• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Jinak film byl super, hodně napínavej, ale Eri fakt krutej, to máš pravdu.Ale dobře to dopadlo

Co naše cestovatelky?Už se těším na vyprávění jak se měly :dizzy_face:
24. kvě 2009 v 17:47  • Odpověz
Ahoooj kočky,
sraz byl super.Opravdu nádhera. Všechny holky a děti byli bezvadný. Fakt jsme si to s Kousinkou užili. Dám pak do alba aspoň společnou fotku v tričkách.

Jani vše nej nej k svátečku. Hodně zdravíčka štestíčka a lásky. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz
Holky nechcete místo Igy dát spíš něco venku, kdyby bylo hezky? Škoda být zalezlý v hospodě ne? Třeba stromovku? A tam bysme vydrželi i dýl a nemuseli jít ven uspávat.
24. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz
Kamčo tak to je super, že se vám líbilo, i počasí vám vyšlo vid? :slight_smile:
24. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahojky, jaký jste měli víkend. My jsme opět trávili neděli u tchánovců - "super" :rolling_eyes: ... byli jsme na společném výletě, v lanovým parku na Libíně, ale ten je fakt luxusní!!!! :dizzy_face:
Zítra přijede pani tchýně na návštěvu, prej aby se nám po ní nestýskalo... tak jí dám malou a ať maže pěkně na procházku a já si skoro po roce zajdu k holiči. Potřebuju ostříhat, páč už se nemůžu pomalu ani učesat.
24. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
miláčkové zítra budem vyprávět - byl to luxus na entou fakt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už teď se mi normálně stejská :grinning:

taky bych bylo pro kdyby bylo hezky třeba zase do oazy :wink:

a teď jdu chrupkat :wink:
24. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Kamco, to je dobre, ze jste dorazily/i v poradku :wink: a ze se vam libilo :dizzy_face:

Dekuju za pranicka k svatku :dizzy_face:

My jsme meli vikend fajn.. :slight_smile: vcera jsme si zasli na obidek do mesta, pak ke kamaradovi na chatu (na chvili) a vecer s MM do baru oslavit prvni vyroci (ktery sice mame az za tyden, ale to mame krtiny, takze na nejaky "jiny" slaveni nebude cas :sweat_smile:)
a dneska jsme byli skoro cely den venku - Anys bud v kocaru nebo na dece pod stromem... ja natirala planky na pergolu a spalila si zada :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak az na tohle to byl krasnej vikendik :dizzy_face:
24. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
Sari :sweat_smile: nezavidim :sweat_smile: :pensive:
Lanovej park? Na to jsme koukali nedavno a rikali si, ze by to nemuselo byt spatny :dizzy_face: ale asi dost fyz. narocny, nebo ne??????
24. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
Dobré ranko kočky :slight_smile:

Jani máš krásnou novou fotečku sluší vám to na ní holky.

napište někdo v kolik a kde se sejdem a my dorazíme :slight_smile:

na vyprávění ze srazu se těšim.

holky zase letim dneska toho mám mraky na vyřizování pa
25. kvě 2009 v 07:49  • Odpověz
autor
Nazdááár :grinning:

Tak my víkend bájo, v sobotu u našich ježdění s kočárem v lese a bazén, včera chalupa na pohodu :slight_smile:

To je super, že jste si sraz užily, 23 mamin, to musel bejt hukot!!! :grinning:

Gábi, co Davídek? Už lepší?

Jani, fotka je opravdu moooc hezká :dizzy_face:

Jinak se stromovkou na zejtra samozřejmě souhlasím :grinning: , dopolko teda budem ve městě, ale po jednej už budem vyrážet ven náš obvyklý směr Bagr, takže všichni, co se připojí, jsou vítáni :dizzy_face: Budem tam cca do 4, pak jedem slavit mamčiny narozeniny :slight_smile:
25. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
Čau ženy, tak jakej byl weekend? Jani, dodatečně fšecko nejlepčí k svátku :slight_smile: Ale hele, ono to otočení asi tak úplně neúmyslný nebude, protože to od tý doby pořád opakuje :slight_smile:

Zejtra se teda uvidíme ve Stromovce? Tak já se tam pokusím s mrňousem nějak dorazit, i když to teda sockou bude challenge :wink: :grinning:

