• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Dobrý večer,

holky my ted máme docela problémy s usínáním. Jakmile nejsem v pokojíku tak bulí.

Pavli kuchyň je krásná. :dizzy_face:

Gábi ty jo Davídek je teda zlato spinkací. Toho bych brala, alespoň na jednu noc. Gábi já zjistila až včera večer, že jsi mi volala, ale napadlo mě, že jsi určitě byla v bb.Já letěla z Tesca a tel. jsem měla v kabelce na dně.Zítra s tím ale počtám a moc se těším. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani musíš už si taky někdy udělat čas a přiject s Anetkou za náma na srazík.

No nic musím jít malá opět bulí a to tak krásně usínala. Asi nějaký mamánkovský období. :confused:
28. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz
Ahoj tety a mrňousci :slight_smile:
holky došlo mi že se sice chystám zejtra do BB ale vůbec nevim kde to tam je???
pěkně prosím smutně koukám kdo mi vysvětlí kam mám jít :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
Maru,
jen v rychlosti - www.bezbot.cz, je tam mapka :grinning: :wink:
stavím se asi pozdějc, návštěva teď odjela, dítě teprve mlaská na flašce :angry: já jdu na nikotin :grinning: konečně!!!
28. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ahoj holky ted jsem koukala na bb a vypadá to moc dobře.
leeily- tak jsem zvědavá jestli se tam bude malý líbit doufám že dáš vědět :wink:
28. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
Kuk :wink:

Kamčo děkuju :slight_smile: ...hele a mrkni se, co zejtra dávaj ve 21.00 na ČT2 :grinning: :grinning: :grinning:

A přeju tobě i malinkej, ať se to usínání zlepší :slight_smile: , určitě je to jenom teď to období separační úzkosti a brzo tě bude z pokojíčku vyhazovat, že chce svůj klid :wink: :grinning:
28. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ahooojky :slight_smile:
dík za odkaz vypadá to že dorazim ještě s těhotnou kámoškou už má jen pár dní do porodu a chci se s ní sejít ale i s váma tak jsem si z toho udělala dva v jednom budu s ní i s váma :grinning: já jsem hlava mazaná.

Holky když nereaguju na nějakej příspěvek tak to neni že bych vás ignorovala ale bud nevim co k tomu napsat a nebo to beru jen jako informačně ju :wink:
odpo se na vás těšim papa
29. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
teda bebi :grinning: :grinning:

nějak nestíhám sem moc chodit - jak si sednu tak se prcek postaví v ohrádce a ječí že chce zase dolu :sunglasses: nahoru mu to de .. pacholíček ..

strašili jak bude v pátek hnusně a já vidim zatím jasno :slight_smile:
29. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahooooj,

už se do bb těším i na těhotnou kámošku. :dizzy_face: Po třetí jsme tam, snad po cestě nezmrzneme. :angry:

Pavli tak to se dneska musím dívat. :grinning: :grinning: :grinning: A Any o tom ráno budu vyprávět.Zrovna jí to tady říkám, že o ní dávají hru, no ale nevím jestli mě vnímá, protože tu usilovně tlačí do tepláků. :grinning:
29. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
Holky asi taky pořídím ohrádku, ale jen tu skládací a budeme jí kdyžtak používat jako cestovní postýlku. Viděla jsem krásnou tenkrát u Kulliska pro Viktorku. A má i postraně zipy tak si může dítě lézt i ven. :wink: Akorát nevím jak přeorganizovat náš pidi obývák. :confused:

Jo jak píše Maruška tak se taky omlouvám, že nestíhám na všechno reagovat. Čtu všechno poctivě, ale většinou jak to dočtu tak zapomenu co jsem chtěla odepsat. A to skoro už nekojím. :grinning:
29. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
Kami,

jsem na tom stejně, ale pravdu má mm - s placentou šel ven i mozek :grinning: :angry: a nekojila jsem, takže nebylo jak jinak
já se tam asi taky dneska budu motat s dalšíma. Včerejší návštěva má 2 děti, jsou za rodičema v čb, bydlí v UK, a asi taky dorazí do bb. Tak uvidíme. Dítě už mi spí, takže ta 3 je asi ok, kdyžtak si vás tam najdu. Jestli tam budete někdo první, tak zkuste vzít stůl co nejdál od baru, ať jsme hned u batolat. Když budu první, tak to zkusim já, ale asi to dneska bude dost napráskaný
:angry:
jdu na první ranní, pak se ještě objevim, musím si tu za zádama pověsit prádlo
29. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
Holky ahoj :slight_smile: Tady je dneska teda pěkně hnusně :confounded: :angry: Ráno to vypadalo že bude pěkně svítit sluníčko a je to hnus.Je i pěkná zima.
Užijte si to v bb :wink: Já vám závidím, že jste všichni takhle v ČB a můžete se kdykoliv scházet.Ale my zas co nejdřív přifrčíme za vámi :slight_smile:

Gábi, mně pobavilo, že s placentou šel ven i mozek :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
Tak, už jsem tu :wink:
Kami, s tím spaním jsme v tomhle věku taky měli problémy. V 9ti měsících začal blbnout, budil se snad každých 45 minut, chtěl dudu a šel zase spát. Když jsem si pak dr. na kontrole stěžovala, že začal takhle špatně spát, že si myslím, že to je asi tím, že je horko a dlouho světlo, tak mi řekla větu, která mě zachránila: "Nikdo nejsme svatej a i máma se musí vyspat" a dala mi předpis na Dithiaden. :grinning: Dala jsem mu 1/4 3 noci za sebou a srovnal se trochu on i já. Až na kontrole ve 12ti měsících mi dr. říká: "Koukám, že máte 2 stoličky" a já na ní koukala jak puk. Celou tu dobu ho trápily :frowning2: lezou hrozně dlouho a asi docela bolí. Nevím, kolik máte zubů, ale třeba to je taky tím.
My jsme např. separační úzkost vůbec neměli. Nevím, jestli to je tím, že jsem nekojila a ta závislost je asi jiná a menší, ale nějak nás to minulo.
Taky jsme malýmu koupili cestovní postýlku a doma jí měli jako ohrádku, zafungovalo mu do ní koupit míčky (my skončili u 200 ks), dala jsem mu je tam a on si v nich "plaval". Moc se mu to líbilo :grinning:
Pokračujem s Bebi ... :grinning:
pavli, kuchyně je moc hezká, nevím, jestli já bych si troufla na oranžovou :sweat_smile: Pravdou je, že tenhle styl sedí do bytů a baráků, který jsou dost moderně a minimalisticky zařízený. Já i mm jsme docela minimalisti (při stěhování jsme měli 2 náklaďáky, ale 1 a 1/2 půl byli věci do garáže a dílny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Náš problém je, že jsme v baráku po někom, takže jsme šli bohužel do hotovýho. Ještě je to i dřevostavba a původní majitelé šli do dřeva všude. Líbí se mi to, ale čeho je moc..... tak to postupně likvidujem (myslím dřevem obložené stěhy, stropy, atd...). Dala bych nevím co, aby bylo dost peněz, tohle se srovnalo se zemí a my si postavili podle našeho. Zahrada je dost velká na malý stanový tábor, takže bysme asi bydleli v karavanu :slight_smile:
no nic, končím s "monologama" a jdu lehnout ke knížce
29. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
Nekončím,
ahoj Jíťo, se tu teď nějak míjíme, viď? :frowning2:
29. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
Čau,
tak jsme nakonec včera zakotvili v Mercury v tý kafírně naproti C&Ačku v patře :wink: A Páji, díky za tipy, to určitě využijem :slight_smile:

Jinak my dneska vyrážíme za babi a dědou do Rokycan, tak vám všem přeju pěknej víkend a v úterý zase na viděnou - snad nám do toho nic nepřijde.

Jo, Pavli, jsme na to cvíčo do Baziliky teda taky přihlášení :dizzy_face: Akorát začneme chodit až od druhý hodiny, protože na tu první jsme zrovna mimo ČB.

Tak. A mizím balit dokud hádě spí. Papapa! :sunglasses:
29. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
tady nikdo neni :cry: to je škoda
holky bez bot je moooc hezký sice dneska jak bylo škaredý počasí tak tam bylo dost plno ale mě i Andrejce se líbilo.
Gábi dělám ten vyvar to je síla se nedivim že jim pak to jídlo s nim šmakuje
zejtra se chystáme na dětskej den k MM do práce tak doufám že bude k tomu počasí
všem hezkej víkend papapa
29. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
Krasny patecni vecer :slight_smile:
Cekam, az se mi upece chlebik, jinak bych uz byla tuhos :sweat_smile:

Kamco, udelam si cas rada, ale spis az po tech mejch rehabkach... pristi t. toho mam zas dost :rolling_eyes:
Nema Anetka uz to obdobi, kdy chce byt hodne u maminky??? :slight_smile:

Doufam, ze jste dnes nebyly venku, kdyz byly ty kroupy :sweat_smile:

Juuu, Maru, tak si to uzijte :slight_smile:

