• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Holky ta mražená zeleninka pro prcky je asi nejlepší Bonduelle co?Já jsem dneska koupila hrášek a na doporučení Kamči brokolici, tak jsem zvědavá :wink:
4. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
holky musím mazat, Maru, detaily zítra, jestli mně to dítě neuhoní :grinning:
ostatní po o, budu zase futrovat prcka :grinning: a tahat ho zpoza baru
:stuck_out_tongue_closed_eyes: já fakt nechápu, že nic neschodim :angry:
4. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
zejtra si tě osobně vyspovídám :grinning:

Ahoj Jíťo :slight_smile:
právě v tý knížce píše že dětem moc chutnaj tak jsem je chtěla vyzkoušet a prubnu je s trochou jogurtu a buď trochu mojeho mlíčka a nebo bych do toho cvrnkla trošičku vody a zaprášila dětskou rejžovou kaší ta je taková slaďoučká
4. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
Gábi ty jsi takovej odborník tady přes to jídlo :wink: To je dobře :dizzy_face: Já v tom jídle teda dost "plavu " :grinning: Hlavně ted potřebuju aby si Kuba zvykl na ty kousky, protože to je hrůza.
Jo a Gábi jak jsi popsala co všechno Davídek snědl :grinning: :grinning: To ani není možný :grinning:
4. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
Jsem tady,
teda dneska teda bylo uspávání. :angry: Usnula v pohodě jako vždy po sedmé a před osmou se vzbudila, nejdřív si tam nadávala a pak strašně spustila a šel tam Peťa a ještě víc. Normálně jsem myslela, že se poblinká jak bulela. Musela jsem jít teda já ale stejně nemohla usnout. Takže to zase dopadlo, že zabralo jen prso. Jako nevím jak budu to kojení odnaučovat. To snad fakt budu kojit ještě v pubertě. :confounded: Buď jí ještě bolí ty zoubky nebo nevím. :confused:
4. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
Gábi to je fakt otesánek ten Davídek to neni možný. :grinning: :grinning: Hele třeba budou zítra za barem zase hodné servírky na hlídání. :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
Jíťo já se těšila jak budu Andrejce vyvářet ale ona to chce jen ten jeden den a druhej už jí to moc nejede a ještě mi toho moc nesní malou skleničku máme na 3x :confounded:
Asi jsem to pokazila tim že jsem začala ovocem takže já to kombinuju vařim a sem tam má skleničku a my taky kupujeme bonduel přijde mi chuťově nejlepší
4. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
Maruško děkuju za šáteček moc moc. :dizzy_face:
4. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
Maru to je dobrej nápad :wink: A ta knížka je taky super, jsou tam zajímavý recepty.No a zjistila jsme že Kuba nesnese banány.Zkoušela jsem mu je dávat v různých úravách a v různých kombinacích a prostě ne e :sweat_smile:

Kamčo který recepty z toho ted budeš zkoušet? :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
Kámí ahoooj
Jíťo kolik ti toho spapá Kubík k obídku???
4. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
neni zač
4. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
Maru já taky kombinuju, někdy vařím, někdy dám skleničku, ale chtěla bych víc dělat domácí no, ale nevím nevím, furt v tom tak tápu :sweat_smile:
Kubík spapá jak kdy a jak co, ted jak mu dávám už větší kousíčky, tak to nechce skoro vůbec, nebaví ho to převalovat v pusince mi přijde a pak to radši nechce,plyve to, takže sní tak půl skleničky, někdy ani to ne :unamused: .Dřív jedl mnohem víc když se mu to dobře polykalo.Ale musí se to nějak naučit.
Takže Maru taky kupuješ mraženou zeleninku? :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
Jíťo udělám to hovězí s tím pomerančem (to radila Gábi, že chutnalo) a pak asi kuře s protlakem a těstoviny. Něco s těma těstovinama bych chtěla.
4. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
Kamčo my máme taky nějakej divnej večer, Kuba vždycky už v 19:30 spinká a ted tam nadával do 20:30, furt nevěděl jak by si lehl a ted před chvilkou tam pobrekával, vypadl mu dudlík na zem a rozčiloval se.Ted už je tam zas ticho, tak snad už spinká.
4. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
Kamčo tak pak dej vědět jak chutnalo :wink:
4. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
Jo jo já osobně zeleninku můžu na všechny způsoby a bonduel právě dělala takovej dobrej mix ale už ho nedělaj :frowning2: nevim proč tak mám koupený různý druhy a mixuju si to podlle toho co dělám
4. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
Já vám toho dudlíka tak závidím. Bez něj je to fakt děs.

