• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Eri, čteš mi myšlenky. To je kráva, že to nemá obdoby! Fakt sociálku na ní!!!!! :angry: :angry: :angry:
3. čer 2009 v 15:20  • Odpověz
achoj kočky ..
to jsem ráda že už to nečtu, aspoň se nemusim za malou nervovat :frowning2: radši ani nechci vědět co zas vymyslela :frowning2: jedou na tahiti ? nebo jí pošle do vesmíru ?

jsem se dneska těšila na novou žehličku a voni mi jí teprve posílaj :frowning2: tak zítra snad
3. čer 2009 v 15:50  • Odpověz
Kousi, novou žehličku závidím! Taky by se mi hodila, místo toho mojeho kšuntu!
3. čer 2009 v 17:14  • Odpověz
Ajooj :slight_smile:

Leon, jakou sis nakonec vybrala?Tu Tefalku?Já mám takovou pitomou, je hrozně těžká, po 20 minutách mě bolí ruka :unamused: Potřebovala bych takovou aby žehlila sama :grinning:

Kubík už chrní, byli jsme skoro celé odpoledne u našich na zahradě, tam se pěkně utahal a málem usnul už cestou domů.Tak jsem ho rychle umyla, nakrmila a už chrupká :dizzy_face:

Jinak já na onu diskuzi už moc nelezu, ale dneska jsem nakoukla a hned mě chytá amok :angry: :angry: To myslí ta kravka vážně???????? :confused: :confused: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tahle psychopatka může mít dítě jo?????????? :angry: :angry: Už vymýšlí jak jí dá hlídat kámošce 2x týdně.ZATÍM 2x týdně.Nakonec to bude celý týden, ne?Ta se tý chudinky chce očividně zbavit :unamused: Mně přijde že jí má jak hračku a nějak jí omrzela.Nákupy a trajdání je lepší zjistila :unamused: Je to každého věc, ale tenhle případ nemá obdoby.Jen furt hrozně nechápu ty holky tam, že jí prostě ještě vůbec dokážou odepisovat a "bavit" se s ní.Ty mají fakt hooooooodně pevný nervy.

Eri a pěkně jsi to vyjádřila :slight_smile:
3. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
Holky já nevím, já jsem z toho furt nějak v šoku a nemůžu se vzpamatovat :confused: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
Ona by i přestala prý kojit a "nasadila" by jí UM.Prý jí už z toho doma hrabe a chce mezi lidi.....Já z ní nemůžu.Je to možný tohle????? :confused:
3. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
Ahoj holky neměla jsem od včera notebook tak se hlásím až teď.

Teda Pavli to jste si užili nervy, hlavně, že už je Honzík dobrej. U nás byla taky nejhorší první reakce a pak v poho. Nám se naštěstí nedusila jen dva dny šíleně řvala, protože se jí udělaly bouličky na nožičkách, ale před druhým očkováním jsem dávala homeopatika a bylo to v pohodě. Podle mě ta hexavakcína je právě ta šernější. Dřív (ještě před rokem) právě píchali něco jinýho a nabízeli hexu jako placenou šetrnější variantu. To teda nevím jak je šetrnější. :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Jinak holky večer už teda od včera nekojím a necháváme vyplakat a je to docela dobrý, metoda zabýrá. Chodím po těch určitejch minutách a včera a dneska plakala jen 15 minut. Ale sunar před spinkáním nechce tak jde bez něj, ale včera se vzbudila už ve 22,00 (normálně vydržela tak do 2) tak jsem jí nakojila a chrupkala do 4 (asi si to prso jen tak vzít nedá).

Včera v bébéčkách naprosto luxusní.Musím stáhnout fotky z míčků. Až na to, že jako naše Any je děsná koketa a normálně regulerně balila Alíkovo taťku. :grinning: :grinning:Alík jí nezajímal a "starej kořen" jo. :grinning: :grinning:To nevím po kom to má, když mamka je spíš na zajíčky. :grinning:
3. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
Hurá!!!! Papkáme aspoň kaši! Koupila jsem rýžovou a přidala jí do toho lžičku jablíčkové přesnídávky a byl veliký úspěch. Jsem zvědavá jak dlouho bude spinkat, když se tak krásně napapala.
3. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu, ale k nám Gábina nechodí..

Gábi, klobouk dolů!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já tu diskuzi teda nesleduju, ale dneska se na tu pipi zlobila Beat a kdysi jsem postřehla, že se o tom bavíte, tak jsem se dneska koukla. Co dodat? Chudák malá a ta - jak ji nazvat - je svým způsobem taky chudák nevyzrálá, pokud si myslí, že lidi našeho věku tímhle ohromí a někdo ji bude obdivovat......škoda slov.

