• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
kočičky moje nekašlu na vás ale fakt nestíhám :frowning2: teď jsem dopošila dva deštníky kytkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: už mě to neba :frowning2:

ještě zítřek musím přežít a pak už budu jen vaše :dizzy_face:

na cvíčo zítra stopro dorazím ale kafíčko s váma nedám :cry: :cry: :cry: musim zpátky do práce :frowning2:

jo a dneska vtipně odpoledne dali na dveře oznámení že nepoteče od rána voda teplá :frowning2: takže super, jdu zítra do práce s naprosto mastnou hlavou :frowning2: fakt ty kretény miluju ... a dopoledne ještě tekla :angry:
27. dub 2009 ve 23:04  • Odpověz
ahojky druhá parto, jak se vám vede... :wink:

holky,jdu si pro radu, kam a kdy chodíte cvičit s dětičkama??? od příštího týdne chcem zkust dát maru na jeden den do jesliček a já bych chtěla s Honzulkou chodit někam na cvíčo. jen nevím kam.....
28. dub 2009 v 08:19  • Odpověz
Dobré ráno,
v Basilice na 100% budu a už se na vás těším. Na otlučenýho Davídka a Andrejku. :dizzy_face: škoda, že nebude Alík.
28. dub 2009 v 08:30  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Kulli děkuju, vyzkouším :wink: :dizzy_face: A co dnešní noc?TM tedy nakonec vstával? :slight_smile:

Šári tak pevné nervy se zoubkama, je to práce :unamused: A teploty nemá?My už konečně nesrajdíme, Smecta pomohla - musím zaťukat :slight_smile:

Tak pěkný den a pěkné cvičení :wink:
28. dub 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahojík :wink:

Jsem grogy, dnešní noc byla katastrofa, píďalka se mi budila co hodinu až hodinu a půl, vzala jsem si ji do postele a ani to nepomohlo, takže jsem dneska vylezla z pelechu až v devět hodin, tak mi zvířátka nadávali, že měli snídani takhle pozdě. :sweat_smile: Teď jdu dělat dortík pro MM k narozkám a připravit si nervy na večer až se přištráduje hysterická tchýně. :rolling_eyes:

Hani, co vím tak holky chodí k Caplové do Igy.

Jíťo teplotu neměla, ale radši mám po ruce Panadol, co kdyby náhodou. Tak to je dobře, že je Kubíkovi už líp. Smecta je super, vžycky mi pomůže. Dobrej je taky Hylak, jsou to kapky a pěkně hnusný, ale taky suprově zabíraji hlavně na zvracení. :wink:
28. dub 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahojky Šári, téda, tak to jste měly noc :frowning2: A nemůže to být i tím, že je v jiném prostředí?
No teda, chudinky zvířátka
:grinning: Snídani v 10 hodin :grinning: :grinning: :grinning: Máte jich tam hodně?
28. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
Jsem tu. Měla jsem tady mamku, spala u nás a teď odjela na jízdy. :slight_smile: Dostala od nás k narozeninám dar nedar poukaz na řidičák tak se chudinka už někde potí na křižovatkách. :sweat_smile:

Šári to si teda užíváš se zoubkama. Ono je fakt asi u nich lepší, že čím dýl tím líp. Pak už umí dětičky s těma dásničkama líp pomoct. Any měla včera třeba půl hodiny narvaný v puse víčko od Bepanthenu a byla blažená.

Jíťo jo jo budou to první, ale nevim kdy. Včera jsem jí tam zase koukala a nic neviděla. :frowning2:
28. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
Jíťo 3 koníky a 2 kozénky se dvěma kůzlátkama a pipiny a dvě psiny :grinning:

Jiné prostředí nevím, tu první noc spinkala krásně a nespíme tady poprvé.
28. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
Nazdárek kašpárek :wink:

Co je novýho? Nedočítám, řítí se na mě pěkná depka :confounded: Nakonec to vypadá, že jak Vítkovi lítaly ty teploty (teď od minulýho čtvrtku přes víkend to bylo dobrý, bez teplot - a od včerejška zase horečky :unamused: ), tak říkala doktorka, že má trošku zvýšené bílé krvinky v moči a že to asi bude nějaký zánět :unamused: Chudinka malej, absolutně nevím, kde by k tomu mohl přijít :frowning2: A do toho další jobovka s tou po**anou mexickou chřipkou, taťka se má příští týden vracet a my vůbec nevíme, co do tý doby v Mexiku a tady vymyslí a jestli vůbec bude moct přiletět. A když už přiletí, tak se stejně budeme moct potkat až nejdřív za týden, protože bude muset kvůli prckovi do karantény :cry: Už je toho na mě nějak moc...
28. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
Ahoj Šáry tak jsem se dočetla že jste špatne spinkaly :confused: tak mi ve čtvrtek přijedem a drobet ti pomůžem Lucka a Honzík
28. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
Čau teta, no jo trápí nás asi ty začínající zuby, co se dá dělat. Jsem ráda, že jsem tě tady našla. :wink:
28. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahojík Šári, tak koukám že u vás spaní taky nic moc :confused: U nás je to podobně, i když je prcek zdravej. Už jsem teda asi třikrát zažila, že se vzbudil dvakrát za noc, akorát škoda, že jsem si to nepoznamenala do kalendáře - prohlásila bych ty dny za soukromý svátky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. dub 2009 v 11:20  • Odpověz
Jo jo moc na vás myslíme a nemáme ti přijet pomoct dřív? Ale dneska už vám přijede tatka vid, včera jsme s ním mluvili. Mi byli plavat tak spíme jak dřeváci :grinning:
Jinak zdravím všechny kolem.
28. dub 2009 v 11:20  • Odpověz
No mumu dneska to byla fakt síla! :sweat_smile: Nám se jednou pořadila celá noc bez probuzení...

