• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Holky ahoj, nebudu dočítat, neni časík.Ale jdu popřát Anetkám.Vím že tu jsou aspoň 3.Nebo se pletu? :grinning:

Takže kočky, všechno NEJ k svátku.

Aha, teď koukám kami to tu píše hned nahoře. :grinning:
17. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahojky,
my taky přejeme oběma jmenovkyním všechno nejlepší :dizzy_face:

Já ještě jdu plejt zahrádku... :rolling_eyes:
17. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
Tetičky, mám dotaz týkající se příkrmů, resp. ovoce. Od kdy by se měl dětem dávat banán? Pochytila jsem dva zcela odlišné názory a to :
1) banám je první ovoce, které dáváme mimču
2) tropické ovoce by se mělo dávat až v pozdějším věku ( po 1. roce )

tak nevím co si z toho mám vzít... :frowning2:
17. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
ahoj holky,

jen v rychlosti, všechno nej Anet(t)kám a taky i Honzíkovi. Pusu posílá Davídek holkám, já Honzíkovi.
Šári, banán dej klidně hned, ale ne dřív než zeleninu, nechtěla by ti jí. Ochutnala by sladký a šlo by to do kopru :sweat_smile:
17. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jé, koukám, že máme svátkové oslavence :confused: :sweat_smile: Tak všem Anetkám, Anettce a Honzíkovi všechno NEJ... k těm prvním svátkům a pusinku na čumáček :dizzy_face:

My jsme včera lítali po bytě jak motorový myši a snažili se zbavit tý kopice kufrů uprostřed obýváku, abychom uvolnili místo další kopici, co přivezou ve středu z Méchika... :wink: Ale už jsme doma, konečně! Ložnici už máme v cajku, takže tam a v kuchyni už se dá jakž takž bydlet :wink:

Jo jinak dobré ráno všem :grinning: Nechystáte se někdo dneska do města? Já že vyrážím na nějaké drobné pakúpky, tak že by nás bylo víc a nebály bychom se vlka nic :wink: :slight_smile:
18. kvě 2009 v 06:52  • Odpověz
Ahoooj tetičky koníkovky :slight_smile: dobré ráno
jakto že měl i Jeňík svátek o tom nic nevíme :frowning2: ale dodatečně Andrejka posílá pusinku :dizzy_face:
Eri vy už jste v ČB a ve vlatním paráda :slight_smile: dneska mám taky v plánu město ale jen ho v rychlosti prolítnu a tradá na návštěvu ve středu zase odjíždim na Lipno tak všechno co chci zvládnout musim nacpat jen do dvou dnů a na zejtra mám v plánu igy tak dneska budem v jednom kole :wink:
Jo a Andrejka už zase nechce dudlík :frowning2: :frowning2: :frowning2: vzala si ho jen než jí vylezly ty zoubky nahoře a od včera večer ho nechce.S dudlíkem se jí tak krásně usínalo dudala si a byl klid.
18. kvě 2009 v 07:25  • Odpověz
Ahoj holky, pěkné ráno :wink:

Jo Honzík měl taky svátek jo??? :confused: Vím, že tu Pája něco takového psala, ale nějak jsem to nepochopila :sweat_smile: Blondýna no :sweat_smile: :grinning: :grinning: Tak opožděně přejeme taky vše nejlepší :dizzy_face:

Eri takže už Budějičáci jo? :wink: Tak ať se vám krásně bydlí :wink:

Šári já si myslím, že banán dát můžeš, do 1 roku čekat je podle mně blbost,i když vím, že to "chytré knihy" radí, já ho Kubovi dávám od 6 měsíců, ale jak píše Gábi - nejdřív začni mrkvičkou třeba.Já začala jablíčkem a pak mi žádnou zeleninku nechtěl, tak jsem musela dát pauzu na chvíli a pak začít znova a to zeleninkou a jak se pak rozbaštil..... :slight_smile:

Maru bu´d ráda, že Andrejka dudlíka nechce.Kuba ho má jen na spinkání, ale je to spíš horší než lepší.Sice se taky pěkně "ududlá" a rychleji spí, ale když mu v noci někdy vypadne, tak to je hroznej řev, musím mu ho rychle najít a ihned dát, aby se neprobudil úplně.Tak vy razíte na Lipno jo? :slight_smile:
18. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz
Ahojky,
no pokud vím, tak Jeníkové mají svátek 24. června. Myslím, že všechny gratulace Honzíkovy jsou k jeho 4 minimiminarozeninám :wink:

Mumu, já mám v plánu vyrazit do města zítra a konečně se potkat s některou z vás, tak přijímám nabídky kdo má taky zájem :grinning: :grinning: :grinning:

Děkuju za rady s banánem. To že se začíná zeleninkou je mi úplně jasný, aby se šmudlátka nerozmsaly.

Dudlíka my taky nechceme, jen si s ním hrajeme - plive ho z pusy do dálky a ohromně se tomu tlemí!!!! :grinning:

Maru na Lipně je krásně, byli jsme tam na výletě minulý víkend a bylo krásně a je tam super bobovka!
18. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
Jáááá bych taky jela na Lipno :sweat_smile: Z toho úklidu tady mě asi trefí, na některý věci evidentně nikdo celý ty dva roky ani nešáh :angry: tak budu potřebovat nejdřív resuscitaci a potom rekreaci :grinning: Nejvíc by mě zajímalo, kde se nám na balkoně vzal kus dřeva z prolejzaček, co jsou před barákem :confused: :angry: :grinning:
18. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
Náš bobeš dudlíka odmítal úplně stejně jako Anettka, taky mu to přišlojako děsná sranda, vyflusávat ho :grinning: Teď teda co dostává kaši z flašky, tak se s ním občas kamarádí, ale že by se bez něj neobešel, to teda ne :wink: :slight_smile:

Hele, tety co máte prcky tak nějak stejně starý - jak vám přes den spí? Ten náš rošťák je ochotnej spát maximálně dvě hoďky dopoledne a to samý odpoledne :confused: Jinak pořád něco žvatlá, musí koukat, chce aby se mu někdo věnoval... :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
dooobré ránko :dizzy_face:
mumu my nejsme stejně starý ale spíme tak dvacet minut přes den :grinning:
i když teď ho kousla asi nějaká cécé páč spinkal včera normálně dvě hoďky v kuse a celou noc až do šesti do rána :fearful: asi ho unavuje to hraní si :grinning:

mumu já do města dneska půjdu ale ještě nevim kdy a taky jak budu mít svoje lítání tak se asi neuvidíme :frowning2:
18. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
Mumu, jak kdy ale dvakrát za den si pospat jde - dopoledne a odpo. Včera třeba spala dopoledne od 9:30 skoro do 14:00 :sweat_smile: , ale zase odpoledne si dala tak půl hodinky. Poslední dobou si ale docela držíme takovej režim, sama si řekne kdy si chce jít hajnout ( začne se šmudlat s plenkou nebo si jen ručičkama mne oči ). A v noci se mi budí max dvakrát. Akorát mě teda štve, že co se vzbudí v noci tak pak už chce spát s náma a ne ve svojí postýlce :angry:
18. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
Jo a my taky žvatláme o 106, už i křičí jako pavián! Jen se nám nechce moc smát nahlas... :frowning2:
18. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
Kuk kočky :slight_smile:

Do města dneska nejdem, ale zejtra do IGY jojo, budete tam? Teda na Gábinu a Maru spoléhám :grinning:, Jitul, přijdeš teda? Mumu? Kousi, Kamčo, Šárko, Jani? :grinning:

Jinak Honzík slavil svátek 16. května na Sv. Jana Nepomuckého, některý Janové to tak slaví, byl to původní svátek Jana podle církevního kalendáře, než se svátkama začali čachrovat komanči :sweat_smile:. No Beníšci to tak prostě vždycky slavili, tak jsme převzali tradici.