Jdu si asi lehnout, kdo ví jaká bude noc.Dobrou noc. :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
holky mě to moc rychle nepíše dělám u toho papíry ještě to musim dneska poslat účetní tak chvilku nebudu musit to už dodělat ju :wink:
4. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
No právě, já hledala taky nějakej mix a vůbec nic takového neměli, tak jsem koupila zatím jen hrášek a brokolici.To jsem v sobotu dělala kuřecí polévku, tak jsem trošek vývaru odlila Kubovi na stranu, dala do toho trochu zeleninky a bramboru a on snědl 3 lžičky a pak to všechno vyplivával :sweat_smile:
4. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Kamčo dobrou a klidnou noc :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
výborně tak to jsem ráda že nejen my máme dneska večer na prd :frowning2: krakoška se mi už třikrát vzbudil :frowning2:
a to jsem si tak pochvalovala, jak včera krásně usnul v osm a vzbudil se až v šest ráno :dizzy_face: holt jako na houpačce to je ..
takže jsem rozposlala penízky mezitim na všechny strany :grinning: zaplatila si důchodový pojištění - tzn. vyčistila trochu konto :grinning: jdu se nadlábnout a dokoukat s peťou bonda .. ani nevim na jakýho to čučí .. je tam nějaká opera teď a těch bondů je tam nějak moc :grinning: jo tak prej je to ten poslední .. já nevim .. craig je docela fešnej chlap ale takovej studenej :frowning2: málo vometák :grinning: já jsem staromilec :grinning:
4. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
Kousi ahoj, to jsou dneska večer nějaký erupce zas ne??? :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To jsem na dnešní noc teda zvědavá, asi si půjdu radši už lehnout :slight_smile:
Kousi kdybys zase rozposílala penízky a nevěděla bys kam, ráda ti napíšu číslo účtu jo??? :grinning: :grinning: :grinning:
Tak dobrou a hlavně KLIDNOU noc maminy :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
je divnej ten bond, jdu radši taky hají .. ráno si musim umejt hlavu :grinning: abych byla krásná na to focení :grinning: dobrou s kobrou miláčkové :dizzy_face:
4. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
Čus bus v rychlosti jestli dneska prcka nepíchne doktorka (myslim, že ne, ještě s tím ramínkem asi musíme počkat, ono se mu to po očkování v porodnici vyklubalo až hrozně pozdě...), tak přijdem do IGY, těšíme se moc :slight_smile:
5. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: Tak jaká byla noc holky nakonec?U nás to šlo, sice se Kuba vzbudil ve 3:30 a měl vyspáno, smál se a chtěl dělat kraviny, ale dala jsem mu najíst a spinkal ještě do 6
5. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
Kousi kam se jdete fotit? :slight_smile:
Dneska je zas počasí teda :rolling_eyes: Ale furt lepší než včera.Tak mějte pěkný den a pěkné setkání :wink:
5. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahoj,
tak u nás noc nakonec taky docela v pohodě. Vzbudila se na jídlo ve 2,15 a pak v 5,30 a vyspáno. Tahala mě půl hodiny za knoflík u košile a snažila se budit taťku a pak to ještě zalomila a po sedmé jsem jí musela budit.

Jdu se připravit na cvíčo a za chvíli vyrazíme. I když je tam teda pěkná zima. Snad se to trochu vybere.
5. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoj holky, ¨
ráda jsem vás dneska viděla, jestli můžu jenom v rychlosti navázat na dnešní zábavu, doporučuji navštívit jinou diskuzi a pobavit se tangama a tamponama do porodnice. Chytrá hlavička zase perlí :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahoj Andrejky tetičky :wink:
já vám povím že jsem ráda že jsem si vás tu našla :dizzy_face: dnešek byl příjemnej.
Cestou domu jsem musela Andrejku udrndat v ruce a šoupnout zpět do kočárku a pokračovat :grinning: v cestě domu.Jinak by vřískala až k baráku :confounded:
Gábi už jsem tam byla to nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
holky vy jste určitě u tv co tak já se loučim papa
5. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.