• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
eri jak si mluvila o tom modrym pivu tak jsem na něj dostala chuť normálně :grinning: :grinning: ještě štěstí že dycky aspoň jedno doma je :slight_smile: to je snad jediný nealko který mi chutná ...
4. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
jo a hirudoid tu máme to je fakt - akorát smí se při kojení ? my už samozřejmě nemáme příbalovej ... jdu to najít ..
jinak čoveče gábi já si dávám si myslim docela pozor ale mně se dělaj tak nějak samy :pensive: je fakt že ála po mně taky dost rajtuje
4. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
ju dobrý tak můžu .. tak se jdu namatlat .. i když von tak smrdí :frowning2: ale já ty nohy mám fakt brutální :pensive:
4. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
Leon, tak Kubík je asi taky bodnutej jako váš Ála, nějakou cécé :grinning: Už chrní pěkně dlouho, to ted poslední dobou u něj není moc zvykem.... :sweat_smile:

Já to modrý pivo ještě vůbec neměla, je dobrý jo?To musím tedy vyzkoušet :slight_smile:
4. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
Kuk :slight_smile:

Holky můžou do bb i takový mrňata, jako je junior? V kočárku? :confused:
Zejtra asi budem ještě doma a v přilehlém okolí, nechci s ním pořádat půldenní vejlet, přeci jenom co se týče "zážitků", jedný změny prostředí atd. ta nemocnice stačila, ale příští tejden bych vás moc ráda viděla :slight_smile:
4. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
Pavlí ahoj :slight_smile:
4. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
autor
Ahoj, Jitulko :slight_smile: Tak kdy se konečně uvidíme? :slight_smile:
4. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
Pavlí snad brzy, chtěla bych přifrčet :slight_smile:
4. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
přifrčet příští týden za vámi.Jsem to nedopsala :slight_smile:
4. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
bebí sice si to tam ještě asi moc neužije :grinning: :grinning: ale je tam prostor i pro mimi aspoň teda pod mateřským dohledem :slight_smile: co jsem koukala tak tam byla taková moc hezká matrace obrovská, vypadalo to jak vodní postel, to by se juniorovi mohlo líbit :dizzy_face: ale já tam byla jen jednou a na vteřinku tak já nejsem moc rada porada :confused: :sweat_smile: já znám jen tobogán tam :grinning:
4. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
Hele, dneska jsou asi fakt nějaký ty erekce na slunci nebo co :grinning: Včera se mrňous budil v noci snad každý dvě hodiny, i když dostal večer normálně kaši. Takže já totál nevyspalá a V. dneska od rána ječí jako siréna, nechce si hrát, nechce se chovat, jediný co chce je viset mi u prsa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 18:39  • Odpověz
Holky teda vy jste se rozjely. 4 stránky už jsem dlouuho nedočítala. :slight_smile: A jsem taky ráda, že jste to vedle napsaly.Ale stejně to asi neni nic platný. No aspoň se máme čím bavit. :wink:

Já jsem chtěl zítra do bb jít, ale mm mi teď slíbil, že pohlídá Any tak si pojedu do Igy zaplavat. Příští úterý ale určitě půjdeme, ale teď mě napadlo, že máme poslední cvíčo tak jedině zase Basilika.
4. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
Maruško tak dneska Anetka plakala před spaním celou minutu jen. :dizzy_face: :dizzy_face: Ale spíš to bylo tím, že byla po plavání hodně unavená. Včera jak jsem jí chválila tak se pak ještě 2x vzbudila, ale podle mě jí bolí zoubky.
4. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
Ahoj holky,
já zítra taky nejedu, prcek není ok, byli jsme u doktorky. :frowning2: Při poledním spánku začal strašně kašlat a nepřestalo to, spal hodně špatně necelou hodinku, tak jsme ho sbalili a jeli. Dr. říkala, že nemá čisté dýchání, trochu zarudlý krk a puchýřky v krku (možná proto už pár dní nechce moc jíst). Na noc dostal koktejl - Ventolin na dýchání (nejdřív odpo sirup, večer pak přes dýchák), 1/2 Dithiadenu aby nekašlal, Nurofen a Vigantol. Dr. říkala, že je možné, že dostane vysoké horečky, pak prý máme zase přijet. Ale taky je možný, že bude ok :sweat_smile: tak budu doufat. Je pravda, že jinak je ok, kašle jenom v leže, hraje si normálně a vyvádí jako jindy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty děti jsou nezničitelný.
V to úterý si myslím, že bude už v pořádku, pokud ano, tak já dorazím kamkoli a ráda. myslím, že to po pár dnech doma budu dost potřebovat :grinning:
4. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
Zapomněla jsem ...
Bebi :grinning: :grinning: :grinning: ad druhá diskuze :grinning: :grinning:
mně udělalo hroznou radost zjistit, jaký to mělo ohlas a že nejsem jediná s tím názorem (přišlo mi snad 50 IP) :sweat_smile:
4. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
Čauky princezny, nemám vůbec čas dočítat, takže zdravím maminy i prďolky!

