• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
autor
Já jsem tu :slight_smile: , náááhodou už jsem si říkala, kdy udou fotky ze křtin :dizzy_face:
A jsou krásný, Jani :dizzy_face:
1. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
Tak jsem taky zhlídla fotečky a moc krásný. :dizzy_face:Anetce to slušelo.

Taky vám jde ten kůň nějak pomalu?
1. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
No, mně jde pomalu rovnou celej net, takže nevim :grinning:

Jsem juniorovi ke dni dětí objednala stínítko na kočár, tak jsem zvědavá, jestli bude na ten náš tank pasovat :sweat_smile:

Eri, Kousi, knížky dorazily :slight_smile:. Tak se pak domluvíme na předání, zejtra asi teda nikam nepůjdem, ale od středy dál jo...tak třeba u mumufamily na tej zahradě, když bude hezky? :wink: :grinning: :grinning:

Jo Eri, na cvíčo s náma bude chodit ještě kamarádka, má chlapečka 24.1., takže to budou 3 cvičenci-ledňáčci :slight_smile:. Taky přijde až na druhou hodinu....no tak my tu první budem cvičit usilovně i za vás :grinning:
1. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
Ha! A to jsem zapomněla, Kamčo jak do Stromovky přijel tm - noooo, dobrej vkus máte, pani, mooooc dobrej! :wink: :grinning: :dizzy_face:

No jenom dodám, že pro mně je samo nej nej nej ten můj, ALE kam se ale všichni manželé hrabou na jistýho Přemu, žejo...:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ahojda,
holky, jak malou donutim pít z flašky? Prso už jí evidentně nestačí a flašku si nechce vzít. Zkoušela jsem už všechny možný dudlíky a nic! :frowning2:
1. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
Čauky maminy :slight_smile: My asi zejtra do bb nepůjdem, bo se upřekládáme k smrti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Páji, zahrady máme posekanou půlku, ale včera jsme dotáhli z Rokycan vlek, tak už ten bordel máme na co naložit a můžem to konečně odvážet, tak s tím snad pohnem :wink: Akorát že teda dneska se sekání opět nekoná, páč jdeme očumovat lino ke kamarádce a zejtra je to to samý v bleděmodrým, akorát kamarádka je jiná :sweat_smile: No ale od středy už by to snad zase mohlo jít, takže teoreticky by se to do příštího úterka mělo stihnout :wink: :slight_smile:

Šári, my jsme s flaškou taky z kraje bojovali, hlavně na Anettku moc netlač, abys jí to nezošklivila úplně. Nebo jí můžeš místo flašky zkusit dávat mlíko po lžičkách :wink: Přeju hodně úspěchů! :slight_smile:

Tak a teď jdu zkouknout ty "krtiny" :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
Jůůů, krásný fotečky, moc vám to všem sluší. A Anetka je už tak strašně veliká... :fearful: :sweat_smile:

Páji, jestli chceš, pošli mi do IP číslo účtu, kam mám poslat penízky za ty knížky. A nebo ti to dám ten příští týden, jak se ti to hodí víc :wink:
1. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
Ahoj mumu :slight_smile:

Knížky sfouknem až se uvidíme :slight_smile: , nula spěch :slight_smile:

Šári ad láhev moc nevim :frowning2: , co velkej průtok, aby se nemusela moc namáhat?
1. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
šári taky ti neporadim :frowning2: my cucali hned :frowning2: ale zase nemůžem pochopit kouzelnej hrneček - holt asi najedem rovnou na klasiku no :frowning2:

bebí super - už se těšim na kuchtění :dizzy_face: dneska jsem zbyteček skleničky míchala s cuketou - kraken totiž sní tak třičtvrtě skleničky a pak to plive - no a co s tim zbytkem ? tak holt dneska měl cuketku malinko ochucenou :dizzy_face: a jak mu šmakovalo .. akorát se poslední dobou hrozně chce krmit sám :frowning2: a když mu nepučim lžičku tak si to plivne do ruky a zase strčí zpátky do pusy :grinning:
1. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
Tak teď se tu směju jak debil na úkor nej manžela Přemi. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Pájo ty si fakt třída, tvoje hlášky bych si měla uložit někam. :grinning:

Šári u nás flaška taky nee až nakonec hrneček v šestém měsíci, ale radily mi holky, že jsou nějaký pytlíky co přiděláš k prsu a hadičku k bradavce a prý je to super, když dítě bojuje s flaškou. Zní to dost blbě, ale dávali mi i odkaz.
1. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
Lei Alík je fakt zvíře, plivne si to do ruky. :grinning: :grinning:

Holky to je škoda, že zítra nemůžete. Co se dá dělat prohlídka lina je důležitější. :grinning: :grinning: :grinning: Páji snad vás už naočkujou ty jo, už by to chtělo viď? Ať to má za sebou.
1. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
kamí tý jo .. sádlo máslo na bradavky vau ... :confused:
1. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
autor
Čus :slight_smile:

Jo, to je ten suplementor, ne? http://www.kojeni.net/suplementor.php Vypadá to teda....legračně :confused: :grinning: :grinning:
Ale je to asi spíš pro malý mimča na rozkojení, myslím.

