• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
autor
No, já taky s křížkem po funuse... :confused:

S tou sviní je to přesný!!!!! :grinning: A taky ráda čumim na Miami INK, ale dneska jsem si ještě v takhle pokročilej hodině "povídala" (frrrrr brrrrrrrrrr maaaaaaaa buuuuuuuuuu :grinning: ) s juniorem, dneska jsme nebyli venku, tak měl rozhozeno a v půl 6 usnul a spal do osmi :confused:, tak jsem s ním hoďku pokecala a pak vytuh jak špalík, doufám aspoň do 3. :grinning:

Jo a mě manžel fotit jak mi dítě leze z pi*i tak bych ho snad hned po porodu měla i sílu zabít :rolling_eyes:
14. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
Jé, lenousku, to je prča, další čtenářka neuvěřitelných příhod jisté dotyčné :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
dooooobré ránko :grinning:

tak jsem si myslela že za váma večer naběhnu, ale místo toho jsem uspala naše báječné a skvělé a hodné dítě (teda co uspala, usnul sám na povel Hají :grinning: ) zbodla cheeseburger a šla sexovat s manžou :grinning: a výjimečně si nedělám srandu :grinning: :grinning: a všichni se máme moc rádi a manža mi hrozně pomáhá a je na nás moc hodnej :dizzy_face: (sice mi to přijde jako docela samozřejmost u normálních lidí ale stejně vám to musim aspoň třikrát denně připomenout :sweat_smile: prej se to teď tak dělá)

a teď doopravdy :sweat_smile: :sweat_smile: máme ohrádku :grinning: :grinning: :grinning: včera jsme jí dovezli od známejch - sice z původně avizovanýho metr na metr je to skoro dva na dva :grinning: takže zabírá celej obejvák ale holt prcek má ve všem přednost :grinning: :grinning: každopádně jí adoptoval jako rychle - prdelí se tu v ní nadšeně už od rána a já hurááááá můžu jít něco dělat aniž bych se bála že na něj šlápnu :sweat_smile:
ale nechám si vás puštěný takže kecejte kecejte ..

hele od kdy se počítá zub za zub :grinning: :grinning: já jestli už mám na šaty když tam cejtim malinkej kousíček :grinning: ale vidět ještě neni :grinning: a kterej den mu mám zapsat do deníčku ? :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz
mňu a na baziliku jsem koukala na stránky, už jsem si je projistotu našla, tak zatim tam na úterý nemaj žádný avízo :confused:
15. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz
vy se máte :slight_smile: všechny si chrupkáte :grinning:

jo a ráno se álovi podařil skvělej vejšplecht - je mi jasný že to je jen obrovská shoda náhod ale bylo to úsměvný :grinning: jak si tak malej teď zkouší brumlat, bude doufám ukecanej po mně :grinning: tak ho peťa ráno po kojení vrací do postýlky a říká mu Budeš teď ještě chvilku spinkat ju ? .. a z postýlky se ozvalo naprosto regulérní EE :grinning: jsme se složili do peřin znova protože nám bylo jasný že i když o tom neví tak to myslí smrtelně vážně :grinning:
15. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz
Holky pěkné ránko :wink: My měli nějakou pitomou noc :unamused: Asi taky ty zuby nebo co.Budil se s brekem, nemohl pak usnout a ráno měl už v 5 hodin vyspinkáno a najednou hrozně dobrou náladičku :slight_smile:

Lenousku klidně sem chod častěji :wink:

Leon :grinning: :grinning: :grinning: zapomněla jsi ještě napsat kdy jsi hodila bobek a že sháníš po městě ředkve :grinning: :grinning: :grinning:

Maru to jsi napsala hezky, že kdyby se tak milovali, tak ona nesedí pořád u PC že???
15. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
Leon já myslím, že se počítá i to, když ten zoubek nahmatáš :slight_smile: Já to teda počítala :grinning: :grinning: Takže šatičky máš v kapse, neboj :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
Kousi, zub se počítá od chvíle, kdy zacinká o lžičku (takže ho ještě nemusíš ani pořádně nahmatat) :slight_smile: Takže už můžeš jít klidně vybírat "na šaty".
15. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
jíťo bobek byl ráno - můj i malýho :grinning: a ředkve teda fakt nemusim :sweat_smile: zato jsem tu dolikvidovala bombošku :grinning: mám tu poslední kousíček belgický čokolády tak ten si šetřim :dizzy_face: :dizzy_face:

mňo zatim teda cinkání slyšet nebylo - zaprvý o ten plast to asi nebude taková rána :grinning: a za druhý von ála strašně mlaská :grinning:
15. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
No jo, to musíš vzít normální lžičku :slight_smile: Ale i tak, už se to prostě počítá, vyraž na nákupy.
15. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoooj,
Lei no koukej ho jít už zapsat do deníčku. A šaty už taky vybírej. :grinning:
15. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahoj holky,
jen v rychlosti, dítě se dožaduje myši :angry:
odpoledne se budu motat v bb, kdyby jste některá měla náladu vyvézt dítko :sweat_smile:
Leni, ozvu se později, nezapomněla jsem :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: Leo sto bodou :grinning: jsem se poránu dobře zatlemila :grinning:

U nás noc dobrá, ale to je ostatně vždy, když už jsme ovšem u tématu, tak mě mm ráno v půl sedmý (!!!) přišel vzbudit s nabídkou kvalitního sexu - no, když dítě spalo... :sweat_smile: Co vám mám povídat, chvíli mi to dalo přemáhání, přeci jenom spánek je spánek, žejo :grinning: ... tož dobré to bylo ale :wink:
V sedm se malej vzbudil jak načasovanej :sweat_smile: , ale pak jsme ještě do devíti spinkali :dizzy_face: - teda mínus mm, ten jel do práce
15. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
Pájo, tobě taky sto bodů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
Čau ženy, jdu vás v rychlosti pozdravit :slight_smile: Koukám, že českobudějovická superstáááár zase perlí :grinning: :grinning: :grinning:

My jsme opět v jednom kole, dneska odpo jedem do Kiky zakoupit náš první pořádný kus nábytku - šatní skříň do ložnice :dizzy_face:, před tím letím ještě ke kadeřnici a teď jdu klohnit palačinky a doufat, že Míra neohluchne z Víťulovo řevu :wink:

A zítra už frčíme do Budějc zabydlet náš byteček. Jo a naší pejsině uřízli ve středu kus prdky, tak má teď kolem krku takovou tu troubu od gramofonu a je z toho chudák celá divoká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
Jestli to zvládnu, tak ještě nakouknu večer, ale moc na to nespolíhám... vylejzá tady ze skříní víc věcí ke sbalení, než by jeden čekal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
mumu čéče jsem chvilku přemejšlela když má prďku uřízlou proč má satelit kolem krku a ne kolem tý prďky :grinning: jsem blbec fakt :grinning:

holky dítě mi už hodinu a půl spí :confused: jako já vim že bych měla jásat ale nevim jestli je to v pořádku - takhle dlouho přes den snad nikdy nespal :frowning2: dejchá to jo ...
15. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
jak jsem to dopsala tak se vzbudil :grinning: Rex si v televizi hraje s pískací hračkou tak asi usoudil že mu někdo bere jeho mončičáka a radši se vzbudil :grinning:
tak my razíme na procházku :dizzy_face:
15. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
Leuš supr tohle mě fakt pobavilo to nemá chybu :grinning:

jinak ahoj všem
15. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ha ha Rex nás taky odtrhl od hraní a koukala co tam píská. :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jééééjda, nikde nikdo :confused: :sweat_smile:
Tak teda s nikým nepokecám jo??

:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Tak jdu k TV teda no :slight_smile: Mějte pěkný víkend :dizzy_face:
16. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
Krasnou nedeli preji :dizzy_face:

Kamci Anetce a Sarky Anettce gratuluju k dnesnimu prvnimu svateckuuuuuuuuu :dizzy_face:

Pa, jdu varit :rolling_eyes:
17. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahoooj holkyyy a mrňouskové :slight_smile:

s Andrejkou přejeme Anetce J. a Anettce k prvnímu svátku spoustu zdravíčka a rodiče ať vás dělaj furt jen a jen šťastný :grinning: a posíláme pusinky :zipper_mouth:
dneska to vypadá konečně na hezkej den :slight_smile:
papa večer na vás kouknu
17. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj Jani samozřejmě i vaší Anetce :wink: vše nej
17. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahoj holky, promiňte, že vám sem tak vpadávám, ale chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte kde se dá v ČB nechat píchnout naušničky? Naše mudra to nedělá, odkázala nás k jiný doktorce, ale ta chce za 1 vpich 200,-, tzn za 4 vpichy 800,- a to mi fakt přijde neskutečný. :angry:
17. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
Ahoooooooooj :dizzy_face:

Cipísku (jsi Míša ? :confused: :sweat_smile: ) to bohužel nevim, ale nehoráznost je to, chtít takovýhle prachy za píchnutí uší :angry:

Anet(t)kám vše nej nej k svátku :dizzy_face: , my slavili včera, naši pánové slaví na Sv. Jana Nepomuckého, takže byla hezká decentní oslava s prarodičema a malej se krááásně předváděl :dizzy_face: :grinning:
17. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
dobré poledne :grinning: krakoška chrupká tak si jdu umejt kebuli konečně :rolling_eyes: ať mu nedělám ostudu :sweat_smile:

míšo taky ti moc neporadim :unamused:

a všem anetkám posílá ája ooooobrovskou uslintanou pusinku :grinning:
17. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
tak ještě rada od kamarádky zkusit se zeptat v nemocnici na ušnim :dizzy_face:
17. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Holky ahoj :slight_smile:

No joooooo vlastně, dneska mají Anetky svátek :dizzy_face: :dizzy_face: Tak i my se přidáváme, přejeme vše nejlepší Anetkám, hodně zdravíčka a at je rodiče nezlobí :grinning: Kubík posílá pusinky :wink:

Dneska se konečně udělalo krásně, takže jdeme po obědě ven.
17. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ahooooj tak taky přejeme jmenovkyním Anetkám vše nej nej. Stejně je sranda, že jsou tady 4 holčičky a z toho tři Anetky a ta čtvrtá aspoň teda začíná na A, když už není Anetka. :grinning: :grinning: :grinning:

A Honzíkovi opožděně vše nej taky. Jako my máme v rodině 4 Honzy a každej slaví svátek jindy. Včera jsme přáli skorošvagrovi a já vezla i dárek synovečkovi a ten ho zase má prý až v červnu. Kdo se v tom má vyznat. :confused: :grinning:

Dneska jsme byli na Hobby, teda lidí jak much. Byla jsem ráda, že jsme venku. :wink:
17. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.