• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
co dodat ? holky jste borky :grinning: fakt jako :dizzy_face:

jsem teda původně nechtěla už tam nikdy vkročit - ale zvědavost teda nedala :grinning: no jo - nepřekvapila a to jsem teda zvládla jen tu poslední stránku než se mi otočila kudla v kapse :angry: psát tam taky nic nebudu páč bych se jen opakovala - myslim že gábi s jitu to vystihly naprosto dokonale :sweat_smile:
jen si tak říkám kde se stala chyba .. její taťka je taky svéráz národního lovu ale jinak se s ním fakt dá mluvit .. maminku pravda neznám .. ale jistý je že taťka tu krafajznu zbožňuje nadevšechno na světě .. takže možná tam se stala chybička..
což neznamená že mně naši nemaj rádi :grinning: :grinning: třeba dneska se mnou mami vybírala hodinu šatičky za zoubky :grinning:
3. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
jitul byl výýýýýbornej - nejvíc se mi líbila scéna s tim bláznem :grinning: najdi si to na netu a fakt se mi dneska líbil - jo a bydžovská jako lahev od piva taky luxusní :grinning:
budu se muset taky kouknout protože jsme s prckem kašovali a dneska to byl docela mazec :grinning: nevěděl jestli má řvát nebo se smát ... fakt ho asi chudinku bolí ty zoubky :frowning2: už jsme namazali tak snad to bude dobrý
3. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
Holky, kdyby tady byl tleskající smajlík, tak vám jich sem hodím aspoň deset :wink: Ale mám pocit, že si z toho paní J. nic nevezme...
Jinak tenhle pátek jsme se z holkama z druhých ČB domluvily na srazíku, sejdeme se kol. 9.hod. v MC Máj. Tak kdyby se některá z vás nudila, potřebovala kontakt s lidmi a v Ternu by došly ředkvičky, tak vás určitě rády uvidíme.
3. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
Leon a vybrala sis nakonec? :grinning:
kousi teď se pos.ru já z tebe ty toho šmudlání nemáš dost vždyď Alíkovi už je 8 měsíců tak střihej do práce. :wink:
Leon najdu si to na netu, počítám s tím, že jakmile Kuba zítra odpoledne usne tak dám Comeback.Nebo že bych Kubu dala kamrádce a v klídku se koukla???? :confused: :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:

Leni nevezme si z toho nic....S tím počítám.
3. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Každopádně jí to aspoň na čas nějak zavřelo pusu...takhle dlouhou přestávku v monologu měla naposled, když musela být v porodnici...
3. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
leeily tak já teda občas jdu :grinning: ale musim přiznat že teda se fakt ráda vrátim k prckovi :grinning: asi jsem divná :grinning:

jooo díl bude prej až zítra :frowning2: no nic :grinning: tak to dokoukám zítra ..

žehličku jsem nakonec pod tlakem vybrala (o tom ultimátu 31.5. jsem asi vyprávěla co ? ) takže v neděli večer jsem objednala Philipsku Azurku - ano drahá jako sfiňa sfinsky sfinutá ze sfinů ale zase jsem si říkala že jí na dalších osm let snad mít budu .. doufám :grinning: jo a pani slibovala že se doba žehlení zkrátí na polovinu, tak jestli ne, tak jí budu reklamovat :grinning:
3. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
Kousi, ty jí znáš osobně? Jak působí? Pořád mi nejde do hlavy, že by mohla být takhle sobecká vůči vlastnímu dítěti...to nemyslím jen tu práci, ale i předchozí příspěvky...
3. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
jo a taky jsme vybrakovali dneska kaufland :sweat_smile: :pensive: :sweat_smile: teď tam maj hollandie půlkilovky za devět !!! korun :fearful: tak jsme vzali rovnou dvě plata ... pani sice něco povídala o chudinkách babičkách ale vzhledem k tomu že tuhle mi chudinky babičky vybraly poslední kuřata v albertu a braly to po deseti, tak jsem se zase tolik nestyděla :slight_smile: moje babi tyhle nejí, tak jsem to vzala za ní :grinning:
3. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
Leni vid??? :grinning: :grinning: Jsem zvědavá co tam napíše, ale jak jí znám tak už smolí monology do IP všem těm co tam na tu diskuzi chodí, že ona je chudinka, jsme se na ní domluvily...........

