• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
autor
:confused: Super...všechno je super, píšu jak dement :sweat_smile: :sweat_smile: ...mám po dnešku mozek na kaši, trávila jsem odpoledne s miminem a osmdesátiletou babičkou :sweat_smile: :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jůůůůů vy jste toho nakrafaly :grinning: :grinning:

Užijte si dnešní srazík, vypadá to, že bude i pěkně.Konečně!!!! :dizzy_face:

Kubík se včera naučil vstávat v postýlce, takže už jsme mu museli dát postýlku na úplně nejnižší stupeň.Ani nechtěl usnout večer, furt si stoupal a v noci mě vzbudili nějaký zvuky, tak jsem se koukla k postýlce a Kubík stál a tak krásně šťastně se usmíval :grinning: :grinning: Naštěstí si pak stoupl ještě 1x a pak zas hned usnul, takže noc dobrá :grinning: Ted si stoupá furt v ohrádce a přijde mi, že už nakročuje jak kdybny jí chtěl obcházet.No sranda s prckama :slight_smile:
9. čer 2009 v 07:42  • Odpověz
Gábi, jsem ráda, že je Davídkovi už mnohem lépe :slight_smile:

Jo a Kamčo gratulace Anetce k lezení :dizzy_face: :slight_smile:
9. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
Ahoj. :slight_smile:
Koukám srazík a já zase nic, musím jít pracovat. Mám domluvenou pohodičkovou brigádku, roznášíme letáčky kamarádům co maji internetovou společnost. Andulínka ještě spinká, tak mám kafíčko a pak vyrazíme. Dneska roznášíme Vltavu. :fearful:
9. čer 2009 v 08:07  • Odpověz
Ahoj Šári, tak to máš pěknou brigádku :wink: Se pěkně projdete a ještě si vyděláte nějakou kačku vid? :slight_smile: No aspoň že máte k tomu počasí...... :wink:
My jdeme za chvilku k našim, už jsme tam dlouho nebyli a jsme pozvaný i na obídek (ovocný knedlíky) tak to nemůžu odmítnout :grinning:

Holky vy se máte, že budete pěkně blízko u sebe bydlet :slight_smile: Nastěhujte se někdo takhle blízko k nám!!!!! :wink: :grinning: :grinning:

Tak pěkný den holky :wink: :dizzy_face: Papa
9. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
Jo, Jíťo je to fajn brigoška, žádná dřina.

Jéé, ovocný knedlíky ty bych si taky dala a jahodový!!!! Kuš holka, děláš mi chutě!!! :grinning:

Na Hradech je fajn, ale je to od ČB docela dost dálka! A nechceš se nastěhovat blíž ty? :grinning:
9. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
Šári já nějaký (když zbydou) pošlu přes IP chceš??? :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

No právě, je to přece jen dálka :unamused: No já bych se blíž nastěhovala hned :slight_smile: třeba časem jooo :slight_smile:
9. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
Tak už fakt padám. :slight_smile: mějte se.papa :dizzy_face:
9. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
Jíťo jooo, stačí mi tak tři :grinning: :grinning: :grinning: . Týjo, dík za tip na zítřejší obídek! Jen koupím tvraroh na těsto a smetanu, jahůdky už nám rostou na zahrádce, to bude dlabanec! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
Zdarec! :grinning:

Jíťo, naval knedlíky sem! :grinning: :grinning: My se časem budeme asi poohlížet po nějaký parcele na domek, aspoň teda tak to má Míra vysněný, tak kdoví - třeba to bude někde kolem Hradů :wink: Akorát že u vás je furt zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jinak posíláme s posránkem gratulace lezcům :grinning: a stoupačům :grinning:

Pavlí, ty budeš v Igy tak kolem jedenáctý? Já že bych dorazila taky tak nějak, taky potřebuju něco pokoupit...
9. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
No super, Eri :slight_smile: Já přijdu s holkama, mají cvíčo tuším od půl 12 a budu se v IGY poflakovat, tak si písnem SMS, jo? :slight_smile:
9. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
souhlasím se všema bodama debaty :grinning: nudle nemáme ale chrčíme taky, už jsem mu dneska v noci šla i kápnout, připlazíme se kami doufám včas ať nemusim zase celou cestu běžet :grinning: :grinning:

ve foťáku baterka, tak si ulízněte ofiny :sweat_smile:

jitul supeeeer akorát umí kubí i dolu slézt ? jestli ne tak rychle ho to naučit :grinning: :grinning: ať nemusíš jako my furt lítat zachraňovat vysílené dítě :grinning: ale je to hezký jak jsou spokojený co ? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ála dycky vypadal jak když zdolal nejmíň MountEverest :grinning:

Kamí dyť já říkala že any je holka šikovná :dizzy_face:

těšim se na vás moooooc

dneska jsem álovi změnila trochu přesnídávku, už mi přišlo že jogurt s ovocem má moc často - tuhle jsem koupila sunarka sušenky - chutnaj mi moc, álovi asi taky ale jak jsou tvrdý tak se mi na nich dusí :frowning2: tak jsem mu je dneska rozpustila v mlíčku a jo docela je adoptoval, ale teda dostat do něj stovku polotekutý stravy lžičkou je boj :grinning: ještě že mi kaši večer pije přes lahev, bych mu u lžičky asi usínala ..

jo a taky jsem včera upářila květák celej, kilo mrkve, nandala do mrazáku, další kilo rajčat mám v lednici :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: příprava na vaření - bebí vem mi tu knííííííížku :grinning:

knížky mám sbalený :wink:

konec hlášení v českém jazyce
9. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
ad dům do patra, taky plánujem jen bungalov, ale zase se tam nějak nemůžem poskládat :grinning: peťula si včera přines program na kreslení - tak si tu po večerech skládá půdorysy a tím pádem vás večer moc neuvidim :frowning2:
9. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
holky jsem ráda že jsem vás viděla ale přijde mi že ten čas s váma moc rychle letí

Anetkóóó já teta zapomnětlivá ti chtěla osobně popřát k pidi midi narozkám a zapomněla jsem :pensive: tak aspoň takhle ju všechno nejlepší :grinning:
9. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
autor
Čus :slight_smile:

Bylo to super, ale jsem nějaká úplně vyfluslá :sweat_smile: , to asi ten dopolední sprint přes stromovku :grinning:
9. čer 2009 v 17:45  • Odpověz
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: já su tak neščastné :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
holky já mám tu knížku špatnou :frowning2: normálně mi tam chybí asi deset stránek a zrovna v tej kapitole pro nás :frowning2: místo nich jsou tam znova ty stránky co jsou na konci :frowning2: já si říkala že je divný že za zeleninou jsou rovnou ovoce v čokoládě pro takovýhle mrňata :frowning2: ale četla jsem dál a pak si říkám kde je ten cuketovej gratin jak jste o něm mluvily ? :fearful: no a já ho nemám :frowning2:
bebi myslíš že by se to dalo reklamovat ? a já se tak těšila jak budu klohnit :frowning2: celou noc jsem to četla :sweat_smile:

jinak včera jsme odpoledne byli teda až do večera u charlotky, jak maj obrmega obejvák vlastně vyklizenej tak tam krakenek lítaj jak čamrda - krásně čtyřnožkoval ale furt tu jednu nožičku nosí před sebou :grinning: charlot zase na jednej nožičce jakoby sedí :grinning: ale vyblbli se spolu jako snad ještě nikdy, nejúžasnější bylo když se normálně regulérně hádali o dudlíka :grinning: seděli proti sobě, charlot mu ho brala a ála na ní špačkoval a vona zase zpátky mu ho do pusy a hned mu ho zase vzala :grinning: a furt si u toho povídali :grinning:
akorát cestou domu usnul a odmítal se probudit, takže jsem ho v deset spícího přebalila, převlekla, udělala kaši že se vzbudí hlady a ráno jsem tu kaši vylila páč se prostě nevzbudil :grinning: :grinning: tak byl uondanej :grinning:
10. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
autor
Kousi :frowning2:

