• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
tak já teď od tv přišla. s mm že si pustíme film a volal taťka, jestli koukáme na fotbal (Arsenal- Man Uni), tak je po filmu :rolling_eyes: na fotbal se opravdu koukat nemusím, tak zkusím, jestli se tu někdo objeví když to Maru zabalila :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
já tu jsem ale už nejsem :grinning: taťka na mě významně pomrkává :grinning: nevim jako jestli se těší :grinning: nebo jestli mu vadí že mu ťukám u VKVček :grinning:
5. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile:
Gábi taky se tam občas chodím pobavit, občas fakt čučím co se tam řeší :grinning:Hlavně co dotyčná osoba zase vymyslí. Taky mě pobavily tampony a tanga a hlavně hodinový výběr vložek :grinning: :grinning: No jo, aspoň je prča...... :grinning: Gábi a škoda, že jsi k nám do diskuze nechodila dřív, asi před rokem tu vyplodila v anonymitě "výtvor" skoro na celou stránku a nadávala nám do hysterek atd.......Jsme se taky pobavily :slight_smile:
6. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz
Kousi a jaký bylo focení? :slight_smile:
6. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
focení nebylo :frowning2: :grinning: kameramanka měla zase jinou práci :grinning: a já blbec si ráno myla i hlavu :sweat_smile: tak snad příští cvíčo - doufám že při naší smůle nás neskolí definitivně nějaká choroba - to by se tak hodilo :grinning: :grinning: :grinning:

ája byl dneska tak šikovnej že usnul v osm a vzbudil se až v pět ráno :dizzy_face: :dizzy_face: kami jsem totiž vzala k srdci tvůj postup - zahustila kaši, v návodu jí maj fakt řídkou - a přidala ještě lžičku mlíčka - potřebujeme ho zdělat ...
6. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
kdybych vám náhodou bez vysvětlení zmizela - tak ála konečně pochopil na co je ten velkej čudlík na tej krabici pod mejma nohama :angry: :angry:
6. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz
holky o jaký diskuzi mluvíte,já se chci taky pobavit,kdyžtak mi to písněte do IP,tady hnusně,nevím,jestli paty vytáhneme :unamused:

Mišák se naučila slejzat z gauče,tak ubyla dalšístarost

Kousi:mě to míša nechodí vypínat,ale strká mi šuplíku ,na kterým máme klávesnici ,a neustále ho zašupuje :slight_smile:
6. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
na čudlík nepřišel ale přišel na to že když si lehne bříškem na plínu nebo teď zrovna na tepláky co jsme prostě neoblekli, tak že mu to plazení jde líp :grinning: :grinning: takže nabírá docela kosmickou rychlost ...

mis tady je taky brutálně hnusně, neříkali náhodou že by se to mělo už zlepšovat ? :rolling_eyes:
6. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
Tady je taky hnusně :angry: Hezky má být prý od zítra tak jsem zvědavá
Mispul gratulace ke slejzání :grinning:
6. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
Dávám tomu do zítra,třeba se to fakt vylepší,zatím je mi to jedno,ale v pátek by mě to nasr...,jedeme na prodlouženej víkend do Vídně.Zítra jedeme na kontrolu ke Kolářovej a fakt jsme to flákali :frowning2: ,to zas bude

Míša je unešená z Františka a z Večerníčka,dostala plyšovýho večerníčka k narozkám a ani si ho nevšimne,ale jakmile ho vidí v tellce tak propuká v hrdelní smích :grinning: :grinning:

Ála vynalejzavej,počkej za chvilku ho budeš nahánět po celým bytě,díky za Ip
6. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
my chodíme k helence šiklů sem k nám na vítězňák a snad už končíme - jsem zrovna tuhle se dohadovala že ála jako fakt už může klidně zbrzdit s tim vývojem :grinning: :grinning: a to jsme to poslední měsíc taky jako fakt flákali dost :confused: :pensive:
6. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
my jezdíme s tím starším,kvůli všem těm komplikacím,kterýma si prošel je vývojově opožděnej a cvičíme hlavně kvůli mluvení,na to mu to pomohlo,rozmluvil se,ale je mu špatně rozumět,ale cvičit s ním je vopruz,většinou se mu nechce,ječí u toho a škrábe,takže taťka cvičí,já držím a do měhonzík škrábe,bývám zdrápaná jak od kočky :slight_smile:
6. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
6. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
Pic ženy,
ty jo co to tady je? :confused: Tak jdu teda číst.
6. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
Kousi tak to je síla. :grinning: :grinning: Nejvíc mě pobavil Zajíc a Bohuna. :grinning: :grinning: A ještě chybí, že správný budějčák alespoň jednou za život proleze dírou v železném ostnu na Dlouhým mostě. :grinning:
6. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
přesněěěěě na zajíce jsem vyprskla smíchy :grinning: to je fakt pojem :grinning:

vidíííš jasný kdo to nezkusil neni budějčák :grinning: já se teda šprajcla :grinning: přes kozenky mi to nějak nešlo :grinning:
6. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
Kousi :grinning: :grinning: :grinning: ,sice nejsem z Budějovic,ale těch pár let na vejšce a na basketu,a tak rozumím všemu a dávám za pravdu :slight_smile:
6. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
a na klubalky jsem naprosto zapomněla, to říkala babi :sweat_smile: a nepřišlo mi to nijak divný :grinning: :grinning:
mis a lezla si dírou ? :grinning:
autor
Ju, taky jsem tam včera byla, mooooc dobře se pobavila :grinning:
Myslím, že na těhuli v 9. měsíci Jani dělá pro pobavení "kolemčtoucích" co může (fakt myslim, že to nemyslí vážně) :grinning: :grinning: ... za to jí teda dávám kredit, dobrá nálada je základ! :wink: :slight_smile:
6. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
Nejsem budějičák-nelezla :slight_smile:
6. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
Čau, já lezla :grinning:

Zajíc mě otravoval u Velkasu, když mi bylo 13.... :grinning:

A budějčák nad 25 let ví, kdo byl Láďa Kajbar. Čest jeho památce! :grinning:
6. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
Jo jo Kajbar a jeho mamka, která vypadala jak Kaiser. :grinning:
6. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
Holky bylo nám s váma včera super :slight_smile: , už se těšíme na příští úterý :dizzy_face: :dizzy_face:

Jo Gábi - ad info ohl. jistého odkazu na jistá fota...jsem se večer skoro posrala smíchy :sunglasses: :grinning:
Gábi nebudeš dneska v bb?
autor
Jooo, máma Kajbarová - Keiser, Kamčo ty mě odbouráááávášššš :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
Pavli a jak jste dlouho ještě byli? Já bych byla taky dýl, ale bohužel spánek je spánek. U výtahu už se dožadovala jízdy a před Igy už chrněla.
6. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
Měla bych jít vařit rizoto a vůbec se mi nechce. Počkám až se vzbudí bobek a asi mi bude v kuchyni asistovat.
6. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
Kamčo chvíli, já šla ve 3 přesně, Kousi s Gabčou chvilku po mně :slight_smile:

Já mám ve 12 vyrazit ven opět směr IGY-cvíčo, asi to vezmu pěšo, ale budu se muset hooodně přemlouvat :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz
No jo je tam hnusně. Já dávám dneska malou spát i po druhý na balkon. Ona tam normálně spí líp než když s ní jezdím.A pak ale půjdeme na chvíli ven, musím taky vyvenčit sebe. :grinning: Jsem právě myslela kdyby byla Gábi v bez bot, že bysme tam jukli.
6. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.