Šári co zkusit ten Easiflow? To by třeba mohlo jít...http://www.promimi.cz/lahev-easiflow-s-ousky-a-pitkem-3-m-225ml/
Nebo normoš lahvičky tommee tippee, jsou fakt jak prso :slight_smile:
1. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
to šou věci po dvou deci :confused: no ale asi to teda fakt nebude pro šárku řešení ..

nebo zkus rovnou nějakej ten hrneček dyť je to skoro jedno ne ? takový ty měkký z dm jak má třeba myslim že kamča ty by mohly se chytit ..

víš na co jsem kami přišla - že pro álu je lepší ty kukuřičný křupky mít kraťoučký ... von si jí celou narve do tlamičky a tolik se neupatlá ... akorát to jde praktikovat jen doma kde mu nechám mističku s krátkejma na zemi :frowning2: v kočáře mi to sype všude okolo :frowning2:
1. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
autor
Kousi :grinning: :grinning: :grinning: To je teda Alík pěkný číslo :grinning:

Holky já už se normálně na ty příkrmy těšm jak malá :sweat_smile:, jsem dneska s tím stínítkem objednala i nějaký mističky, kalíšky s víčkem a další blbiny :sweat_smile:
Já vždycky ráda vařila panenkám :grinning:, jednou dokonce i šneky jsem kuchala z rozbitejch ulit :confused: :grinning:
1. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
Holky si chválej hodně ten Nuby ten má i Andrejka od Maru a prý pije moc hezky a taky flašku nechtěla.
1. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
áááá bebí jela už od mala na mišelinský hvězdičky :grinning: :grinning:

u nás se prcek samozřejmě po pár minutách spánku probudil, od tý doby jekot jak na lesy :frowning2: na chvíli zabraly křupky ale jinak nic - až teď mě osvítil duch svatej a dostal vařečku :grinning: už půl hoďky mlátí do všho okolo a jak je spokojenej :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 15:39  • Odpověz
Pavli tak to bude Honzík odmala labužník. :grinning: :grinning: Normálně tě vidím jak v šatečkách a culíčkách mlátíš kamenem šneky hlava nehlava. :grinning:

Jak zítra ty bb? Můžete už někdo na tu dvanáctou?
1. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
Holky díky za rady, jste moc hodné. Dnešek opět bez úspěchu.... Zítra se vypravím do bejbycentra a tam se po něčem pokouknu...
1. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ahoj holky,
kami, opožděně všechno nej k svátku!! :wink:
nestíhám, já do bb klidně přijedu, ale otvírají až ve 13!! já bych dorazila podle spánku, dítě mi o víkendu vrátili s rostoucíma zubama, takže jsem jak chodící zombie, doufám, že se trochu vyspíme dneska, dostal svojí dávku Nurofenu :angry:
pa
1. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
ahoj zítra se mnou počítejte v BéBéčku!!!
zase mizim pa
1. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
jo málem bych zapomněla posílám hubánky mojim koníkovským synovečkům a neteřinkám ke dni dětí
1. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
Ahojky, tak jsem vás dočetla a musím říct, že jsem se u toho teda nasmála :grinning: :grinning: Pobavil mě teda nejvíc Přema, kuchání šneků a Ála jak si plive do ruky :grinning: :grinning: :grinning:

Taky dáváme kukuřičný křupky, ale je to jak lepidlo co? :sweat_smile: Kubíka to hrozně baví jíst, už to má jak jednohubky :grinning: ale pak to z něčeho dostat dolů, to je teda věc :unamused: Minule jsem to drhla z golfek a vůbec to nešlo, jak to tam bylo přilepený.

Holky taky(i když hodně dodatečně) přeju vše nejlepší vašim prckům ke dni dětí. :wink: :dizzy_face:
2. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Dobré dopoledne,
Gábi ty jo ještě, že jsi to napsala jinak bysme tam stepovali od 12. Takže my tam s Maru budeme od 13,00. Já pak na hodinku zmizím malou uspat a pak se zase vrátíme. :wink: Těším se.
2. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:

Prema vede :wink:

My mame takovy tycky kukuricny a to je teda des.. staci to vzit vlhkou rukou a uz to nemuzu odlepit :slight_smile: a mame od toho zas... popruhy v kare. Ale to je jedno, maminka to vycisti a bude to zas v pohode :grinning:
Ad hrnecek - mame ten Nuby (z Bejby) a zatim dobry. Trvalo ji to tak mesic, nez zacla opravdu pit... jinak si s tim furt hraje, voda vsude jen v pusine ne :slight_smile:
2. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
A ja jsem se vas chtela zeptat, co vsechno uz jste zkousely varit z AK kucharky???
2. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
Jo a jeste :slight_smile: neco...
Znama mela vcera otevrit kavarnicku na namesti :dizzy_face: jeste musim zjistit, jestli fakt jo:wink:
Nechtela byste se tam nektera z vas zajit podivat - se mnou??? :wink: :wink: :wink: Ma tam mit spoustu zakusku, palacinky, i treba hraci koutek pro deti a snad by se tam melo dat dobre parkovat s kocarem...
2. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
Jani ahojky, já jsem ti úplně zapomněla pochválit fotečky z křtin :confused: přitom jsem je už dávno skoukla a jsou krásný, slušelo vám to moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Z kuchařky AK jsem zkoušela dělat tu brokolicovou trojkombinaci,mrkev a květák, pak ty neodolatelný banány, banány s borůvkama (to je hned pod tím), pak ten sladký brambor se skořicí a dneska mám v plánu ten cuketový gratin.

Jééééé ta kavárnička je lákavá :dizzy_face: :dizzy_face: Hlavně ty zákusky a palačinky :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: Mňam mňam :dizzy_face: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
Holky a vy co vaříte podle AK - používáte normálně máslo nebo raději ten slunečnicový olej což je tam doporučováno pro děti do 1 roku?
2. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
Cuketovy gratin, jo.. to musim jit prozkoumat :slight_smile:
2. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.