• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Holky já jsem zítra slaměná vdova. Kdyby jste někdo neměl co dělat tak se ozvěte.Sama doma s ní asi nevydržím. Lepí se teď na mě celý dny jak klíšťátko. Ani plavat včera pořádně nechtěla, furt u maminky kolem krku. Buď separačka nebo zuby. :confused:

Maru zkus dát Andrejce tu okurku. Teď jsem jí malé zase frkla a ona si jí tady už pár minut žužlá a naprosto spokojená, asi jí ty dásničky fakt chladí a zklidňuje. :wink:

Šári děkuju ti, že jsi se tam zastala Jitulky. Chtěla jsem to taky udělat, ale už jsem to nestihla.Nevím proč si tě Jíťo bere pořád do huby. :angry:
5. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
autor
Kuk :slight_smile:

Tak dobře, mohly jsme to tej pindě napsat do IP a nelézt jim do diskuse, to beru. Ale kurník to jim ty její blitky "neztrpčovaly život" (to jsem se faqkt musela smát :rolling_eyes: ) a tohle jo? :confused: :confused: No nic, popojedem :rolling_eyes:

Kamčo, víkend máme celkem nabitej, ale jestli bude čas, tak se ráda ozvu s nějakou prochajdou :slight_smile:
5. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
achoooj kočičky musim ťukat potichu :grinning: maltáááá :grinning: beztak to prohrajou :grinning:

v úterý budem tuty v igy teda ale když bysme se přesunuly do bezbot nám je to jedno kde :wink:

knížku ti kamí vezmu rozhodně další díl :wink:

my jsme teď poslední dva dny extrémně hodný :confused: až je mi to divný :grinning: hraje si sám v ohrádce, vůbec neječí, usíná bez debat :sweat_smile: čekám kdy se mu to otočí :grinning:

a dneska byl humor - jsme byli u segry a hafík nosil álovi hračku, ten jí hned olizoval :confounded: :grinning: lezli spolu po zemi, ála se pokoušel normálně fakt čtyřnožkovat, asi aby byl stejně velikej :grinning:
5. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
Jo a neodpustim si :sweat_smile: - prosím udělejte si čas skáknout k volbám, ju? :wink:
5. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
jo a žehlení jooooooooooooooo to by se vám líbilo co ? :grinning: :grinning:
jako je fakt že hromada je poloviční :dizzy_face: ale je to nezvyk jak je těžká :frowning2: mám normálně mozol :grinning: ale propaří teda trika fakt skrz takže většinou netřeba žehlit z obou :dizzy_face: tak si jí asi nechám :sweat_smile:
5. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
bebí segra s mámou už maj odvoleno, já musim zítra, dneska už se mi samotnej nechce a je fotbal :frowning2:
5. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
Leuš jé tak to se na další díl těším. Ještě mám od tebe jednu knížku tak dneska začnu číst tu.

Úplně Alíka s tím pejskem vidím. :slight_smile:
5. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
Ahojky :wink:
Hurááá máme topení hotové, uklizeno, paráda!

Leuš, cože to máš za tu žehličku?
5. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
Tak koukám, že pani labilita od vedle nějak zmizela :sweat_smile: .
5. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
Holky ahojky,

poraďte, kam chodíte s prckama cvičit, a nebo hrát si?

Naše Vendy je společenský tvor, každý mimi by pusinkovala :grinning:

Děkuji
5. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
Pěkný večer :slight_smile:

Pavlí tak ted tě potěším :wink: Přišli jsme před chvilkou s MM od voleb :slight_smile:

Kamčo taky díky :slight_smile: Já nevím co proti mě má, ale nesnáší mě od začátku, vždyt víš :slight_smile: A fakt je nějaký podezřelý ticho co? :grinning:

Leon já mám žehličku megatěžkou :unamused: A trika apod.musím vždycky žehlit z obou stran, nepropaří vůůůbec :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
Co budete dělat o víkendu? :wink:
5. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
myslim že i holky budou mít konečně klid a hezkou konstruktivní diskuzi :dizzy_face:
koukala jsem že se jim tam začaly vracet i odrazený ovečky ..

