• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Ahoj :wink:

Jitu, tady neprší - zatim... :rolling_eyes: ale je fakt škaredě!

My teda židličku už máme, tuhle z Ikei, ale moc se mi nelíbí :

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/00069725
8. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahoj holky,
včera jsem byla úplně hotová únavou, jen jsem v rámci možností polehávala. malej už je ok, má jen trochu rýmu. kašel je pryč, teploty taky už nebyly žádný. :confused: Budu doufat, že to tak vydrží.
Teď je teda mizerně mm, ale ten je velkem, musí se s tím porvat sám :grinning:
My taky máme jídelní židličku od Chicco - Happy snack. Jsem s ní fakt spokojená, líbí se mi ty dřevěný, protože se dají předělat na malý stolek, ale když teď už jíme všichni dohromady, tak v tý naší je vlastně na stejný úrovni jako stůl a sedí mezi náma a vesele baští. Ty dřevěný židličky nejsou tak vysoký, takže na stůl nedohlídnou a nedošáhnou (myslím tim děti). :grinning:
8. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
Ahojte, my hlásíme, že jestli se zítra to IGY koná, tak dorazíme :wink:

Nad židličkou taky dumám, taky jsme uvažovali o tý Antilop z Ikey, ale zase ta je až pro sedící prcky, tak nevím. Spíš to asi vyhraje nějaká podobná, jako má Jíťa...

Gábi, to je trápení... držíme palečky, ať Davídkovi pilule zaberou a je brzo zdravoučkej.

Jinak my máme za sebou návštěvní víkend, od soboty jsme tu měli moji mami, včera se zastavili ještě Mírovo rodiče s tetou a strejdou... máme toho dost. A dneska jdu hledat nějakou firmu, co nám namontuje do oken žaluzie :wink:
8. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
Ahoj my máme stejnou jako Jíťa Chicco Polly a jsem taky spokojená. Malá v 6 měsících ještě neseděla tak bylo super, že je polohovací a po pravdě leží trochu položená u jdla i teď. Líp se mi krmí. :slight_smile:

Ty jo tam je fakt hnusně. Vůbec nevím co budeme dělat odpoledne.Asi půjdeme jen nakoupit.

Snad bude zítra líp.Chci jít do Igy pěšky, abych měla taky nějaký pohyb tak snad nezmokneme. A myslela jsem, že bych kdyžtak malou venku uspala a pak se za váma do Basilika vrátila. Jinak budeme muset před druhou odejít. :frowning2:
8. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
No tak to jsou dobré zprávy, že už je Davídkovi líp :slight_smile: Ťuk ťuk ťuk, honem to zaklepat, aby se ta mrcha zlá bacilácká nevrátila :wink:

Jo a Víťula se dneska ráno po dvou dnech kroucení a tlačení epesně pos*al :grinning: Ale fakt durch, až na krku to měl :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
Musím mazat, prcek spí, tak si jdu roztáhnout žehlení :wink:

Jo a zahrada je posekaná, tak jestli bude nějaký slušný počasí, tak koncem týdne se tam klidně můžeme slézt. Kromě pátku teda, to jedeme do Rokycan a já tam pak budu zůstávat s malým ještě příští týden.
Takže tak na čtvrtek bych to viděla, jestli nebude takhle hnusně, co vy na to? :slight_smile:
8. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
Mno, a teď koukám na předpověď a zrovna v ten čtvrtek má lejt :angry: Ale stejně bych to nelámala přes koleno, třeba se to ještě změní :wink:
8. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
Tak zatím čau, já už mizím...
8. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
Čau holky :slight_smile:

Třikrát hurá Davídkovi :slight_smile:

A hurá pokakanýmu Víťovi :grinning:, to my si to už 3 dny zase pěkně necháváme v bříšku, heč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Díky za tipy ohl. židliček, dumám nad nějakou dřevěnou (takový to "roste s dítětem"), co bude pak sloužit i až bude prcek větší, ale na normoš židli by musel mít polštář... ale budem to teda muset všechno přeměřit, jestli je dost vysoká...tímto dík Gabče za upozornění :slight_smile:
Plastovky se mi ale taky líbí právě tím polohováním :sweat_smile: ... no tak dumám dál :grinning:
Co si budem povídat, asi to nakonec bude o rozumnej ceně :grinning:

Čtvrtek - Zvizi do kavárny ráda zajdu, po poledni se mi to bude hodit :slight_smile:. Pak se později odpoledne nabídla zase tchýně na vození. Pokud budeš, mumu, ale tak hodná a pozveš nás na zahradu, tak pak odpolko rádi přijedem a tchýni zrušíme :confused: :grinning: .
8. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
Prý se dá perfektně nakoupit v bazárku v Dráčkovi v Alešově ulici. Jídelní židličky pod 1500,- úplně v pohodě
8. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
baf :grinning: stejskalo se vám ?

gábi asi ne ta koukám měla o zábavu postaráno :confused:

my byli o víkendu u známejch na grilovačce, prcka jsme nechali na hlídání babičce :slight_smile: no večer jsme si to jako užívali to jo - sice jsem co minutu koukala na telefon, protože jsem měla zákaz volat, že se ozve jen když bude něco v nepořádku ale nevolala tak jsem furt koumala jestli tam je vůbec signál :grinning: a voni byli naprosto v pořádku drahouškové - dokonce ála spinkal až do čtyř do rána než si fňuknul o první mlíčko :dizzy_face:

kamí zítra jdeš pěšourem ? my bysme chtěli taky, tak doufám že bude hezky ...

jo a hlásim už od pátka dost čtyřnožkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to moje šikulka ... vobčas sebou teda ještě majzne na plazení ale většinou se snaží mít to bříško nahoře :dizzy_face:
8. čer 2009 v 16:23  • Odpověz
jo a v hypernově maj huggies za 209 ten megapack ale co jsme tam byli tak měli jen trojky :confused:
8. čer 2009 v 16:51  • Odpověz
autor
No kousi to víííííš, plakali jsme tu... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Hele holky když pěškujete do IGY, kudy jdete? Kde bych se na vás respektive mohla napojit? :confused: :wink:

A těšíme se na malýho čtyřnožku Alíka :slight_smile:
8. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
bebí po branišovskej, kolem výstaviště a pak kolem pracáku .. takže teoreticky třeba u toho výstaviště ?
8. čer 2009 v 18:47  • Odpověz
autor
Hmmmmmm...u Dlouhýho mostu? :wink: Já bych se poflakovala u Dl.m. na straně k pracáku, jsou tam lavičky podél řeky tak tam kdyžtak počkám :slight_smile:
V kolik vyrazíte a v kolik tam spíš cca budete?
8. čer 2009 v 19:00  • Odpověz
mnu vycházíme tak v 10,40 takže kolem 11tý ? po jedenáctej ? já se pokusim zejtra vyjít včas :grinning: :grinning: :grinning:

mnu loučim se, udělala jsem peťovi semlbábu (poprvý v životě, nikdy jsem to nedělala, u nás se tohle nejedlo), tak zbodnul pekáček a teď se dožaduje vstupu k počítači :angry: asi přestanu bejt hodná manželka :grinning: :grinning:

hezkou klidnou noc všem mimískům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
Brý večír,
mám radost šmudla vypila teď před spaním 100ml sunaru. Jsem si říkala, že jí konečně musí zachutnat taková banánová dobrota. A zachutnala. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zítra už se moooc těšíme.Leuš vyrazíme zase kolem 10,45? Pavli jasan se připoj,akorát my docela vždycky dost letíme viď Leuš, jak chvátáme na cvíčo.

A my už taky dva dny konečně lezeme, i když vedle Alíka jsme ostudy. Hrozně mě baví pozorovat jak střídá ty nožičky a ručičky. Už jsem se bála, aby nám nedala ve st dr nějaké cviky na lezení a ono už to nebude třeba. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2009 v 19:18  • Odpověz
autor
OK :slight_smile: Po 11tej tam budem, až půjdete cvičit, tak my půjdem třeba po krámech a obědvat :grinning:

Maru, Gábi, vy budete taky někde drandit? Mohla bych se kdyžtak přidat :slight_smile:
8. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
Mně se na cvíčo moc nechce, ale je poslední tak půjdeme.
8. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
autor
Jéééé, tak to se těšim na oba lezce :slight_smile:
8. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
autor
Kamčo koukám na domeček, super!!! :dizzy_face: Hele my to k vám z Mokrýho nebudem mít daleko, viď? :slight_smile:

Nám minulej tejden zasadili okna, tak už to taky vypadá jako hotovej dům :slight_smile:
8. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
Leonko sím sím nezapomeň na druhý díl Ranhojiče jo? :dizzy_face: :dizzy_face:

Pájo budeme jezdit navzájem na grilovačky. Určitě je to zadem kousek, ale ještě se pořád v těch vesnicích moc nevyznám. Díky to víš my budeme mít spíš takovej usedlejší domek. Taky se mi lbí víc ty moderní, ale to by u Peti asi moc neprošlo. Ani jsem nechtěla do patra a on si to prosadil a teď už nadává, protože je to samozřejmě všechno dražší. Mu to ještě připomenu až bude v sedmdesáti nadávat, že leze do schodů. :grinning:
A vy teda plánujete nastěhování na podzim? My až na jaře. Aby jsme neměli málo starostí tak si tam budeme dávat ještě solární elektrárnu na garáž tak to teď musím všechno vyřídit (změna projektu, povolení atd.) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
Ahooojky jdu vás dočíst
8. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
zítra se do igy těšíme ale vypadá to že přijedu autem dopo až se Andrejka vyspí tak šupajdim do práce a pak rovnou do igy kdybych byla dřív hotová tak ti Pavlí zavolám.
Jíťo to je škoda že nejspíš nedorazíte tak snad příště :wink:
8. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj Maruško,
tak co Andrejka jak dneska usnula? U nás už zase před chvílí bulela.Něco jí bobka budí, buď zuby nebo bříško nebo nevim. :confused:
8. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ahoj holky,
já bych zítra taky dorazila, pokud tam budete, až se prcek vyspí. Sice má trochu rýmu (jedna nudla za 2 hodiny), kašel je z hlenu, prý to není nic nakažlivýho :sweat_smile: Tak pokud by vám to nevadilo, kvůli dítkům, tak bych se později přidala. Já pojedu po cvíču domů, aby se v klidu vyspal. Ale chápu, pokud vám to nevoní... :wink:
asi se tu teď moc nezdržím, jsem ráda, že držím oči. Odpoledne jsem vzala prcka do Globu, konečně dostal chuť na jídlo, tak jsem mu koupila plátek sekaný a celou jí zbodnul a zajed to Musli tyčkou :grinning: . pak jsme vylezli na zahradu a zůstali tam až do 6. já posekala trávu vepředu a když mm koupal, tak jsem se dala do žehlení. Mám toho plný brejle :grinning: takže dobrou a snad zítra
pa
8. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
Kamííí nechce se mi tomu ani věřit ale jen 4 minuty a usnula to je taková moje láska.
Už jsem se připravovala jak mi tu bude bulet a ono takovýhle překvapení tak mám z toho radost jak malá holka :grinning:
8. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
Gábi nám to neva :sweat_smile: my zase trochu nudláme teda spíš chrochtáme když je u prsa tak slyšim že se jí hůř dejchá ale nudle nám netečou myslim že to je k zoubkům.
8. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
Maru tak super. :dizzy_face: :dizzy_face: U nás trochu řvala včera, ale to bylo spíš tím, že chtěla asi ještě tu flašku a měla tam málo mlíka (jsem myslela, že to zase vyleju tak jsem udělala jen 60ml) no a dneska vypila 100ml a usnula bez řečí. :dizzy_face:
No s tím chrochtáním to máme to samý.Úplně slyším jak dýchá pusou. A přitom z nosu nic za celý den nevyteče. Mamka mě straší, že to budou nosní mandličky.Ve st jdeme k dr tak se na to zeptám.

Gábi mě to taky neva akorát my už tam asi nebudeme. Budeme muset před 2 vyject směr domov kvůli spaní. :unamused:
8. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
Nám určitě neva, Gábi :slight_smile:
Sem tam nějakej ten šušeň z nosu taky vyklepem :grinning:

Noooo, tak my měli dneska usínání :sweat_smile: ...vždycky v postýlce zabral a za 5 minut v chůvě slyšíme, jak se tam hlemejždí, tak tam jeden z nás šel a našel totálně vytlemený dítě, celý radostný z toho, že ho jde někdo navštívit :grinning: :grinning: Takže uspávačka nanovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: 4x :rolling_eyes: :grinning: Můžem si za to sami, usnul někdy po šestej a nechali jsme ho spát, jinak by po sedmej byl ve vaně a v půl osmý půlnoc....no tak jsme koupali pozdě a všechno špatně :sweat_smile:

Kamčo ad dům do patra - taky máme, taky budem jednou jako stařečkové nadávat, ale zato od našich vim, jak je super, že když se rodina pěkně "rozprostře" do přízemí a patra, když zrovna netoužíme bejt pohromadě ... je to super. V pubertě dětí myslím k nezaplacení :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.