• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Ale se Syndermanem, jak psala Kousi, jsme byly taky spokojeny :slight_smile:
23. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahoj zvizi. Radši na takový věci nemyslet, mám to pak pořád v hlavě... Anýs dneska asi dohání předešlou noc, spala skoro celé odpoledne a teď zas krásně usla, paráda! :dizzy_face:
23. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz
No vidíš zvizi a mě se malá oprudila z látkovky, měla ji na sobě necelou hoďku a půl. :frowning2: Byla opruzená až na břiše... A z Pampersek to samé...
23. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz
No prosim Te :astonished: z latkovky, jo.. to je divny :sweat_smile: to byly nejaky agresivni kajky asi :slight_smile: My snasime vsechny pliny dobre, i Pampersky :slight_smile:
Jinak leti gratulace i od nas k 2mesicninam :dizzy_face:
23. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz
Já už se lekla že tady nikdo není :- :sweat_smile:

Děkujeme za gratulaci. :slight_smile:

Anďa je neskutečná cíťa. Vyhovujou nám plíny z Tesca nebo DMka...
23. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
ahoj holky,
koukala jsem na opruzení. Někde jsem se dočetla nebo doslechla, že to opruzení nemusí být jenom z plen (u přikrmovaných dětí). Občas mají po jídle trochu agresivnější bobíky nebo to může být forma alergie na nějakou novou potravinu.
Davídek nikdy naštěstí opruzenej nebyl (vítej do klubu Bebi), takže jsem nikdy neřešila. Od začátku používáme pampersky a pokud se problém neobjeví, tak u nich i zůstanu :sunglasses:
na prdíznu mažu buď Sudocrem, ale dávám přednost Zinc and castor oil cream, ale to jenom, když máme trochu zarudlo. Jinak používám obyčejnej Johnoson zásyp, např. na opruzeniny je to prý lepší než krémy, protože vysouší. Tak jak se Johnsonovi normálně vyhybám, tak zásyp ok. :slight_smile:
to byla moje dnešní troška do mlejna :slight_smile: dobrou
23. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz
Holky čááááu, ještě nakukuju :slight_smile:
Zvizi chudák ta Terezka, když byla tak opruzená :frowning2: To muselo štípat :frowning2:
Kuba je zas hroznej cíťa na mastičky, snese fakt jen něco, hodně se osypává, ted jsme teda konečně našli tu Niveu baby pro citlivou kůži a ta je super a ten Bepanthen na prdelku no.
Ty plínky z Tesca jsou dobrý?já o nich jen slyšela, to jsou ty fialový?ještě jsme je teda nezkusili.Nejhorší jsou Happy, ty se hned pročůrají.
23. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj Gabco,
diky :slight_smile: za tu trosku :grinning:
Mas pravdu, ze co jsme zacaly s prikrmem, tak ma Anyna agresivnejsi bobajky (domaci vyrazivo :sweat_smile:) a kdyz bych ji hned neprebalila, tak by ji to asi tu pulcu rozezralo :sweat_smile:
23. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
Jito, ahojik :slight_smile:
Jojo, fialovy :wink: ted maji akci, kdyz koupis 3 baleni, platis necelych 500,- Ale my jsme ted zasobeny - Huggies, Pampers, dojizdime Tesca :slight_smile:
23. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jíto, jo, ty fialový. Ještě mají v bílém balení nějaké ty Tesco value a ty neznám. Fialkový jsou super a teď maji akci 3 za cenu 2 :wink:
23. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
Sari, ty bily jsou prej naprd :wink:
23. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz
Zvizi, Gábi ahooj :dizzy_face:
Zvizi Huggies taky ted dojíždíme, jinak máme zásobu Babylove, ty nám vyhovují, ale ještě chci právě zkusit to Tesco.Za 500,- 3 balení to teda jde :confused:
A co Anetka?Jak ti baští příkrmy?Chutná, chutná? :slight_smile: To není možný že už je taky tak veliká :confused: Princezna. :dizzy_face:
23. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
Neznáte někdo ty z Rossmanna?
23. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
Šári tak to vůbec neznám :unamused: Ani jsem o nich neslyšela žádnou chválu či nadávku na ně :sweat_smile:
23. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jito, dneska to docela slo.. :slight_smile: ale na mliko se vzdycky tesi... zatim toho neji tolik, aby ji to stacilo, takze se dojede mlikem :wink:

Sarko, z Rossmanna neznam :frowning2: ale neco jsem o nich cetla... jenze uz nevim co:sweat_smile:

Babylove - na ty slysim dost chvalu, ty jeste ozkousime, ale az dojedem zasoby, kterejch mame ted pozehnane :slight_smile:
23. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz
ahojtééé budějandýýý :dizzy_face:

jakpa se tu máte?? :dizzy_face:

Rosmann pleny používáme my, jsou naprosto super... mají zarážky i vepředu a vzadu, takže nemá hovňouse až na zádíčkách...u nás vyjdou jako 2.nejlevnější..ty první jsou ty Tesco,ale ty taky ujdou
23. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz
Zvizi my taky mlíčko máme nejradši :slight_smile: Na to se vždycky třese když vidí flašku :grinning:
Babylove jsou fakt dobrý, hlavně jsou furt takový suchý a krásně se i "zapínají".
23. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz
ty babylove jsou fajn, ale Natýnka nám je skoro pokaždy překajdí :grinning:
Caaaaaaaaau Sluni :dizzy_face:
Koukam, ze jste od nas uplne presne o 3 mesice :slight_smile: Jak se vam vede???
Sluni ahoooooj, vítáme tě tu :dizzy_face: :dizzy_face:
23. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
zvizi... u nás dobrý, mimí uplně zalťoučký,takže jsme mega spokojený... kolikátýho jste narozený??
23. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ty z Dm jsou parádní, fakt bomba, ale docela drahý. Teď jsem koukala na ty rossmaňácký a docela se mě líbily, tak je asi zkusíme. Připadaji mi dost podobný jako ty z DM :wink:
Sluni, to je moc dobře, že jste spokojený :dizzy_face: je to vidět i z té vaší společné fotečky :dizzy_face:
Sluni, 19.10.08 :wink:
To je hlavni, kdyz je spokojenost MEGA, tak neni co resit :grinning:
23. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz
Šári ty z DMka používá ségra pro malou a taky si je hrozně chválí, ale jsou dražší no.
jitul..jsem tu na doporučení :wink:

sarka...já jsem s rosmaňáckýma spokojená, teď pro ně zase pojedu..zkoušela jsem snad všechny pleny co jsou na trhu :grinning:
zvizi..já jsem narozená 8.10 :wink:

holkýýý a kdy přijedete do Phy? :dizzy_face::grinning:
23. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz
sluni, co to mlíčko? :confused:
23. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz
Holky to je hezký jak se tady najdou stejné dny narození, ale třeba rozdíl 2 měsíce atd.....Jako já a Kousinka, kluci jsou přesně o měsíc, pak Šárky Anettka je mladší od Kubíka přesně o 5 měsíců, od Kousinky Alíka přesně o 4 měsíce, ted Sluninka a Zvizi...přesně o 3 měsíce, to je dobrý teda :grinning:
23. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz
Sluni však jo, já jsem ráda, že jsi to doporučení vzala vážně a přišla :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :dizzy_face: Do Phy jo???Kdy ty přijedeš za námi do Budějovic co???
:grinning: Na mlíčko jsem se chtěla taky zeptat.Rozběhlo se ti?
23. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.