• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
no hlavně že to v tej knížce píšou ale copak já vim jestli je rajče bobulovina ? :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
Kuk :slight_smile:

Kousi jsme doma, cinkni a stavte se kdykoli :slight_smile:

Joooo, Eri má nádherný luxusní prádýlko svatební :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já jsem to tu chtěla prásknout už ráno, jak se včera zadařilo :grinning: , ale to musí sama nevěsta :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
no a kde máme fotky ? :sweat_smile: já hned letěla šmírovat beremko a tam jen nějaký nezáživný stoly :grinning: :grinning:

bebi juju pojedem tak po pátej, k šestej si myslim, tak se stavíme :wink:

jinak kauza rajčata :grinning: jsem to vyřešila šalamounsky :grinning: vzala jsem tu sr.. ajdu přes takový hustší sítko a hurá nemám tam ani jedno zrníčko :dizzy_face: :dizzy_face: vybrala jsem opatrně pár kousků co bylo vcelku, aby to neměl jen kaši a za chvíli snad to půjdem vyzkoušet :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ahoj berušky,

dneska jsme byli na desetiměsíční kontrole a máme 8,03 kg, 74cm a obvod hlavy 44cm. Ptala jsem se jestli neni hubená a prý je akorát. :wink: 10 kilo mít v roce nebude, ale vypadá prý moc zdravě a spokojeně. :dizzy_face: Ptala jsem se na tu zadní rýmu a nic moc neporadila, jen vlhčit vzduch a občas stříknout do nosu (tak to všechno děláme vid). Ad malé pití čaje mi zase řekla ať to neřeším, ať nabízím a když bude žízeň, že se napije.Byla tam zse Nerudová.

Zítra bych do BB šla moc ráda. Nějak po 3 bysme tam mohli být. Měla jsem jít na zahrádku někam do města s kolegyněma s práce, ale počasí nic moc tak půjdu radši do bb. A Anetka bude taky spokojenější v BB než někde v hospodě na klíně. Zvlášť jestli budou v bb zase nějaký tatínci na předvádění. :dizzy_face: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
aha tak já za tebou letim do zářijovek a ty se flákáš tady :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
Leuš tak už jsi vařila ve velkým jo? :sweat_smile: Já dneska koupila v Penny skleničky (dvě kolem 30,- což je super cena a jsou to 220ml) a dala jsem jí krůtu s rýží a zeleninou a normálně jsem nestíhala dávat jak jí to chutnalo. :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
10. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
Lei a ten Ranhojič druhej se čte taky pěkně. :dizzy_face: Zrovna na začátku se tam rodilo v 16.století a dítě bylo napříč.Ještě, že žijeme v dnešní době. :wink:
10. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
kami viď ? taky si říkám a počkej až budou operovat oko :grinning: :grinning: nebo to bylo v tom co už si četla ? :confused: :sweat_smile:

holky mám hotovo své první papu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: rajčata a mrkev s bazalkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: akorát místo sejra jsem mu tam vrzla trochu jogurtu :zipper_mouth: a taky to popravdě dělala obráceně protože květák a mrkev už jsem měla hotový v mrazáku :dizzy_face: ale vypadá to dobře - nebejt tam ty rajčata tak to snad i ochutnám :grinning:

kami jako dvě skleničky za třicet nebo každá třicet ?
10. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
a zítra bude červená paprika a kukuřice a květák :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
kukuřici teda sobecky vezmu normálně alnaturu skleničku co tu mám :grinning: :grinning: tu jako fakt už mlejt nebudu :grinning:
10. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
mně to nějak holky začalo bavit :grinning: :grinning: už jsem dneska vysterilizovala všechny možný nádobky co tu mám na mražení :grinning: :grinning: huhuhuhu teď se ještě propracovat k masu :frowning2: přiznávám dobrovolně neumim ho nakupovat :frowning2: beru dycky jen kotlety a kuřecí :frowning2: budu muset k mamce na školení :grinning:
10. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
Leuš právě že dvě skleničky za 30,- to je super cena vid? Vzala jsem i nějaký sladký ty byly dokonce dvě za 24,-. :slight_smile:
10. čer 2009 v 15:40  • Odpověz
autor
Kuk :slight_smile:

Kamčo to je vždycky super, viď, když ti doktorka pochválí dítě :dizzy_face:

Leo juju, stav se, knížku mám ready :slight_smile:
10. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
máš tam i cuketovej gratin ? :grinning: :grinning: bez něj jí nechci :grinning: :grinning:

šikulka zbodnul normálně celejch 200g co jsem připravila a ještě by si dal ... a to tam píše teda čtyři porce že to jsou :grinning: :grinning: tak je fakt že já jsem to nevážila ale když to tak napočítám tak syrový to je dohromady něco kolem půl kila surovin, takže uvařený to nemůže bejt jako o moc víc než 200 :sweat_smile: takže 4 porce teda fakt nevidim reálně :grinning:
10. čer 2009 v 16:30  • Odpověz
autor
No jooooo, jasně, kontrolovala jsem hned :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 16:33  • Odpověz
autor
Strana 74 :wink: :grinning:
10. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
no :grinning: tu už nemám :grinning: mám 72 a pak 211 :grinning: :grinning: :grinning:

hele pavli písni mi prosím do IP přesně kudy se k vám doprdelíme :grinning:
10. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
Caaaaaaaau mamulinky :dizzy_face:

vas zanedbavam, ja vim :pensive:

Pavli, ten zitrek plati, ju?? :slight_smile: aspon teda ja s tim pocitam :slight_smile: holky, jestli se vam nektere bude chtit, tak pojdte taky :slight_smile:
Sice teda ma bejt hnusne, ale tak v dusi tajne doufam, ze v CB nebude aspon prset :sweat_smile: to by mi uplne stacilo...
Zatim mam trosilinku problem s dopravou, pze MM ma auto v oprave, tak jezdi do prace mym, ale nejak to vyresim. Pri nejhorsim bych jela sockou... :confused:
10. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
No a samozrejme tu nikdo neni :cry:
10. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Já vás taky nějak zanedbávám, ale objevila jsem (teda bylo mi to doporučeno :sweat_smile: )na stránkách Fotolabu prográmek, který se zadarmo stáhne a vytváříte si tam svojí fotoknihu.Jsou tam nějaký motivy, různý velikosti knihy,různý obrázky, které se dají přidat k fotečkám, různý design, prostě fakt vychytaný.Ale určitě to znáte :slight_smile: A já u toho seděla včera večer asi 3 hodiny :sweat_smile: a dneska když šel Kubík po obídku spát tak mi to zas nedalo a zas jsem si v tom tvořila, je to hrozně závislácký :grinning: A pak se jim to tam pošle a oni vám to vyvolají a přijde mi, že cenově to není tak nejhorší.

Tak Lea a Pája už taky budou vařit o stošest jo? :wink: :slight_smile:
Leon to ti tam fakt chybí tolik stránek jo? :confused: No co to.... :sweat_smile: :grinning:

Kamčo tak to máte míry nádherný :dizzy_face:

Tak já jdu na Comeback a pak žehlit, žehlit, žehlit
:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mějte se hezky a pěkný večer :wink: :dizzy_face:
10. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
Ahojda :wink:

Jitu, o fotoalbu jsem někde četla a taky o něm přemýšlím. Mám ještě do fotolabu snad 50% slevu! :confused:
Nechceš přijít žehlit i k nám???? :sweat_smile:

Co příští úterý, bude zas srazík? :confused:
10. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj holky,
nějak nestíhám :sweat_smile:
zítra s bb nevím, musím být po 4 doma a prcek si rozhodil spaní :angry: Když to půjde, tak dojedu, asi dřív než ve 3, když ne, tak až to bude možný jindy. Přemýšlím i o tom, že pokud to bude k tomu, že ho tam vezmu zítra ráno, ale to fakt ještě nevím.
Musím mazat, mám tu ještě práci :frowning2:
pa
10. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
brý večír :wink:
ahoj Gábi :slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
sedla jsem si k pc a dělala veci do práce MM mi k tomu nalil víno (dneska jsem si ho nezředila s vodou) a je mi fajn hned bych vyrazila do města :grinning: :grinning: :grinning:

mějte hezkej veče pa
10. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
zítra s bb počítám až se Andrejka po o vyspí tak vyrazíme
10. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
jsme teď dorazili od známej, no jo, já se ujmula, jedna sklenička vína a jsem rozverná, taťka nasranej, páč nestih dú z němčiny :grinning: :grinning: :grinning: teď šel chrnět a já musim ještě tady podělat nějaký faktury zaplatit, složenky jedny krávy nenažraný růžový :rolling_eyes:
ale mám k tomu pravou z maďaska dovezenou čabajku tak mě to tolik nebolí :grinning: :grinning:

jen ten comeback jsem propásla dneska .. ale za odpoledne s tříletym pepčou to stálo :grinning:

knížka je super, už mám pročtený ty zbejvající recepty :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
teda aby to nevypadalo jako že dítě takhle taháme, dorazili jsme už před hodinou ale než jsme se napapali, vykoupali a hned teda usli :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Tak počásko dneska stojí za starou belu, to jsem zvědavá co budeme celej den doma dělat! Nějak jsem si už zvykla na teplíčko a sluníčko a tohle pršení mě fakt sejří! :sweat_smile:
11. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
Fujtajbl teda ten počas tady :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já se těšila, jak se půjdu placatit na zahradu a leda tak prd :angry:
A mrněti zřejmě v poslední době narostlo na zádech tlačítko, takže jak se položí, spustí řev :angry: :grinning:

Jinak gratulujeme k papání, Alísek i Anetka jsou šikulkové :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.