Jinak my jsme přes víkend vyrobili z našeho 3+1 byt 2+1+bordelcimr, takže teď už jen zbývá ten bordel nějak přesunout na Švábák a bude hotovo a můžeme začít ničit podlahu :wink:
25. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Jani opravdu moc krásná fotečka :dizzy_face: :dizzy_face:

My měli taky fajn víkend, pořád jsme někde výletovali, byli jsme nakonec v té Třeboni, ale jen jsme se tam procházeli a došli si na obídek, koupat jsme se nebyli.
A včera jsme byli u MM sestřenice na chalupě v Olešnici (Jani zná vid? :slight_smile: )na grilování, tak to bylo taky fajn :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
Šári ten lanovej park musel být super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
Jo to jsem se vás chtěla zeptat, jak to děláte s prckama, když potřebujete jít třeba k zubákovi nebo tak? Berete je s sebou nebo vám někdo hlídá?

Čau Jíťo :sunglasses:
25. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
Jani, krásná fotečka, jste modelky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
Eri ahoooj, tak jste zvládli zahrádku a vybalování? :slight_smile:
Mně Kubíka vždycky někdo pohlídal,když jsem potřebovala někam jít nebo si něco vyřídit, naštěstí obě babičky jsou už v důchodu, takže mají vždycky čas :slight_smile:
Potřebuješ k zubákovi? :zipper_mouth:
25. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
Eri, jak kdy, třeba na gyndu jsem malýho brala s sebou :grinning: , jinak hlídá babi (když pláchne z práce :wink:) nebo taťka...
Čím přijedete? Můžem vám přijít naproti :slight_smile:

Tak já už jsem se přesnula k našim k baráku, malej spokojeně spí na terase v kočárku a já se půjdu as malinko péct :sweat_smile: ...ovšem u mně je to opravdu záležitost na 10 minut, jelikož jsem přírodní blondýna vápenkovitá, která po kontaktu s přímým sluncem růžoví až rudne - a ne, nezhnědne to :rolling_eyes: To leda u móře po deseti dnech :grinning:
Taky se mažu minimálně třicítkou :grinning:
No ale sláva samoopalovákům, třeba nohy už díky němu můžu i ukázat na veřejnosti a nebát se, že ta bílá někoho oslní :grinning: :grinning:

Divný, vždycky, když jsem tu byla sama a naši byli takhle v práci, tak za mnou přijela nějaká kamarádka (později teda mm ještě jako mp :grinning: ) a pěkně jsme se u bazénu namazali bílým vínem :sweat_smile: ... to mi teda jako má-lin-ko chybí :grinning:
25. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím po víkendu a děkuju za optání... prcek je ok. Sice mu trochu teče z nosu, ale teplota opadla stejně rychle jako se objevila a teď je mrzout. ale já se trochu děsím toho, že to asi opravdu jsou poseldní zuby, zčervenaly mu tváře a to je u nás průvodní znak. A k prvním 4 stoličkám vždycky dostal rýmu :frowning2: a 2 měsíce nespal :angry: tak nevím, jsem zvyklá na relativně dlouhý a pravidelný spánek.
Pokud by vám to nevadilo, tak bych se možná zítra taky přidala. :sweat_smile: Myslím si, že Davídek neni infekční, opravdu to neměl kde chytit, ale pokud by jste měly starosti, tak to řekněte a já se přidám za týden. Nerada bych vašim prckům darovala něco nehezkýho.
:wink:
Já se spálila ve čtvrtek, u mně dost netypický, kolem ramínek u podprdy a teď se tam i loupu. :angry: Naposledy jsem se sloupala snad na střední. Ach jo. Tak teď záda sluníčku neukazuju, počkám, zkusím vyhodit ven nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no, prcek si dává polední pauzu, já si jí půjdu dát taky, v noci jsem u něj stála od 11 do 115. Hrozný
25. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahojda, to je zase krásně, co? Jééja, dneska byla sranda, malá dopolko usínala v postýlce, už se točí kolem dokola a usla hlavou v nohách a nohy měla opřené o bok postýlky... je to éro neskutečný! Na břicho se už otáčí a nepotřebuje pomoct s ručičkou, je moooc šikovná!

Jo a budeme mít hafíčka!!! Hurááá. Anettka bude mít koho tahat za uši :grinning:
25. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahoooj,nešel nám zase od rána net. :angry: A v Elsatu ani nebrali telefon čím to je. :angry: Už mě s těma výpadkama s....

