• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Ahoj holky :slight_smile: Dneska bylo tak nádherně co? :dizzy_face: A zítra už má zase pršet :confounded:

Kousi čáu, ty si tady píšeš dneska monology koukám :grinning: :grinning: :grinning:
Hmmm ta dlažba je blbá kvůli prckovi, nějaký lino by bylo fakt lepší, oni mají ted všude obrovskej výběr, tak si určitě nějaký pěkný a pevný vyberete :wink:
A taky mažu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Furt to odkládám, ale už musím, nebo to nebude za chvíli kam dávat :sweat_smile: :grinning:

Tak pěkný večer a dobrou noc :dizzy_face:
3. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
Caues :slight_smile:

Dneska jsme byli v Rimove - byla tam pout, my ale jeli az odpo - k MM tete :slight_smile: bylo to fajn...

Kousi - zehlicku doporucuju jedine tefalku :wink: doporucuje ji i muj kamos, co dela v elektru :slight_smile:
Jinac s tou chatou to je prekerka :unamused: ale uz se stalo...

Goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool :grinning:
3. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jo, Kousi a az priste budes pect ten bok, tak jsi zapomnela na cesnek :wink: a podlejt jen aby se to nepripalovalo, a pak do vypeku dat jeste sadlo - pak je to cupr :slight_smile: ja to teda taky nemusim, ale manza se v tom uz vyzna - taky to pece vzdycky jenom on :dizzy_face:
3. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
Eri, jak to vypada s navratem MumuMana? :dizzy_face:

No, holky, asi uz tu zadna nejste, tak to balim... pa zitra!
3. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
cesnek nenee čoveče, mně z něj poslední dobou neni nějak úplně hej :frowning2: já takovej česnekožrout :frowning2: ale i bez něj to bylo docela dobrý :slight_smile:

na tefalku jsem koukala původně ale nějak ti mně čoveče zklamala :frowning2: když opominu barvy :grinning: :grinning: :grinning: který maj fakt hrozný a jediná hezká je levná taková kterou mi peťa nechce dovolit, že za rok pudem kupovat jinou ... tak černou žehličku jako fakt nechci :frowning2:
a nějak ti mně nesedí do ruky :frowning2: jak mám malou tlapku tak já to neobejmu a hrozně divně se mi s tim manipuluje - když jsem šahla třeba na philipsku nebo na moulinexku :frowning2:
teď mám v merku jednu philipsku, je bezšňůrová i ... ale je dost drahá a taky asi dost těžká :frowning2:

neni mumuman už v čechách ? :confused: jsem si myslela že letí teď v neděli - nevim kde jsem to vzala :zipper_mouth: :fearful:
4. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
Dobré ránko,
tam je teda hnusně co? Ještě, že vyšel ten víkend. My byli s Anetíkem od soboty do včera na chalupě u našich.Bylo to moc fajn až na tu sobotu, kdy teda byla stráááášněěě protivná. Lezly jí ty zoubky takže pomáhalo jen nošení a ukazování kytiček a i tak nic moc. A to se na ní ségra tak těšila. Ale už je má celé venku tak je to zase naše stará hodná Anetka. :dizzy_face:
A v sobotu se u nás stavili Leeily s Andrejkou. Tak to bylo moc fajn. :dizzy_face:

Kousi to víš že jo překecej ho na lino, to je teplý. Mně stačí jak se malá plazí tady po dlažbě a je vždycky jak led. :frowning2:

Taky myslím na Mumu jak to s nima je. :confused:

Holky co teda zítra? Malá trochu nudlá, ale asi je to jen k těm zkoubkům.No uvidím zítra jestli z toho něco nebude.
4. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
Pavli Honzík je fakt sluníčko vysmátý. Si myslím, že to bude takovej pohodář. :dizzy_face: :dizzy_face: Zato Kubík je teda fakt rošťák na těch fotkách. :dizzy_face: Jak vyplazuje ten jazyk to je krásný. :dizzy_face: To je zlobidlo. Doufám Jíťo, že nám ho už brzo ukážeš a přijedeš za náma.
4. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
A hoj holky zdravím do krásného propršeného dne :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
Jani s tím otáčením na bříško to taky znám. Teď se děsím toho až si bude stoupat a já zase budu celou noc lítat jí dávat zpátky. :grinning:
4. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
Ahoj :slight_smile:

No teda hnusně je solidně :angry:
Jojo, taky myslím na Mumurodinku, jak to s nima je :confused: . Ale uuurčitě dobře, snad si už tu smůlu vybrali :slight_smile:

Tak se hrozně chválim za to, že jsem včera zorganizovala výlet do Krumlova, jeli jsme už dopoledne i s tchyňkou, která byla teda ale včera zlatá :wink:, v K. jsme si v Papa's dali u řeky výbornej obídek, i malej se napapal :slight_smile: a pak jsme se procházeli, vyjeli nahoru do zahrad, který nádherně kvetou a jsou úplně fantasticky upravený, fontána tryská :grinning: ...šli podél otáč. divadla k rybníčku, tam malej opět papal...no nachodili jsme toho dost, junior byla naprosto zlatej, buď spinkal, nebo se žulil a hrál si s řetízkem na kočárku :dizzy_face: Domů jsme dojeli až někdy po 5. celý šťastný, jakej to byl super den :slight_smile:

Ad zejtra pokud nebude chcát jak dneska :unamused: , tak se do IGY určo dostavim :slight_smile:

Kousi taky se přiklánim k tefalkám :wink: :slight_smile:
4. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
Krasny den :slight_smile:

Leus, tak to jo :frowning2: ja uz ale nic jinyho nez T. nechci :grinning:
My bychom spis potrebovali poradnou panev!!! :slight_smile: ktery by se nekroutilo dno... mame tefal i tescomu a u obou dno vypouleny :unamused: asi musime koupit nejakou titanovou nebo co........................

Mne zitra prijede kamoska, tak se za vama zasejc nepodivam :frowning2: ale priste uz to snad vyjde...
4. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
zvíži já mám taky tefalku už docela dlouho, dno teda vyboulený neni ale zase se hejbla rukojeť což taky žádnej šlágr, ale je fakt že už jí mám snad šest let ? :confused:
a teď máme ještě nějakou nevim co za značku, neni to na ní napsaný, tu jsme dostali od jednoho zákazníka že to vyrábí a fakt jako musim říct dobrá je .. to dno je hodně silný (přitom je lehoučká) a nekroutí se .. zatim teda ..
4. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz
Pájo jé to jste měli krásnej výlet. :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani škoda, že zítra nebudeš. Tak snad za týden. Doufám, že se nám ta rýma nějak nerozjede a půjdeme my. Hrozně se na vás totiž těším. :dizzy_face: Ale zatím jí nic z nosu od rána neteče. Spíš to byla taková voda. Voda z nosu a pusy.

Maruško ty zoubky to jsou teda pilečky. Jestli mě s nima jednou kousne tak to bude teda něco. Andrejka už tě kousla?
4. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz
my teda taky trochu rýmujem a kašlem ale od soboty máme nasazenej mucosolvan a odsáváme a matláme ten olejíček protirýmovej tak doufám že zítra už bude v cajku :wink:
dneska už ani tolik nekašle a spal do šesti do rána ... a nechrápal takže rýma jen po ránu to už je dobrý :wink:
doufám že se mu to znova nerozjede, páč přijít ještě i o tohle focení bych už byla vytočená :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahojda pani,
to je dneska hnusně, hrůza! Dneska jsme s malou v ČB, musíme počkat až nám opraví autí a pojedeme zpět hlídat zvířátka.
Já bych s vámi šla hned někam se courat, snad mi to taky brzy vyjde!
4. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
autor
Ahoj :slight_smile: jsem zpět...

