• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
kousi my budem každou chvilku vstávat.už je to skoro 2 kodinky.

no po dnešní noci :grinning: 3 zuby na cestě, tak je to znát.už jich budem mít 8
24. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
I my :slight_smile:

Železo teda nevim, my neberem :confused: :sweat_smile:

Yak kurnik šopa bude to dneska na tu procházku, nebo ne? :angry: Sníh, pak sluníčko... :rolling_eyes:

Kousi :grinning: :grinning: ... si vzpomínám, jak jsem si v porodnici říkala, když jste odešli, že ten Alík už je takovej velkej, to že nám ještě bude dlooouho trvat, než bude H tak "dospělej" :grinning:
24. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz
týýýýý jo .. no u nás zuby jako fakt asi nehrozí :confounded: slintá už od vánoc, každej říká - to budou zuby to budou zuby - a vono prd :grinning: slintá si jen tak z plezíru :grinning:

mám zalehlý ucho a nemůžu se toho zbavit :frowning2: už od rána .. asi mi z toho brzy hrábne :frowning2:
24. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz
kousi Vendula slintala od 3,5 měsíců.zub vylezl až v 7 měs a 1 týden.
takhle dlouho to trvalo :grinning:

jinak ten synderman se normálně prodává skoro ve všech lékárnách, akorát u nemocnice ho dávaj do tuby :grinning:
jinak je v kelímku a já s nim mažu hned od porodnice a jsem spokojená
24. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
Jé kratos Vendulka je krásná :dizzy_face: , já jsem jí asi ještě neviděla :pensive: - ale ty jsi předtím neměla album s jejíma fotkama, viď?
Ta fotka, jak se kření na toho plyšáka, je úplně boží! :grinning: :grinning:

Jinak perličky z čekárny u MUDr: vedle paní s chlapečkem, koukal na Honzíka, smál se na něj, tak se ptám, kolik mu je (společensky zdvořilý rozhovor matek, že) a říká, že 8,5 měsíců... a pak povídá: ten váš má tak 4-5, žejo? No tak jsem se zasmála a řekla, že skoro 2 a půl, bla bla bla........................přijde další mamina, taková sebevědomá hmmmm...pani....vyndala na přebalovák mimino, evidentně malinký, ještě takový červený atd., povídá: vezmou nás (jako nás i je) napřed? Já že nevim, že už asi ne, že už nejsme ti nejmenší a ona na to, že přece našemu chlapečkovi nemůže bejt o moc víc, než jejímu a tomu je 5 tejdnů...a pak povídá - nojo, on je ve všem nad průměrem :grinning: :grinning: Tak jsem řekla nojo, to máte super :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a šla se s H. radši koukat z okna...
Matky všech zemí, spojte se :wink: :grinning: :grinning:
24. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
ahojky přeběhlice, jdu vás pozdravit......... :wink: :grinning: :grinning:

rohlíková teto - Maru slintala taky od nějakýho 4-5 měsíce a první zub jsme měli ve 13 měsících..... :wink:

a ta mastička -nejlepší mi přihde ta z tý nemocnice, v těvh kelímkách mi přinde trochu jiná........

jinak Honzík se nám už točí, teda zatím jen doleva - no doufám, že to nebude nějakej česan....... :wink: a pořád se trápíme v nemocech, teď pro změnu nás trápí viróza, která jde do očiček........ :frowning2:
24. bře 2009 ve 14:14  • Odpověz
Bebi, hahaha :slight_smile: super rozprávka.

No, album jsem neměla.Musela jsem se nejdřív naučit zmenšovat fotky :grinning:
24. bře 2009 ve 14:15  • Odpověz
Jinak u nás čím větší hračka, tím je to lepší
24. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz
vendulka taky čte noviny? :wink: honzík mi je študoval v sobotu - než jsem se pomalu otočila měl černý ruce od tiskařský barvy...... :wink:
24. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz
jo jo, nejlepší je blesk, ten špiní jako divvej :grinning: :grinning:
24. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz
Hani, oni do některý přidávaj tušim kalcium...ale mě vyhovují obě,já to mám kapku z ruky kdybych musela jezdit do nemocnice do lékárny :grinning:
24. bře 2009 ve 14:20  • Odpověz
to já taky, používám rybilku a taky v poho........ u Maru jsem používala indulonu pro děti, ale Honzík jí vůbec nesnese.....
24. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz
teda k rybilce jsem si jenom čichla a tu já používat nemůžu... :confounded:
v přebalovací tašce mám od hippu mast na opruzeniny, taky je dobrá

indulonu používám jenom na tělíčko, tu modrou

Hani, u nás se marodilo celou zimu, pořád rýma, a odsávání, musim zaťukat měsíc jsme dobrý,
24. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz
tak nám to trvá střídavě od Nového roku, pořád někdo něco máme......njn, jak na Nový rok, tak po celý rok..... :confounded:

třeba ale Johnson ta nám nesedí vůbec.....

modrou indulonu mi doporučovala i MUDr, že je to nejlepší mazní, tmažem s ní pusinku. ta červená co myslím je vyloženě dětská na prdelku,,,,,,,,,
24. bře 2009 ve 14:33  • Odpověz
za huronského řevu umlátil krysu o šprčle postýlky, dostal dudla a vyčerpán usnul :grinning: hurááá :grinning:

bebi ty fole tak to beru :grinning: akorát já bych se asi u toho okna umlátila smíchy vo sklo :grinning: no nic jsem krutá ..

noviny teda má zakázaný, ještě by byl moc chytrej, ale letáky vobčas neuchránim - a to je pak peklo .. drtič odpadků hadr :grinning:

mno a já teda jdu žehlit noooooo :frowning2: malej už fakt jako nemá co na sebe, teda pokud bych nevybalila zásoby na podzim :grinning: :grinning:
24. bře 2009 ve 14:33  • Odpověz
Johnson jsem nezkoužela vůbec.Je to pravda s tou indulonou, fakt je perfektní.