Zítra s tím počítám a už se těším. Chtěla bych vyrazit hned jak se malá vyspí cca v 11,30. Budete tam někdo už takhle brzo? Lei půjdeme spolu. Dala bych jí tam oběd a pak uspala a domu bych klidně šla až třeba po 4.Hrozně se na vás těšíme. :dizzy_face:

Musím jít hlad volá.
25. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
No jo Kami, Elsat... :sweat_smile:
25. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
Kamčo no tak já klíďo taky vyrazim už takhle brzo, nema problema :grinning: Jsem ve stromovce cobydup :wink:

Ahoj Šári, Anettka je šikulka :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ahojky tak s tím zítra počítám. Lei já to napsala, že jdeš se mnou, ale měl tam být otazník jestli půjdeš.
25. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz
Holky tady jsou nějaké fotky ze srazu, kdyby jste se chtěli kouknout. :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=366549&vReferer=
25. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz
Krasny vecer :slight_smile:

Dekuju vsem za pranicka k svatku a za pochvalu fotecky :dizzy_face: ta je cerstva - vcerejsi :wink:

Kamci, fotky jsou krasny :dizzy_face: musel to byt supr srazik :slight_smile:

Tak se srazite asi beze me, zase :unamused: dopo mam nehty, odpo rehabku se sebou :pensive:
25. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jéé, Kamí, kouzelný fotečky :slight_smile: Tak koukám, že o ženicha se už starat nemusíte :wink: :grinning:

Tyjo, Šári, Anettka je teda dráče :dizzy_face: šikulka je to :dizzy_face: :dizzy_face:

My zítra sednem na dvojku a přistaneme na Mariánským a pak se uvidí, jak se mi moc bude chtít courat, buďto popojdu na Husovku na nějaký bus a nebo to vezmu po svých.. Já ti Páji kdyžtak brnknu, kde jste, jo? :wink:

Jani, to je škoda, že nedorazíte... já vlastně Anetku ještě neviděla :confused: Tak snad někdy brzy příště :wink:
25. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: Týýý brďo, já jsem fakt první? :grinning:

Jen jsem zapomněla včera napsat, že my vyrazíme z Nemanic tak kolem poledne, tak nejdýl do jedný by jsme měli být ve Stromovce :wink:

Gábi, to je bezva, že to jsou "jenom" ty zoubky :wink: Sice asi fakt nic příjemnýho, ale zase ty nakonec vyrostou a bude klid... :slight_smile:
26. kvě 2009 v 07:42  • Odpověz
Cheche, tak jsem koukala na "tamtu" diskuzi, že holčičku od "ředkvopaní" trápí prdíky...? Chudák malá (to miminko teda myslím), ale čím to asi může být??! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. kvě 2009 v 07:49  • Odpověz
Jo, Jíťo, já na tebe zapomněla reagovat s tím zubařem... no, potřebuju se objednat na preventivku, dva roky jsem u zubáka nebyla kvůli tomu Mexiku :stuck_out_tongue_closed_eyes: To samý s gyndařem, akorát že tam jsem aspoň v Mexiku chodila.

Holky, nechystáte se někdo ke Švecovi? Že jako jestli byste se nemohly optat, jestli pořád bere... já už k tý mojí MUDře nechci... U ní je výkřik techniky počítač na stole a jehličková tiskárna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning:
26. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
dobré ránko

kamí mně vůbec nevadilo že jsi to napsala oznamovacím tonem :grinning: já byla ráda že s tím počítáš automaticky :grinning: :grinning:
budu snad už po procházce s mamkou tak rovnou bych vyrazila směrem k vám a kdyžtak tam někde počkala :wink:
tys byla včera v ratolesti co ? :grinning:

mumu já teď ke švíckovi nepůjdu ale zkusím ti napsat irence - sestřičce u něj a zeptat se ti ju ? akorát dneska maj free tak asi až zítra...

jdu zkusit nandat fotky na to rajče, nekomunikuje nám čtečka s novou kartou do foťáku ááách jo tak mi to peťa stahoval přímo z foťáku, já blbec tu okolo něj tancovala jakej je šikovnej a technickej bůh a vono to bylo spojit jeden kabel :grinning: :grinning: :grinning: aspoň jsem chytřejší pro příště :grinning:

jani jako fotky jsem si samozřejmě všimla už včera, něco tak krásnýho se nedá přehlédnout :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já bych taky chtěla nějakou fotečku ale všude se tvářim jak dežo já nebo malej je otočenej a zadkem ho tam dávat nechci :grinning:
26. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.