• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
supr nápad počítej se mnou
1. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
Maruško tak super se pak domluvíme...

Musím jít. Jedeme na oběd ke tchýni a pak na oslavu neteřinky narozek tak musím zabalit dárek a připravit se. Pa pa a pozdravuj Andrejku. :dizzy_face:
1. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
asi si mi už zmizela já jdu pověsit prádlo a vyrazíme na Hloubku tak papa
1. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahoj všichni, tak i my přejeme krásný prvomájový den :dizzy_face:

Kamčo to je super, že jsi někam vyrazila, je to fajn, přijít mezi lidi a odreagovat se vid? :wink: Já když někam vyrazím (nevyrážím teda moc často :slight_smile: ) tak jsem nejklidnější když Kubíka hlídá moje mamka :slight_smile: MM se taky postaral když jsem byla na slučáku ze střední, ale to jsem byla trochu nervozní, protože hlídal poprvně takhle dlouiho , ale zvládl to na jedničku a nejhorší je, když hlídá tchýně, té ho teda moc často ani nedáváme, protože to jsem úplně na nervy vždycky :sweat_smile:

Leeily igelitovej bryndák musí být fajn, ten bychom taky potřebovali :grinning:
1. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
Holky ostatní na to joooooooo!!!! :slight_smile: Dobrej nápad, Kamčo :slight_smile: Klíďo nechám doma svý mlíko v lednici a aspoň na dvě hoďky se zdejchnu :slight_smile:

Jinak hezkej májovej den a H, posílá pusinky všem svobodnejm kočkám tady :dizzy_face: (I Mumu, je to poslední šance :wink: :grinning: ) Dneska má obzvlášť dobrou náladu, mrkněte: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2706979&vReferer= :grinning: :grinning: Takhle se žulil do kamery, pak jsem ho fíkla do kočárku na balkón a okamžitě vytuh :sunglasses:

Jojo, bejt nemocná a ještě mít usoplený mimčo je na ....., ale už jsme to zvládli, zaplaťpánbůh :dizzy_face:, debilní je, že člověk fakt nemá šanci ležet v posteli, brát nějaký léky-dryjáky, co s tím rychle zatočí, taky nejde...no takže to holt trvá, no :rolling_eyes:
1. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
autor
Jani :slight_smile:, včerejší sms mě pobavila, děkuju :slight_smile:
Přečetla jsem jí celá zblblá někdy v noci a nejdřív jsem si říkala tyjo jakej svátek, nemá třeba svátek Pavla? :grinning: (já jsem Pavlína...) Pak mi to došlo...no letos jsem taky ještě unikla, ale příští rok se bojim bojim plamenů pekelnejch :wink: :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 v 15:46  • Odpověz
Pavlí nepopíjela si včera něco alko že je Honzík v takový skvělý náladě :dizzy_face: a tobě to na fotu sekne :wink:
1. kvě 2009 v 16:47  • Odpověz
Ahoooj holky, tak o lžičku cinkají dva ZOUBKY. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A ještě se nespí.To zase bude usínat hodinu. :unamused:
1. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz
Krasny vecer :dizzy_face:

Kamciiiiiiii, tak to moc moc gratulujem!!! :dizzy_face:

Pavli, to jsem rada, ze Te ta smska pobavila :grinning: ja si taky rikala, kdyz mi to znama poslala, jestli nemam svatek :sweat_smile: :grinning: Moc vam to slusi :dizzy_face:

My uz chrnime, ale dneska rano zjistila, ze se muze otacet na bricho i v posteli, takze nez vytuhne, musi tam s ni nekdo z nas pockat, pze by jinak byla na brisku porad :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
Kamčo Anetka je kočička co ty si čekala jak bude plakat až zoubky polezou a Anetka to zvládá levou zadní moooc gratulujem
1. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
holky zkoušim uháčkovat čepičku otevřela jsem si k tomu vínko a svištim na hříšňák :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jééééé Kamčo tak obrovská gratulace k prvním zoubkům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak to Anetka zvládla úplně krásně ty první zoubky co? :wink: :dizzy_face:

Leeily jak jde háčkování?To jsi šikovná že takhle háčkuješ, mně tohle nikdy nešlo a ani nebavilo :sweat_smile: Tak pak nám musíš Andrejku vyfotit v čepičce :wink:
1. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
Kamčo a kdo z vás našel první zoubky?Ty nebo TM? :slight_smile:

Jo a Zvizi to přetáčení v postýlce je děs, taky jsme si to užili :sweat_smile: Pak se konečně naučil přetočit se zas zpět, tak byl klídek :grinning:

Tak já jdu ještě pověsit prádlo a hajat.Všem přeji dobrou noc :wink:
1. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz
Ahoj, krásnou neděli :dizzy_face: Vypadá to, že se zas udělalo nádherně, to je dobře :dizzy_face:

Holky chtěla jsem se prosím prosím zeptat těch, co zamražují jídla pro prcky - do čeho to dáváte zamrazit?Máte na to nějaké spešl kelímky?
A ještě jsem se chtěla zeptat jestli dáváte normálně koupenou zeleninu a ovoce z běžného obchodu nebo kupujete BIO? :confused: My máme většinou domácí, ale chtěla bych Kubovi udělat květák nebo brokolici a to domácí nemáme, tak musím koupit.Ale bojím se těch dusičnanů :sweat_smile: Děkuju za odpovědi :wink: :slight_smile:

Tak já jdu vařit a pak jdeme ven.Mějte se a pěkný den
2. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
Ahoj :slight_smile:

Jitulko krásnou SOBOTU :grinning: , taky mě to dneska mate :grinning: :grinning:
Děkuji za pochvalu fotky :slight_smile:...jo a (výjimečně :grinning:) jsem teda předevčírem nic nepila, junior byl v super náladičce jen tak sám od sebe ... asi proto, že má prima rodiče :sunglasses: :grinning: :grinning:

My jsme hned po obídku vypadli do Stromovky, dali obligátní pivko a zmrzku v Oáze :wink: a krásně se prošli :dizzy_face:

Hmmmmm...k obědu jsem dělala podle Apetitu koláč s krabím masem a šafránem, skoro mě u toho jeblo, nějak jsem nestíhala, tak jsem nejdřív měla sto chutí milej koláč vyhodit z okna :angry: ...ale on je kupodivu fakt výbornej :grinning: , tak se na něm ten můj vztek neodrazil :slight_smile:

Kamčo no tak hurá, zoubky jsou venku a Anetka to teda perfektně zvládla :dizzy_face:
2. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz
Ahoj, tak jsme přišli z venku, Kuba ještě dospává na zahradě, už spí hodinu a půl, to jsem teda zvědavá v kolik půjde spát dneska večer :sweat_smile:

Bebí no jo, ona je sobota :grinning: :grinning: :grinning: Ještě že tě mám, já měla za to že je fakt neděle :grinning: :grinning: :grinning: Tak se omlouvám :sweat_smile: :grinning:
2. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz
autor
Jitul teď jsem koukala na poslední Jakoubkovo album, ten je kráááásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Takovej jakoby rošťák malej, ale milounkej, viď? :slight_smile:
2. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz
Bebí děkujeme za pochvalu :dizzy_face: Jo, rošťák to je, úplně mu to kouká z očí co??? :grinning: :grinning:
Váš Honzík je taky nádhernej a ta poslední fotečka jak se žulí je úžasná :dizzy_face: :dizzy_face: Ted už směje hodně vid? :slight_smile: A ty máš moc pěknej účes, sluší ti to :wink:
2. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz
autor
Ó děkuji :dizzy_face: :dizzy_face:

Já tu dneska už pěknejch pár hodin oxiduju na netu, oba chlapi mi usnuli a to v obejváku spojeným s kuchyní, tudíž nemůžu nic dělat, abych je neprobudila - tak se na to hezky vymlouvám sama sobě a surfuju a surfuju a čistím si mozeček :grinning:
2. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz
Bebi já mám dneska taky takovej pohodovější den, MM sie hodně věnuje Kubíkovi a ted ho i koupe a dá mu kašičku, takže občas mrknu na net, odpočívám, ale měla bych spíš žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nějak se mi to tu zas nashromáždilo.Já nevím kde se furt to prádlo bere :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
2. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Tak ve zpravach povidali, ze prej uz je pras.chripajzna i v CB :confounded: :frowning2: :unamused: :pensive:
Tak nevim, to uz s Anysem radsi nebudem jezdit do obchodaku.... nebo co :frowning2: mam strach trosku...