Eri junior taky spí nějak tak, dopoledne 2x usne na cca hoďku a odpoledne to samý, když jsme hodně venku, tak spí víc. Ale taky už je to žvatlavá kukačka a musí furt něco objevovat, takže kde jsou ty počáteční šestihodinový odpolední chrupky :grinning: Ale tohle je stejně lepší, je s nim zábava aspoň :dizzy_face:
18. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahoooj,
jo jo skorošvagr měl taky svátek v sobotu. No je to s těma Honzama zamotaný v tom kalendáři. A to Peťovo taťka slaví Honzu ještě někdy na podzim.

Zítra s tím počítám a mooooc se těším. Byla bych tam už ve 12 tak. :wink: Cvíčo nemáme tak chci místo toho okouknout HM a koupit Any nějakej klobouček novej. Má být horko tak ať dělá parádu a nepotí se jí hlavinka.

Jinak spinkání si pamatuju, že spala 3x denně dřív a vždycky tak po hodince.

Šárko banán můžou brzo to je myšlený na citrusový plody a tak, ty by neměli. Ale já jí zkusila dát banán jednou kolem 4 měsíce a bolelo jí z něj bříško.
18. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
Zejtra je sraz v IGY? Tak se tam možná potkáme :dizzy_face: Já to dneska budu mít stejně rozlítaný, potřebuju pokrýt přibližně celý Budějovice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jdu zase makat, škvrně se nadláblo a snad to na chvilku zalomí :wink: :grinning: Tak zatím pááá :dizzy_face:
18. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
Já nevim, jestli přímo sraz, Eri, ale ty úterky tam jsou už nějak tak tradiční :grinning:
Moc ráda bych vás viděla, jestli budete mít čas :slight_smile:

Holky tohle sem teda ale musim dát: "pak jsem se stavila za manzou a jako zensky se tam esne divily ze pustim na pul dne manzu s 9 dennim deckem a jak ji prebaluje a krmi a stara se krasne ze prej tomu jejich by dite teda tak maly nesverily :grinning: ale libila se moc a vsem tam no takze mam radost ze manza se tak krasne stara a bavi ho to a ja mam trebas pul dne jen pro sebe a moje courani :dizzy_face: "

Mně je z toho fakt snad až smutno :angry:
18. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
Achoj všichni, vás tu teda je :dizzy_face:

Já zítra bohužel na srazík nedorazím, ale příště už snad zas jo :wink: Tak si to užijte :wink:

Pavlí já to taky četla, už tam asi lézt nebudu, protože už je to spíš k pláči tohle všechno :unamused: Ona se chlubí tím, že týdenní děcko tahá manžel půl dne po městě a ona si kdoví kde courá.To jako to dítě půl dne ani nekojí???Jak takovýhle bláznivý ženský můžou mít děti?????? :frowning2: :angry: :angry: Ale ztratila skoro litr krve, kdybyste to nevěděly náhodou jo??? :grinning: Nezapomene to napsat ve skoro každém příspěvku :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
já s úterkem počítám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už jsem to nahlásila doma že mě čekat nemaj dřív jak večer :grinning: :grinning:
kamí můžu se připojit ? jestli teda pudete pěšourem

bebi víš co mě včera napadlo ? jak je dokonalost strašně nudná .. by to mohla už jen kopírovat - každej den furt to samý :grinning:

ale abych vás taky pobavila - tak náš malej si taky umí vyndat dudlíka a nandat :grinning: a myslim že už to neni reflex :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a dneska ráno se rozhod že já taky potřebuju dudu a snažil se mi ho (fakt hustě naslintanýho :zipper_mouth: ) narvat do pusy :grinning:

jinak kami najela jsem na uřvávací režim :sweat_smile: přes den teda - už se nám zkracujou intervaly fakt :dizzy_face: teď po deseti minutách už je v limbu :dizzy_face: :dizzy_face:
18. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
jitul on totiž manža je tak dokonalej že si nechal zavést pytlíky s mlíkem pod kůži a dokojuje víš ? :dizzy_face:
18. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
Kousi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak to jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
No, já spíš myslim, že když vidí, jak madam na malou prdí, tak se mu to mlíko snad i spustilo :rolling_eyes: :grinning:
18. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:

jéé v televizi dávaj pořad o mexiku :sweat_smile:

holky já furt nevim co s tou žehličkou :frowning2: mám prej si jí vybrat do konce května :confused: páč mám nějakej kupon na dvě stovky tak že bysme ho mohli použí t na tohle ... a taky že když budu mít pevnej termín tak prej konečně něco vyberu :grinning:

jo jinak jsem včera dostala dárek ke dni matek od peti :grinning: :grinning: mohla jsem si vybrat jestli chci navigaci nebo 250 GB disk na fotky :grinning: hádejte co zvítězilo :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
Ty jo to dítě už sp dvě hodiny. :confused: Asi j vzbudím, jdu odpo k holiči tak aby spala Peťovi.....

Kousi ty si vtipálek. :grinning: :grinning: :grinning: Zítra jasan jdeme pěšky a půjdeme i v klidu, když nebudeme chvátat na cvíčo vid? Se těšim. A musíme teda do Puntanely obstarat ty zvřátka a taky mi musíš poradit s výběrem toho klobouku jo? :dizzy_face:

Ty voe Alík už stojí jo? :dizzy_face: :dizzy_face: To čumim, to je šikulínek teda. :dizzy_face:

Jsem vám sem chtěla jednou překopírovat jak psala o tom šití, ale pak mi to přišlo tak nechutný že jsem se na to vyprdla. Ta je fakt jasná....
18. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
no takhle jsem ho pacholka našla když jsem se vrátila ze záchoda :frowning2: sice teda se mu to povedlo asi jen zázrakem - protože teď se tváří jako že nikdy nic takovýho neuměl ...
dycky se mi opíral o něco, jako o ty mlíka ale tady musel se asi fakt kaňour jeden vysápat po těch šprčlích páč tam nemá ani žádnýho pořádnýho plyšáka :confused: o kterýho by se opřel .. taky se tlemil jak pitomej když jsem ho načapala .. mno jo .. ale neleze a neleze :pensive: ale von se to naučí - jak začne teplo tak ho šupnu na trávu bříškem holym - radily holky :grinning: :grinning:

super se těšim na zítřek :dizzy_face: :dizzy_face: my budeme za chvíli vyrážet do města .. doufám že bude zítra taky tak hezky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
jo a koukám že mám furt zimní čas na foťáku :grinning:

jinak jsem koukala na stránky baziliky a nic tam neni, tak doufám že nebudou mít zavřeno :confused:
18. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
zejtra taky dorazim do igy Gábi platí po 11hod u igy???
Kousi Alík je kabrňák jak stojí
18. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
mnu je mi jasný že to fotbalový hřiště u baráku využijeme stoprocentně :rolling_eyes:
pacholíček na paci paci kouká jak puk, jako vo co se to snažim - ale jak začnu dělat paci nohama tak to joooo to kope jak zjednanej ..

jo jinak jak stál v tej vohrádce tak nevim jestli teda se po radostí nebo strachy že jsem tak bubákovala :grinning: :grinning: ale pustil nálož bytelnou :grinning: nebo to byla zemská přitažlivost :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
Maru, Kamčo ahoj :slight_smile:

Leon a co nakonec teda zvítězilo????Co sis vybrala??? :slight_smile: Já tipuju, že jsi moc chtěla navigaci nejdřív, ale nakonec zvítězil ten disk na fotky ne??? :grinning: :grinning:

Já ale furt nechápu, že ty holky co do té diskuze chodí mají ještě sílu na to jí tam rozumně odpovídat :rolling_eyes:
18. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
v sobotu jsme se sešli se známýma a jejich 10měsíční holčička dělá prosím prosím ručičkama no ta byla u toho tak kouzelná že my paci paci přeskočíme a rovnou budem prosit :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.