• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Ahoj kočky s koťátkama :slight_smile:
hmm počas nic moc já chciiii sluníčkooo sluníčko sluníčko :frowning2:
Dneska přijedu do igy radši fárem protože na zpáteční cestě domu se mi nechce uspávat Andrejku v dešti venku z kočáru už takhle si připadám divně :grinning: :grinning: :grinning:
V paneláku nám dělaj novej výtah tak jsem si myslela jak ten hluk bude Andrejku budit a ejhle ono jí to neva spinká jak zabitá.
19. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahojky,
jak jsem se na dnešek těšila, tak mám smůlu! Dneska nemůže, páč musím přebrat MM zboží a nevím v kolik pán z DPD přijede. Pěkně mě to štve a už si připadam trapně, jelikož pořád slibuju a pak mi do toho na poslední chvíli vleze. :frowning2: Sakra, pěkně mě to s.... :angry:
19. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
Čauky, tak my to dneska do Igy nestihli... :frowning2: Od rána lezu po bytě a snažím se zlikvidovat zbytek věcí co se nám válí v obýváku, protože zítra přijedou stěhováci s dalším nášupem z Mexika :stuck_out_tongue_closed_eyes: A aby toho nebylo málo, tak bobeš od rána řve jako tur kdykoli se od něj na pět minut vzdálím. Jediný, kdy mi usnul, byla asi hodinová procházka ze zoufalství po Nemanicích :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jo a taky jsem se rozhodla otestovat papiňák od Ježíška, takže jsem do toho nandala krůtí masíčko, zeleninu a nechala to v tom půl hodiny klohnit na plnej plyn, následkem čehož jsem to po tý půlhodině sundala ze sporáku rovnou do koše, protože vzniklá směs by se dala tak leda přikládat do kamen :angry: :grinning:
19. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: Tak jak jste se včera měly? :slight_smile:

Dneska to vypadá na pořádnej pařák, už od 6 hodin tady praží sluníčko a obloha je úplně bez mráčku.
20. kvě 2009 v 07:35  • Odpověz
kujva to bude pažák :grinning:

hehe začneme rovnou ranním hlášením :grinning: pacholíček smolíček včera pochopil jak je to s tim zvedáním a vykrad mi horem kapsář na postýlce :grinning: :grinning: já si mu tak spokojeně čtu o bílej laňce a von loupí :grinning: takže jsme ještě museli dát ten rošt v postýlce níž, aby mi v noci náhodou rovnou neodpochodoval :confused:

kamí včera jsem se ptala na ty hračky ještě v mercury v tom hračkářství a taky je nemaj - vyprodaný prej totálně - ale hned věděla ...
jo a puzzlíky tam leeily taky neměli

mumu :grinning: mňooo kdyžtak si můžeš na mateřskej začít přivydělávat jako výrobce dřevěnýho uhlí ne ? :grinning:
20. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:

Jsem tu jen na skok vám říct, že jste fajn :slight_smile:

Tak pěknej den! :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
tohle může napsat jen bebi :grinning: věčnej optimista :grinning: :grinning:

jsme zpátky od dochtor - 7290g a 72cm :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
Ahoj holky,
teda tady je mrtvo :sweat_smile: udělalo se hezky a nikde niko :wink:
Zítra má být krásně a já zapomněla, že odpoledne učím, takže se do bb nedostavím. Asi by mi i bylo líto tam strávit odpoledne :sweat_smile: tak budu sedět doma na zahradě a chytat sluníčko :sunglasses:
taky se musím odhlásit z úterních mítingů. Prcek potřebuje svůj polední spánek a v kočáře už se vůbec nedaří, takže ho začnu po cvičení vozit domu. Pak klidně zase přijedu, ale bylo by to až tak kolem 3, dřív to s obědem zpátky do čb nestíhám :frowning2: mrzí mně to, ale prcek a jeho pohoda je na prvním místě. Včera usnul v autě, pak se tam probudil a dostal hysterák (poprvý). Trvalo mi snad 10 minut než se trochu zklidnil, pak ještě usnul na mně v křesle a spal tak do 1/2 5. Jenže pak byl úplně rozhozenej, hodinu mi tu řval a neměl důvod a zakončil to rozseknutým rtem, protože mi venku spadnul pusou na kus dřeva. A večer bojkotoval spaní a usnul až v půl osmý. No síla, už na to nemám nervy :frowning2: , bylo mi ho líto.
Ale dneska byl supr den. Ráno se probudil do supr nálady, celá rodinka jsme odjeli na plavání (mm točil a nechal se i překecat a pak šel do vody). Po plavání 3 a 1/2 hodinovej spánek, já posekala kus zahrady, vyprala, atd, pak jsme dali prckovi obídek a cesta do města, kde jsme si všichni dali pozdní oběd na oslavu 4tého výročí svatby :wink: Přijeli jsme domů v 8 a v 810 prcek spal. Tak jsem sebrala prádlo ze šňůry, pokecala s kamarádkou a teď jako jediná sedím tady :grinning:
tak zase ahoj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:

Gabco, to je jasny, ze je Davidek na 1.miste :wink: Mas toho taky pozehnane, to Ti povim :sweat_smile:

Kousi - jste dlouhy skoro jak my :slight_smile:

Bebi :dizzy_face:

Mu, s papinakem to chce nejdriv poradne dostat do varu a pak ztlumit :grinning: ale to se casem podda :grinning:

Aaaaa, Any prave objevila blikajici router :sweat_smile: :slight_smile:

Vcera jsme mely navstevu - prijela Janicka s Verunkou a prisla druha Jani s Honzou, tak jsme mely veselo, ale byl to fajn den. Dneska ma byt jeste slunecnejsi, tak vyrazime s Jani a Jendou k rece do Borsova :slight_smile: Uz se tesim na tu ledarnu! :slight_smile:

Jito - mam dotaz ohledne mlicka - jak casto davas Kubikovi mlicko? My skoro jeste porad 5x denne.. Nedavas ho treba jen 3x (rano, v poledne, vecer)?? Dik za odpoved :wink:
21. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
popravdě jdu nahlásit že bb taky dneska nestíháme :sweat_smile: budu balit a budu mít tuty cestovní horečku :grinning: :grinning:

gábi chuděra malej :frowning2: no stejně už je cvíčo poslední tak pak nějak vymyslíme společnej čas aby i holky mohly a budeme se srážet mezi prcčíma spinkáníma :wink:

včera jsem jela nakoupit prckovi do globusu přesnídávky od hippu co maj teď v mimiklubu v akci a hádejte co jsem prostě někde nechala doma ? kartičku - takže jsme tam byli úplně zbytečně a musim tam sjet dneska :rolling_eyes: no ale aspoň si v klidu pokecám s taťkou

jinak humor - byli jsme v gigasportu (tatínek potřebuje na svých pět závodů v běhu ročně nový botičky :angry: ) a jeden prodavač si tam hrál s hopíkem - to naše trdlo z toho mělo takový záchvaty smíchu :grinning: že jsem hned doma našla zásoby, akorát budu muset sklidit věci páč nejsem tak šikovná jako ten prodavač a lítá mi to všude okolo :sweat_smile:

teď mrňous usnul tak tu čučim sama na kouzelnou školku a je tam naprosto boží pohádka o princezně - včera nepotřebovala pomoc a dneska nechce jít spát ... musim zjistit jak se to jmenuje, je to takový hezký výchovný :grinning:
teď tam má dokonalej projev jako že tatínek s maminkou jsou velký a spí spolu a vona je malinká a musí spát sama :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz
Kousi :grinning: Ze bych si to taky zapla??? :grinning:
21. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
Ja musim taky do Globu nebo proste nekam, kde maj levny cukry :sweat_smile: Pro mamku... :wink:

Strasne rada vas uvidim, tak doufam, ze vymyslime nejakej dobrej casik, abychom se mohly vidat :slight_smile:
21. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
Nj, nikde nikdo, tak jdu asi neco varit......

Pa
21. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahojky,
holkiii dneska bude palivec, to je tak zalézt někam k vodě... :sweat_smile: Má být 29 :confused:

Co budete kdo dělat o víkendu? Potřebuju nějaký tip na výlet... Nebaví mě každý víkend jezdit ke tchánovců, nebo k babičce na chatu... :rolling_eyes:
21. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahoooooj :slight_smile:

Kousi tak to je teda super pohádka :grinning: Škoda, že jsem to neviděla :grinning:

Jani já mlíčko dávám jen 3x denně no.Ráno hned jak se probudí, pak odpoledne a pak večer s kaší.Představ si, že jsem se tě taky chtěla už na to zeptat :grinning: Protože mi přijde že 3x je asi málo v jeho věku.Jenže on má dopoledne přesnídávku, v poledne oběd a mezitím mlíčko nechce, takže fakt jen 3x no.To je dobře že Anetka ho baští ještě 5x denně :wink:

Šári my jsme o víkendu chtěli jet do třeboně, že bychom se tam prošli, došli si na obídek a zašli se vykoupat do Aurory, ale prý je furt zavřená, že tam měli salmonelu :confused: , tak nevím co podnikneme.Ale někam vyrazit bychom taky chtěli.Pak mě napadla Hluboká, že bychom zašli do Zoo.
21. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahoooj,

Kousi jo ta pohádka je krásná. Já viděla díl předevčírem a to jí vypadl zub. :sweat_smile:

Škoda že dneska neni bb. Jsem se docela těšila. Začínám mít totiž taky cestovní horečku tak bych se tam aspoň zklidnila. No tak asi znásilníme Peťu, aby přijel dřív a půjdeme někam na zmrzku.

