
Jitulko Anetka nesedí sama. Je jako brambora už je to teda trochu lepší, ale nesedí a já jí nechci posazovat.Snad si brzo sedne sama. Jinak máš pravdu, je teď hodně na Peťu. Ze začátku se podobala mmě a teď je celej MM. Hlavně ty oči a výraz. :slight_smile:
23. bře 2009 v 19:39  • Odpověz
ahoj holky jdu vás trochu dočíst :wink:
23. bře 2009 v 19:42  • Odpověz
aaaa tady se řeší prdelky my dáváme obyko piko modrou indulonu
23. bře 2009 v 19:45  • Odpověz
Nazdaaaaaaaar :slight_smile:

Jito, ty jo, tak to video je husty :dizzy_face: je to supr, co dneska dokazou, smekam :dizzy_face:

Sari!!! :frowning2: to je hrozny :cry: :cry: :cry:
Obcas si rikam, ze si ten nas zivot bez Anynky vuuuubec nedokazu predstavit :dizzy_face: Je to moje srdicko :dizzy_face:
23. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz
na prdylu davam porad Bepanthen, ale myslim, ze by jsme to zmakly i s modrou indulonou, jak pise Leeily :slight_smile:

Dneska jsem byla chvili s MM sestrenkou a ta mi rikala, ze jeji segry Terezka (9mes.) se ji silene oprudila, pry skoro az do masa, takze zakaz papirovych plen, sprchovat pri kazdym prebalovani, mazat genciankou... tak doufam, ze se z toho brzo vyhrabe.. ona ma porad neco :frowning2:
23. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.