• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
autor
Kuuuuuk :grinning:

Tak koukám , že už se rodilo? :slight_smile: Tak jdu číst! :wink: :grinning:

Včera jsme byli celej den v Linci a holky naše mímo ani jednou nekníklo, byl úlpně suprovej, smál se na nás a v autě spinkal :dizzy_face:
Dneska jsme byli v Bechyni na veteránech - rallye Křivonoska, ale to se mu moc neto tento, byl to hroznej rachot z těch aut :unamused: . Ale i tak to bylo prima, cestou domů už se zas žulil :slight_smile:. A já se dneska koupala, poprvý letos a bylo to supéééééééééééééééééééééééér!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Nu a zejtra jedem do Třeboně za známejma, co mají chlapečka o pár dní mladšího, než je Honzík :slight_smile:
Ať žijou vejlety! (Celý pondělí spíme :grinning: :grinning: )

Tak maminky, zejtra si krásně užijte svůj den! :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
Pozn. koupala v bazénu poprvý letos, jinak meju se celkem pravidelně :wink: :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
...já ti dám, šitou pipku necejtim...počkej pozejtří :grinning: :grinning: :angry: :grinning:
9. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
Čau mamuchy!
Tak my jsme včera s taťkou vyrazili zrevidovat stav našeho budějckýho bytečku a už se mi podařilo vybalit jednu krabici věcí do kuchyně, heč :wink:
A byli jsme na svíčkový v Masnejch, Víťula tam koukal na hokej a všechno hlasitě komentoval, prostě v hospodě se mu líbí už teď :grinning: :grinning: :grinning: Pak celý odpoledne pomalu nespal, snad s výjimkou asi půlhodinky na náměstí, takže když jsme někdy před devátou večer dorazili zpátky do Rokycan, tak předvedl čerpadýlko, během pěti minut vymlasknul stopadesátku kaše a usnul mi ještě v náručí :dizzy_face:

Jinak Kamí - u nás je teda kaše znát, zaplaťpámbu! Ono to fakt už bylo náročný, budil se v noci klidně po hodině a půl a furt měl hlad. Teď po kaši vydrží spát tak čtyři hodiny v tahu a pak se budí tak po 2,5 - 3 hodinách. Takže já jsem nadšená :dizzy_face:
10. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
A koukám, že hvězda ze SanArtu už porodila? Tak to si jdu tu velkolepou show taky užít :wink: :grinning:
10. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
přejeme pěknou svátkovou neděli :wink:
Jíťo to bylo fakt hezký setkání takový "romantický" :grinning: nejdřív jsme se oťukali po sms jestli jsme to my a pak osobní setkání :dizzy_face: viď
holky včera začala Andrejce rýma pořád pšíkala a večer jsme museli i odsávat jak lehla tak se jí špatně dejchalo a k prsu se taky nechtěla přisát takže usnula až ve 23.15 a ráno měla teplotu :confounded: doufám že se toho brzy zbaví.
Když bude čas tak večer nakouknu pa
10. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
Maminky, přeji vám vše nejlepší k svátku :dizzy_face:

Maru, at je Andrejce brzy lépe, určitě jí rýma brzy přejde.
10. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
Eri pěkná nová fotečka :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahojky Jitulí :slight_smile: Děkuji :slight_smile:

Taky všem spolumamulkám přeju všééééchno nejlepčí a hlavně hodně radosti z těch našich robátek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Chudinka Andrejka, snad ji to brzy pustí. Maru, podlož jí v postýlce matraci pod hlavičkou nějakou knížkou, bude se jí líp dýchat a nebude jí rýmina zůstávat v dutinách :wink:

Holky, platí pořád to úterý v Igy? Že bychom se možná i připojili, Míra plánuje trip do ČB, tak bych se k němu vetřela :wink: :grinning:
10. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
My chtěli jít ven, ale Kubík po obídku sunul v postýlce tak čekáme až se vzbudí, ale nějak se to tady zatahuje koukám :confused:

Eri, tohle úterý byste přijeli do ČB???To by bylo moc fajn, já se tam taky chystám, akorát nevím v kolik se holky schází, abych si to nějak naplánovala......
10. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
Maru nám hodně pomáhá na rýmu Nasivin pro kojence, to když mu začíná rýmička tak mu hned kápnu do a je to lepší, o hodně líp se mu dýchá.
10. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
Ahoooj, taky přeju všem maminkám vše nej k našemu svátku. :dizzy_face:

Teda holky to je náhodička, že jste se zrovna setkali v jedný hospodě. A kde to bylo? Jste se styděli oslovit tak jste si psaly jo? :grinning:

Maruško tak hlavně ať je Andrejce brzo líp.Anetka jí posílá ozdravnou pusinku. :dizzy_face:

Pavli vy jste teda výletníci. Kam se všude Honzík podívá co? :dizzy_face: My byli v pátek na grilču odpoledním a dneska v Zoo. Teda byla tam snad půlka Budějc. :frowning2:Kam tady taky jít co? No a Anetku nejvíc zajímali děti, na zvířátka nám prděla. :sunglasses:

Eri a kde budete tedy bydlet v CB?

Jinak úterý platí a už se těšíme. Eri a Jitu určitě doražte. :dizzy_face: :dizzy_face:Jsem strašně zvědavá na klučíky. :dizzy_face: Naposledy jsem vás dvě viděla online tenkrát U Šebestů, to jsme byli s Jíťou asi dva dny těhotné co? :grinning: My máme s Kousi cvičení do 12,30 a pak tam hned jdeme a Gábi tam většinou už je nebo taky tak nějak doráží.
10. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz
Romcatko když jsem pletla tak jsem nejvíc kupovala v Prioru. Jinak taky pořádně nevím. Na šití mají dobré věci v domě služeb u hl.pošty, ale tam moc příze asi nemají.
10. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz
Kamčo ahoj, to je fakt, my byly těhotný na stejně vid? :slight_smile: No už je to přes rok co jsme se neviděly :frowning2:
Holky a do kolika tam tak býváte?My bysme totiž dorazili až tak ve 14 hodin tak abysme vás tam ještě chytli :sweat_smile: Nebo abyste nám hned pak za 10 muinut neutekli :sweat_smile:

Kde jste byli v ZOO?Na Hluboký?A grilování závidím, my jsme ještě negrilovali letos
10. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz
Jíťo tak to my kolem druhé odcházíme tak. :frowning2: Anetka je vzhůru od 10,30 tak kolem té druhé chce už spinkat.TO jedině bych jí dojela uspat ven kolem Igy a pak se třeba vrátila.
10. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz
Jojo na Hluboký. No strašně lidí tam bylo a docela to tam táhlo od té vody tak mi byla zima.

Jíťo to už je tam dávno co? Jak jsem si objednávali ten Femigard (nebo jak se to jmenovalo) na otěhotnění co? :grinning:
10. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz
Aha, to je škoda :frowning2: Nebo já se pokusím přijet dřív, ale právě u nás je taky problém se spaním, tak nevím jak to udělat.Ale ráda bych vás viděla.
Kamčo vid?Femigard a jak jsme si říkaly že se třeba potkáme v porodce :grinning: A skoro to i vyšlo co? :grinning:
10. kvě 2009 v 17:49  • Odpověz
autor
Čus :slight_smile:

Já do IGY přifrčim určo, mooooc se na vás těšim :dizzy_face:

Jsem z toho výletování úplně mimo, jdu čumět do blba a kojit :confused: :grinning:
10. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz
No tak to my se na vás zajdeme v tu jednu kouknout, sednem v Nemanicích na MHD a u Družby jsme cobydup :wink: Se skoromanželem už jsem se domluvila, takže v úterý vyrážíme spolu :slight_smile: Tož sa na vás těšíme :dizzy_face:
10. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz
achoooj miláčkové ... teda tady se drbalo :grinning: :grinning:

dneska mám ooooobrovský prádlo tak tu budu vlastně furt a vůbec :grinning: peťa mi navozil ložní z chaty a taky minulej tejden jsem jaksi nestíhala a prcek se docela úspěšně prasil tak to musim dneska zrubat - pořídila jsem si i druhej sušák aby to bylo kam štosovat :grinning:

jinak víkend fakt lahoda - v sobotu na pouti v břilici, pouť hezká, mamky manžela příbuzný v poho, až na jednu vtipnou ochechuli - podrobnosti radši zítra ústně :grinning: :grinning: :grinning: buduuu hrooozně pomlouvat :grinning: :grinning:

a včera jakto že ste neslavily den matek v igy :grinning: :grinning: :grinning: jo vlastně vy jste chytrý holky :grinning: :grinning: :grinning: až se mě ještě někdy někdo zeptá proč nemáme na přehlídkách missky a jiný "celebrity" tak ho nechám pár minut v uzavřenej místnosti třeba s Mašlíkovou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: a pochopí ... to je ale doooorota :angry:
11. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
Brýtro, taky je v Budějkách tak hnusně? Tady je to k zblití :stuck_out_tongue_closed_eyes: Víťulu to rozzlobilo natolik, že se rozhod ukousnout slonovi nohu :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahojík maminy,
jak se všici máte? Já teď nějak nestíhala... Už jsme zpátky v Budějkách - už jsem se domu těšila. Včera jsme si udělali bájo výlet na Lipno, na bobovou dráhu - je to super.
Jinak to naše krakenidlo se otáčí ze zad na břicho, z břicha na záda... Je jako vrtule. A mám na vás dotaz, kdy jste začali přikrmovat při kojení??? Děkuju :wink:
11. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
Holky čáááu :slight_smile:
Tak zítra teda taky dorazíme na tu 13. hodinu.SNAD!!!!! :sweat_smile: Už se na vás strašně těšíme.Snad bude pěkně.A holky kde to tam je v IGY? :confused: Kousi a ty na těch přehlídkách líčíš?

Eri tady u nás je teda zatím krásně.

Šári tak už jsi zvířátka předala rodičům jo? :grinning: To je Anett šikula že už se přetáčí, to my jsme začli až někdy v půl roce :sweat_smile: A co zoubky?Ještě jí tolik trápí?Nebo už se vyklubaly?
11. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
Zoubky pořád trápí, já si myslím, že ještě dlouho budou... Nemá to ani oteklé, ale svědí jí to. Jo, zvířátka jsem předala, nové slepice místo sežraných liškou jsem taky sehnala, takže všechno ok. vy se zítra srážíte v Igy?
11. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
Šári jj, já konečně po roce jedu taky na srazík, tak přijď taky s Anettkou, nechceš? :slight_smile:
A jak si vaši užili dovču?Líbilo se jim?
11. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
Přišla bych moc ráda, ale nevím jestli budeme moct, dneska jdeme totiž na očkování - hexu a prevenar, tak nevím jak to bude Anett snášet a jak jí zítra bude. A kde to máte? V Igy?
Jo, našim se moc líbilo, Egypt je parádní na odpočinkovou rodinnou dovolenou a hlavně je tam krásně moře,korály, ryby... |Se těším až my taky někam vyrazíme na sluníčkem příští rok.
11. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
Dobré dopoledne,
Jíťo tak to je super, že dorazíš dřív. Je to ve třetím patře. Buď tam přijdeš venkovním parkovištěm přímo nebo dole u hl. vchodu jak je výtah tak tím přijedeš taky přímo tam.My už tam budeme tak budeme vyhlížet. :dizzy_face:

Šárko já začala přikrmovat kaši po patém měsíci. :wink:
11. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
Kamčo ahojky :slight_smile: Takže třetí patro, ok, ok.My už vyrazíme ráno, stavíme se u ségry v Sucháči a tam dám Kubu spát, snad teda usne, aby nebyl pak protivnej.Kdyžtak se za něj omlouvám předem :sweat_smile: :grinning: On má ted to spaní přes den takový všelijaký, někdy nespí od rána, usne třeba až ve 14 hodin, někdy zas usíná v 10 a spí třeba do 12:30.Ale aspoň že večer usíná kolem 19. hodiny bez problémů.Snad jsem to ted nezakřikla
:sweat_smile:
11. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
V kolik to tam zítra máte domluvené? :confused:
11. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
Na 13.hodinu.Jestli se nemýlím??? :confused:
11. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.