Ja si rikam - jeste stesti, ze jsme se brali loni... letos to pocasi stoji za prd :unamused:
29. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
Chleba je upecenej, jdu spaaaaaaaaaat...
brou
29. kvě 2009 ve 22:46  • Odpověz
Ahoooj, jdu vám popřát pěkný víkend :wink: I když to počasí je fakt teda hnus :angry:

Maru, my jsme se taky chystali k MM do práce na dětský den, ale nakonec nejdeme, leje tu jak z konve.Minulý rok počasí vyšlo, to bylo nádherně, to jsem tam byla ještě těhotná tak jsem se letos těšila jak se tam koukne i Kubík a ono prd :unamused: Tak snad příští rok :slight_smile:

Gábi, my se tu fakt míjíme, včera jsi mi napsala a já už tu nebyla :frowning2:
30. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahoj holky je tu někdo???
30. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj Maru :slight_smile:
Ja tu jsem, ale musim zas letet :sweat_smile: mam toho jeste dost na pripravu na ty zitrejsi krtiny :slight_smile:
Jen jsem chtela poprat Kamce k zitrejsimu svatku, pze nevim, jestli tu zitra budu :dizzy_face:
Takze Kami, vse NEJ :dizzy_face: a Anetka at se umoudri a je zas nynynynkana :dizzy_face: :slight_smile:

Pa
30. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ahooooj, tak Kamče přejeme k dnešnímu svátku vše nejlepší, hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky atd atd..... :dizzy_face: :dizzy_face: Kubík posílá pusinku :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ahoj holky děkuju moc za přání, jste moje zlatíčka. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak v bez bot naprosto suprový. Hrozně se mi tam líbilo a Anetce taky. Kdyby tam nebylo tolik dětí tak je to bezkonkurenční. A koukala jsem, že tam nosili i docela pěknou pizzu tu nám v Basilice neudělaj. :wink:
31. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz
autor
A kuk :grinning:

Všechno nej k svátku, Kamčo :wink: :slight_smile:
31. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz
Přidáváme se s přáním k svátku.

Nás trápí rýma jako trám, malá je příšerně zahleněná, chrochtá jako prasátko... máme Mucosolvan, doufám že pomůže.

Nu, jdu koukat na Román pro ženy - krááásnej film, ten fakt můžu :grinning:

Takže v bb se líbilo? Tam to máme kousíček :grinning:
31. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile:

Tak jsem zrovna nedavno četla, že po 4m dítěte se mi může snížit tvorba mlíka......houbelec! Celej víkend jsem jak Dolly Buster a miss mokrý tričko v jednom, nevim, co se děje, asi hormony magoří :confused: :confused: ...tohle bylo naposled v 6tinedělí :rolling_eyes: . Těhotná bych bejt neměla. Jsem z toho magor :sweat_smile:

Jinak Kousi, Eri, knížky tu budu mít dneska :slight_smile:

Jo a KRÁSNEJ DEN DĚTÍ!!! :grinning:

No nic, jdu kojit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
nesnídám nesvačím já to prostě nestačím :grinning: :grinning:

achoooj princezny .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já na to bb v pátek blbec úplně zapomněla :frowning2:

bebi jako mně se prozměnu spouští mlíko jakmile álu vůbec vezmu do rukou nebo se na něj jen podívám :grinning: :grinning: a těhotná snad taky nejsem :grinning:

teď máme za sebou dvojitou dávku Elma - akorát bych potřebovala aby tam byl jen pan Elmo, třeba takovej Nudlička Álu vůbec neba :grinning:
1. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
Brý dopoledne,

Lei tak jsem ti měla asi aspoň písnout sms viď? Elmo nás taky ba a potom teda Teletubies ty miluje, čím debilnější dialogy tím víc se směje.

Holky zítra má být ještě škaredě neuděláme ten srazík v těch bez bot? Mohli bysme po té 12. Akorát bych se šla s Any někam ve dvě na hodinku projít, aby spala a pak zase můžeme být klidně do 17,00. Maruška říkala, že to má pěšky i blíž než do IGy. Akorát pro Eri a Páju je to asi víc z ruky než Igy co? :frowning2:
1. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
Ahoj :slight_smile:

Kamčo my uvidíme, jestli zejtra vůbec někam půjdem, asi už dojde na to očkování, takže budem radši doma kdyžtak. Jinak do bb bysme se taky dohrabali :slight_smile:, sice s jedním přestupem, ale to je dobrý :slight_smile:
1. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahoj mamulinky :dizzy_face:

Jdu hodit fota ze krtin :slight_smile:
1. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Nj, tak jdu neco delat..
vy jste mi zas zmizly nebo se mi schovavate zamerne :grinning:

Vecir se tu mozna objevim, tak doufam, ze tu nektera z vas bude :slight_smile:
1. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.