• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Ahoj holky,
foto hezký až na to moje jak mi leze ven kozenka je děsná :wink:
Kamčo a v kolik by si tam šla???
27. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
Maruško asi po spinkání tak po třetí hodině. To tam jezdí i Gabča když tam chodí.
27. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
Teď jsem s Gabi domluvila :grinning: takže my by jsme tak taky nějak dorazily sice nevim jak to bude u nás se spaním ale budu se snažit :wink:
Potřebovala jsem od Gabi radu ohledně vaření hodně receptů tam je s vývaren tak se ho chystám poctivě připravit a navařim a navařim a navařim strašně moc jídla :grinning: :grinning: :grinning: ale až večer už se těšim.
nevěděla jsem co to je bouquet garni :grinning: tak pro ty co nevědí jako já je to něco jako u nás nový koření.
27. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
Ahoj :slight_smile: , fotky jsou super, opět dodávám, že jsou dobrou ilustrací toho, jaká může bejt mateřská pohoda :grinning:
27. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
teto Kamčo probudila se mi princezna tak jdu za ní papa a večer nahlídnu
27. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
No tak to je super, už se na pátek zas těším. Já fakt nevydžím doma jsem hrozná, ale mě to doma fakt nebaví. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky jak má být o víkendu? Máme ject na chalupu a v tomhle se mi tam teda nechce.
27. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
Maru tak dej za nás upírce pusinku. :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
Čau kočule :slight_smile: Jsem ráda, že se fotky líbí :wink: Jasně že mateřská může bejt pohoda, osobně razím názor, že když nenerví matka, nenerví ani potomek :sunglasses:

Jinak jsem Mírovi oznámila, že se plánuje akce na naší malebné zahrádce :grinning: , tak na mě dneska, jak přišel z práce, vrhnul pohled trpitele, popadl strunovku a šel sekat to žito, co tam roste :grinning:

Jo a to počasí dneska ráno byl teda humus :stuck_out_tongue_closed_eyes: Myslím, že všichni svatí jsou teď celí nadržení, kdy jim začnu splácet to co jsem jim naslibovala, aby přestalo pršet, když jsem potřebovala sjet s prckem na půl desátou na Senovážný na ultrazvuk ledvin :wink: :grinning: Ale je to dobrý, hurá hurá hurá, nic tam nenašli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz
Caaaaau holky :slight_smile:

jsme se dneska s Bebiii potkaly v IGY :dizzy_face: tak jsem videla alespon ji s Jendulkou :dizzy_face:

Eri - tak co Vitulka? Jeste se otaci z briska na zada?? :slight_smile: Uz se na vas tesim, az se uvidime.. snad to vyjde!!!
Dobre, ze na ledvinach nic nenasli :dizzy_face:

Ne, ze si naplanujete "akci" den predem, to ja pak nestiham :frowning2:
Fotky jsou super, jsem hned koukala :dizzy_face:
Priste se musite srazit i s nami :dizzy_face: Uz vas chci videt!!!! Ale se mnou je to domluva aspon 3 dny predem...
27. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
Kamci, ja doufam, ze o vikendu bude fajn - resp. hlavne v nedeli, pze mame ty krtiny a chteli jsme sedet venku v pergole.. ale kdyz to k tomu nebude, tak budem holt uvnitr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
Kamco, odkud se znas s Kamilem Feitlu??? :dizzy_face:
27. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
Čau :slight_smile:

Eri super, že má malej ledviny v pořádku, hurá! :dizzy_face:
No to je ale manža hodnej, tak musíme přijet brzo, než tráva zase naroste :grinning: Těšíme se! :slight_smile:

Jojo, potkaly jsme se se zvizi v IGY a moc jí to slušelo a měla k fialovýmu tričku fialový nehty :slight_smile:! Tak a teď víte všechno :grinning:
Fotky ze křtin prooosím chceme vidět po víkendu, ať se vám to vydaří! :slight_smile:
Jo Jani ptala ses mně vlastně na návrh kuchyně...ten mám v mailu jenom starej, ještě jsme to lehce štelovali, ale ta kuchyň je v podstatě tahle http://www.hanak-nabytek.cz/home_cs/?acc=produkt-progres-oranzova-wenge, bez toho stolu a v smetanovým.
27. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
Pavli, Ty jsi vtipalek :grinning: prej sluselo :sweat_smile: o tom bych se i hadala :grinning: :grinning: :grinning: no, ale nehty a triko sladeny bylo, to jo :dizzy_face:
Fotos dodam hned, to je jasny :wink:
Kuchyn zajimava, ovsem tedy ne muj salek kavy :sweat_smile: ale jsem zvedava, jaka bude v realu :wink: to bude urco vypadat nadherne a ja budu cela uslintana :grinning: kdyz k tomu budete mit ostatni zarizeni sladene - jako ze budete - tak to bude krasny :dizzy_face: se tesim na kaficko v novy kuchynce, jestli teda budu zvana :zipper_mouth: :dizzy_face:
27. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz
Nj, tak ja jdu umejt flase a zkontrolovat ty moje dve cisla :slight_smile: manza uspaval a uspal i sebe :grinning:

Brou :dizzy_face:
27. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
Pavli, neurazila ses, vid.. :slight_smile: mne se ty lakovany kuchyne libi, ale vzdycky u cizich :grinning:
Nic, jdu.. jeste hodim neco do albika z dneska... Pa zitra
27. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz
dobrej večííír
dneska semnou Andrejka pekla měla jsem jí v klokance na břiše a dělaly jsme taťkovi bábovku držela si svojí měchačku a jen se divila a máchala vařečkou na všechny strany prostě mi moc pomáhala takovou pomocnici jsem vždycky chtěla :grinning: :grinning: :grinning:
holky mě se líbí když přide večer malá usne a já jdu po ní poklidit roztahaný hračky po celým bytě to je takovej hezkej pocit.
mějte klidnou dobrou noc pa
27. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz
autor
Čaudy :slight_smile:

Jani :grinning: , jasně že ne, mně taky ta kuchyně nejdřív připadala dost ujetá, ale teď jsem z ní nadšená :dizzy_face:. Jo a nebude v laku, ale v matu - to bych nedělala nic jinýho, než lezla s hadříkem a utírala skvrny od mastnejch ručiček :rolling_eyes: ...ono to v tom studiu vypadá super, když se tam doopravdy nevaří, ale v normoš provozu... :confused:

Maru, to jsi napsala moc hezky :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahoj matky :sunglasses:

Pavli, v matu, jo... hmmmm, tak to bude ovsem uuuplne jina kuchyn, nez je na tom obrazku!!!!! To jsem teda fakt natesena na vysledek :dizzy_face:
Ale stejne budes utirat i mat :rolling_eyes: my mame olsi s vanilkou - na olsi neni videt nic (skoro) a na vanilce? Tu musim porad sudlat, aby tam nebyly nejaky fleky apod. :angry:

Maru, to je hezky :dizzy_face: My jeste hracky roztahany nemame, pac jeste porad!!! nelezem ani nic jinyho :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz mesic ji pretacim zpet na zada - to taky jeste neumime... ale vypada to, ze je to na dobry ceste, tak jsem zvedava :sweat_smile: Uz aby se otocila :confused:
28. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
Kamci a co vy, jak pokracujete??? :slight_smile:
28. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
to ste mi teda zase něco pučily :grinning: nejen že se hlavní hrdina jmenuje Alex :grinning: ale hlavně kurňa už ten prolog :grinning: jsem v půlce, jasný, je to červená knihovna jako prase :grinning: přesně vim co se stane na další stránce ale nemůžu přestat číst :grinning: :grinning: :grinning: a pak ty noci :grinning: normálně už dva dny mám divoký sny :grinning: ale kupodivu vůbec ne erotický :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
Ahoj holky, tady se drbe o závod koukám :grinning: :grinning:

Pavlí, kuchyň je nádherná.To budete mít moc krásný :dizzy_face: Mně se tyhle hodně moderní kuchyně líbí, ale k nám by se asi moc nehodila
:sweat_smile:

Jani buď ráda, že Anetka ještě neleze :sweat_smile: Já jsem furt říkala, at už Kuba leze, těšila jsem se na to a ted teda začal a to jsou fofry, vůbec ho nuhlídám, všude kramaří, vysmejčí každej roh..... :slight_smile:
28. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
Čus tetky :grinning:

Hele, kam se dá ve městě zapadnout s kočárem, když je venku hnusně? Mám na dnešek domluvený rande s kámoškou kvůli svatebnímu oznámku a napadly mě jedině Masný krámy...

