• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Čaues dámy :wink:

Tak jsem si včera dělala naděje, jak budu večer sedět u Koně a jako obvykle, prd z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hádě si pro změnu usmyslelo, že před devátou se prostě spát nechodí, takže já seděla u postýlky a střídavě na něj potichu mluvila nebo mlčela, domnívajíc se že by třeba mohl usnout. Nakonec jsem to po třičtvrtěhodině permanentního řvaní vzdala, vyndala sviště z postýlky a vzala do společnosti do obýváku. Tam vydržel asi do čtvrt na deset žvatlat a houpat se s babi v křesle a pak to slavnostně zalomil :angry: :grinning: No a já s ním, protože jsem po předchozí noci byla totálně ko.

Jinak děkujeme za držení palečků, už je můžete pustit, mládě je zdravé, hip hip hurá! :wink:

Jo a dneska večer budeme provádět pokusy na lidech - Víťula dostane svou první rejžovou kaši :sweat_smile:

Jo a taky kdo / kde je ta co ji drbete? Ať se taky pobavím... :sunglasses:
7. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz
Aha.. tak už jsem taky nakoukla... no jo, jako bych už tenhle sloh někde četla :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
Chichi, tampony a tanga... mám pocit, že to se stane okřídleným výrokem :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz
A když si tu se mnou nechcete povídat, tak já jdu s dráčetem na zahradu. Vydrndat z něj duši :wink: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz
Tak jsem tady, byla jsem nakoupit a zítra zkusím uvařit ty batáty. Koupila jsem dva a maj kilo. TO se bude super loupat. :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz
Eri tak to je dobře, že už je malej zdravej. Zítra napiš jak dopadl pokus s kaší. Snad vám pomůže.A jak často se v noci budí?

Holky jak jste psaly tak já jsem taky ráda, že mám večer už klid. To raději ráno dřív vstanu. :slight_smile:
7. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz
Cau holkyyyyyyyyyyyyyyyyy :slight_smile:

Hele, ktera z vas bude tak hodna a posle mi do IP odkazek na tu vasi disk.??? Ja to totiz nemam silu hledat :sweat_smile:

Jsem ted prijela z "vyletu" - byly jsme u MM sestrenky v Olesnici - vis, Maru :wink: - a drobet jsem se pripekla :sweat_smile:

Jdu koupat, pak se tu jeste ukazu :slight_smile:
7. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz
Hmmmmmm :grinning: to mam na dnesni vecer :sweat_smile: MM se bude cucet na hokej, tak mam aspon o zabavu postarano :grinning:
7. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
Ty jo :astonished: tak takovou schyzu jsme snad, holky, ani nemely :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:sunglasses:
Jitusko, ono to tak byva, ze na vsechno musis prijit sam :wink: tak uz na to taky prisla, hvezda nase :grinning: :wink: to tenkrat :wink: bylo naprosto zbytecny deklarovat :grinning:
7. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
Ahoooj tety :slight_smile:
7. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
Cau Maru :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
Tady to "zije"... :sweat_smile: holky, to vsechny koukate na hokej :sweat_smile: nikdo tu se mnou nechce byt :sweat_smile:

Ja mam z toho slunicka nejakou zimnici :sweat_smile: tak se pujde zahrabosit pod perinku... pa :pensive:
7. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
už tu jsem musela jsem se věnovat Andrejce probudila se a nechtěla znovu usnout
7. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj Jani asi si mi už taky odešla co??? :confounded: Jani napiš co Anetka s Verčou jak na sebe reagujou když jsou spolu celej den :slight_smile:
Jíťo my se známe taky jen z koně tak se budu snažit taky dorazit do Igy akorát v kolik ju těšim se na rošťáka Kubíka :wink:
7. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz
Holky ahoooj, dneska ponocuju nějak :astonished: :sweat_smile: Kuba nemohl vůbec usnout, furt brečel a zabral až ve 21 hodin, ty zuby zatracený ho zlobí :unamused:

Maru, tak to by bylo fááájn, ráda tě taky uvidím :dizzy_face: Nebo kdyby vám nevyhovovala ta středa tak přijedu kdyžtak v úterý nebo v pátek nebo jiný den kdy se scházíte.Ve středu tam sice musím, ale kdyby vám to fakt nevyhovovalo, tak nevadí.Už se na vás moc těším :dizzy_face:

Jani Olešnici znám, to je kousek od nás :wink: Ty se máš že jsi "připečená", já jsem furt ředitelka vápenky :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 22:30  • Odpověz
Tak dobrou noc :dizzy_face:
7. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz
naždááárek prdelky :grinning: nám právě odešla návštěva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moje nejkámoška se tu stavila s přítelem .. krááásně jsme se zmatlali - teda voni, já měla sklenku vína a boooohatě mi to stačilo :grinning: ale zato jsem snědla nejvíc jednohubek :grinning:

vedlejší diskuzi jsem dočetla :grinning: bože škodolibě se těšim jak jí tam zmasakrujou sestři - i když při jejím štěstí na ní budou zase všichní miloučký :rolling_eyes: no nic - přej a bude ti přáno :sweat_smile: ať už radši fakt porodí a v klidu nebo to tu budem poslouchat ještě rok :grinning: což budem teda stejně :grinning: ale mně to ba :grinning: fakt mě to ba :grinning:

mrňous se dneska už skoro posadil úplně ale zase si to kaňour rozmyslel :confounded: zato se naučil opírat se o věci tak jen čekám kdy si stoupne a mě definitivně louskne :grinning: dneska na sebe zvrhnul prej těžký a co nejvíc dozadu daný domácí kino :angry:
8. kvě 2009 v 00:50  • Odpověz
vy tu asi nikdo nejste co ? :grinning: tak já jdu teda taky chrupkat nooo :grinning:
8. kvě 2009 v 00:50  • Odpověz
jo ještě kami k tomu Zajícovi, dneska jsme na něj vzpomínaly s mamkou a já si stěžovala že jsem byla asi jediná ktereou nechtěl :grinning: tak mě mami utěšila že jí taky ne :grinning: musim se zeptat babičky jestli na tom byla stejně :grinning:
8. kvě 2009 v 00:51  • Odpověz
Kousi co tu strašíš v 0:50????? :astonished: :grinning: :grinning:

Holky dneska jsem k obědu Kubovi dělala batáty (mimochodem vůbec jsem to neznala :sweat_smile:, až z té kuchařky a je to fakt dobrý teda) s květákem a brokolicí a dlabal jak o závod, ani mu nevadilo, že jsou tam malinký kousíčky :grinning: Ted jdeme ven, je tam nádherně :dizzy_face:
8. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
Ahoj mamulky :slight_smile:

Jitu, no, ale neni to moc prijemny.. sice to nepali, ale blbe hreje :confounded:
Batat je skvela vec :dizzy_face:

Maru, vcera jsem Ti utekla uz :unamused: no, Verunka reaguje dobre a Anetce je to stale jeste docela jedno :grinning: to spis Veru se na ni sape - ocicka, usi, kloboucek a tak :slight_smile: a nejvic teda nas kamos Honzik - ten po holkach jede jak blazen :grinning:

Leus, mne to taky ba :grinning: Jinac teda Alik je sikovnej :dizzy_face: My se akorat porad otacime na bricho, vic ani tuk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
Holky, tak uz je mimco na svete :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
KRISTÝNKA UŽ JE NA SVĚTĚ, BYLO TO RYCHLÝ A MÁ 3,48KG
8. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz
Nj, uz jste asi v pelechu... tak ja jdu do sprchy a chrapinkat :dizzy_face: pa
8. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz
Jani ahoooj :dizzy_face: No ale až ti to zhnědne, tak to bude pěkný :dizzy_face:

Taky jsem ted koukala že mimčo je na světě....teda řeknu vám, chudák děcko, takovou bláznivou mamuchu mít......Neví co ho čeká :unamused: Už se těším na popis prorodu. Úplně si to umím představit :grinning:

Tak se mějte bájo a dobrou noc :dizzy_face:
8. kvě 2009 ve 22:51  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
holky to se dalo čekat že bude psát že je všechno supr bomba skvělý parádní a hlavně úžasnej manža nesmí chybět :grinning:
mě pobavila věta že ani šití necejtí já měla jen jeden steh ale pár dní jsem o něm věděla.
Všechny zážitky co tu píše se musí vydělit dvěma :grinning: :grinning: :grinning:
Batát chutná i mě :slight_smile: Včera měla Andrejka brambor + mrkev (jen trochu) + kuře a dala jsem na skvělou radu od Gabi ovonět máslíkem a bylo to pi pi pi ( tzn - ňam ňam ňam)
Holky zejtra máme všechny svátek :wink: my svátky moc neslavíme ale na tenhle se nějak těšim to bude asi tim že jsem pyšná máma
Jinak všem přeju hezkou sobotu :slight_smile:
9. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
Dobré ráno,
tam už je popis porodu? Tak se musím podívat. :grinning:

Lei s tím Zajícem jsi mě teda pobavila a jsem zvědavá jestli teda babičku taky nechtěl. :grinning: :grinning:

Maruško pi pi pi je mňam? To je hezký jak si ty děti už začnají pojmenovávat věci viď? :dizzy_face:
No jo zítra máme 1.svátek. Nejvíc se stejně těším až mi k tomu svátku přinese Anetka nějakej výtvorek ze školky a budu si moct vystavovat její obrázky. :dizzy_face:

Já dělala batáty včera, ale ještě je nezkoušela má je v mrazáku. A místo porku jsem dala kedluben, protože v Albertu měli jen asi dvoumetrový pórky a už jsem viděla jak mi hnije ten zbytek (bez pěti koleček pro Anetku) v lednici tak jsem zkusila kedluben tam dát.
A těstoviny s kuřetem dopadly super. I měla docela velký kousky a dlabala pěkně. Až ke konci se začala dávit. To dělá vždycky když už nemůže herečka.
9. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
Holky ahoj, tak jsme dneska byli v ČB, stavili jsme se i v Bejbycentru pro golfky, no vybírali jsme skoro 2 hodiny, ale nakonec máme, jsou hrozně lehoučky a super skladný.
No a cestou zpět jsme se stavili v jedné hospůdce na obídek a potkaly jsme se tam s Maruškou :dizzy_face: :dizzy_face: To bylo super setkání :dizzy_face:

Holky chtěla jsem se zeptat jestli se zas v úterý příští týden setkáte, asi bych přijela do ČB v úterý, at vás všechny vidím, pokud tedy půjdete....Ještě bych se s vámi domluvila :slight_smile:

Tak pěkný večer :wink:
9. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jo holky tak její dokonalý manžel prý pomáhal PA a doktorům, hmmmmmm :grinning: :grinning: :grinning: No už to tu radši nebudu komentovat, všichni víme své že??? :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
hezký večer,
mám jednu otázku v vám jako zkušeným Budějčankám. :wink: V ČB bydlí moje mamka a ráda by uháčkovala naší malé čepičku z Camilly příze. Ale nějak nevím, kde by se dala v ČCB sehnat. (objednávka po netu prý není ono.). Můžete mi poradit, kde je třeba šikovná prodejna s háčkovací přízí nebo vlnou? Díky.
9. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.