Teen Johnson byl tušim v porodce, že jo? Nijak nám teda nevadil, ale hromadu holek říkalo že neni dobrej, takže jsem mastila jenom tam :slight_smile:
24. bře 2009 ve 14:37  • Odpověz
Jo, já mám poctivě vyžehleno, navařeno a čekám až se Vendula probudí a půjdem veen.Dospává dnešní příšernou noc. :grinning:
24. bře 2009 ve 14:38  • Odpověz
kratoš jak se dokážeš přemluvit ? :frowning2: já se přemluvim ke všemu, dokonce i k sexu :sweat_smile: ale to žehlení - to prostě dycky najdu nějakou jinou podstatnější činnost :frowning2:
24. bře 2009 ve 14:42  • Odpověz
Zdar matky :sunglasses:

Ja jen v rychlosti, musim zas mazat, nez se mi vrati manzilek z "vyletu" - sel si do elektra pro baterku do jednoho pristroje a zarovicky do koupelny :sweat_smile: a ja jeste nemam vareno :sweat_smile: dopo jsem delala nehtary moji spoluzacce z gymplu :dizzy_face: to jsme si pekne zavzpominaly :slight_smile:

Kousiiiiiiiku, tak zejtra, jo?? :slight_smile: Uz se na vas tesim :slight_smile:

Rybilka je bleeeeeeeeeee :confounded: tu nemuzu ani otevrit :grinning:
24. bře 2009 v 15:06  • Odpověz
Tak ja jdu, kouknu na vas vecer :wink: a ne ze tu nakecate 5 stranek, jasny?! :grinning:
24. bře 2009 v 15:07  • Odpověz
kratos - nechceš přijít k nám........ :wink:

cos vařila dobrého?? já už třetí týden dělám Milanovi palačinky a pořád jich nemá dost - tak nevím koho to dřív přestane bavit...... :wink:
24. bře 2009 v 15:32  • Odpověz
Jako myslíš vyžehlit jo :grinning: tak to nechci, já žehlila tudle skoro 3 hodiny.... :grinning: :grinning:

mám kaši a pečené maso.a zítra bude asi rajská, paličinky jsem neměla od těhu......v těhu jsem je dělala pomalu obden... :grinning: :grinning:

jdu, večer ještě kouknu
24. bře 2009 v 15:56  • Odpověz
bebi, máš krásný příhody, docela jsem se nasmála :grinning:

kratoska měla dneska taky uklízecí? já taky a dnes mě to kupodivu i bavilo :sweat_smile:

zvizi, ty děláš manikůru? :confused:
24. bře 2009 v 17:23  • Odpověz
Teda holky venku je fakt hnus. Nás to málem odneslo. A zajímavý je, že ať jsem šla jakýmkoliv směrem tak foukal ten vichr pořád proti mě. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: To byla makačka.

Bebinko jsi mě fakt pobavila.Jinak Áňa měla v půl roce 6,8kg. Ještě že máme Andrejku a Alíka jinak by nás všichni přeprali. Takhle budeme parta a nikoho se nebojíme. :slight_smile:

Hani posíláme pusinku Honzíkovi k pětiměsíčkám. :dizzy_face:
24. bře 2009 v 17:32  • Odpověz
Pěkný večer mamky :dizzy_face: :dizzy_face:
Bebi :grinning: Pěkný zážitek od MuDry :grinning:

Já jsem tu na skok, mám Kubu na klíně, tak zas pádím, budu tu asi později, zatím papa :slight_smile:
24. bře 2009 v 17:54  • Odpověz
Tak jsem tu, Kubík už chrní a MM šel do sprchy, ale tady asi nikdo co??? :frowning2:
Kamčo, 6,8 kg v půl roce je pěkný :wink: Kojíš ještě ne?My jsme nekojený a v půl roce jsme měli 7,2 kg.
24. bře 2009 v 19:12  • Odpověz
Teda ne, 7,2, ale 7,5 vlastně v půl roce.Ale ted mi přijde že už tolik nepřibíráme.K Dr. jdeme 1.4. tak jsem zvědavá kolik za ten měsíc přibral.Ale pronese se už pěkně teda.... :slight_smile:
24. bře 2009 v 19:14  • Odpověz
Noo tak já zase jdu :grinning: Tak papa :dizzy_face:
24. bře 2009 v 19:18  • Odpověz
Nakukuju jestli tu někdo jste halooo je tu někdo????
24. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz
nikdo nikde tak já jdu za mm
holky pa a mimískům klidnou noc
24. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.