• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Holky, jak dlouho může trvat reakce na očkování. Byli jsme v pondělí, je možný, že to trvá takhle dlouho. Malá má teplůtku 37.4 :frowning2: nebo to budou zuby... chjo...
14. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz
Pěkný večer, tak já se taky přidávám a přeji Honzíkovi a Andrejce vše nejlepší k mini narozeninkám :dizzy_face: :dizzy_face:

Kamčo, Pája to vylíčila výstižně :grinning: A Šárka včera taky - šestinedělí jí nic opravdu neříká a ještě dodám, že všude možně shání ty její ředkve :grinning: A hlavně i kdyby jí malá brečela 24 hodin denně, ona to nikdy nepřizná, vše vylíčí jen v těch nejlepších barvičkách, takže já jí vůbec nevěřím a Pájo Boží mlýny ......vid? :grinning:

Šári tak s tím očkováním nevím......podle mně je reakce hned ten den očkování nebo druhý den, ale u každého je to určitě jinak tak to klidně může mít k tomu tu teplotku.
14. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz
Sari, jak vidis, tak muzou :unamused:
:unamused:

Kamci, promiiiiiiiiin :frowning2: ja ted moc nestiham.... :frowning2: Jinac kapky mame ted Otrivin baby (predtim jsem mela Nasivin a ten teda moc nepomahal) - tenhle kapnu rano a vecer, pekne hlavinkou dolu, aby se to dostalo do dutin a dobry. Ale nesmi se kapat dyl jak tri dny :wink:
My ted taky nudlame :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz
Jani ahojky :dizzy_face:
14. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz
Jééé ty máš nový fotečky :dizzy_face:
Ta Anetka je úúúplně celá maminka vid? :wink: :dizzy_face: A taky jí lakají ubrusy koukám :grinning:
14. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
Jito, caaaau :slight_smile:
No jo, novy fotky :dizzy_face: ubrus, noviny - celkove papir :grinning: a hlavne vsechno do pusy :grinning:

Jezis, holky - suprstar bude na Slovensku, to bude zase narez :rolling_eyes:
14. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
Noooo, noviny taky milujeme :grinning:

Suprstar na Slovensku jo???
:confused:
14. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahoj holky,
co jste to tu říkaly o božích mlýnech? Mně to naši učili trochu jinak, že prej na každou sv..i se najde řezník.... Znamená to to samý? Nebo to mám nějak pomotaný? :grinning: :grinning:
Začínám být zralá na né zrovna příjemný vstup do diskuze, protože to, co tam dotyčná mele za kraviny je neskutečný, pouze všechny kolem sebe přesvědčuje o tom,že vlatně nic neví, nezná a hlavně ani nechce vědět a znát. Její samolibost je neskutečná.
Jinak doufám, že se všichni nemocní do úterý uzdraví, vylezou všechny zuby a budeme v co nejhojnějším počtu :sunglasses:
My jsme dneska byli na prohlíce v 18ti měsících, prcek předved své dokonale vyvinutý plíce a hlasivky, navážili nám celých 10,88 kg a naměřili 83 cm. Takže opravdu prcek :grinning: Dr. moc chválila co všechno umí, že prej je na svůj věk moc šikovnej :sweat_smile: jako bych to nevěděla :rolling_eyes: několik mamin mi s úsměvem oznámilo, že mu kouká rarášek z očí, tak jsem pouze potvrdila. Bohužel jsme na prohlídku čekali přes 2 hodiny!! Pozitivní je, že pokud nás něco neskolí (nemoc, atd.) nebo na nás zase něco nespadne, tak se s dr. neuvidíme až do října. :wink:
musím mazat, mm dole uklízí nádobí po mojí večeři a huláká do patra, že jsem lenivá (jsem na nohou od 530 a teď jsem si sedla) :grinning:
14. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
Jito, tak to bude dokonce ceskoslovenska :sweat_smile: no potes :grinning:

Gabi, ahojky :slight_smile:
Jojo, znamena to uplne to samy :grinning: proste na kazdou sv.... se vari voda :grinning: :wink:
Byt Tebou, tak tam radsi nelezu :sweat_smile: :zipper_mouth:
14. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
Ahojky Gábi.
To je ještě lepší výraz, to se mi líbí s tou s...í :grinning: :grinning:

Takže prohlídka dopadla výborně, to je super a závidím vám, že do října tam nemusíte.To my chodíme každý měsíc a paní Dr. není zrovna dvakrát nejsympatičtější, takže už se těším, až jí pak taky delší dobu neuvidíme :sweat_smile: No Davídek je fakt šikulka, sama jsem viděla :dizzy_face: a nepřijde mi ale, že by byl nějaký prcek :confused:
14. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
pěknej večer :slight_smile:

halooo jste tu někdooo???

