• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Já uvidím jak prostojíme to očkování a když tak bych se taky ukázala. Je to v té Bazilice? Tam je nějaká restaurace, či co? Nikdy jsem tam nebyla... :sweat_smile:
11. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
Šári určitě se tam taky ukaž když vám to vyjde.....Já tam právě taky ještě nikdy nebyla v té Bazilice.Jsem zvědavá.
11. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahoooj holkiiii :slight_smile:
heleďte my měli tu rýmalku nějakou divnou nudlala a pšíkala jen jeden den :confused: a teplotka jakbysmet večer na mě něco svítilo v puse nahoře :grinning: a vypadá to na prasklinku takže že by uuuuž se konečně vyklubal zub??? uvidíme uvidíme uvidíme
večer nebo ještě ráno dám Gábi vědět jestli je Andrejka ok a vyrazili by jsme za váma na procházku
11. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
jdeme dát sváču papa
11. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
Tak máme za sebou první očko hexou a prevenarem, byla moc statečná šmudlinka moje. Jediný problém je, že za vámi zítra nemůžeme přijít, protože máme být týden po očkování v takové domácí karanténě, jelikož máme oslabený imunitní systém, tak to musím zase odložit. Chjo, jsem se na vás tak těšila!!!! Tak mi budete vyprávět jaký to bylo a udělejte nějakou fotečku, ju? :wink:
11. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz
...m
11. kvě 2009 v 17:57  • Odpověz
autor
Čau :dizzy_face:

Moc se na vás těším zejtra v jednu :dizzy_face:, to bude super, sejít se (skoro) všechny :slight_smile:
Kousi joooooo, drbárna pomlouvárna, se těšim :dizzy_face: Jo a proč tam nemáte missky a jiný celebrity?????? :grinning: :grinning: Rok jsem pracovala jako PA Maláčový v Český Miss, takže bych mohla vyprávět :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
11. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz
autor
Leeily, Gábi, kam půjdete na prochajdu? Bych se k vám připojila :slight_smile:
11. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz
Než jsem stihla něco napsat tak napsala Anetka ...m a šli jsme na kaši.To asi znamená, že se na vás zítra taky moc těší. :dizzy_face: Jen co docvičíme tak za váma chvátáme.

Maruško takže zubáček už bude jo? Tak to má tu rýmičku určitě k tomu. My taky trochu nudláme, ale ještě jsem ani neodsávala jen občas má přes den u nosíku nudlinu malou a začalo to taky od zoubků. Myslíte, že jí mám do toho nosíku něco stříkat nebo to nechat tak. Jako dýchá normálně tak si říkám, že rýma by měla přejít sama. Nebo dělám blbost, že to neléčím? :confused:

Pavli a jaká Maláčová je? Mně je nesympatická v TV. :rolling_eyes: Kousi a Mašlíková se mi zrovna jako baba líbí a přišla, že neni tak blbá. Tak asi je. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz
ahoj kočky a koťátka :slight_smile:
Kamí taky si myslim že to může bejt k těm zoubkům a nosík jsem vytřela jen vincentkou 2x za den
dneska byla Andrejka zase chovací a já jsem úúúplně v ráji když si na mě šmudlinka položí hlavu to bych jí láskou zežrala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Z Anetky asi bude sekretářka jakmile zasedne za pc tak se pustí do psaní :grinning:

Pavlí já chodim vyzvednout Gábi k igy a pak kroužíme kolem řeky a nebo v pražským sídlišti a minule jsme měli spicha až v 11hod
11. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
Brý večír :wink:

Kamčo krásnej vzkaz od Anetky... :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: Já bych tu rýmu nijak neléčila, když se jí dýchá normálně.Možná občas vytřít Vincentkou anebo 1x za den kápnout Libenar.

Maru to je dobře, že Andrejce už nic není a zoubek "na cestě"
:slight_smile:

Tady bude nějaká buřina, je tu úplně černo a zvedá se vítr.