Jito, no uz se tesim, az prijde na to, ze se muze otocit zas zpatky, pze tohle uz neni mozny :grinning: jakmile ji dam na zadicka, tak je za minutu ani ne zase na brise a pritom se u toho vzteka, ze tak nechce byt :grinning: no, nevi co chce, holka moje :dizzy_face:
2. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
Zvizi ahoj, asi tu už nejsi vid?jsem tě zas propásla??? :slight_smile:
Joo, to je úplně přesný, jak píšeš s tím přetáčením :grinning: U nás to bylo úplně stejný.Ale neboj, brzy se zas naučí přetáčet se zpět.
O té prasečí chřipce v ČB mluvili, ale ještě to není potvrzený že to ten člověk má ne?Měl jen podezření, ale nemusí to mít.SNAD!!!To už aby člověk radši ani nikam nevycházel :angry: :unamused:
2. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
achooj kočičky zase jen tak prolítávám :frowning2:

kamíííí no super :grinning: to jsou rovnou dvoje šatičky ne ? :grinning:

nic nestíhám, včera jsme byli na dvou grilovačkách zároveň :grinning: peťa nějak překombinoval diář :grinning:
a ještě vtipně vytopil chatu :dizzy_face: jako vodou ne krbem :grinning: takže dneska jede strhávat koberce a měnit je páč tam neni šance že by to vyschlo :unamused:

já zůstanu doma a vyžehlim doufám ty čtyři pračky co tu mám od pátka :confounded: a konečně přeskládám znova álovo hadříky, začínám zapomínat co všechno má a páč začal růst jako z vody tak abych něco nepropásla
3. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
nevíte někdo jak se peče bůček ? :confused: :confounded: peťa si přivez včera bůček a odjel na box a já jsem to nikdy nepekla, ani doma se to nepeklo :frowning2: grrrr no sůl kmín prozatim musí stačit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
kousi:já ho občas dělám,sůl,pepř,papriku,kdyžtak nějaký koření s kouskama pepře,aby to bylo pikantnější,víc podlejt a častějc polejvat :wink:
3. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
supr tak až na tu papriku jsem to odhadla dobře :grinning: pro sebe jsem si k tomu dala ještě dvě malý cibulky v celku :dizzy_face:

čumáček teď hurá usnul, je nějakej spinkavej :frowning2: ale dycky u toho tolik nadává :angry:

byla si políbená pod třešní ? :slight_smile: letos to bylo docela umění ... my jeli blbci kvůli tomu do krumlova :grinning: :grinning: a tam byla ta slavná třešeň - tzn. dvě větve na náměstí .. tak jsme jeli zase do cb a v mladým jsme našli dva kvítky na jednom stromu :grinning:
3. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
kousi,nebyla,tady na náměstí nic nekvete,trak jsem řekla nanželovi,že mu kvetu já,tak a´t mě kouká políbit jen tak,tak doufám,že neuschnu a budu kvést i nadále :grinning: :grinning:

já právě jdu volat manželovi,že už může přestat venčit a jít domů,Míša spí v kočáře,takže zase ji budeme muset budit :frowning2: ,ale co se dá dělat,oběd je na stole
3. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
:grinning: :grinning: to je hezký řešení :grinning:
3. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
tak hlásim že upečeno, spapáno, pochvala byla :dizzy_face: docela to šlo, na chuť mi to chutnalo, ale vrátim se zase pokorně k čistýmu fláku masa :grinning: :grinning: tohle bude mít taťka jen za odměnu :grinning: a to nejí tlustý, takže koupil fakt krásnej libovej, ale stejně z toho půlku vyřezal :rolling_eyes: zbytečný se s tim péct ...
a mně stejně chutnaly nejvíc ty upečený cibulky :grinning: :grinning:

miláček má novou zábavu :slight_smile: všude se tu válej spindly s dvdčkama, holt už to neni kam dávat :grinning: takže jezdí po podlaze opřenej o spindl :grinning: :grinning: nemusíme kupovat opírátko :grinning:
3. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz
a výborně, tatínek se nám vrátil z chaty, všechno je v prrrr.. páč ta dřevotříska co tam byla pod kobercem je tak jako tak v prrr.. takže budeme muset koupit asi dlažbu :frowning2: což se mi moc nelíbí, je studená a kvůli prckovo pádům taky žádnej šlágr :frowning2: .. ještě ho zkusim přemluvit na nějaký pevný lino...
a vtipně zapomněl přivézt jedinou a nejdůležitější věc co tam zapomněl - odsávačku na nudle .. tak jel zase zpátky .. ach jo :frowning2:
a já tu teď bojuju s žehličkou :frowning2: fakt už musim koupit novou ale vybrat - to zas bude peklo :frowning2:
3. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.