• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Nevím, Gabi, jedině přes takový ten "PIN" - nemůžu teď najít to správný označení, něco jako IP počítače?? Jedině tak... Jenže na druhou stranu, ona vlastně do ostatních veřejně neprudí, nenadává atd., takže by to možná admini neschválili...že je úplně blbá - to asi není proti pravidlům MK, bohužel.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
ale mělo by být Leni :grinning:
tak se přihlásí pod novým nickem, udělá si pár fanynek, který slepě půjdou za ní, ale MY jí poznáme - nečetla jsem nikoho, kdo by se vyjadřoval podobně primitivním stylem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
na báááále :grinning:
3. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
a taky vysoký barevný lodičky. Přece nepůjdeš za maškaru, ale za matku :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
aha vy už jste o stránku dál :grinning:
3. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
gábi no víš co je sranda ? že první co jsem přemejšlela jestli si je mám vůbec kupovat, protože nízký boty k nim fakt vůbec nejdou :sweat_smile: a mně napadlo jak budu cupitat za kočárem ? :grinning: :grinning: :grinning: než mi docvaklo že na ples mi álu asi ještě nějakej čásek nepustí :grinning:
3. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
Leni to jo....Ale ta jejich diskuze.....Tam fakt někdo přijde, je zoufalej že nemůže mít děti, čeká že mu někdo poradí jak to chodí v Artu, podpoří ho a Jana se objeví a popisuje jak ztratila 3/4 litru krve a jak se při šití pipky ptala kdy už budou moct sexovat s manžou a kdy hodila bobek a když se nemůže vys**t tak že pomáhá jedině kozí mlíko a řeší to tam týden furt dokola....no to je no comment tohle.Já být admin - já bych jí dala pipce jedný :angry: :angry: :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
ale řeknu vám jako neni to lehký vybrat :rolling_eyes: mi přijde že maj všude naprostý prd :frowning2: já už strašně dlouho nebyla nakupovat hadříky - a když tak jen džíny nebo triko ..
3. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
Já mám kočár místo kabelky. Bez něj jsem jak bez duše. Už nejsem zvyklá, že mi mou dost povadlou postavu můžou lidi očumovat i zepředu. Zezadu to neřešim, tam si nevidim :grinning:
3. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
Holky, dík za fajn pokec, jdu "domů" do svých ČB. Pokud vám nevadí, občas vám sem zajdu zašmírovat, co nového.
Papá a případně pozítří na viděnou v MC :slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
Leni klidně choď častěji, to platí i pro Beat a Kratosku :wink: My budeme rádi :dizzy_face: Tak papa :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
gábi ty si pošuk :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
Leon, já se už neumím ani obléct, aby to nějak vypadalo. Všude lezu po čtyřech, šortky jsou letos pasé, zavřeli by mi manžela a já jsem obouchaná z prolejzaček :grinning: a já bych tak nakupovala :frowning2: :frowning2:
3. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
tak já jdu dolů, děkuji za přijemný večer na koníkovi, jdu se věnovat svému dokonalému mm, dítě ukázkově spí a já neviděla Miami Ink a mého oblíbeného Amiho :unamused: Tak jdu na Family Fat Surgeons :grinning: ujistit se, že může být hůř :grinning:
pa a dobrou
3. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
Gábi :grinning: :grinning:
Tak dobrou noc a taky děkuji za příjemný večer na koníkovi :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
Jíťo, Gábi TLESKÁM!!!!!!! :wink:
3. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
A ještě něco. Už JI tady neřešme, protože je mi z toho špatně. Užívejme si mateřství plnými doušky jako správné maminy a že si užívat umíme i s mimčama, co? :wink: :dizzy_face:

Přeju dobrou noc a ahoj zas zítra :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
Šári ahoj, děkujeme :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:

A jak se máte vy?Co Anett?
3. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
Anulínka spinká...ehm...v naší posteli :grinning: :grinning: :grinning: Dala si k véče kašičku a zapila to mlíčkem a spokojeně chrupe.
MM přišel kamarád na drb, tak spolu klábosí a popíjí nějakou lahvinku, já jsem se od nich distancovala, páč debatovat na téma internet, PC, atd. mě moc nebaví :grinning:
3. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
kočičky spráááávně ona nám nesmí zkazit radost z našich báječnejch dítek, normálních manželů a krásnejch starostí a radostí :dizzy_face:
tak já se jdu taky šmudlat, zmrzlinka už je připravená u postele :sweat_smile:
hele nevíte někdo co na ty modřiny ? já už jsem jak leopard flekatá a ani nevim z čeho :frowning2: prej vitamín c nebo k ? jezus teď nevim :frowning2:
3. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz
ježkovy vočka teď to zní jak kdybysme se šmudlali se zmrzlinkou :grinning: néé žádný sádlo máslo :grinning: to je jen naše hřešení před spaním, malá mistička zmrzlinky :slight_smile: mno až přestanu kojit tak tohle budu muset zase sakra omezit :frowning2: jinak se do ničeho nevejdu :grinning:

mnu odložený jsou taky za náma /dneska zase boží muzika/ tak jdu koukat na hvězdnou bránu :sweat_smile: já která jí nenáviděla se každej večer těším na další díl :grinning:
3. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz
koukám že už tu taky monologuju :grinning: :grinning: :grinning: fuuuuj tak fakt mizim
3. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
No, zrovna jsem si řikala jak to je s tou zmrzlinou :grinning: :grinning: :grinning:

A na modřiny fakt nevim. :frowning2: Ten vitamin je myslim že K :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
Kousi :grinning: Se zmrzlinkou jo??????Hmmmmmm :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak dobrou noc :dizzy_face:

Šári, hele, jsme na tom stejně...proč myslíš že dřepím celej večír u PC????? :sweat_smile: MM tady má kolegu z práce a rozebírají antiviráky a nějaký grafický programy :astonished: tNa to jim prdím :sweat_smile: :grinning: Takže dnešní večer u PC je můůůůj :grinning: Ani spát se mi ještě nechce...........
3. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz
Taky bych řekla že spíš vitamín K než C.........ale nevím nevím :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
Já bych řekla, že na modřiny pomáhá bejt opatrnější. To teda funguje u mně. Ale opatrnost mi nikdy nějak nevydrží :grinning:
Jíťo, tak to mně se spát chce, ale taky tady dřepim a čekám až mm zespoda zavelí, že je čas vyčistit zuby :grinning:
3. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz
Gábi, já jindy usínám ve 21 hodin, ale dneska je fakt nějaká výjimka..... :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
No, já tu budu taky asi trůnit až do rána bílého :grinning: , ale vůbec mi to neva když je tady dneska tak živo :wink: :grinning:
3. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz
:grinning: Šári vid???? :grinning: Asi proto se mi taky nechce chrnět :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz
To já jsem dala dneska šlofíka odpoledne. MM se šel Anett venčit a já vyspávala migrénu a pomohlo to!
3. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.