Tak já si jdu umýt hlavu abych byla na zítra kráááásnááá :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: Už se na vás moc těším, Šári škoda, že nepřijdete, tak snad příště :slight_smile:

Pěkný večer a zítra na viděnou :wink:
11. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz
Ahoj holky,
jenom v rychlosti zdravím a pro info - protože nás bude docela dost, tak po cvíču sjedu do Baziliky a rezervuju nám tam velký stůl, ať se vejdeme. Kdyby jste někdo dorazil dřív tak rezervačka je na jméno začínající na F (víc sem psát nebudu, jsme docela atypický příjmení).
tak zatím, pa
12. kvě 2009 v 07:58  • Odpověz
Čau kočky, jenom v rychlosti potvrzuju naši účast dneska :slight_smile: A asi tak za pět minut vyrážíme do Budějc, těším se na vás :slight_smile:

Šári, vy vydržte v tý karanténě a holt se sejdeme příště :wink:

Tak a my frčíme :sunglasses:
12. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
Čau, přijdem taky na tu 1, jsme dneska hraboši :pensive: , vstávalo se až v 9 a matka potřebuje před prezentací na veřejnosti důkladně vypucovat a přelakovat :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahojky, jé já bych tak šla s vámi.... :frowning2: To očko nám vyšlo tak blbě. :angry: Tak já jdu žehlit, ať jsem doma něco platná.
12. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
Dobré ráno tak chrupkáme na balkoně a před 11 razíme na cvíčo. Nakonec pojedu autem je tam fakt hnusně a zima.

Šári neboj příští úterý to jistí. My teda příště cvíčo nemáme až potom poslední někdy v červnu, ale tím líp aspoň se můžeme sejít dřív a bude víc času na kecání. :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
Tak mám konečně vyžehleno, mrně spinkalo skoro celé dopolko, tak jsem na to měla klídek. Před chvilkou se vzbudila a vstávala asi po prdelce, protože je vzteklá, pořád vejská, křičí a bručí, tříská do hrazdičky jako hluchej do vrat a má v puse narvaný obě ruce! :grinning: Bože, to je zvíře! :grinning:
12. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tak Šári dneska je to stejně odpískaný, Bazilika je zavřená. Tak příští úterý to jistí! :slight_smile:

Jo, hnusně je. My už jsme byli připravený vyrazit, nabalený a s pláštěnkou na kočáře...no tak pojedem pozdějc aspoň na procházku do stromovky a nakoupit do Kauflandu.

Jinak Šári to je malá moc šikovná, že už "rotuje" :grinning: , junior se točí na oba boky, na bříško stále jen to jednou omylem a to se mu teda moc nelíbilo :grinning:
Ale je s ním hrozná prča, když cvičíme na míči (normální nafukovací...) - jakmile ho tam položíme a pohoupáme, tak se řeže jako blázen :grinning: :grinning: Na nás se nahlas tolik nesměje, ale míč ho prostě náramně baví :confused: :grinning:
12. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ty jo, jakto že je Bazilika zavřená? A Jíťa to ví? my půjdem taky odpolko možná na chvilinku ven.

No vidíš, my se ještě nahlas nesmějeme. Na břicho se sice otočí, ale leží si na ruce a křičí aby jí šel někdo pomoc. :grinning: Na míči se nám taky líbí, to se tváří strašně důležitě... :grinning: a na houpací síti, to leží, ani se nehne a jen se kochá okolím :grinning: :grinning: :grinning:

Jo, jinak máme 5.45 kg a 63 cm .
12. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
No přesně, na to břicho se otočil a nevěděl co s "přiskříplou" rukou, tak spustil :grinning: Ono jim to jednou dojde... :sweat_smile:
Jíťa to snad ví, holky to asi obvolaly :confused:

Míry a váhy výstavní :slight_smile:, nemáte zájem o ženicha? :dizzy_face: Ty prcky musíme příští tejden seznámit :slight_smile:

Tak a já jdu dělat dojnou krávu, chci dát mlíčko do lednice, aby moh mm večer krmit, už dlouho mu to slibuju :sweat_smile:
12. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
Hm, to se máš. Já bych taky odstříkala, ale prďolka by si pak nevzala flašku...