Holky, klidnou noc přeju :wink:
3. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Pavlí hlavně že je s Jeníkem vše OK když jsem to četla tak jsem měla husí kůži :fearful:

Kamčo včera jsem na vás myslela jak jste zvládly uspávání a vidim že to nese ovoce pak mi budeš vyprávět :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj holky,
jen jsem si vás přečetla a zaběhla "vedle" :grinning:
Oli, myslím, že jsem byla mírná, osobně si neberu servítky, je to nanynka :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pavlí, cítím s tebou, já bych měla asi infarktový stavy :frowning2: Hlavně, že je malej v pořádku a že si vás nechali v nemocnici, radši tam s ničím než doma s problémem. Nám nikdy nedávali 2 očkování najednou a po každým očkování mu ještě sestřička preventivně vrazí čípek (dr. si je nechává dělat) a dají nám jeden domu na večer. Nikdy jsme neměli ani zvýšenou teplotu. Možná to zkusit příště rozkouskovat. Měli jsme hexu, ale nic jsme neplatili.
Kami, taky jsem na vás myslela, koukám, že malá moc dobře ví, co chce? :grinning:
3. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
Gábi, ono ani nemá smysl ji víc komentovat. Vždyť ona se vyjadřuje jak náctiletí puberťáci a přemýšlí jak bezmozek. Asi si myslela, že bude zajímavá, když bude mít dítě a ono to tak "atraktivní" asi taky není, tak vymyslela, že bude zase zajímavá, když půjde do práce.....škoda slov.
3. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
tak se s tebou zkusím sejít tady :grinning:
já už tu psala, že kdyby se hloupost dala prodávat, tak je paní dost bohatá. O dětech říkám, že světlo svítí a nikdo doma (tak do roku), myslím, že u ní se opravdu pouze utrácí za energie
:grinning:
3. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Koukla jsem k nám a píšu ti k vám :grinning: Předpokládám, že jakákoliv reakci tobě jako inteligntní ženský je úplně jedno. Si myslím, že jediný, co tvůj příspěvek může způsobit, že ty holky v diskuzi dostanou odvahu ji přestat "brát" a bude to muset tlačit někomu jinýmu, ale pochybuju, že ona si něco uvědomí. Přečetlal jsem si jen pár jejích výlevů a stačilo, ne díky.
3. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Já tam jednu dobu chodila, myslela jsem, že je diskuze pro holky, co chodily nebo chodí do Artu, to jsem ještě netušila, že diskuze je o Janě a jejích ho...nách :grinning: teď už tam moc nechodím. Nejdřív jsem se bavila, pak to přestalo být vtipný a teď se mi otvírá kudla v kapse :grinning: No jo, no. My se slípkou nic nenaděláme a budeme doufat, že to nebude případ pro sociálku pro zanedbání péče
3. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Gábi, ale zase má to krajský město výhodu - je tu větší porodnost než na vsi a můžeme si popovídat třeba spolu :grinning: I kdybych byla na vsi a ona jediná maminka, budu radši chodit na procházky sama,....Úplně s tebou souhlasím, že i mateřská je taková, jakou si ji uděláš, ale jí - dle mě - jde stejně jen o obdiv, bohužel se prezentuje na špatným místě.
3. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Mně paní Jana potvrdila teorii, že čím hloupější, tím víc vidět a slyšet :grinning: Já bydlim v díře, co má 100 obyvatel i se slepicema a je mi tu dobře. Ale mojí prioritou nejsou krámy :grinning:
3. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
a ředkvičky z Terna :grinning:
3. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
Mažu, jdu psům obrat kuře (ps: máme teriéry, ale mlátit jsme je nikdy nemuseli a poslouchají na slovo) :grinning:
3. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
ha jestli to dobře chápu pak Gábi napsala vedle do diskuze :grinning: :grinning: :grinning: jdu si to přečíst
3. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
jí čist nebudu jen jsem si přečetla Gábi a píši za jedna! konečně jí to někdo napsal a jak píše Jíťa nechápu holky v diskuzi že si s ní ještě píšou.
3. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
Holky já jsem jí tam taky něco napsala.Ani jsem nepřemýšlela, napsala jsem jí to tam jak mi to šlo pod ruiku.Gábi ty jsi začla a já pokračuju, já už na ní nemám nervy.A je mi jedno jestli mě admini vymažou nebo ne.Dneska mi taky už ruply nervy.Dokonce jsem ani na Comeback nekoukala a to už je co říct teda :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
holky tak já dočtu trochu i jí ať jsem v obraze ale jen stránku ty její sra.ky se mi nechce číst.
3. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jinak zdravím Oli, Marušku i Gabču, jsem vás úplně zapomněla pozdravit :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
omlouvám se,že vám sem lezu,ale stačí mi jen smajlík :grinning: :grinning: :grinning: sem ráda,že měl někdo odvahu jí to tam napsat,já chtěla taky,ale pak sem si řekla,že na to kašlu.ale pevně stojím za tím co ste napsali!!!ted jen,aby si z toho něco vzala-ale o tom dost pochybuju,debil zůstane debilem :confused: :rolling_eyes:
3. čer 2009 ve 21:06  •  2 děti - snaží se  • Odpověz
Beat ahoj, ona si to ani neuvědomí, co jsme tam napsaly.Jak takovýhle ženský můžou mít mimča? :frowning2: Té malé je mi fakt líto.....
3. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
:frowning2: :frowning2: :frowning2: k tomu se dá snad jen napsat že je to rozmazlenej fakan a jestli to míní vážně tak jedině dobře pro malou aspoň se o ní bude starat " perfektní Přéma" a ten to zvládne určitě líp ten se jí bude věnovat nebude s ní lítat v ternu a celej den sedět na koni :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
3. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já se pos.. :grinning: :grinning: :grinning:
a já se koukám na comeback a šmudlám se s prckem a taťkou :grinning: a tady taková zábava :grinning:
3. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Leon já Comeback miluju a dneska jsem ho neviděla..... :angry: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
Holky já mám dneska nějakej adrenalin :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.