• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Šári, nenej živo, i dost veselo (teda já se bavím) :grinning:
Jíťo, já taky chodím spát s prckem, ale dneska mi to nedá :grinning:
3. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz
Ty Šári, až budeš zas někdy u rodičů ve Slavči, nechceš si udělat výlet na Hrady? :wink: Že bysme se sešly :wink: Vždyť je to hroznej kousíček :slight_smile:
3. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
Čaues, celý odpoledne jsem si sumírovala, co tý krasotince napíšu, až koukám, že už nemusím. Mno, aspoň na mě ty její výlevy působily dneska motivačně - ve vzteku jsem oškrábala špachtlí kusanec starý barvy z naší chaloupky na kuří nožce, co nám stojí na zahradě :wink:

Leuš, když už se modřina vyklube, existuje gel Hirudoid, prodávají ho v lékárně bez předpisu. Aspoň po něm ty fleky rychlejc mizejí. Taky mají mastičku, ale ten gel je lepší, rychle se vstřebává. :slight_smile:

Tak a já si jdu dát modrý pivo... :sunglasses:
3. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
Gábi, já právě taky nemám ani pomyšlení na spaní,je to divný, jindy mám fakt ve 21 hod půlnoc a dneska žiju jak nikdy :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz
Eri modrý pivo??? :confused: :confused: :confused:
3. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz
Jíťo asi že nějaký erupce na slunci? :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem taky nějak ready
3. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz
Modrý pivoooo????? :astonished: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
3. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz
Šári asi jo:grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
Já teda ready nejsem, koukám přes dost pálivý oči, ale vydržím :grinning:
Eri, všechno špatný je k něčemu dobrý, viď? :grinning:
3. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
Tetičky, jdu se osprchnout a půjdu si přilehnout k tomu našemu malinkýmu andílkovi, teda pokud mi nezalehla celou postel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Pa pa a dobrou noc
3. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz
tak jste to asi zabalily, já jdu vzbudit mm v křesle, zkontrolovat, jestli mi to dítko dýchá :grinning: a mažu (teď už doopravdy)
dobrou
3. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz
:frowning2: Jééé tak vy mě opouštíte jo?????? :astonished: :frowning2:
Tak teda taky mažu........Mějte krásnou a klidnou dobrou noc :wink: :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 22:57  • Odpověz
Týýý vado, tady to žije :slight_smile: Modrý pivo je Birell od Radegastu, kvůli tý modrý etiketě :wink:
3. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz
:grinning: Eri ahááááá :sweat_smile: :grinning: Tak to jsem ještě neměla :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz
Mi neříkejte, že jste se už zdejchly... :grinning:
A už jdu taky na kutě tak dobrou a klidnou noc všem :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ha, nezdejchly :grinning: No mně nějak zachutnalo během těhotenství, teda v tý krátký době, co jsem jako těhule byla v ČR (což byly asi dva týdny loni v červnu, když jsme tu byli z Mexika na dovolený) :wink:
3. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz
No tak teda brou... :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz
Jo, ještě abych nezapomněla - jestli nepřijde nějaká povětrnostní katastrofa, tak se zahradou na příští týden to začíná vypadat slibně :wink: Už máme vysekáno i na pergole, tak ještě musím vzít kýbl a hadr a uvést do stavu schopného používání vikslajvantovej stůl a židle a tramtadadá - můžem tam naběhnout :wink: :slight_smile: Akorát Mírovi budu muset dát nějakej odpovídající úplatek, chudák to kosí se sennou rýmou a oči má jak angorák... asi mu upeču dorta :wink: :sunglasses:
3. čer 2009 ve 23:10  • Odpověz
cccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc\
4. čer 2009 v 06:55  • Odpověz
Holky ahoj, pěkný ráno...... Předchozí příspěvěk byl od Kubíka, mám ho tu na klíně a miluje klávesnici :grinning:

Tak jak se mi večer nechtělo spát tak teda dneska ráno bych chrněla tak mooooc ráda :pensive: :grinning: :grinning: Jak šel Kubík dřív spinkat večer, tak ráno vstával už v 5 hodin.Ted je náramně čilej :slight_smile:
4. čer 2009 v 06:59  • Odpověz
Brý ráno... Jíťo, Kubík píše moc pěkně, asi z něj bude programátor, jen mu před tím lomítkem chybí dvojtečka :wink: :grinning:

Jinak jsem koukala, že na diskuzi vedle se konala reakce přesně podle očekávání, tj. "já jsem hvězda a jsem a jsem a vy co jste si dovolily mě kritizovat, no vy jste úplný nuly". Mno, naštěstí náš život na Jani nezávisí a pani si akorát tak zavaří sama. Ještě mě v souvislosti s ní napadlo - čím kdo zachází, tím taky schází a to dítě jí to jednou všechno oplatí... :unamused:

Jo a včera jsem vás holky, Gábi a Jíťo nepochválila, takže tak činím dodatečně teď :wink: :slight_smile: Moc hezky jste to napsaly :slight_smile:
4. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
Dobrééé ránko :dizzy_face:

my se vzbudili v osm a už zase chrupkáme :confused: hrál si hrál si a najednou to zalomil .. asi ho kousla nějaká cece ...

zato já jsem se celou noc dneska budila :frowning2:
4. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
Holky, Gábi a Jíťo, super :slight_smile:!!! Jen ať ta pi...pi...pipka teda (ale vy víte co :sunglasses: ) ví, co si o ní ostatní opravdu myslí.

My jsme zpátky z neuro kontroly, vše ok, malej je prej šikovnej :dizzy_face:. To přece víme, ne? :confused: :grinning: .......................každopádně k neuroložce jsme se šli předvádět v pasení atd. se staženou prdelí, žejo :grinning: :grinning:

No takže u nás vše v normálu, jen ještě ledujeme bolavou nožičku a příště preventivně cpeme Nurofenem :wink:
4. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
supr bebi :dizzy_face: :dizzy_face: možná zkuste taky ty homeo jako měla kami :wink:

se nám to tam nějak kaboní, jsem si říkala jak budu dneska drandit dlouho venku :frowning2: a než se krakoška vyspinká tak snad bude zase lejt :frowning2:

holky jak je to zítra s bb ? kdo jdete ? a kdy ?
4. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahojky :wink:
Jíťo vypadá to že na Gábi si netroufla tak kydala na tebe :grinning: :grinning: :grinning: my tu víme nejlíp kdo jakej je a na naší diskuzi se mi líbí že se i scházíme a to móóóc rádi a nikdo se nikomu nevyhejbá

zejtra do bb nepřijdem MM má dovolenou ale v út s náma počítejte.

Pavlí supr
4. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Tak cuketový gratin nám šmakuje dost, chutná i mně :dizzy_face: dělala jsem ho předevčírem, včera jsem dělala to hovězí s batátem a taky výborný, ono to tak krásně neodolatelně voní :dizzy_face: A dneska jsem dala vařit jen všemožnou zeleninu a brambory a taky mu šmakovalo.Ted chrní s otevřenou pusou :slight_smile:

Maru to jsi napsala moc hezky.... :wink: Hvězda kydá kydá, ale od ní mě to opravdu nerozhodí :wink:

Pavlí to je dobře, že na neuro jste dopadli dobře :wink: :dizzy_face:
4. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
tak já tu machruju a my bb taky zítra vynecháme :frowning2:
jedem s mamčou kouknout na svatbu dcery jejího kolegy :dizzy_face:

leeily my se totiž nikdo nikomu vyhejbat nemusíme - ty špatný kusy odpadly už loni na jaře :grinning:
4. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
teda kus abych byla přesná :sweat_smile:
4. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
venku teda jako pěkná kosa :confused: jestli to bude pokračovat tak snad ještě vybalim zimní věci :grinning:

ála než jsme vyrazili na procházku tak učinil první pokus o pořádný čtyřnožkování :dizzy_face: akorát ho pojal opět po svym, jednu nohu si natáh před sebe a tou druhou se odpichoval :grinning: :grinning: :grinning:
jo a hurá už umíme i po šprčlích dolu :grinning:
4. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.