To je mi líto, opravdu jsem knížky neprohlížela takhle detailně :frowning2: - napíšu do Kosmasu a uvidíme, jo? :slight_smile:

Eri, prosím, mrkni taky do knížek, jestli jsou v pořádku :sweat_smile:

Jinak hééééč my dneska spali do čtvrt na 10 :confused: :grinning: :grinning: Počítám, že úkaz ojedinělej :grinning:
10. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
Kousi kdyžtak ti dám tu svojí, měla jsem to líp zkontrolovat :frowning2:
Tohle by mě ale teda nenapadlo :confused:
10. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
Tak kousi, v pohodě to vyreklamujou :slight_smile:

Budeš zejtra ve městě? Udělaly bysme předání, dala bych ti tu svojí, my jí ještě nějakej pátek nebudem potřebovat :slight_smile:, a tu tvojí jim pošlu s líbesbrífem :grinning:
10. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
bebí tak jsem to nemyslela :grinning: :grinning: :grinning: to je jasný že ty za to nemůžeš, jak bys na to asi přišla ? já bych si toho možná ani nevšimla, nebejt tam totiž dvakrát takovej ten výraznej obrázek s těma zvířátkama v košíčkách :sweat_smile: a stát se to může i jim, když to vymění tak neni co řešit :wink:

zítra jsem město neplánovala ale jestli budete dneska odpoledne doma tak než bysme jeli ke známejm na návštěvu tak bych se mohla stavit :wink:
10. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
a nehledat ten cuketovej gratin :grinning: :grinning: :grinning:

tak dneska bude mít květáček s červenou paprikou :grinning:
10. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
čaues, hned jsem hledala cuketovej gratin :wink: :grinning: a je tam! :grinning: takže u nás ok :slight_smile:

bebí, dík za asistenci při výběru prádélka, ještě jsem to pak doma zkusila znova s punčoškama a je to ňam ňam :wink: :sweat_smile:
10. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
jééé vy ste včera měly prádýlkový mecheche ? :grinning: pod šatičky ? :wink: :wink:
10. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
a ještě debilní dotaz :frowning2: vyndaváte prckům z rajčat zrníčka ? tam píšou vyndat ale já když to vyndám tak mi z těch rajčat nic nezbyde :confused:
10. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
jo jo, pod šatičky :slight_smile:
10. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
já chci taky nakupovat prádýlko :dizzy_face: a hezký hadříky

Leuš jojo zrníčka taky vyndat !!!!!!!
10. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
a čemu tam leeily vadí ? já jestli to mám vyhodit nebo ne :frowning2: já jak rajčata nejim tak nevim .. mně přijdou měkký :confused: navíc když ála vožužlává syrový rajče tak většinou sní jen ty zrníčka :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
Pavlí mě se zdá že o to co jste vy dýl spali tak u nás dřív vstávalo.Andrejka od půl pátý mi zkoumala obličej a při tom se spát opravdu nedá a teď ta malá můrajznička dospává.Byla jsem domluvená že pujdem v jednu ven tak jsem to o půl hodky šoupla.
10. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
myslim že je nestráví nevim jestli jim to nějak víc zatěžuje tělíčko ale prostě to zatim neumí trávit
10. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
acháááá čéče no :frowning2: tak teď přemejšlim jestli by to jednou nezkous :frowning2: páč sice jsem se snažila ale pak jsem to trochu odflákla takže pár jich tam je .. teda ne pár ale trochu jo .. jenže jinak nemá co k obědu dneska :grinning: :grinning:
a jak je vyndaváte ? já jsem asi totální lempl :grinning:

co zítra ty bb ?
10. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.