Luci, to je v poho, zvládáme všechno. Zvířátka jsou teď venku a já si pak všechno obstarám až Anďa odpolko usne v kočárku. A plavčo dobrý? Chudinka malinkej, to ho to takhle zmohlo, jo? :grinning:
28. dub 2009 v 11:26  • Odpověz
už je to dobrý uf jsme v plný síle a řádíme :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 11:30  • Odpověz
No, jak jinak... :grinning: :grinning: :grinning: Ty jo my dneska nebudeme spát snad ani přes den, to je síla :rolling_eyes:
28. dub 2009 v 11:32  • Odpověz
Tak máme 38.2 °C :frowning2: a jdeme zkusit usnout.
28. dub 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
Mumu, ahoj, jdu na koníka specielně za tebou, zeptat se jak je Víťulkovi a hlavně co mumuman v MX a jeho přílet...myslím na vás, asi to nemáš lehký, viď? :pensive: Už jsem četla...
Držím palce, ať vám všechno dobře dopadne a brzo se ve zdraví všichni sejdete :slight_smile:, určitě bude všechno ok, mimča někdy na ten močák a ledvinky trpí :frowning2: , můj manžel to jako mimčo měl...a jak pěkně dneska čurá :grinning: :grinning:

Jinak naše rýma už je o moc lepší (teda u malýho, mně z chobotu pořád teče vostopéro :rolling_eyes: :confused: :grinning:), v noci chrundal do 2 a pak do 6, resp. od 6 ještě do půl 8 u mně v posteli, sice občas trochu chroptěl, ale nudle jsme tahali až po probuzení a nebyl protest :slight_smile: Hrozně se nám teda na to smrkání osvědčily věci Otrivin baby, odsávačka (nemáme vysavač, takže na můj pohon, ale super funguje :slight_smile: ), ampulky s fyziol. roztokem na proplachování nosíku a kapičky ve spreji. Tak tomu tady jako normálně bezostyšně bedělám reklamu :wink: :grinning:
28. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
Šári teda už zoubky...tyjo, dobře to zvládněte :slight_smile:, Anettka a halvně ty, pro ty maminky je to asi na nervy záhul ještě větší, starat se o malinký rozmrzelý broučky s horečkou :frowning2:

GÁBINO, jestli budeš pro holky objednávat nějaký ty mističky, formičky či co, tak já se ráda přidám, taky nás to bude čekat, žejo :slight_smile:
28. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
Jojo, ten cajk na to mražení porciček vypadá super, formičky na nanuky taky...máš ozkoušený ještě něco jinýho? :slight_smile:
28. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
Jaký mističky? Asi mi něco uniklo... :confused: :frowning2:
28. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz
Tak jsem zase tady... dostali jsme antibiotika a ve čtvrtek jdeme na kontrolu, je to ten zánět močových cest :frowning2: Tak snad se to rychle srovná... jenom mě mrzí, že pak bude muset chudinka ještě lítat po dalších vyšetřeních, aby se vyloučily případné vrozené problémy s močovým ústrojím :unamused: No a usoudily jsme s doktorkou, že ho to asi nejspíš postihlo v důsledku změny prostředí, přece jenom v Mexiku byl v jiné nadmořské výšce, dýchal jiný vzduch, seznámil se s jinýma bacilama...
28. dub 2009 v 17:15  • Odpověz
Holkyyyy maláááá si teď poprvé sama sedla. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Takže můžeme posazovat. Hurá.
28. dub 2009 v 17:15  • Odpověz
Jé, Kamí, to je aspoň zpráva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak moc gratulujeme, Anetka je šikulka :sweat_smile:
28. dub 2009 v 17:16  • Odpověz
Eri ty jo chudáček. To ho musí i pálit viď? Malej hlavně ať je brzo fit. S tím tvým přítelem je to taky blbý co? Taky nemohla ta zatracená chřipka počkat měsíc nebo radši teda vůbec nebejt. :angry:
28. dub 2009 v 17:17  • Odpověz
Pavli, ahoj... aspoň že Honzík je už (skoro) v pořádku :wink:
28. dub 2009 v 17:19  • Odpověz
Hm, no je mi mrňouska líto, je takovej uplakanej, je na něm fakt vidět, že mu není dobře :frowning2:

A s tou chřipkou to bylo jasný, že nás musí něco takovýho ještě potkat, to totiž perfektně zapadá do celý tý smůly, co nás provázela Mexikem od samýho začátku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
28. dub 2009 v 17:25  • Odpověz
Eri a jak dlouho jste tam vlastně byli? Jaká smůla vždyť máte odtud krásného Víťulku. :dizzy_face:
28. dub 2009 v 17:42  • Odpověz
Ahojky holky jsem taky z Č.B. a mám doma 4.měsíčního broučínka :grinning: (no už skoro 5.měsíčního - jéééééééé tot ale letííííí)
28. dub 2009 v 18:25  • Odpověz
Ahoooj tetičky a robátka :slight_smile:

Kamil Anetce posíláme veeelkou gratulaci k sezení to se šikulinka šikovná

Honzíkovi,Víťulkovi a Anettce brzký uzdraveni teda Anettce brzký proříznutí zoubků

Kamí dneska jsem se těšila že pokecáme jak se Anetce daří v pokojíku co jste už vařili z knížky a co ty zoubky vaše :unamused: no a prdlajs
holky od kdy se může dávat dětem jogurt???? dík za info

jinak vítám holky petula.bir a l.tu
28. dub 2009 v 19:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.