• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Kamí, dva roky jsme tam byli. A Víťka to je to jediný pozitivní na celým Mexiku, my tam jinak měli od začátku problémy kam se podíváš :angry:
28. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj Petrus :slight_smile: Vitam Te u nas :dizzy_face:

Kamco - moc vam gratulujem!!! :dizzy_face:

Mu, myslim na Tebe a na TP - snad to vsechno dobre dopadne :wink: :dizzy_face:

My zas umime paci, paci :grinning: :dizzy_face: Tak se ji to libi, ze to ted dela porad :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
Maru, jogurt muzou uz od pul roka :wink: akorat by teda nemel byt sladkej :slight_smile:
28. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
Ale treba MM sestrenka dava slazeny jogurty, rajskou a podobne :sweat_smile: ale tim bych se teda neridila :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz
Pěkný večír holky, teda tady se toho dneska dělo :confused: :sweat_smile:
V první řadě vítám nové tváře - petula.bir a I.tu :wink:

Eri jak ukazovaly v TV tu prasečí chřipku tak jsem si na vás hned vzpomněla - co TP a jak to bude mít s přítelem.Držím palce at je to všechno v pořádku a jste brzy spolu a Víťulka at se taky brzy uzdraví.Chudinka, fakt ho to asi musí pálit :frowning2:

Kamčo to je supééééér, gratulujeme k posazení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Kuba už se taky snaží sám a vypadá to, že už hodně brzy poleze, už je na všech čtyřech a popolézá.ještě to není úplný lezení, ale dělá hrozně velký pokroky. :slight_smile:

Šári at je Anett zas dobře :wink: Ty zoubky zatracený, jsou s nima fakt starosti už od narození až do smrti.

Tak mějte pěkný večer a zítra zas "na viděnou" :dizzy_face:

Jo a s těma kelímkama - to mi taky nějak uniklo :astonished:
28. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz
achoooj miláčkové než zase upadnu do komatu :confounded: přijela jsem z práce v jednu v noci a nemohla zabrat a prcek už je od šesti zase na nohou tak čekám kdy tu usnu za chůze :frowning2:

kamííííí teda obrovská gratulace - to to any vzala hopem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: šikulka jedna - to máme teda zas co dohánět :grinning:

zbytku marodů, zoubkařů a pšíkálků přeju bacily co nejdřív pryč - a ty prasečí ať sem vůbec nelezou :angry: :grinning:

jdu zkusit přemluvit pinďu jestli by nešel ještě chvilinku hají ale nevidim to moc nadějně :confused:
29. dub 2009 v 07:31  • Odpověz
tak jsem na hodinku mazla ještě přemluvila, teď celá polopitomá letim na rehábku, nevim ani proč :grinning: cvičili jsme tentokrát jak noty na buben :pensive: ale i tak si myslim že už to ála ani nepotřebuje - leze krásně, sedat si taky zkouší tak třeba už nás propustí (haha co rehábka jednou zchvátí, už nikdy více nenavrátí :rolling_eyes: )

jo :grinning: a koupila jsem si z přehlídky nový botičky :grinning: bílý kecky co potřebuju neměli :grinning: tak jsem si vzala mega jehly černej satén :grinning: ty užiju ke kočáru dost ne ? :grinning: bože můj já jsem hrozná :grinning: ale nedalo se odolat :sweat_smile:
29. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
hehehe :grinning: kamí a ála opičák teda usoudil že se nenechá anetkou zahanbit a taky to zkusil :grinning: ještě teda to nebyl sed asi tak krásnej jako ten váš ale na boku už jsme se udrželi že jsem to stihla i vyfotit :grinning: - pak teda upad :grinning: jsem zvědavá jestli bude pilovat :grinning:

včera kdybyste viděly na cvíču ty anetky a álovo závody v plazení :grinning: :grinning: jsou to moooooooc velký šikulky obá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dub 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj Lei,
takže přehlídka se vyvedla? Aspoň už máš na chvíli zase klid co?
Alík je teda moooc šikovnej. Ten spíš potřebuje pochválit jak je šikovnej. Any je pohodářka už měla sedět dávno. :sweat_smile: Ale povedlo se jí to dozadu jen jednou a teď si zase jede to svoje posazení na jednu půlku a ležérně si přitom dáma klepe do kolínka rukou.

Jo a Alík se teda neplazí, ale plave kraula na suchu a to je teda rychlost. :dizzy_face: :dizzy_face: Je to šikula.

