• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
mno dokonce od pondělního odpoledne - teda studená teče .. ale hlavu si v tom neumeju :confounded: a to dali na dveře papír až potom co to zavřeli - asi nějakej chlap, ty neřeší jestli budou čuníci nebo ne ...
ale dneska ráno jsem se sprchovala a tekla relativně teplá a čistá, nevim co to zase blbne :confounded:
29. dub 2009 v 15:11  • Odpověz
Lucko, našla jsem ten krém jak jsme se bavili o tom atopáku, tak koukni :wink: :

http://www.lekarna-online.com/zbozi/1562009-a-derma-exomega-zvlacnujici-krem-200ml-nove-sloz-
29. dub 2009 v 15:12  • Odpověz
jsem to nechala chvíli téct, tak je trochu světlejší ale furt hnědá :frowning2: a furt docela studená :grinning:

a rozbila se mi myška :frowning2: nechce mi to točit to kolečko uprostřed, jak se tim posouvá ta stránka :frowning2: teda kolečko se točí ale stránka ne :frowning2:
29. dub 2009 v 15:22  • Odpověz
Kde máš fotky s tím motejlem na krku? :wink: Jsem zvědavka :grinning:
29. dub 2009 v 15:25  • Odpověz
jsem dodělávala taťkovi omáčku na špagetky, jsem mu je v pondělí slíbila :dizzy_face: tak aby měl nějakou ňamku až dorazí z rachoty

už jdu na ty fotky
29. dub 2009 v 15:38  • Odpověz
tak já vám povim "humornou" tečku jo ? :confused: já nemám normálně jedinou fotku malýho :confounded: :confounded: vyfocená každá kravina, ale malej tam neni skoro vůbec :frowning2: :frowning2:
29. dub 2009 v 15:45  • Odpověz
Holky nějak nestíhám přijela mi kámoška a zbudil se kraken. Zdravím Šárku na zítra už se moc těším.
29. dub 2009 v 15:51  • Odpověz
Honzulka spinkal, jo? :grinning:

Teda kousi... :sweat_smile: :grinning:
29. dub 2009 v 15:53  • Odpověz
Teda mamko ty jsi si nevifitila solo chlapečka?
29. dub 2009 v 15:54  • Odpověz
Pardon nevyfotila drobet spěchám Papáme a já odbíhám :unamused:
29. dub 2009 v 15:55  • Odpověz
Kousi je normálně ostuda, která na nás zvědavý tetky vůbec nemyslí... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 15:55  • Odpověz
Šárko je to divný, ale spinkal, ale jen na chvilku a už zase řádí. V noci spinká furt tak si aspon odpočinu.
29. dub 2009 v 15:57  • Odpověz
Nj, jak jinak. Hlavně že spí v noci. Zuby pořád nic? :confused:
29. dub 2009 v 16:01  • Odpověz
ne jsou tam hrboly jako Tatry ale nic. Mažem gelem a je v pohodě a co vy? Holky ze zubama
29. dub 2009 v 16:06  • Odpověz
Máme ten Citrovit a asi v poho. Oteklý to zatím nemá, ale pořád si to šmrdlá prstama, tak uvidíme. Doufám že nebudeme čekat do 9. měsíce jako vy. :sweat_smile:
29. dub 2009 v 16:08  • Odpověz
u nás se jen slintá - ale jako fest .. ale to už od vánoc :grinning:

našla jsem dvě takový mizerný :frowning2: ale furt lepší než drátem do oka :frowning2: no jo .. holt co si neudělám sama to nemám - máme s álou jedinou společnou fotku co jsem nás fotila na dlouhou ruku na radnici - snad profi foťák něco bude mít ...
29. dub 2009 v 16:09  • Odpověz
kousi, Ála je nynanej a ten velkej motejl nemá chybu! :grinning: A spolu vám to mooooc sluší!
29. dub 2009 v 16:13  • Odpověz
:angry: no bože aspon nám dýl vydrží
29. dub 2009 v 16:22  • Odpověz
Ahoj holky
hlásim se do klubu chcíplotinek :confounded: od včera mi je mizerně a dneska MM zrušil prodlouženej víkend na Šumavě měli jsme tam zamluvenej penzion :frowning2: :frowning2: :frowning2: Hmm nojono je mi to docela líto ale neměla bych z toho nic :pensive:

kousi když jsem viděla Alíkovo fotku jak mu chutnal špenát tak mě krásně rozesmála.

