• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
A ted jsem se konečně koukla jak Alík stojí :dizzy_face: :dizzy_face: No to je kráááásnýýýý :dizzy_face: Je to šikulka panečku :dizzy_face:
18. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj Jíťo jsem s tebou stejnýho názoru.Když si o někom myslim že je úplně blbej a je mi nesympatickej tak se s nim prostě nebavim. :wink:
18. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz
Jíto jdu ti do alba omrknout toho vašeho lumpíka :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
králíček je fantastická fotka :grinning: juu a vy už taky sedíte paráda
mě se probudila Andrejka tak se jdem nadlábnout a tradá ven
18. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
leeily no já si říkala taky že by to nebylo marný kdyby uměl aspoň papa nebo paci nebo tákhle sem velikej :grinning: :grinning: ale ne - je to věrnej klon tatínka :grinning: učit se nebude .. jen to co chce :dizzy_face:

mimochodem můj dokonalej a úžasnej manžel si včera otevřel lázeňský oplatky, tak mu říkám doufám že mi necháš :wink: jo nechal :grinning: :grinning: jednu :grinning: jednu celou placku :grinning: já ho asi zakousnu :grinning:

jinak s tim stáním to asi neni zas taková výhra :frowning2: teď se o to snaží znova ale nejde mu to, furt se nemůže chytit rukou, furt promachuje, takže stojí v mostu a ječí .. ne že by ho teda napadlo kleknout si a pak se snažit dosáhnout ..
18. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
leuš tvůj úúúžasnej manža :slight_smile: má strach o tvojí figuru tak to radši zdlábl sám
18. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
už jdu pa!
18. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
Maru děkujeme :slight_smile: Králíčka dělal jeden čas pořád, když se mu řeklo:"udělej králíčka" tak pokrčil nos a hrozně funěl :grinning: Ted už to dělat moc nechce.Asi usoudil že je na takovéhle blbosti moc velkej :grinning:
Prosím prosím může být teda kouzelný :dizzy_face: :dizzy_face: Asi začnu Kubíka učit prosit :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
jéééééééééé to je krásná reklama na hami :dizzy_face: :dizzy_face: tu jsem ještě neviděla :grinning: téééda

jitul no tak ho zkus poprosit :grinning: třeba králíčka zase začne dělat :grinning: :grinning:

šikulkové my teda vyrážíme do města :wink: večer tu asi nebudu takže zítra na minisrazíku pááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
Leon tak já to zkusím :grinning: :grinning:

My taky jdeme ven,až se Kuba vzbudí, už spí teda přes hodinu :confused: :slight_smile: tak se mějte krásně, papapapa :dizzy_face:
18. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj holky a mimča :slight_smile:
jsem na Modrým Koníku docela nováček a dnes jsem našla tuhle vaší skupinku a ráda bych se k vám přidala. Jsem také z ČB - z Vltavy a uvítám kamarádky s podobně starýma miminkama. Vy se nějak pravidelně scházíte? Někdo tady taky mluvil o cvičení, to cvičíte sami nebo s mimčama? No na úvod to asi bude stačit :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
V kolik že jste na zítra domluvené?

Pepahani vítej mezi námi. :wink:
18. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: zase nejako nestiham :zipper_mouth:

Sari - exoticky ovoce ne - vyjma bananu, ten dat muzes, ale fakt radsi az po zelenince :wink: jinac neni zaruceno, ze ji bude zelenina chutnat. Hele, ale neni kam chvatat :slight_smile: Jestli jeste kojis - jako ze asi jo - a Anett pribyva, tak neni duvod zacinat s prikrmama takhle brzy :wink:

Pepehani, vitej :dizzy_face:

Miso - Cipisku - taky netusim... ale zkus to na tom usnim... nebo mozna ze by to pichla i nase Mudra - Matousova :wink: po nas chtela 100,- za obe ouska... ale jestli picha i tem, co k ni nechodi, to netusim :frowning2:
18. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
Ahoj holky,
v rychlosti, zase, zdravím a koukám, co jste toho nakecely :stuck_out_tongue_closed_eyes: co děláte u pc, když je takhle krásně :sunglasses:
Já mám za sebou další hektický den, ráno holič, konečně melír, pak cesta domů, dítě si dávalo svůj polední spánek, takže jsem přesadila kytky, který to už dost potřebovaly, pak nakrmit hladovce a vyrazili jsme do bb. Vypadalo to na bouřku :angry: ale v bb pohoda, nikde nikdo, tak jsme si s nechodícím Davídkovo kamarádem užili celou tu velkou prolejzačku. Přijeli jsme v šest, prcek se naládoval lososem s bramborem, po koupeli si na to dal 200 ml mlíka a od 7 spí jak zabitej. :grinning: :grinning:
já s tím zítra zase počítám, co mám taky dělat, že jo? :grinning: Po cvíču ho vyprdelim do kočáru a dáme prochajdu, viď Maru? :grinning:
Bazilika by taky mohla bejt volná, když je hezky, tak tam moc lidí neleze, tak si možná odpočinu, pokud barmanky pohlídají :sweat_smile:
no nic, jdu hodit oko, jak to vypadá na další, o něco "zábavnější" diskuzi :wink:
18. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
Caues Gabi,
tak melirek, jo? :dizzy_face: Ja byla v patek - meli jsme totiz tridni sraz, tak uz to chtelo :slight_smile:
To je fajn, ze malej spinka aspon takhle vecer :wink:

Nj, dneska byl prej navstevni den :stuck_out_tongue_closed_eyes: mno :grinning: :rolling_eyes:
18. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
No nic, ceka na me hromada pradla, tak se na to jdu vrhnout, at mam klid :wink: zitra toho mam zas furu... ale uvidim, mozna bych se na vas zajela podivat :dizzy_face: se mi stejska :dizzy_face:
Pa
18. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
Ha! Co děláme u pc? Vymejváme si mozek, když dítě usne :grinning: :grinning: :grinning:

Holky jediná věc, která by mohla sabotovat naší zejtřejší účast je očkování, jdeme zejtra ráno na 4m. prohlídku, ale mně se zdá, že to ramínko pořád ještě neni úúúúúplně ok, tak uvidíme :confused:

Jinak Gabčo dej jí tam "vedle" prosimtě i za nás pěkně čouda, až se do toho jednou pustíš :grinning: I když ono to asi stejně nemá smysl, co? :angry:
18. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
Pěknej večír :slight_smile:
Jste tu ještě někdo??? :slight_smile:
No vás tam zítra bude, tam budete všichni ne?Mrzí mě, že se nedostavíme :frowning2:

Pepehani jsi tady určitě vítána, choď častěji :wink:
18. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
"mmnt jdeme koupat za chvili jsem tu :wink:"
Já už tam nemůžu chodit, jinak se poseru fakt :confounded:. Co kojit? Uspávat? Mazlit se? :unamused:
18. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
Bebi,
zatím se držím, ale nevím, jestli se mi povede nereagovat na kráv...y jejího kalibru. Občas mám sto chutí to napsat tak, jak to mám na jazyku a to by mně asi admini smazali :sweat_smile:
Jani, prcek mi spí každej den 3 hodiny v tahu přes poledne (teda pokud není úterý a není v kočáře :rolling_eyes: ), večer spí většinou od 7 (to teda vždycky) do minimálně 6, v sobotu spal do 730 bez probuzení. Vstávám vyjímečně max. 1, většinou se budí v 630 ráno.
Taky máme na usínání dudlíka, dělám to tak, že abych ho nehledala pokud se vzbudí v noci, tak ho večer najdu, dám na postýlku vedle čaje. Kolikrát si pro něj ráno přijdu a zjistím, že se musel v noci vzbudit, protože čaj má upitej a dudlu v puse :grinning: ty děti jsou jak pejsci, stačí něco opakovat a ono jim to dojde :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2775773&vReferer=

Hele tak už i my máme lumpíka pohyblivýho :grinning: :grinning:, takhle jsem ho našla dneska ráno, když jsem si odešla fénovat vlasy :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
Holky, to je na poblití fakt :unamused:
Pájo taky jsem si říkala, že už tam radši chodit nebudu, protože je mi z toho na zvracení
:unamused: Je to vůbec možnýýý???? :unamused:
18. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
Bebi,
proč by si měla vytvářet vztah ke svýmu dítěti? Mám přece dokonalýho manžu a maminku a tatínka. A mimino, který nic nechce a nepotřebuje a je tak chytrý, že dělá věci, který žádný jiný v jejím věku nedělají (ignorance matky opět potvrzena - novorozenecké reflexy jí nic neříkají) :astonished:
18. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
Gábi krásně vyjádřeno :dizzy_face: Já mám taky sto chutí jí tam konečně něco napsat :angry:

Jéééé to je kozelná fotečka :dizzy_face: :dizzy_face:
18. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
KOUZELNÁ jsem chtěla napsat :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
Díky Jitul :slight_smile:

Já když jsem dneska byla na procházce (nádhera, po poli podél lesa, bylo krásně...), tak jsem nevim proč v myšlenkách najela a tu pseudomatku a tak jsem se fakt nasrala, ale pekelně, toho dítěte mi bylo líto...ach jo :rolling_eyes:
Takovejch je sice asi pěkná řádka, ale ještě se tim chlubit na netu... :angry:
18. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
Za chvilku se vám bude přetáčet na bříško :wink: Čiperka :slight_smile: Ty jo a už mu jsou 4 měsíce :confused: Holky to tak letí všechno ty jo :sweat_smile:

No právě, já nechápu proč se tím chlubí ještě...podle mně to tedy opravdu není nic k chlubení.Ona je fakt nemocná :rolling_eyes: Chudák to dítě.
18. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
No teda, vy jste mi už zdrhly jo??? :angry: :slight_smile:
Tak já taky pádím.
Dobrou noc :dizzy_face:
18. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
Já tu ještě strašim, ale už taky zajedu pod deku :grinning:
Dobrou :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
achooj bubáčci :dizzy_face: už se s ní netrapte, já už tam radši nebudu chodit jsem se rozhodla, komu není shůry dáno v apatyce nekoupí holt no ...

bebi za chvíli budeš posílat taky stojací fotky :grinning: šikulka to je :wink:

gábi :grinning: vás prozměnu doháníme v modřinách :frowning2: zítra na prohlídce mě matoušová nahlásí na sociálku a bude vymalováno - ráno se majznul vagonkem do čela, pak teda se vyšplhal na ty šprčle, což mu na odpoledne dodalo odvahu, takže se večer po kaši vydal z mýho náručí švihem pro něco na stůl a chytla jsem ho až když bradou brzdil o ten stůl .. a pak ve vaně se posadil a natáh prozměnu po špuntu na vaně a majznul se znova do čela ..
budu muset začít hrát nějaký hry na postřeh abych si ho procvičila - je na mě moc rychlej kraken .. a hlavně se pohybuje do neodhadnutelnejch úhlů ...

doufám že přestane lejt :frowning2: jsem ráno dala tátovi sedačku do auta, aby nás potom vyzved .. tzn. musim do igy pěšky ... vedro jako včera ani bejt nemusí :grinning: :grinning: jsem dorazila do města a mohli mě ždímat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.