Týjo, další ženich. :grinning:
12. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
Tak jsem koukala, že naše hvězda jasná už je doma ... Četla jsem kousek, zbytek vzdávám, protože to je debilita nejvyššího kalibru!!! Se na ni budu muset zeptat holek PA na příjmu... :grinning:
12. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem to v rychlosti dočetla a... škoda,že neni američanka, taky nemají nic normálního, všechno je jenom nej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: chce se mi zvracet :angry:

jinak my jsme se nakonec v rychlosti sešly - Kami, Lea, Jíťa, Eri a já, sedly jsme k "terči" :grinning: vedle malýho dětskýho koutku, ale prcek byl fakt spokojenej. Koukal z okna na auta a baštil. Teď už je ve vaně, je tak unavenej, že do 7 nevydrží, takže půjde spát dřív :grinning: :grinning:
už se těším, v klidu kouknu na Ulici, dneska ani nemám žehlení. Sice jsem hledala, jestli jsem ho někam nezaložila, ale nikde nic, tak jsem to asi všechno sfoukla o víkendu. Zvláštní :confused:

Šári, zkus vyzjistit co nejvíc info, možná že verze PA bude trochu jiná :grinning:
12. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz
Gábi, zjistím. :grinning: Sama jsem zvědavá... :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz
achoooj prdelky moje :slight_smile:

už mám dočteno - noooooooooo jooooooooo ale abyste věděly tak nemá nejkrásnější dítě - to mám totiž jáááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
jediná věc se kterou s ní můžu souhlasit je že porod byl fajn ...
mimochodem všimly jste si jak moc si je na tej koláži podobná s tou fotkou v profilu ? :grinning: :grinning: :grinning: mno nic ..

prcíček můj malej má už i teplotu ale beztak lítá tu jak raketa, trochu si cucnul mlíčka ale moc nechce :pensive: tak snad se mu brzy vyklubou prdelce mojí :zipper_mouth:
12. kvě 2009 v 18:37  • Odpověz
KOusi, dobrej poznatek s tou podobou v profilu a v koláži. Né že by to nebyl nikdo jinej.... :wink:
12. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz
Holky ahoooj, dnešní srazík sice nebyl v Bazilice a nebyly jsme všichni, ale bylo to moooooooooooooc moooooooooc fajn, brzy zas dorazíme :dizzy_face: :dizzy_face:

Jééé tak hvězda je už doma???To se musím jít pobavit teda :grinning: :grinning: To zas budou hlody :grinning:

Šári určitě se optej, to by mě zajímalo teda :grinning:
12. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
Nooo tak vše šlo hladce, jak jinak že???? :grinning: :grinning: Přečetla jsem toho pár, na víc hlodů nějak dneska nemám :grinning:

Jdu do hajan, jsem za dnešek taky nějaká utahaná :sweat_smile: Dobrou noc :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jéééj, tak jsem tu ještě zkejsla :sweat_smile:

Šári pěkná fotka v PASu :wink:

Jo a Leon, chtěla jsem ti napsat, že ty kartáčky na zoubky jsem nakonec sehnala na Lanovce v DM.Díky za tip, moc se mi líbí :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ahoj holkyyyyyyyyyyyyy :dizzy_face:

Tak jste mely peknej srazik, co? :slight_smile: Bez nas :frowning2:((((((((

Ty jo, tak jsem taky kousek cetla a je to sila :grinning: njn...

Leus a to se s Tebou budu hadat, pac to neeeeeeeeejkrasnejsi mame MY :sunglasses: :grinning:
To je jasny, ze kazdymu se libi to jeho miminecicinko :dizzy_face:

Jinak - mame uz treti den naprd, roste asi zub, teplutky, bez nalady, place z niceho nic - i slzicky byly :cry: No jo, deticky nase, musi to vydrzet a my taky :slight_smile:
Akorat my asi budeme mit trojku dole - je to mozny? Budem asi upirci:grinning:

Manza uz asi pujde zkusit pracovat, ja jdu na rehabilitaci s pateri - mame veselo :grinning:

Tak - je po kriminalce, jdu chrnet, zitra mame zase narocnej den... :wink:
12. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.