Holky naše dítě normálně nějak nastartovalo a nejenže celej den kecá, brouká, někdy přímo huláká a s oblibou dělá gggggg s bublinkama u pusy :grinning:, tak se obrací na bok jakmile leží a dneska to dotáh až na břicho, jenom ještě nevěděl co s ručičkama, tak po chvíli začal ječet a tak jsem ho našla :grinning:
Do pusy si místo pěstí cpe prstíky a šimrá mandle, než začně kuckat :confused: :grinning:
To je tak bezva, vidět to mrně se rozvíjet :dizzy_face:

Mateřská láska je teda HUKOOOOOT :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím po týdnu, jsem teď nějaká uhoněná :frowning2:
zítra budu, nevím, jestli se bude chtít Marušce s Andrejkou na procházku, myslím že nemá pršet :slight_smile: jinak dneska po o (snad kolem 3) se tak na 2 hodinky zastavím v bb. Předtím musím nechat opravit kolo u kočáru a po 5 se mám zastavit pro prázdný kufr po prckovo hadrech a vyzvednout si penízky :grinning: takže kdo budete chtít, přijdte dneska za náma, kamarádka mi odpadla, malej její má teplotu.
musím zase mazat, mám tu teď nějak moc práce
pa
PS: na nikoho nereaguji, nic jsem nečetla :sweat_smile:
4. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
Holky ahoj, teda to je dneska ale hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takový vyloženě ospalý počasí, Kubík ted usnul a já přemýšlím, že si půjdu taky lehnout.

Bebí, teda, to byl nádhernej výlet :dizzy_face:.V Krumlově jsem už dlouho nebyla.Já bych teda s mojí tchýní na výlet jet nechtěla :grinning: Nějak se poslední dobou fakt nemusíme :unamused:
A Honzík je šikulka že už se takhle snaží otočit :slight_smile:

Kamčo rošťák to je, furt vymýšlí co by vyvedl.Už se těším až začne chodit, to ho asi neuhlídám :grinning: Ale jinak je hodňoučkej.Ta fotka Anetky s pivkem je úžasná :grinning: :grinning: jak se u toho pěkně usmívá :slight_smile:No já doufám, že na srazík taky brzy dorazíme, moc bych vás chtěla vidět.
4. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz
jitu na Hradech taky leje? :confused:
4. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
Šári ahoj.Tady leje jak z konve už od rána :confounded: A je i celkem zima
4. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz
Já jsem totiž v čb, protože mám autí v opravně, tak čekám až to bude hotové a jedu zpátky do Lhotky. Ráno jsem totiž pustila koníky ven a odjela a teď mám strach aby mi tam nenastydli.
4. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
Jo vlastně, vždyt ty tam ted hospodaříš než se vrátí vaši vid? :slight_smile: Já si myslím, že nenastydnou, jako zas taková zima velká tu není, mně teda byla, ale mně je zima furt, pokud neni nějakých 20 stupňů :grinning: .Akorát dost leje no :unamused:
4. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz
Mají přiletět ve čtvrtek v noci, MM pro ně jede na letiště.
4. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
Tak už se jim to tam krátí vid?No určitě si to tam užili :dizzy_face: A co Anettka?Co zoubky?Ještě má takový trápení? :frowning2:
4. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
Kuk,
Jitulko no to pivo vůbec nechtěla dát. Jak jí v sobotu ty zoubky bolely tak jedině tahle studená flaška zabrala. Na nějaký kousátka se nám vykašlala. :grinning:
4. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
Šári a má nateklý dásničky malá jo?
4. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz
Ty jo my máme jít za chvíli na návštěvu ke kamarádce. Se mi v tom lijavci teda nechce. To zas bude jízda s deštníkem a kočárkem. :unamused: Si asi pořídím nějakou pláštěnku.
4. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz
Kamčo tak to je sranda :grinning: :grinning: :grinning: A už má teda oba zoubky venku jo? :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz
No přesně, já taky nerada jezdím v dešti, já neumím řídit kočárek s deštníkem :sweat_smile: Vždycky si dám kapuci, ale foukne vítr a kapuca mi odletí dozadu, takže jsem jak zmoklá slepice :sweat_smile: :grinning:
4. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz
Jo jo už jí koukaj. Jsem myslela, že rostou dýl, ale je to teda pěknej fofr ty zoubky. Už koukají malý pilky zubatý.A co Kubík už má ty nahoře?
4. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.