Leon jj, až zítra to bude :unamused: Už se na to těším :slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
leni já znám hodně jejího taťku a vždycky mi přišel v poho.. ano je fakt že ta opičí láska tam byla ale to mi nějak u něj nevadilo .. netušila jsem že to bohužel má až takový následky :frowning2: že vychoval fakt zrůdičku :frowning2:
3. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
Leni já měla dokonce i tu čest ji potkat osobně (na jednom srazu) a ta fotka co tam má v PASu - to není ona ani náhodou, abys nemyslela jo??? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
Můžu se ještě zeptat na věk - přibližný?
3. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
Myslím že 27 nebo 28???? :confused: Ted přesně nevím - Leon kolik???? :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
v prosinci jí bylo 29. Hlásila to tady před narozeninama :frowning2:
mám návrh - založit diskuzi "Petice za zablokování nicku Jana.cb". Myslíte, že to admini dovolí? :grinning:
3. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Ahojky, teda Jitul dost dobrý.

Četla jsem tvůj příspěvek a klobouk dolů.Gabi, taky dobrý.
3. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
Aha, tak já počítala, že jí je kolem dvacky a je prostě nevyzrálá...no a ona je jen o pár let mladší než já...no těpic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
Leni, ne nevyzrálá, hloupá a samolibá :frowning2:
3. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
Gábi já jsem pro :grinning: :grinning: , ale to neprojde si myslím.....I když by nás bylo dost, na to vezmu jed :grinning: :grinning: ale admini jí nesmažou, nebo si udělá jiný nick.

Kratos no ahoooj, jak se máte holky? :slight_smile:

Leni,ona působí jak puberťačka co? :unamused: Je to neskutečný...
3. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jo, občas člověk jen zírá s otevřenou pusou.
3. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jitul dobrý.Už máme roček za sebou :grinning:

Holky taky tam občas kouknu, a nestačim se divit.

Co vy Jíťo.Občas sem kouknu, ale časík moc neni.
3. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
Jíťo ty si bourák teď jsem tam zase mrkla :grinning:
holky neznáte někdo značku sedaček Royal ? my máme možnost jí koupit od kamarádky ale já takovýho nic nenašla :confused: a Peťulka samozřejmě požaduje technické údaje :grinning: :grinning:
Kratos ty brďo, už rok jo?? :confused: To to letí, fakt šíleně moc....

Maru, nejsem :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Leon tak to bohužel neznám :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
Myslím, že nemá cenu jí nějak "blokovat". Znám jeden případ z mého okolí, největší prudimíra co znám. Nabourala se i do soukromého mailu jedné kamarádce. A zablokování nicku nepomohlo, byla schopná si založit i 10 emailů denně, aby mohla zaregistrovat nové nicky a rejpat. No, ale ta ještě děti nemá (a pevně věřím, že se do doby, než je bude mít, zklidní).
3. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
Ne blokovat jen nick, celej přístup na web, to se dá, ne? Co maj na tohle říkat těhotný :angry: chudáci děti v břiše
3. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
jo a musim se vám pochlubit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dneska jsem dostala šatičky za zoubky :dizzy_face: akorát nevim kam je budu nosit :grinning: páč jsem si vybrala takový úúúúchvatný malý černý koktejlky :grinning: a peťa chce na svatbu něco barevnýho :grinning: myslíte že když si vezmu barevnou kabelku k nim že to bude stačit ? :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
a korále, kousi, korále :grinning:
3. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
3. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.