Maruško snad se konečně uvidíme v úterý. My jogurt začneme asi zítra. Dr sice říkala, že mám ještě počkat, ale pomalu začnu.Dneska nějakej bílej tučnej koupím.
29. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahoj kami,

jenom v rychlosti, - kdyby jsi se chtěla připojit, odpo budu s kamarádkou v bezbot, myslím, že tak kolem 3, tak kdyby jsi nevěděla, co s časem, tak se zastav :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zbytek jenom zdravím a musím mazat, dočtu později
29. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
Gábí a do kolika budeš tak? Dám malou spát na balkon pak jí dám svačinu a kolem 4 půjdeme ven teprve.Ještě teda nevím jestli tu budu mít tu mamku nebo ne. No písnu ti kdyžtak sms kdybych se tam vypravila.
29. dub 2009 v 11:54  • Odpověz
budu tam asi tak do 1750
29. dub 2009 v 11:57  • Odpověz
je holky to je škoda že zrovna dneska už máme plno lítání jinak bysme vyrazili s alíkem za váma :sweat_smile:

pochvalu jsme na rehábce dostali obrovskou - já teda ne, páč jsem se přiznala že jsme cvičení hodně flákali ... ale příští týden jsme objednaní na kontrolu k doktorovi a ten řekne jestli musíme ještě cvičit nebo ne :dizzy_face: :dizzy_face: ale myslí si že už prej ne - jen maximálně udržovací nějakej cvik :confused:

přehlídka se vyvedla si myslim že hodně, lidí bylo dost, jen bylo v metráči šílený dusno ale fakt jako šílený :rolling_eyes: takže pak už byli lidi unavený ke konci :frowning2: jako jak my tak diváci chudinky :frowning2: navíc se to oproti jinejm protáhlo ještě o kadeřnickou šou :frowning2:
ale sranda byla že shodou okolností jsem včera mluvila asi po roce se spolužákem kvůli nějakejm fin. věcem a dneska jsme si volali, páč jsem na něj neměla včera čas a vyprávim mu o přehlídce a von že jeho mami měla včera taky někde přehlídku v cb :grinning: :grinning: no a v tu chvíli mi docvaklo že ta moc sympatická návrhářka Zelenková z Tábora :grinning: bude asi ona :grinning: a to už jsme kdysi tolik přehlídek dělaly spolu :grinning: jsem prostě trubka :grinning:

dneska budu ještě odpočívat, uklidim si tu trochu a zítra už dám dopořádku domácnost - po těch třech tejdnech co jsem tu nehrábla je to tu fakt jak po výbuchu bomby - jestli někdy postavíme tak potřebuju jednu místnost na šití :grinning:
29. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
Kuk :slight_smile:

Kousi tak přehlídky děláš? Jako stylistka nebo tak něco? :slight_smile: Se někdy přijdu podívat, mamce imrvére chodí nějaký pozvánky a pak se tu jenom válí :rolling_eyes: (ty pozvánky, ne mamka :grinning: )

Do bezbot bych zašla leda na nějakou prolejzku se sama pověsit, je mi přád mizerně :unamused: , malýho to ťuk ťuk naštěstí opouští :slight_smile:

Holky asi to znáte, jak teď všechno ohmatává a za všechno tahá, tak mě při kojení tak jako ošahává :sweat_smile:, ručičkou mi bere za výstřih, tahá za látku, nebo tak jenom mejká ručičkou jako by mě hladil... to je tak krásný :dizzy_face: :grinning: V noci to dělá se zavřenejma očičkama, se někdy musím smát :dizzy_face:

Jo dotaz prosím - s kým a kde se vyřizuje rodičák? :confused: Mi nějak došlo že nám ta mateřská taky za pár tejdnů bude končit... :sweat_smile:

Jo holky musíme se někdy v ýdnech příštích fakt všechny sejít, Kousi jsem viděla naposled ve Stromovce a moooc mě zajímá osobní vylíčení tý super svatby :wink: :grinning: a na Mumu se těšim už buhvíjak dlouho :slight_smile: .... takže jakmile tu Mumu bude tak to svoláme, ja?
29. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz
Kousi:tak ta milá paní zelenková je bejvalá kolegyně mojí mamči z práce,říkala,že dělá přehlídky :slight_smile:

leily:já jsem dávala Míše v půl roce jogurty takový ty od Nestlé,co je prodávaj po 4 kusech,mívaji to ve velkých obchoďácích mezi těma výživama pro kojence a malý děti a taky ještě měli tady u nás v lékárně,tuším od milupy nebo tak nějak
29. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz
bebi v programu jsem uvedená jako asistentka produkce :grinning: :grinning: to je takovej moc hezkej termín :grinning: no po patnácti letech už asi ani nic lepšího nevymyslíme :grinning:

bebí jen pro tebe suprsvatbu doplním ještě o včerejší hlídání :grinning: :grinning: vrcholem bylo když jsme se domluvily že prcka mi vezmou nahoru na sál protože mi došla baterka v mobilu .. a že tam na mě počkaj, že tudy lítám co minutu ... tak dorazily nahoru a když mě tam nenašly a zeptaly se kde jsem tak jim někdo řek že jsem letěla dozadu na podium, tak se sebraly a odjely a prcka mi přivez ve čtyři peťa :rolling_eyes: fakt ikvetykve :grinning:

bebi já měla od kamči odkaz na nějaký formuláře a to jsem odvezla na pracák .. tam jsem jim to z práce vyplněný podepsala a hotovo ... čekala jsem to větší peklo ..
29. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz
mis :grinning: :grinning: tak koukám nejen budějce jsou malá osídlená prdel v zatáčce :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz
Kousi: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj Holky jsem ráda že jsem vás našla konečně po půl roce máme doma net.
Kousi: Není náhodou tvůj manžel s Hůrky?
29. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz
lucko jestli jsi to ty :grinning: což by tak věkově odpovídalo :grinning: tak tě tu dvojnásob vítám :dizzy_face:
29. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz
a doufám že na mě nepráskneš jak mile tady debatuju o tchyňulce a o zlatej švagrovej :angry: ony jsou hodný ale tyhle dva tejdny byly pro mě fakt jako peklo ... žijou prostě úplně jinak, jsou šíleně nepružný, neposlouchaj co jim říkám a já to přestávám zvládat ...
29. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz
a rozšiřuji prdel o hůrku a přilehlé okolí :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz
Neboj já se jim radši vyhnu :grinning:. A jaká byla svatba? :dizzy_face:
29. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz
chceš tu decentní verzi nebo pravdu ? :grinning: :grinning: jako mně by se líbila (taky jsem si jí celou zařídila takže aby se mi nelíbila :grinning: :grinning: občas si říkám že jsem nevěnovala snad ani tej naší .. i když jo věnovala, ale tam to bylo jednodušší, peťa mi na všechno neodpovídal já nevim mně je to jedno...) ... kdyby nevěsta aspoň projevila trochu upřímný radosti z něčeho jinýho než jen z guláše :confounded: a kdyby teda peťa měl aspoň trochu času a chuti se bavit taky se mnou :grinning:
ale alísek byl nádhernej, měl motýlka po taťkovi ze svatby :dizzy_face: musim taky stáhnout ty fotky :astonished:
29. dub 2009 ve 14:40  • Odpověz
a co honzíček ? :wink: peťa povídal že vás tuhle taky nějak potkal ...
a stejně s nim nemluvim - slíbil mi že mě za odměnu za tu svatbu vezme dolu k honzíkovi na ty jeho placatý brambůrky a von měl zavříno :cry: :cry: :cry:
29. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz
Ahoj tetky :grinning:

Luci tak na zítra mám naložený masíko - mňam a už se na vás těšíme!!!

Koukám, že se znáte s Kousi, to je fajn.

Dneska je počásko na prdlačku, co? U nás všichni spí ( kromě mě) :rolling_eyes: :sweat_smile: - závidím jim - oboum...
29. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz
jsem zjistila že bych potřebovala u přebalování třetí ruku - jedna drží nožičky, jedna prdelní ubrousek :confused: a třetí by držela álovo ručičky aby se hned jak sundám plínku nelapnul za toho od hovínek upatlanýho pytlíka a rychlostí blesku si je nestrčil do pusy :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz
kousi :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz
jo a vtipně teď po dvou dnech teda pustili vodu teplou, ale teče jen takový hnědý bahno :rolling_eyes: tak s tou hlavou zůstanu fujtajblík snad nadosmrti :angry:
holky v úterý ze mně kdyžtak oberte houby, jehličí a jinej porost co na mě zatím vyroste než nám tu vodu daj dopořádku :unamused:
29. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz
Kousi, tak to nezávidím. Snad to bude brzy v poho. To vám to fakt neteklo vůbec od včerejšího rána? :confused:
29. dub 2009 v 15:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.