• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Sluni ahoooj Natálka je krásná. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz
kamiii...děkuju,jsme si dali záležet :wink:

kam jedete holky?? teda škoda,že nejsem blíž :unamused:
21. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz
Ahoj kratos, ahoj sluni :wink:

sluni náušničky vám sluší, to my je ještě nemáme
21. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz
sarko...my jsme byly na 3týdny u našich, tak jsem zavítala za mojí býv.dětskou doktorkou a nechala je nastřelit, strašně jsme se na ně těšily...malá je teď už taková "velká" :wink:
21. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz
Sluni jedeme s holkama ze září 2008 na Konopiště do neděle. 23 mamin s dětma. Tak tam za náma zajeď z Prahy to máš kousek.
21. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz
My máme v plánu nechat píchnoout ouška příští týden, to bude zas pláče... :frowning2:
21. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz
Holky ahoj, zvířátko se zrovna vzbudilo, proto jsem tu už nepsala.

Teď zase spinkáme a tu nikdo.

Kočky to máte krásný víkend.Budete mít hezky. :grinning:
21. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:

Ahoj Sluni, Natálka je krásná holčička, má obrovský kukadla :dizzy_face:

Jani, to s tím papiňákem - dyť jsem debil, jako kdybych stála u plotny poprvý :angry: :grinning:

My máme na víkend taky naplánovanej výlet - na Švábák s bordelem z bytu :grinning: :grinning: :grinning: Jo a taky na zahradu posekat tu džungli, je tam tráva jak v savaně, jen doufám, že se nám do ní nenastěhovali tygři nebo jiná havěť :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 08:05  • Odpověz
Jo a hurá, konečně se mi podařilo koupit botky na svatbu :dizzy_face: Až z hlubin krabic vylovím čtečku, šoupnu nové fotky do alba :wink:
22. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz
kočičky papappapa nezlobte tu přes víkend a držte nám palec ať nás navigace nepošle na sibiř :grinning:
22. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
Lei, tak dobře dojeďte a ať vám vyjde počásko :slight_smile:
22. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
Holky jdu vám popřát šťastnou cestu, ale už jste vyrazily koukám :slight_smile:

Jinak ahoj všem :wink:

Sluni dlouho jsem tě "neviděla", tak jak se máte?Natálka roste jak z vody co?Je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face:
Kratos vám bude už zítra rok co??? :confused: Vendulka je veliká holka už :wink: Plánujete nějakou velkolepou oslavičku??

:slight_smile:
22. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahoj,
jak se tady máte? My jsme dneska celá rodinka vykápli až do 11 hodin, prckovi se v noci moc spát nechtělo, tak jsme si museli hrát a dělat blbosti... :rolling_eyes: Tak budeme mít oběd až někdy odpoledne, budeme to muset přežít.
Dneska je nějakej divnej tlak, něco určitě přijde. Jdu si udělat kafe nebo mi upadne hlava :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
Holky! :grinning: Prďolka se právě poprvé sám otočil z bříška na zádíčka! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
Šári, je divnej tlak, já bych spala až by se hory zelenaly :wink:
22. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
čau holky :dizzy_face:

Tyjo o tlaku mi nemluvte, já si musela nechat ráno v kuch. studiu udělat kafe, jsem se normálně kácela :sweat_smile:. Ale kuchyň je objednanáááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Cestovatelky, bon voyage :slight_smile: a pěkně si to užijte!
22. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
autor
Mumu, kdy se uvidíme? :slight_smile:

Gábi jinak naprostej souhlas, to je jasný, že prcek je jasná priorita :slight_smile: , vim, jak jsi v úterý říkala, že je přetaženej...