za info ohledně jogurtu děkuju :wink: jo zvizi janina s verunkou to jídlo fakt neřeší a rovnou to rozjeli ve velkým
já dneska Andrejce vařila polívku: hovězí masíčko(nemixuju z papiňáku se rozpadá samo)+zeleninka+písmenka(těstovinky) jojo polívky jí šmakujou v tomhle je po mě :dizzy_face:
29. dub 2009 v 16:49  • Odpověz
Kuk
vítám taky nové mamky. :dizzy_face:
Maru to je smůla,že nemůžete ject do penzionku. A už je ti trochu líp? To je teda nějaká střevní chřipka?

Holky já taky nevím co ty naše zuby. To taky může být na dlouho, oteklý to vůbec podle mě nemá jen je tam vidím, to jsem dřív neviděla a ze zadu má taky takový hrbolky. Ty první jsou asi nejhorší to nikdo neví jak to má vypadat než vylezou nebo jak. Kámošky klučík taky kvůli zoubkům bulel od listopadu a vylezl mu první před 14 dny. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gábi jak dopadla noc bez šmudly na spaní? Zvládl to Davídek, ukonejšil se něčím jiným?
29. dub 2009 v 17:35  • Odpověz
l.tu kdy se Honzík narodil? To jsou s naší Any skoro stejně starý viď? Ona je 9.8.
29. dub 2009 v 17:38  • Odpověz
kamiik- 2.8.2008 to už je snima sranda vid.
leily- nám polívky moc nejdou papáme zeleninku ale taky nic moc, ale snaží se.
29. dub 2009 v 18:38  • Odpověz
Tak to jsou přesně o týden. :wink: Jo jo už je to fakt paráda. Dívám se teď na ní celej den místo televize. Tolik pohybů a grymas co vymyslí, zlatíčka. :dizzy_face:
29. dub 2009 v 19:21  • Odpověz
Koukám, že malej už stojí? To je šikulka teda. :dizzy_face:
29. dub 2009 v 19:22  • Odpověz
Caues mamky :slight_smile:

Maru, vidis, ja cetla, ze muzou jogurt uz od sestyho :confused: to jsem z toho jelen :sweat_smile:
Je fakt, ze to neresi :wink: to taky asi neni nejlepsi... no, snad to mala prezije a v dospelosti se to neodrazi na jejim zdravi :sweat_smile: ja z toho mam docela strach :frowning2:(((((((
Tak vam vsem zavidim, ze malym muzete dat ten rohlik, ani nevite jak :frowning2:

Jsem dneska mluvila s tou pani primarkou na gastru a sama mi rekla, ze by ona osobne fakt pockala do toho jednoho roku - u nas :wink: ostatni tak od toho 8. 9. mesice :wink: ach jo...

Kousi, to je skoda, ze nemas moc fotek... njn, to se tak obcas stava :sweat_smile:

Ja se s vama chci taky sejit!!!!!!! Az bude pekne, tak nekam - kamkoliv - prijedu!!! :wink: A s tou svatbou na me musite pockat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: taky to ci vedet :grinning: :sunglasses:
29. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jeeeeeeeee, Kousiiiiiiiii, Tobe to ale sluselo :dizzy_face: a malymu jakbysmet :slight_smile:
29. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Přeji pěkný večer, musím dočítat, je tu tady nějak moc příspěvků ne???? :grinning:
Ale to je dobře :wink:
29. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ahoj Jitusko :slight_smile:
29. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
kamiii-kJe to živel :sweat_smile: musí byt tam kde se něco šustne
29. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
Čau kmotry :wink:
KOusiiii, ty jsi ostřihaná a nic neřekneš!!! Moc ti to sluší :dizzy_face: Tak došlo zas na tu ofinu, jo? :slight_smile:
29. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.