• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
autor
Čau :slight_smile:

Jé, tak vy jste se sešly, super :slight_smile:, taky se na příští tejden moc těšim :dizzy_face:
Nojo, my jsme tu zahrabaný, museli bysme 16tkou k nádr. nebo kam a pak něčím jiným na Máj :frowning2: ... to se mi s kočárem fakt moc nechtělo :pensive: Fakt se modlim za auto pro mně, ale se stavbou a zařizováním to na koupi opravdu v nejbližší době nevypadá :rolling_eyes:

Ad hvězda - nebojte, holky, nebojte. Boží mlejny...znáte to :wink:
13. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
Pro mě. Mě. Mě. Mě. Fuj, češtinářko :pensive: :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
super jíťo to jsem ráda - jsme tě viděli jak si šla ještě přes mariánský, jsme jeli zrovna do hypoteční :sweat_smile:

a teplotka je pryč - a máme prasklinku vlevo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
poznatek číslo jedna - zapnout myčku, pračku, toaster, varnou konvici, počítač a televizi najednou neni úplně dobrej nápad :sweat_smile: poznatek číslo dvě - pojistky fungujou :grinning:
13. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahojky,

Jíťo děkujeme za pochvalu fotečky.

Kousi, jo taky jsem, jak jsem byli u našich zapla myčku, pračku, troubu, konvici. Samosebou mi to vyhodilo pojistky a když už jsem je potřetí letěla po schodech na hodin, tak mi došlo že by si třeba mohla něco vypnout. :grinning: Njn, když je blbá hlava, trpí celé tělo. :grinning: Si fakt poslední dobou připadám, že tu hlavu mám jen aby mi nepšelo do krku... :grinning:

Bebi kdepa ty bydlíš? :confused:
13. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
Ahoj holky, teda to je zas počasí hnusný :rolling_eyes: Kuba ted usnul, tak aspoň poklidím a uvařím.

Leon, já vás pak taky ještě zahlédla jak jste vcházeli do ČSOB :slight_smile:

Pavlí taky by se mi hodilo autíko pro mě,říkám to furt, máme jen jedno a MM s ním jezdí denně do práce, takže ho k dispozici nemám a když ho potřebuju, jako třeba včera,když jsem jela do ČB, tak on si musí půjčovat od rodičů, ale ty mají pak 1000 kydů takže je to takový na prd no :unamused: Ale nevidím to na druhý autíko v nejbližší době :frowning2:
13. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
Jitu, tady je docela slušně, něco okolo 17 st. a svítí i slůňo.
13. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem se sem konečně dostala.
Sáry tak už máme dva zuby a další dva jsou tam hned. Je čím dál víc nesnesitelnější :angry: . A co vy? Holky
13. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
Jéééjej, ty taky žiješ? :wink: :grinning:

Gratulace k zubíkům! :dizzy_face: My jsme byli v pondělí na očkování, tak máme být týden doma, bez návštěv aby jsme nic nechytli. Teď chrupeme, hrála si až s toho usla... :grinning:
13. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
Ahooooooooooooooooj :slight_smile:

Tak hlasim, ze my mame taky ZUB :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Noc byla teda krusna :frowning2: ale prezily jsme a je tam :grinning: a asi to bude pokracovat :sweat_smile: Mame teda jednicku dole vpravo - zadnej upirek z nas nebude :slight_smile:
13. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
Jedem do mesta, tak nas jdu vypravit :slight_smile:
Jen jsem vam chtela nahlasit tu novinku :dizzy_face: pa vecer :wink:
13. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
Další zub! :confused: To je sranda! Se ty vaše děťátka domluvili, aby je měli všichni najednou, ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
Jinak madam zase perlí...A asi jí šesti nedělí nic neříká! :angry: Chudák miminko! :angry: :angry: :angry: Už to číst nebudu, je to pizda, akorát mi z toho vždycky naskáčou pupínky... :frowning2:
13. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
Tak u nás ty noci jsou taky krušný.Jo jo žiju ale sem jen občas nahlídnu ale nemám moc času Honzík nespí přes den skoro vůbec. Ten cito gel už nám moc nezabírá tak jsem musela koupit silnější a ten je zatím v pohodě.
Sáry a co očkování? Plakala malá hodně?
13. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Jaká madam?
13. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
Dostala dvě včelky, do každý nožičky jednu. Plakala, ale v čekárně si podumlala a usla... :grinning: A reakce až na troch zvýšenou teplotu žádná. Copak Honzulka v noci nespinká? :confused:
13. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
Ne řve jak hysterka s plných plic, ale já se nedivím musí to bolet jako blázen. Včera jsme byly plavat a už nás dvakrát potopila ten opět ječel ale radostí je to zvíře.
13. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
Plavání se líbí? Od kolika měsíců věku to je?
13. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
A co malinká jak se vám jinak daří? Moc jsem na vás myslela a chtěla jsem se za váma přijet podívat ale bohužel to nevyšlo. Tak až budete v pohodě tak se sejdem. A koukám že máte srazíky? Taky bych vás ráda vyděla a poznala
13. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
Od šesti měsíců, ale fakt je to super a jsou tam fajn lidi.Sice to stojí 3500,- ale je to pro atopi a nám se to docela zlepšilo tak toho vůbec nelituji.
13. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
Luci IP :wink:

Včera srazík nevyšel tak jak měl, tak možná příští úterý. Já s tím teda počítám :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
Šári bydlím v Litvínovicích, takže do civilizace buď 16. MHD, nebo pěšo přes Stromovku - ale to musí bejt počasí aspoň trochu přející :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
achooj kočky tak mimi chvilku chrupká :dizzy_face:

je sranda ho pozorovat jak od rána furt jezdí jazejčkem po tej dásničce :sweat_smile: jsem zvědavá co bude dělat až tam ten zoubek bude celej :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
bebi tak to máš kousíček co? Ale autobus tam jezdí špatně ne? :unamused:
13. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
No, jízdní řád šestnáctky je jak noty na buben :sweat_smile: , fakt radši chodím pěšky, je to do IGY tak 45min. až hodinka, ale s prckem bych stejně kroužila někde venku, tak jdu radši do města. Teda tou 16tkou jsem tam (u Metráče) asi za 10 minut :grinning:
13. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
Ahoooj tety :wink:
to je srandy a těma zubama takhle všem najednou my taky hlásíme že nám dolní zuby cvakaj o horní :grinning:
nakouknu večer zatim pa
13. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
Dneska teda ve 2 zrovna autobusem vyjíždíme, to nám jede nízkopodlažní :dizzy_face: :grinning:
Jsme měli mít v jednu cvíko, ale před dvanáctou, když jsme měli vycházet, tak malej spinkal. Krásně, tvrdě. Jsem neměla tu sílu ho budit :slight_smile:
Už jsem ho jednou budila bráno, musela jsem v půl 9. na gyndu a tak jsem naše spavý mímo musela probrat :frowning2: :grinning:
13. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
tak to já jsem teda ráda za auto ... i když pěšourem už teď chodim skoro všude - ale zrovna včera by to bylo nereálný naprosto - ála chrupkal do jedenácti tak to jsem byla pak ráda že jsem ho jen přebalila a šupla do auta :confused:

dneska už se taky leeily tlemim zoubkům :slight_smile: ale včera v noci jsem se moc netlemila :sweat_smile:
hlavně malýmu se odpoledne docela rozjela ta horečka, my zrovna v bance, von začínal žhnout - peťa ho měl na klíně, von mu tam usnul v sedě... no humor :confounded: jsem se modlila abysme co nejrychlejc se dostali domu ... měl pak i trochu průjem ale šupli jsme ho do vany abysme ho aspoň trochu opláchli a najednou na všechno zapomněl :grinning: takže buď teče v budějcích kohoutkama živá voda nebo máme vodníka doma :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
Kousi já bych to tipla na toho vodníčka :grinning:

Holky poraďte, čím to může bejt, H. teď po kojení docela blindí, tak půl hoďky po vyhodí nějaký natrávený mlíko...odkrknutej je jak starej námořník...směje se a najednou lup ho, má blitku přes půl trika :grinning:
Neni to třeba tim, že se víc mele? :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
Bebi, pokud si jen odblinkne, tak bych to neřešila. Pokud nezvrací nějak hodně, tak je to myslím si v pohodě. Třeba se jen moc nadlábne a pak když blbne, tak mu to leze ven. Nám se to taky stává :wink:
13. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.