Holky už měsíc si kupuju plavky, buď vůbec nesedí (asi mám divný prsa nebo co :rolling_eyes: ), nebo sedí, ale stojí litr a půl a na to jim jako opravdu se*u :angry: ...nó, takže dneska slavim, tradááá, mám skvělý plavky puntíkatý boží, a pozor, za celých 300 (300!!! :grinning: ) korun z Tesca :sunglasses:
22. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz
Bebi, teď jsem viděla docela slušný plavky v Tchibu, pošlu ti odkaz
22. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz
Prosim tě nejde mi to vložit správně, tak se to musí zkopírovat a vložit... :wink:
22. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz
Jo, já zapomněla reagovat na Gábi prve... no to je jasný, přece nebudeš drobka takhle trápit :wink:

Pavli, já mám v plánu příští úterý už nesmejčit byt a nevybalovat krámy z krabic, takže bych to měla do IGY stihnout. Scházíte se tam furt stejně, tak nějak kolem jedný?

K plavkám gratuluju :slight_smile: Já mám pro letošek vyřešeno, furt mi utíká mlíko z prsou, tak s koupačkou mám smolíka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jak píše Šárka, ty v Tchibu jsou fakt pěkný, mají tam hodně v tyrkysový a v hnědý a v kombinaci obou barev :slight_smile:
22. kvě 2009 v 15:38  • Odpověz
Achooj :slight_smile: Tady se řeší plavečky koukám :slight_smile: Pavlí tak to jsi udělala super kauf teda :dizzy_face: Za 300,-plavečky, to je úžasná cena :dizzy_face: Taky bych se měla po nějakých poohlédnout, zrovna minulý týden jsem si zkoušela ty svoje "starý" a pořád mi teda jsou, ale přijdu si v nich už nějak divně :sweat_smile: Tak až na nějaký pěkný narazím tak budou moje :grinning:

Eri to víš že jo, prď už na smejčení a vybalování :angry: :grinning: :grinning: A jak se vám bydlí? :wink: Konečně zas všichni spolu vid?

:dizzy_face: :dizzy_face: A kolikátého že máte tu svatbu?

Šári tak co jste nakonec na víkend vymysleli? :slight_smile: My asi tu Hlubokou, ale moc se mi tam nechce tak ho´d nějakou inspiraci ted ty :wink: :grinning:
22. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz
Jo jinak jdu dneska s kámoškou do kina na Milionáře z chatrče tak jsem zvědavá jaké to bude, v kině jsem už nebyla sto let :sweat_smile:

Tady je tak hnusně černo, čekám každou chvíli nějakou buřinu :rolling_eyes:
22. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz
autor
Kuk :slight_smile:

Šári já na ně v Tchibu taky koukala, jsou moc hezký, barvy naprosto suprácký, ale já potřebuju takovou tu klasickou podprdu a pořádně vyztuženou...no holt nemám to já chudák jednoduchý... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Eri holky byly v IGY tuším od 12ti, ale mohly bysme to klidně posunout na pozdějc, aby mohla i Gabča :slight_smile:

Ad mlíko no člověče já mám docela kliku, že nic neutíká, nebo minimum při kojení...já vlastně už od 6tinedělí nenosim ani vložky do podprdy :sweat_smile:

Jitul ať se film líbí
:slight_smile:
22. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz
Pavlí díky :wink: Jsem na to zvědavá jaké to bude....

Já do IGY zas co nejdřív taky dorazím, minule to bylo fajn,snad pak už budu mít štěstí i na Pavlí a na Šárku, které ještě osobně neznám :wink:

tak já se jdu chystat, MM se dneska postará o Kubíka, no je dokonalej, jak nám pomáhá, ještě že ho máme atd atd :grinning: :grinning: :grinning:

Holky tak pa a pěkný víkend :wink: :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz
Jíťo, to je pěknej film, já ho viděla cestou v letadle... akorát je teda dost drsnej, o některých scénách se mi pak ještě zdálo :pensive:

Jinak tu svatbu máme 25. září na zámku v Mirošově u Rokycan, kdybyste se chtěli přijet podívat :wink: :grinning:
Ale pořád jsem si říkala, jak máme fůru času a oni do té veselice zbývají už jenom čtyři měsíce, tak mě trošku začala zachvacovat panika, co všechno musíme stihnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Mňo, ale oznámko už je ve výrobě, seznam darů na světě, tak ještě vybrat dort, kytky, doobléct ženicha a rozeslat oznámení a fertig :wink:

Holky, taky přeju pěkný víkend, asi tu moc nebudu, bo budeme makat na zahradě :slight_smile: Tak si to užijte i za nás. Kdybyste někdo chtěl přijít na brigádu, bránit se nebudeme :wink: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz
Ahojky mamuliny :slight_smile:

Eri, tak Te musim zklamat s tim otocenim :grinning: my jsme tohle umely taky - 1 den :grinning: to je prej takovy to neumyslny "prepadnuti"... nejdriv musi ze zad na brisko a pak az opacne - pry :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak mi to bylo tenkrat receno na druhej diskuzi, kdyz jsem psala taky takovej radostnej prispevek :unamused:
Ty jo, pak hod foto oznamka :dizzy_face:

Pavli a Ty zas hod foto navrhu kuchyne!!!! :dizzy_face: Zavidim :dizzy_face: My tak budem zarizovat akorat Anynce houpacku a piskoviste :grinning:

Zitra budem "slavit" nase vyroci, ktery mame pristi nedeli :dizzy_face: - ale to mame zrovna krtiny (krasne nam to vyslo presne na 1.vyroci svatby).. tak si zitra zajedem na obed a vecir nekam na pifko :sunglasses:

Jdu ulozit Spunta :dizzy_face: Pa
22. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz
Ahoj holky,
já v to úterý ráda dorazím, ale později :sweat_smile:
Jinak, Davídek je nějakej nemocnej. Včera jak bylo hezky, tak jsem vytáhla malou plovku, po obědě nacpala prcka do plavací pleny a zbytek odpoledne jsme strávili venku. Přijela ještě kamarádka s kloučkem, tak to bylo ok. Až na to, že prcek začal odpoledne prskat, večer už to bylo proudem z nosu, celou noc se po 45ti minutách budil a dneska odpoledne mu to sice přestalo, ale dostal teplotu :frowning2: Sice zatím "jenom" 37,4 po odečtení, ale to je teprve podruhý, co má teplotu a já nějak nevím, co s tím :frowning2: Uvidíme přes víkend, teď v noci ho budu monitorovat a při každým probuzení mu udělam dobře zezadu, případně narvu Nurofen :rolling_eyes: Je to naprd. Jsem rozmachaná zdravým dítětem a když se něco malýho děje, tak plašim. Ale taky mu zčervenaly tváře (už včera), tak si říkám, jestli se nám nezačínají klubat poslední stoličky. A nebo, že mi v autě celý týden pokašlával, tak jestli jsem mu na to nezadělala A/Cčkem, i když ho moc nepoužívám :frowning2:
No nic, taky přeju hezký víkend, já budu v baráku s nasraným a mrzutým prckem :sunglasses: jdu se obrnit na "vzduch" :grinning:
pa
22. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz
Gabi, to je naprd :frowning2: Tak se brzo vylecete :dizzy_face: Nemuze to mit treba z toho horka?? Ale to by spis asi zvracel... Nevim :confused: My byly ve ctvrtek dost venku, pac mi prijely kamosky s detma a asi jak jsme byly prece jen na slunicku, i kdyz je na primym nebo tak, tak malej ty jedny k. pry zvracel - tak jestli nemel upal?? :frowning2:
Ale uplne Te chapu, mne staci bohate teploty pri zubech, natoz nejaky jiny onemocneni :pensive:
Tak se poradne "obrn" :grinning:

Doufam, ze holky dobre dojely :dizzy_face:

Jdu cucet na tyvy :sunglasses:
22. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
Holky čáááu, to je vedro co?

Jani přejeme Ti vše nejlepší k dnešnímu svátku, hodně štěstíčka a zdravíčka :dizzy_face:

Gábi, co Davídek?Je mu už lépe?
24. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.