• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Mně ted volala mamka, že chce přijít na návštěvu, tak musím zapnout všechny přímotopy, co tu máme navíc, protože ona je zvyklá na 27 stupňů, co mají doma a tady jí přijde, že tu máme hroznou zimu a že chudáček Kubíček nastydne, přitom tu zimu opravdu nemáme, ale ona je zvyklá na přetopenej byt.
Holky tak já pomalu jdu, mějte se a papapa, večer mrknu. :wink:
4. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz
Jitul jak jsi psala s těma kouskama tak Any se na nich taky někdy dáví. Většinou když už nechce tak začne dávení. Přijde mi, že to dělá schválně. Jí řeknu ale ale jen to pěkně spolkni a ona to polkne herečka. :grinning: :grinning: Spíš mám teď problém s tím, že když je to hustčí tak jí nemůžu nakrmit jako málo otvírá pusu. To jídlo pak klouže po lžičce a krmím jí dýl a míň toho sní. :confused: Kubík hezky otvírá?
4. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
Tak pa pa taky jdu k tý kámošce. Se mi nechce ven. :unamused:
4. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
zdar kočičky moje, tak jsem právě dovařila mrkvičku v páře :dizzy_face: jako na chuť ňam ňam skoro jsem jí malýmu záviděla ale jak to potom dostáváte do pro prcky poživatelnýho stavu ? :confounded: já to teda vzala mačkátkem na česnek ale bylo to na omrdlání :frowning2: zase mixovat mi to přijde škoda, to už z toho udělám mrdnik :rolling_eyes:
4. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz
kousi tak to zkus rozmačkat vidličkou,není to úplně na jemno
4. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz
a ještě jedna úplně blbá otázka :grinning: můžu zamrazit uvařenou rejži ? my zbylo teď právě půl pytlíku a já už to nedojim tak jsem si říkala jestli se to nedá zamrazit ..
4. kvě 2009 v 17:13  • Odpověz
aha tak nic se mrazit teď nebude, takhle je uvařená v soli :sweat_smile: ale příště když uvařim pytlík tak zbytek co ? malýmu ? dá se to ?
4. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz
Leuš já mrazim i rejži, ale u nás se rejže nepapá.Ve skleničce jo ale od maminky uvařenou neee. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: no mě to napadlo dneska jak mu docela šmakoval králíček se zeleninkou a rejží ..
4. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz
Lei ty jsi to šťouchala mačkátkem na česnek? :grinning: :grinning: To jsi si docela dala. Já to mixuju a začnu tam nechávat trochu kousky.Asi to před zamražením jen promíchám a pomačkám a pak v den oběda to trochu mixnu. Ono se to z toho mrazáku mixnout musí je to takový sražený jakoby mi přijde, hlavně když tam jsou teda brambory.
4. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz
ale prosimtě protože mi tu myšlenku vnutila tchyně :rolling_eyes: že vona to tak dělala ... a já blbec jí poslechla :zipper_mouth:

naštěstí ta mrkvička byla krásně měkkoučká tak to šlo .. ale patlání hrozný ... měla jsem pět větších mrkví a skoro největší problém byl trefit se do těch nádobek :grinning: já blbec jsem si to ani nemačkala na jeden talíř :grinning:
4. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz
Holky tak jsem tu, MM se věnuje Kubovi tak mám zas chvíli oraz :grinning:

Kamčo otvírá pusinku pěkně, ale ty kousky fakt nesnese :unamused: Už nevím co s ním, ale dávám mu je furt, musí si zvyknout přece.
Jinak u nás se rejže taky nepapaá, Kuba jí úplně nenávidí :sweat_smile: Ale mrazit jí Kousi klidně můžeš si myslím.
Mrkvičku mačkám vidličkou.
4. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz
Rýže je prý všeobecně dětmi nenáviděná někdo říkal. Zato těstoviny vedou. Musím jí je taky zkusit uvařit. Už mám dost volných kelímků tak ve st vařím. A batáty měli Gábi v Albertu fakt pěkný. :slight_smile:
4. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz
těstoviny už by mohli prckové ? :confused: když je tam mouka ?
4. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz
se ptam jak idiot :pensive:
4. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz
No myslela jsem, že koupím bezlepkové, ale asi to risknu s normálníma, ať si zvyká. :wink:
4. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
Ahoooj tetičky :wink:
jsem tu jen na skok teď vás dočtu a doufám že tu některá jste
4. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
Kamčo když mě Andrejka poprví kousla tak jsem nestačila ani pořádne vykřiknout bolestí jen mi povylezli oči z důlku jak to zabolelo a pak jsem se jí úplně bála to prso dát znovu :grinning: :grinning: :grinning: párkrát mě ještě hryzla ale to už nebylo tak hrozný jako to první kousnutí :grinning:

Gábi dneska jsem byla v práci abych zejtra na vás měla čas tak doufám že nebude lejt jak z konve a vyrazíme na prochajdu těšim se na pokec a stejnak zejtra nemám auto takže se do igy budu muset chtíc nechtíc dopravit pišo
4. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ahoj holky,
zase jenom v rychlosti, dočetla jsem jenom posledních pár řádek. Těstoviny já dodneška kupuju bezvaječné, na lepek nekoukám, musím říct, že jedou :slight_smile:
rýže samotná taky není nic moc, zkuste nasekat do jídla, pak nepoznají, že tam je a baští o 106. Je výbornej recept, v aj je to "cabbage suprise", zní to děsně, ale je to fakt namka, i nám chutnalo :grinning:

Prcek mně naštěstí moc nekousal a nekouše, hryznul mně loni v létě jednou (asi mu to nikdy nezapomenu), do ramena, akorát jsem telefonovala a byla to taková bolest a překvapení, že mi upad telefon :grinning: Asi tři dny jsem měla modřinu :slight_smile:

opět máme dítě pro sociálku. Modřiny na nártech se zahojily, tak to včera pojistil pádem na cihlu, sedřel si celou pravou holeň :fearful: už nevím, co s ním, mám pocit, že i když jsem jak jeho stín, tak stejně nemám šanci. Ale dneska byl ve výborné náladě, tak to bylo příjemný.
Asi taky máme růstový spurt, už opravdu nedělám nic jinýho než doplňuju palivo, dneska mně celý dopoledne tahal k lednici, naše snídaně byla - 200 ml mlíka, 2 jogurty (jeden 250g, druhý 120g), míchaný vajíčko se sýrem a rajčetem, kus salátovky, chleba s paštikou, kornflaky, musli tyčinka, banán. Vstával v půl sedmý a v půl 11 už zase na 3 hoďky spal. po probuzení si dal karbanátek s bramborem a mrkví, celou velkou přesnídávku. Pak jsme vyjeli ven, dal si jenom pár piškotů a sýrových tyčinek, k večeři dvě mističky boloňský omáčky (samotný) a zapil to 200 ml mlíka!!!
když byl malej, tak jsem se těšila, že když bude větší, nebudu toho muset s sebou tolik tahat. A tahám toho čím dál tím víc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no nic, já půjdu, snad se s většinou zítra uvidíme,
dobrou
4. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
gábi :grinning: normálně neznat davídka tak řeknu otesánek :grinning: ale holt prostě musí doplňovat energii na ty lumpárny :dizzy_face:
4. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
Kousi, on si to ukládá ke mně, prej abych v zimě nezmrzla :grinning:
4. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
Gábi jestli tu jestě jsi poraď jaký ty lupínky (kornflaky) dočetla jsem se v knížce že je dámá pak ke snídani už jsem na ně koukala v krámě ale nevim jaký koupit
4. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
hele a nechodí Davídek s tim jídlem ven že by tam krmil nějaký zvířátko :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
4. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
Právě že to do sebe futruje v židličce, je strašně důležitej a chválenej za každou lžičku jogurtu, kterou v pořádku donese do pusy a neotočí dřív než v pusince :grinning:
já mu kupuju ty obyčejný, bez přichutě a čehokoli dalšího, ale nevím, jestli jsou nejlepší. Mám za to, že jsou snad nejmíň slazený, nechci ho moc učit na cukr.
4. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
no právě v některých je toho cukru až až takže jsem zatim žádný nebrala a ty máš teda namysli od f EMCO ???
4. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
ty my zati přišli nejlepší
4. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jste tu ještě někdooo???? :slight_smile:
Těstovinky chci taky v nejbližší době zkusit a batáty taky, akorát ty musíme koupit někde v ČB protože tady je u nás je nevedou :unamused:

Maru a ty lupínky bys Andrejce dávala normálně s mateřským mlíčkem nebo jak?Se ptám jak blbec co??? :grinning: Ale vůbec mě lupínky nenapadly.... :sweat_smile:

A koupila jsem mraženej hrášek, tak zítra ho chci udělat kubovi s mrkvičkou, jsem zvědavá jak mu to bude chutnat, poslední dobou je to hrůza s tím jídlem :unamused:
Ne, kupuju snad Nestle, fakt ty klasický, v Globu jsou v červený pytli
já mu lupínky dávám samotný, zapíjí to čajem, mlíko mu k tomu nedávám. kdyby jste ještě chtěli něco vyzkoušet, tak v Tesco "weetabix", jsou nejzdravější, v aj verzi knížky je AK doporučuje, u nás se něco takovýho moc neprodává. V tescu to mají v sekce "healthy living"
4. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.