žehličku mám philips azur 4620 nebo tak nějak :sweat_smile:

hele teď jsem omylem zabrousila do jedný diskuze (jak si hrát s tříměsíčním mimi) a tam dávala jedna holčina supr odkaz na hry http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=172052&e=activityDetail&cid=197363&cminAge=0&cmaxAge=72&ctypecode=np&ccat=play_and_learn&minRelAge=6&maxRelAge=9 jsou tam hry do spousty let :dizzy_face: jasný že spousta věcí asi děláte automaticky ale mně se líbilo že je to takový přehledný :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ahoj Krat my se každý týden scházíme buď v Basilice nebo v těch bez bot a tam je plno dětiček a moc se tam těm našim líbí. Pojď s náma v úterý. :wink:

Šári já budu doma sama. :frowning2: Když bude Any protivka tak asi vyrazím sama do těch bez bot.

Jíťo ty by jsi v úterý taky přijela? To by bylo super. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
Ahoj holky nakukuju ale u nás se zatim ještě nechrní :confounded: takže možná zmizim
5. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
supr myslim že tohle to chtělo - novou diskuzi o ARTu když někdo hledá nejaký info ohledne neplodnosti a čte jen o hovadinách tak mu to asi moc nepomáhá v tom aby měl miminko :slight_smile:
teď je to na holkách aby si to hlídaly co se tam bude řešit.
5. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
Pavlí jsem ráda že se knížka líbila :slight_smile:
5. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
Kámí Anetka je šikulka pak mi řekneš v jakých časových intervalech jste se chodili koukat myslim že nás to taky nemine :unamused:

kde jste kdooo halooo
5. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
Leily ahoj, ještě tu jsem já.

Kami, doufám že to nevypadalo že se chci k vám vtírnout :grinning: opravdu nemám tušení kam se dá chodit, vim jenom o Lanovce, tam ale holky chodí nějak brzo ráno, my spinkámetrochu déle
5. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
se vrátim holky jo ? jsem zjistila že dávaj dobrodružství kriminalistiky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
ahoj kratoska s Vendulkou :slight_smile:
jasánek rádi vás poznáme tak přijď v úterý i s pusinkovací Vendulkou
5. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
aha :grinning: tak jsem to zjistila dost pozdě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
Pic maminy :grinning:

Leuš, to je supr odkaz, hned jsem to šla študovat :dizzy_face:

Pavlí, slibuju účast ve volbách zítra dopoledne, už to tu mám nachystaný, čestný pionýrský :wink: :slight_smile:

Jo, usínání, to bude u nás taky výzva... mrňous si nějak zvyknul, že jako kaši si dá, to tu flašku vymlaskne raz dva, ale když není extrémně utahanej, tak usínání se koná jedině tehdy, když mu dám ještě prso... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
mě nějak blbne kůň co vám???
u nás už se taky spinká kéž by aspoň ráno spala o ty dvě hodinky dýl ale to nééé :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
Pavlí my jsme byli volit hned ve 14 hod a stáli jsme tam s důchodcema protože jsme přišli ve 13.58 a ještě neměli otevříno :grinning:
5. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
Eri a jak usíná Víťulka přes den???
5. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
mumu viď :dizzy_face: ? se mi to taky líbí - třeba tunel by mě v životě nenapad :sweat_smile:
jinak na prso před chrupkáním jedem doteď ale je to lepší už občas mu stačí i ta kaše :wink:

se vám musim přiznat jak jsem líná fakt :grinning: jsem si dneska do města vzala boty na podpatku :grinning: že jako půjdu za dámičku na tu svatbu .. a na řízení jsem si vzala balerínky :grinning: no myslíte že jsem se přezula ? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Maru, přes den tak střídavě oblačno. Dneska spal třeba dobře, zalomil to dopoledne na tři hodiny a odpo spinkal dvakrát asi po hodině a půl. Ale jsou taky dny, kdy spí jenom jednou a to ještě třeba jen hodinku (a musím kolem něho chodit po špičkách :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
5. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
Hele, já se zase už rozloučím, skoromanžel se mi vrátil ze zahrady, tak si jdem dát pozdní večeři. Brambůrky s tvarohem, mňam! :slight_smile:

Tak brou noc vám i prckům :wink:
5. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
jééé vy si ňamkáte :dizzy_face: no tak dobrou s kobrou :dizzy_face: :dizzy_face:

já tak jako přižehluju, uzobávám čokoládu a těšim se na mrzlinku :dizzy_face: :dizzy_face: peťula si svojí sněd už včera :grinning: :grinning: tak bude asi loudit :grinning:
5. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.