Já ty pipině taky nevěřim ani slovo přesně jak píše Jíťa nic nepřizná a ty její superlativy mě baví hlavně nejbáječnější manža sice teda dneska odpad po o ale to se docela divim když je malá taaak hodná že nepláče a pořád jen spinká :grinning: :grinning: :grinning: holky já už to vidim jak je to doopravdy malá řve jak tur a oni s ní nastřídačku lítaj celou noc :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jani jo dokonce československá jo???Co je to za novotu zase??? :confused: :grinning:

Tak já jdu na VKV :sweat_smile: Mějte se pěkně a dobrou noc :wink: :dizzy_face:
14. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jíťo, děkuji, ale my jsme v 18ti měsících dorostli do velikosti 12-18m :grinning: ale co je malý, to je hezký :grinning: a já nejsem velká (do výšky) a mm taky ne, tak stejně nemá být po kom :sunglasses:
my máme dr. moc fajn, jsem fakt spokojená, dá se s ní kdykoli, i po telefonu (já to naštěstí nijak moc nevyužívám) a sestřička je taky moc fajn. Je až obdivuhodný, že si každý dítě pamatujou jménem.
Jani, ahojy!!
Proč myslíš, že bych tam neměla lézt? Myslíš, že ovečky by nevydejchaly kritiku hvězdy? Domnívám se, že mají stejný názor, jen pevnější nervy :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
aha dneska je čtvrtek takže se maže na růžovku a nebo na vkv :wink:
14. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
Maru ahojky, jsem na odchodu už, ale všimla jsem si, že jsi přišla, tak tě ještě musím pozdravit :slight_smile:

Taky si myslím, že ona jim řve 24 hodin denně :grinning: :grinning: A kdo ví, jakej byl ve skutečnosti ten porod a nejvíc mě taky dostalo jak psala, že na sále se ptala doktorů když jí šili, kdy může zase sexovat :zipper_mouth: No je to možný tohle???? :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj Jíťo
Jestli Šárka něco vyzjistí tak se těšim na vyprávění z porodu :wink:
14. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
Holky, já mám pocit, že chce být za každou cenu zajímavá, je jí jedno, že je za hlupce a staví si na tom reputaci. A nám, mámám, co všechno zbytečně moc žerou se otvírá kudla v kapse, když to čteme :grinning:
nechte seriály seriálama a pojďte chvíli drbat... i když nám začíná LA Ink :sweat_smile:
14. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
Gabi, ja se taky domnivam, ze jim ani moc nechybela :grinning: Kudla se otvira, to mas pravdu :grinning: :wink:

Jito, to se ma, kdyz hned po porodu mysli na sex, vid? :sunglasses: :grinning: Ja na to nemela ani pomysleni :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale bylo mi fajn, to jo :dizzy_face:
14. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
Gábi já neseriáluju ale klasika po půl hodce se Andrejka probudila tak jsem jí musela jít znovu uspat
14. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
tak a´t už spí, maru, taky musíte někdy dobít síly ne? :grinning: :sunglasses:
jsem tu, protože mm sedí vedle, tak nemůže prskat, protože si serfuje svoje :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
Jezis, ctete to, holky? :fearful:
14. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
Myslíš tu paní? Já jo, ale ne všechno, nevydejchávám :angry:
14. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
já tam nahlídla odpo ale abych se přiznala tak mě to moc nebaví pro mě ten člověk mele kraviny kdyby byli tak úžasná rodinka jak píše tak se věnujou jeden druhýmu a nesedí dotyčná celej den u pc !!!
Ale je tam asi něco k popukání tak jdu nahlídnout :wink:
14. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
Maru, k popukání nic, jen k pláči. Chudák dítě, už teď má víc starostí na koni :angry: je to hrozný
14. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
Co hrozny, sileny :confounded: :confounded: :confounded:
No jo... nenadelame nic :sweat_smile: bohuzel :pensive:
14. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
jednim slovem to co tam píše je OSTUDA
14. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
Maru, tos napsala pekne :wink:

No jo, holky moje, jdu dokoukat Ordinaci a pak asi spaaaaaaaaat :slight_smile: Pa
14. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
ok dobrou noc papa
14. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
Gábi a co ty si tu nebo si mi taky frnkla???
14. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se, že vám lezu do diskuze. Šla jsem se k vám mrknout na vaše mrňousky, dětičky jsou krásný, připadá mi to jako včera, kdy jste na společné diskuzi ČB "rodily" :slight_smile: (mumu, bebi, Šárka...)
Chtěla jsem se hlavně zeptat Gábiny - já mám Denisku taky hroznýho prcka, teď v roce má 7 kg. Měli jste v roce taky tak nějak? Mám z té její váhy trošku depku, ona byla maličká od narození - 2,2 kg a navíc teď stávkuje s jídlem. Nemáš nějaký fígl, aby začli trošku víc jíst? Dneska snědla jediný celý jídlo - večerní kaši. Jinak vždycky od všeho 5-10 lžiček. Už nějak nevím, co do ní nacpat...
A diskuzi artu taky sleduju, narazila jsem na ní, když jsem hledala něco o Fraxiparinu (taky jsem si ho píchala v těho jako dotyčná). A nestačím se divit, co tam píše. Třeba o té ztrátě krve...Já teda taky krvácela dost, ale Fraxiparin je hodně "jemný" a nemělo by se nic takového stát. No, možná jsem se doktorů mohla zeptat, kolik krve jsem ztratila, třeba by jí nachytali do odměrky a řekli by mi :grinning:
Tak ještě jednou pardon za vyrušení a Gabi, budu ráda za případnou radu.
14. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.