• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
No tak tady se ještě spinká koukám? :wink:
30. dub 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahojky,
ne, ne nespí. :wink:
30. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
A jak se máte teto. Tatka náš začal drobet protestovat protože je dneska májka tak je možný že přijedem jen sami. Tak přijedeme okolo 14h. A onmožná dorazí :fearful:
30. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
Jé, tady je taky májka. :dizzy_face: A pečou i prasítko. Tak přijeďte, už se na vás těšíme. Já si jdu vypít kafíčko a pak něco upéct. :wink:
30. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
Nic nepeč já něco přivezu máš toho požehnaně a ještě si s náma budeš dělat hlavu.
30. dub 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahoj holky,

zdravím všechny, i nové příchozí :slight_smile:

Mám teď nějaký fofry, prcek jako kdyby ještě ožil, mám pocit, že nedělám nic jinýho, než ho někde honim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V úterý jsme ztratili šmudlíka na spaní, usínání večer bylo hrozný, trvalo mu to asi půl hodiny a to jsem našla podobnýho šmudlu, měl i ocásek, ale nebylo to ze stejnýho matroše, tak to nezabralo. Včera jsem se jela podívat do krámu, kde ho kamarádka kupovala a měli je!!! Koupila jsem hned 2 kousky, malej do ní zabořil obličej už v krámě :grinning: Sice si prohlíží ocas, asi proto, že neni tak jetej jako byl ten původní, ale je to "Pussy" a to se počítá.
Včera ráno jsme byli plavat, pak jeli domu, vyspali se (já dala taky 20) a pak jsme po jídle vyrazili do bb. Byli jsme tam do půl šestý, malej se vztekal, když mu někdo něco vzal a vyvádí, když nedostane hračku, kterou si zrovna u jinýho dítěte vyhlíd :angry: Doufám, že ho aspoň bolí v krku z toho řevu :sweat_smile:
Dneska taky vyrazíme, teď šel spát, tak kdyby jste někdo měli náladu, tak tam budu tak od 3.

Bebi, jak je ti? A Honzíkovi?
a Eri, víte už něco víc o návratu Mumumana?
30. dub 2009 v 11:03  • Odpověz
Ahoj tetičky
Andrejka spinká tak načuhuju :slight_smile:
Gábi to vypadá že jsme Davídkovi na procházce chyběli až z toho zahodil pussýka :grinning: to musim říct Andrejce.
Jani (zvizi) vlastně TM já alergii na lepec co :frowning2: jak dlouho budeš muset dávat pozor co Anetce dáš??? rok nebo i dýl :astonished: v tomhle to máme my ostatní jednodušší že to až tak nemusíme řešit
Holky kdo bude příští úterý v Igy :slight_smile: ať vim na koho se mám těšit už se mi po vás stejská :grinning:
30. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz
gáááábi pusík dvojka je na světě :grinning: tak to je super ...

a v úterý budu v igy na stopro - už jsem si to napsala do diáře abych se tam nic jinýho už nevešlo :grinning:

bebi mno jo :pensive: :sweat_smile: došlo došlo - jsem byla nějak rozmařilá :grinning: sice jsem to chtěla ještě trochu jinak - ofča dobrý ale ten zbytek jsem chtěla jinak - ale každej mi to hrozně chválí a hlavně peťovi se to líbí - tak jsem spokojená ...
taky jsem si k tomu včera nakoupila spooooustu hadříků - teda dvoje šatičky a tři tílka a dvoje brejličky a košíček proutěnej růžovej :grinning: :grinning: akorát šatí musim zkrátit ..
abych byla krásná mamča :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

a musíme se pochlubit, pečlivě trénujeme hačání, do úterka budem doufám schopní předvést perfektní sed :grinning: :grinning:

jdu si dát marcipán, už jsem ho neměla tejden, ale dneska jak se mění tlak tak je mi nějak blbě, a nebo mám totální absťák :grinning:
30. dub 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
čus :slight_smile:

Tak dneska už je Honzík v poho a já se celkem taky berchám :slight_smile:, do úterka budu jako rybička, tak bych se na vás přišla di IGY taky mrknout, už se mi po vás taky stejská :sweat_smile:
Do včerejška jsem byla u našich, přeci jenom drandění po stromovce bych nedala, to bych se uchrchlala do bezvědomí, tak jsme vegetili tam a já vždycky s H. jenom v kočárku podrncala po zahradě a nechala ho chrnět na terase :slight_smile:. Vždycky ráno nás tam mm odvez a večer po večeři u našich (jojo, byl to pobyt all inclusive :wink:) přivezl domů, vykoupali jsme a vytuhli :grinning:
Taky bych měla mít v út. zmenšenej prstýnek, co jsem dostala za produkci juniora :grinning: , tak se těšim, že si ho vyzvednu...no tak mám spoooustu důvodů vyrazit do města :grinning:

Kousi dobře děláš, jarní garderóba muší bejt!!! :sunglasses: :grinning:

Gábi tak pusík novej model funguje? To je fajn :grinning:

A gratulace ke všem zoubkům, posazením a jinejm pokrokům :dizzy_face:

Hehe, my jsme včera cvičili, měla
30. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz
autor
...jsem H. napůl položenýho-posazenýho na kolenou na polštáři, směrem ke mně, dělali jsme zrovna....kdo to umí, ten si sedne --- malej se přitáh, silák, otevřel hubinku a vyhodil na mně dobrou spršku :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz
autor
JO a mm to recituje "kdo to umí, ten si prdne", protože jak si H. zmáčkne při přitažení bříško, tak...to většinou zahřmí :grinning:

(Jinak samo neposazujem, nepřitahujem, jenom v rámci cvíča :wink: )
30. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz
Jo bebi, taky bych se šla cournout a poutrácet penízky do města. :dizzy_face:

Prcek nám dneska usnul odpoledne a teď si tady hraje pod hrazdičkou jako ďábel, jsem zvědavá kdy půjde spát. :sweat_smile:

Venku to vypadá na bouřku a to jsme si chtěli dneska ogrilíčkovat masíko.... :frowning2:

Jééééjej Andulínka něco vyrábí do gatí, doufám že ji budu zase celou převlékat - dneska po třetí :grinning:
30. dub 2009 v 18:44  • Odpověz
Pěkný večer :slight_smile:

V první řadě musím pochválit Kousince fotečky, hrozně se mi líbí ta svatební tabule Alíkovo :grinning: :grinning: To je kouzelný :dizzy_face: :grinning: A účes ti moc sluší, máš výhodu, že máš hodně vlasů.....

Šári, Kamčo, tak co zoubky?Ještě se nevyklubaly?Jak jsi psala Šári, že Anetka něco vyrábí do gatí, už po třetí, tak to má asi taky k těm zoubkům.Nám se už kakání díky Smectě zlepšilo, ale zuby nás trápí nadále, včera měl Kubík večer i zvýšenou teplotu 37,2 a furt si sahá do pusinky a má úplně nateklý horní dásně.Ach jo, to je práce s těma zubama :confounded:

I.tu váš Honzík už takhle pěkně stojí v postýlce???:slight_smile: To je teda šikulka :slight_smile:

Zvizi tys tu včera ještě byla vid?Jsem myslela že tu nikdo už není, tak jsem vypadla a pak koukám, že jsi mě pozdravila :slight_smile:
30. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jo už to začíná být veselý. Včera si stoupnul bez držení už jen ty samotný kroky a bude sranda ještě větší. :sweat_smile: Ale ty zuby furt nic, ale už se to blíží už se budí i v noci a mažeme ještě že gel je jinak by bylo po spaní úplně.
1. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
Jinak přeji krásné májové ranko.
:wink:
1. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
Krásné májové ráno. :dizzy_face: :dizzy_face: Posíláme májové políbení všem chlapečkům tady. :dizzy_face:

Pavli tak to je dobře, že už ti líp. Musí to být hrozný bejt nemocnej a do toho se starat o nemocný mimčo. V úterý se na vás už těšííímeee. :dizzy_face:

Jitulko,l.tu a Šári takže si taky užíváte se zoubkama co? Proč se nemůžou ty dětičky narodit už zubatý. :unamused:

Jinak u nás holky včera protivka večer největší. Kaši jsem do ní cpala půl hodiny. Mrnilla se a cpala si prstíky do pusy. Pak jsem koukala, že už tam má asi prasklinku, ale kdo ví, nechce to ukázat.Musím jí vždycky hrát na klavírek, aby začala zpívat a mohla jsem zkoumat dáseň. :grinning: No a měla jsem včera domluvený vínko v Huse tak jsem nakonec vyrazila s tím, že pojedu za chvíli domu, protože bude určitě brečet. A představte si, že spinkala v kuse skoro do půl 6. :dizzy_face: To je vždycky tak, když čekám noc hrůzy tak nic. Akorát teda ráno jsem jí nakojila a ona se mi 2x hrozně poblila. :frowning2: Snad z toho nic nebude.MM tvrdí, že se určitě přejedla jak celou noc nepila, no nevím. Teď papala před hodinou a nic a už spinká.
1. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahoooj holky :slight_smile:
Kamčo a neopila se ti Anetka z tvojeho vinnýho mlíčka třeba bude mít dneska kocovinu :sunglasses:

jinak taky přejeme s andrejkou krásnej první máj
1. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahoooj Maru ty jsi tady? Neopila. Jsem měla jen malý pivo a pak džus. :grinning:
1. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
Úplně se bojím aby mi neblinkala v kočáru na balkoně.
1. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
Anetka je už šikulínek šikovnej takhle krásně spinkááá.Andrejka dnešní noc nechtěla spinkat v náruči to byla tuhá hned ale jakmile se položila tak do půl hodky byla zase vzhůru a mě probudilo jak mi zkoumá prstíkama oko a nebo jak mě tahá za nos :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
Neboj to co tam bylo na víc tak už vyblinkala taky si myslim že se přepapala.Já Andtejce podle návodu na kaši bych měla dělat ze 150ml ale to je na ní moc sice to sní ale pak ublinkává tak dělám ze 125 ml a v poho ani se nedožaduje přídavku
1. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
To je s nima něco. No Any taky už k ráno je u nás v posteli. Naštěstí spinká už trochu dýl v tom pokojíku tak se vždycky těším až si jí tam přinesu k ránu a pomuchlám se s ní.A taky mě tahá furt za nos. :grinning: :grinning:
Maruško a večer spí v pohodě? Že bysme se třeba mohli domluvit a vyrazit taky někam do hospůdky na víno bez dětí. A pořádně pokecat bez toho kontrolovat pořád ty špunty vedle sebe. :slight_smile:
1. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
Maru jo a koukala jsem v Kiku na ten šátek a už ho neměli. :frowning2:
1. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
Kamí povídej jak bylo ve společnosti odreagovala si se nebo si myslela na to co Anetka doma :slight_smile:
Jen ty žlutý čepičky, který se vytáhnou tak, že jí můžu v zimě nosit já. :grinning:
Maruško a jak máš tu kaši silnou? Já dělala podle návodu Nutrilon, pak jsem dávala čas Sunarku a teď jsem se vrátila k Nutrilonu a na 150ml dám 5 vrchovatejch lžic vody. Je to strašně hustý a ona to všechno sní a pak spí takhle dlouho. Asi je třeba je fakt nacpat jak husy.
1. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
Bylo to docela fajn. Byla jsem z holkama co nemaj děti takže odreagování dobrý. Když je s ní doma Peťa tak jsem v klidu. Jednou nám hlídala ségra, když jsme šli do kina a to jsem byla nervozní. Ale v 11 už jsem byla doma. CHtělo se mi spát.
1. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
My zatim nějakej pevnej režim nemáme krom toho že v 6 kaše koupačka kojení a kolem 7 už spinká někdy se budí v jedenáct a někdy až v jednu vždycky je to pár dní tak a pak zase jinak
ale to nebrání v tomu si někam vyrazit teda nejdýl do půlnoci doma jak nepije z flašky tak nevim čim by jí MM utišil
1. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
No to já bych taky dýl jak do půlnoci nešla. U nás to bylo přesně taky tak. Někdy o půlnoci, někdy už před, někdy v jednu a pak kolem 4. Tak to uspáváte jak my takže bysme klidně mohli už v osm někde sedět a dát si třeba něco dobrýho k jídlu a podrbat. Co holky ostatní na to????
1. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
já jsem se v kiku taky byla číhnout a právě šátky už nebyli ale koupila jsem tam supr bryndák takovej igelitovej bez rukávků ten nám vyhovuje

kaši taky dělám podle návodu tak jí vyzkoušim udělat hustší
1. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.