My jsme o víkendu oslavili 1. rok, byla to paráda, tenhle víkend slavíme zase, ale pro druhou stranu!! Takže jsem v jednom kole!

Koukala jsem na vaše fotečky ze srazíku, je to paráda, že se takhle scházíte!

Všem Anetkám dodatečně všechno nej a nej k svátku :dizzy_face:
4. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
miluju vás zlatíčka :dizzy_face:

pár dní se tu neobjevim, nehledejte mně, jsem u žehličky :grinning: ale fakt je dobrá, asi jí reklamovat nebudu :slight_smile: možná tu hromadu zvládne i dřív než za rok :grinning:
4. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
Ahojky,taky jdu na vas kouknut.Vidim ze deticky rostou krasne,vsechny jsou moc peknoucke. Holky leti to co?
Jdete nekdo zitra na sraz,s holkama z druhe,teda psis z prvni party :slight_smile:
My bohuzel nedorazime,protoze makame,predelaveme garaz na obchudek :slight_smile:
A k Jane cb.se ani nema smysl vyjadrovat,holky to vystihli dobre
4. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ahoj holky,

Gábi, doufám, že těch 50 IP nebylo od Jany :grinning:
4. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
Bebi, dneska jsme v bb byly a byla tam maminka s mrnětem a paní od personálu jí pomohla s kočárkem až nahoru, kde jsou stolečky :wink:
4. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
Oli, ne nebylo, kupodivu, Jana se zdržela :frowning2:
všechny byly dost pozitivní :grinning:
5. čer 2009 v 07:37  • Odpověz
Ahoj holky.

Tak dneska byl opět budíček v 5 hodin, Kubík se rozhodl vstávat ted takhle brzy :unamused: A začal pěkně kousat - ráno mě hryznul do ramena a ted měl taky pár pokusů se mi zakousnout do ruky a když mu to nešlo, tak se ještě pořádně vztekal :sweat_smile: Přitom do svých kousátek nehryže :grinning:

Kulli, Viktorince už byl rok jo???? :confused: To není možný jak to letí..... :slight_smile:

Marti, my na srazík nejdeme.Tak třeba příště :wink:

Gábi, taky mi pár IP přišlo, ani bych nevěřila že tu jejich diskuzi tam sleduje tolik lidí..... :astonished: :sweat_smile:
5. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile:

Tak jsem dočetla se spícím miláčkem v náručí, neměla jsem to srdce hned ho dávat do postýlky :sweat_smile: ...po tom úterním zážitku ho pořád oňuchávám :sweat_smile: :sweat_smile:

Gabčo ad druhá diskuze - pořád mi běželo hlavou: blázen, případ pro psychiatra, vyšinutej mozek atd. a pak mi došlo co když OPRAVDU jo? :grinning: No snad jí to aspoň trochu na*ralo :angry: :grinning:
Jinak zdravíme Davídka a doufáme, že kašel a všechny fujtajbly z krku rychle zmizí :slight_smile:

Oli moc děkuju za info ohledně bb, tak to se tam za holkama příští týden taky vypravíme :dizzy_face:

Jinak dámy v úterý teda bazilika po cvíču, jo? Už se těšíme :slight_smile: Kousi, Eri, dejte vědět, jestli půjdete, kdyžtak přibalím knížky :slight_smile:
5. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Dobré ráno,
dneska vstávačka v 5,30 tak už spí na balkoně. Holky včera ve 22,00 zase spustil monitor. :angry: Anetka spala úplně dole v postýlce a MM tam vletěl přede mnou a úplně plašil, že tam neni, mával rukou nad postýlkou a neviděl jí.Myslel si prý, že jí někdo ukradl jak byl v šoku. Teď už mi je to k smíchu, ale když slyšim ten řev monitoru tak to je děs. Sem jí pak kojila a bušelo mi srdce jak blázen.
5. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
Taky přeju Davídkovi ať se brzo uzdraví a může v úterý v Basilice zase lumpačit za barem. :wink:

Pájo jo jo jak jsem byla v bb poprvé tak mi taky pani říkala, že mi kdyžtak pomůžou nahoru s kočárkem. :wink:

Leuš kdyby si sem jen tak náhodou nakoukla od žehlení, nemáš teda další díl toho Ranhojiče? Už ho budu mít dočtenýho. :wink:
5. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
Čau, jenom v rychlosti než odfrčíme do města: v úterý chceme do IGY přijít, tak snad to dopadne.

Leuš, když už žehlíš, mně tady ta kopice nějak neubejvá, nechceš se zastavit? :grinning:

Davídkovi přejeme s prďolkou ať ty prevíty z krku rychle vyženete :wink:

Kamí, uf uf, to jsou šílený stavy. Já se kolikrát v noci vzbudím a připadá mi, že je podezřelý ticho, tak třeba deset minut stojím u malýho nad postýlkou a čekám, jestli si nějak vzdychne nebo se pohne.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
Čau

Kamčo nám taky nedavno chůva spustila, malej byl v oblíbené pozici na boku narvanej až u šprušlí a nohy měl ven...totál mimo monitor. podložky... :sweat_smile: Naštěstí ta naše chůva nejdřív jenom pípne a pak asi po 5 s. spustí naplno...ten její řev je totiž o nervy sám o sobě :rolling_eyes:

Žehleníííí, taky se hlááásíííme!!! :grinning:

Jinak abych nezapomněla: specielní dík patří Marušce za zapůjčení jistého románu - mám za sebou pár bezesných nocí a tak když už si tělo neodpočinulo, tak díky této literatuře měla aspoň mysl vždycky na chvilku voraz. Bájo :dizzy_face:
5. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Kamčo, ty jo, to by mě trefilo :confused:
Taky Anetka vstává pěkně brzy koukám
:sweat_smile: Ale je hodná že ti usne ještě kolem té 10.hodiny.To Kubík už spí jen jednou denně :unamused: Vstává v 5 ale usíná pak až tak v 11:30 a pak se probudí tak ve 13 hodin a pak už nespí.Až večer, to už má v 19 hodin půlnoc.

Šári, díky za zastání v druhé diskuzi, moc si toho vážím :dizzy_face: :dizzy_face: ale nemusela jsi...Mně urážky od labilní osoby nějak netankujou.Ale jsi hodná :wink: :dizzy_face:

Bebi laktační psychoza mě strašně pobavila :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a na žehlení se taky hlásím do fronty jo?? :grinning: :grinning: :grinning: Mám tu slušnej štosík.Nám to sem asi někdo tajně nosí to prádlo :sweat_smile: :grinning:

A v kolik máte v úterý srazík v Bazilice?Zase tak v 13 hodin?Taky bysme kdyžtak dorazili...... :wink: :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj holky neni čas na dočítání to nechám až na večer, včera Andrejka usnula až ve 22 hod a já už neměla sílu na nic tak jsem to taky zalomila a udělala dobře protože se malá pořád budila a chtěla psro hmm asi zase zuby.
Za chvilku jedem i s MM do města tak si dám něco sladkýho na nervy :grinning: :grinning: :grinning:
holky pa večer juknu
5. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
Chcete soutěžit?! :grinning:
Já jsem s malým na nohou už od 2:32 !! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vzbudil ho kašel, pak nějak nemohl usnout, vytuh až kolem 5 u mně v posteli, ale nejsem na to zvyklá, mlátil se tam, kopal do mně, no takže v 620 to bylo docela vysvobození :sweat_smile: Teď už zase spí už 2 hodinky a nekašle!! :grinning: Snad mu to vydrží.
Stavím se večer, taky jsem spala, jdu znova :grinning:
5. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.