Jani, Víťula se na záda otáčí pořád, ne teda že by to bylo pětkrát za den, ale sem tam jo... i když teď ho spíš zaujaly pokusy opačným směrem... :sweat_smile:
28. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
Eri ahooj :slight_smile: Jsem taky zapomněla napsat, že jsem moc ráda, že Víťulka má v pořádku ty ledviny :dizzy_face: To je moc dobře :wink:
Já ti moc neporadím kam by se dalo zapadnout v ČB :frowning2: Ale třeba na Lanovce jak je ta pasáž Daniela naproti Prioru, tak tam je kavárna, je to tam celkem veliký, podle mně s kočárkem by se tam dalo, ale nechci kecat :sweat_smile: .A pak ty Masný krámy taky no.O ničem jinak bohužel nevím.
28. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím jen v rychlosti a potvrzuji svojí zítřejší učast v bb. Byla jsem tam včera odpoledne a dokonce i dneska ráno, protože počasí je docela nanic.
Nevím, co se stalo, ale mám nějaký vyměněný dítě :grinning: Včera vstával až v půl osmý ráno, přes den spal 4!! hodiny v kuse, zalez v 7 večer a dneska jsem pro něj šla až v 815!! :grinning: :grinning: Stihla jsem se v klidu vysprchvoat a připravit a vyrazili jsme. Teď už zase spí :grinning:
Jdu uklízet, přijede nám kolem 3 návštěva a tady je to jak po výbuchu

pa
28. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
Gábi ahoj.Teda takovýhle zlatíčko máš doma jo??? :dizzy_face: :dizzy_face: Tak to tiše závidím :grinning: , protože my s tím spaním to máme ted pořád nějak rozházený.
28. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
Ahojky Gábi, teda, to máš doma úplnej poklad :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Nám teda junior po tý kaši zaplaťpámbu zalehne tak mezi osmou a devátou a poprvý se vzbudí tak kolem třetí. Z toho jsem teda šťastná jako blecha :sweat_smile:

Páji, zapomněla jsem ti pochválit kuchyňku :slight_smile: Mně se náramně líbí tenhle typ a v tom matu to bude úžasný :sunglasses: My budeme do obýváku kupovat stěnu v laku... s těma otiskama tlapiček už jsem se smířila, zase si říkám, že když do laku něčím rejpne, tak se to většinou dá rozleštit, kdežto když rejpne do dřevěný dýhy, tak se to moc rozleštit nedá...
28. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jo, pasáž Daniela, ta mě vůbec nenapadla... akorát že jsem včera šla do Billy a je to tam nějaký rozkopaný, tak tam by to asi byla s kočárem docela výzva :wink: A pak mě taky napadl Mekáč, co jinýho že? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
autor
Ahoj všechny :slight_smile:

Teda Gábi Davídek je zlato :slight_smile:

A děkuju za pochvalu kuchyně, chtěli jsme "něco jinýho" a vypadlo z toho tohle :grinning:. Eri a obejvák bude mít nějaký skříňky taky lakovaný, takže šmudlání s hadrem se taky nevyhnu :grinning:

No - asi pozdě, ale přece: s kočárkem se dá perfektně výtahem vyjet do Amena v Krajinské, stoly jsou tam oddělený do takovejch zákoutí paravánama, takže se tam dá i perfektně kojit :slight_smile:
- dobrý je taky Amigos vedle Biskupskýho, tam můžeš kočárek se spícím prckem nechat i venku na dvorečku a sedět hned "vedle" za velkejma prosklenejma fr. oknama :wink:
- a v Krajinskej je knihkupectví Kanzelsberger s kavárnou a tam se s kočárem dá bezvadně
- v Divadelní v Café de Vin se s kočárkem taky dá celkem dobře :slight_smile:

Tak. A mně dneska bolí záda jako prase, takže jdu zalehnout, mamka vozí :wink:
28. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz
Ahojky,

jdu vás jenom pozdravit a koukám,že vy tady docela dost srazíkujete,tak to je fajn :wink:

Určitě se vám všem dobře vede a děti vám dělají jenom radost :slight_smile:

Tak já zase někdy juknu :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz
Ahoj všem, holky, chtěla jsem se zeptat, nemáte pro nás nějaký tip na sraz, ale aby to bylo i pro děcka chodící lezoucí, něco ještě krom Basiliky. děkujeme :slight_smile:
28. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.