Jitul ona je ta Aurora pořád zavřená jo? Ty jo to měli pěknou smůlu a prý to tam někdo dotáhl. Chudáci to je pěkně blbá reklama. Jitul myslím, že by měli mít 500ml mlíka nebo mléčných výrobků denně. Počítá se do toho i kaše a jogurt, tak to má Kubík určitě dost.

Gábi to je jasný jen ať Davídek pěkně spinká. Já už taky pozoruju, že se Any nechce moc spát v kočářě. Nejlíp spí na balkoně ve starým kočárku. Jakmile jsme venku nebo v autě tak se pořád pokrucuje. Tak bysme mohli přiject otravovat vás doma.

Bebi vy jste zlatíčka s Honzíkem. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
Jo a máme dudlána :grinning: Včera večer si začala hooodně cucat palec , tak jsem jí ho vyměnila za dudlík a prošlo to. :grinning:
21. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
Kamčo ahoj, jj, 500ml denně to má určitě.Ona to vlastně píše i AK v té kuchařce vid? :slight_smile:

Holky a jakou značku bílých jogurtů kupujete?Nebo jaký jsou nejlepší pro tyhle prcky?
S tím spaním to je u nás taky hrozný ted.Kuba se vyspí nejlépe doma v postýlce a když už je fakt hodně unavenej tak to zalomí v kočárku, ale je pak takovej mrzutej když se probudí.A máme ted i takovej divnej režim přes den s tím spaním

Kamčo, Leon, vy vlastně razíte na ten srazík k Benešovu co???Tak at se vám to vydaří, počasí má být super na víkend tak to budete mít fajn

:dizzy_face:
21. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
ahoj holky,

užijte si srazík, pak poreferujete.
Já jsem dneska doma, teď jdu nafouknout prckovo bazénkové centrum a napustit mu tam vodu. Odpoledne se budeme cákat :grinning:
zkusím se ozvat večer.

pa
21. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
Leuš tak to je Alík úplně stejnej jako Anetka v 8 měsících. Teda je o 1 cm větší, no aby ne když je to chlap.
21. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
Jíťo nám hrozně chutná ten Chotěnský smetanový nebo jak se jmenuje ten je fakt dobrej a pak ještě Holandia selský, ale ten u neni takovej.
21. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
holky já jsem úplně v prrrrrrrr ... :grinning: už hodinu tu přehazuju dvě věci z místa na místo a nejsem schopná se dobalit :grinning:
my kupujeme holandii, ten choceňskej taky a taky jsem teď zkusila vzít ten ve skle jihočeskej .. a tuhle mu peťa koupil ovocnou holandii, tak jí zbodnul celou ale už mu jí dávat nebudu, sem koukala že je tam cukr (tak jasný je to pro dospěláky že jo ) ...
takže jsem nakoupila teď hippácký přesnídávky a budeme zase míchat :dizzy_face: :dizzy_face:
jo jinak se krakenovi dneska povedlo mi vyrazit plnou misku mrkve s cuketou :grinning: vypadala jsem fakt krásně :grinning:
21. kvě 2009 v 16:48  • Odpověz
Leuš a budeš schopná vyrazit zítra kolem té půl 10 nebo vyjedeš dýl.Já budu muset takhle kvůli malý.
21. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz
nééé pojedeme spolu, nám je to jedno, my spíme klidně i v autě :wink: jakkoliv kdykoliv ..
asi přijedu já k tobě na parkoviště co ?
věci mi naskládá dneska do auta peťa, tak zítra vezmu jen tašky a tím pádem bych plus mínus měla přijet včas :wink: jo a navigaci mám :grinning:
21. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz
Já budu muset ject před tím ještě natankovat a koupit si bagetu na cestu nebo tam abych měla něco k obědu. Tak se sejdeme na benzínce u mulťáku? Napsala bych se půjdu pakovat do auta nějak před půl 10.
21. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz
ok to je rozumný :wink: vidíš taky bych si měla vzít něco na cestu ..
pak se musíme domluvit jak budeme si dávat znamení že potřebujou děti pít a tak .. asi se prozvoníme co ? no to domyslíme zítra
já to nedobalim :frowning2:
bereš any to tričko ? :grinning: a oranžovou čepičku ? a sobě včelu ? :grinning:
21. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz
achojtéééééé drbny :grinning: :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz
Holky ahoj,sluni taky čau, tebe jsem dlouho nepotkala
21. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz
kratos...musela jsem vás přijít zkontrolovat,jestli se už zase nerozrůstáte :grinning: :wink:
21. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz
Lei neberu ono je dost teplý a čepičku taky ne. Ty jo a včelu mám špinavou jsem na ní zapomněla. :frowning2:
21. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.