• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
mumu tak ho polož na bříško :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
dobrý den :grinning:

teda vy tady jedete, kdo to má číst..mi trvalo než jsem jen prolezla alba,natož tuhle diskuzi :dizzy_face:
11. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
:grinning: sluní achoooooj jak se máte baletky ? :sweat_smile:

já byla ještě uložit krakenka, dneska je protivňoučkej - ale už to zalomil a docela i bez protestů :confused: asi to počasí ...
11. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
jsem koukala že máte taky mončičáka :grinning: :grinning: jsem tuhle dostala od babi taky tašku věcí po nás :grinning: jeden byl ještě použitelnej, ostatní budu muset vzít asi pořádně rejžákem :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahojky,
jsem tu nová a chci se zeptat, jestli nevíte, kde v Budějkách nastřelují náušničky. Terezce je 10m a z píchnutí jsem trochu na nervy :frowning2:
11. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
veriku, myslím, že naušnice nastřelují téměř v každém zlatnictví :wink:
11. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
achoj veri :dizzy_face: mno já ti moc nepomůžu, my jsme kluk ale vítám tě aby sis nemyslela že se ti schováváme :grinning:
jen dneska jsou holky asi zalezlý v peřinách :grinning:
já tu na ně taky číhám od rána :rolling_eyes:
11. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
hledala jsem na netu a našla jen kosmeťák v Krajinský - tak tam zkusím zavolat a uvidím

kousinko, vůbec se jim nedivím!!! do peří bych taky šla :grinning: ale čeká mě ještě horda prádla na žehlení a musím to stihnout, než se vzbudí cipísek :wink:
tak díky a zatím pa
11. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
Kuk :slight_smile:

Ahoj Veriku, my máme taky chlapa a nevíme :sweat_smile:, ale zkus se zeptat u Krumlovských kecalek nebo v tématu České Budějovice, tam mají holčičky a určitě to taky řešili :slight_smile:

Jinak kousi včera kino...ehm...15 minut a pak honem domů, malej vyváděl našim :sweat_smile: :sweat_smile:. Kocourek to vůbec nechtěl zalomit, než jsme šli, jako by to věděl :frowning2:, když jsme odcházeli, tak u něj můj taťka seděl u postýlky a culili se na sebe a vypadalo to, že malej usne, tak jsem jela (i když s pochybama...), no pak prej spustil ječák, přebalili, nosili, zkoušeli nakrmit (he, aspoň jsem včera zjistila, že u nás je to s mlíkem - množstvím furt hooodně dobrý :slight_smile: )...nic. Prej se najednou začal rozhlížet, natahovat a pak to jelo nonstop až se prej malinkej hrozně zpotil :frowning2:. Jak jsme přišli domů, tak se uklidnil, na mě se zaculil a usnul mi ještě v náručí. Holt je malinkej a holt odejít večer byla asi blbost, má přeci jen ten rituál zajetej úplně jinak s úplně jinejma lidma. Když ho hlídaj třeba odpolko, tak je s našima spokojenej... :sweat_smile:

Takže jsme za 3 kila viděli reklamu, úvodní titulky, pohřeb Papeže a výrobu Antihmoty (film Andělé a démoni...) a jelo se :grinning: :grinning:
Ale nelituju, eventuelně by se asi unavil a nějak usnul, ale proč stresovat dítě, žejo? :unamused: :unamused:

No nic. Jak to máte vy? Kdy jste byli poprvý OBA večer někde bez prcka?
11. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jo, kousi, to už jsem na něj taky vyzkoušela, ale vypadá to, že dneska remcá z principu proti všemu, ani nosit se nechce, což většinou vyléčí kdejakou bolístku :wink: Asi to je tím, jak blbě v noci spal... tak jsem ho vrazila do postýlky teď asi před třičtvrtěhodinou, chvíli békal, ale pak to zalomil :slight_smile:

Veri, taky tě vítám, my jsme taky kluk, tak ti bohužel taky neporadím...

Do peří bych zalezla hned, teď to vypadá, že se snad žene nějaká buřina, blé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
11. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jo a ahoj Sluni :slight_smile: Jak se máte kočky?

Bebí, cos mi to dala za knížku od toho Matějčka? Jak mám pak dělat vůbec něco dalšího, když u toho furt musím sedět a číst? :angry: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
...né že bych někam tak toužila večer chodit, budu mileráda večer s malým jak dlouho to bude třeba :wink:

Jo a uspávání - jak to máte a jak jste to měly? Necháváte v postýlce usínat mrně samotný, chováte...??? Vím, že jste to tu už řešily, ale nevím jak kdo co :sweat_smile:
My to máme takový jak kdy, většinou usne u mně v náručí, někdy ho polospícího dám do postýlky a zabere tam, asi dvakrát usnul sám v postýlce jen tak...
Leuš přijdeš po 3 to těch bb?
autor
Eri viď, to se čte mooooc dobře :slight_smile:
On byl fakt super pán, klobouk dolů, co pro děti i rodiče udělal :slight_smile:

Jinak junior taky přes den zalamuje v postýlce sám, ale většinou ho tam dávám už načatýho :wink:
11. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
Jo Kousi, ten Ranhojič je super čtení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My teď měli razit na bus do města za tchyní, ale žene se sem buřina a malej chrní v postýlce :confused:
11. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
noooo najednou se tu všechny nahrnete zrovna když vařim :grinning: :grinning:

do bb snad dorazim, jestli nebude nějakej extra plavák, možná i dřív radši .. než si kraken zase rozmyslí usnout ...

pavli čoveče :grinning: :grinning: :grinning: tak to jste měli krásnej večer :grinning: :grinning: :grinning:
no já ti přemejšlim ... pamatuju si že asi poprvý to bylo někdy po vánocích, jak jsme byli na konci ledna na plese, to spal na hůrce ale je fakt že jsem ho uspala a pak teprve jela dolu za peťou ... a usínal teda mnohem dýl než jindy...
a sám úplně sám byl až teď o víkendu s babi a uspali relativně v poho prej ..

my od malička uspáváme, teda prostě nenechávám vyřvat :confounded: ála prostě buď spí okamžitě po kaši, nebo má nějaký trápeníčko a tak holt brečí .. to potom mu dám ještě jednou cucnout, nebo poplácám po prdýlce, to má máslochista fakt rád a je ťuhýk :sweat_smile: párkrát jsme zkusili když brečel ho nechat ale na nás to prostě nefunguje - má šílenou výdrž :frowning2:
11. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
bububu to je najednou tma :confused: :confused: :confused: no jestli se to neuklidní tak ani vylejzat popravdě nebudem :frowning2:
11. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
Super tak my taky přifrčíme. Jdu dát malou spát a přijdu si vás dočíst. :wink:
11. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
Fajn, já taky nejsem zastánce uřvávací metody a malej zabírá hned po večerním kojení...

No, kousi, to jsem si taky malovala, jak ho do osmi uspím (to už má fakt většinou půlnoc) a pak se krááásně odplížíme do kina...prdlajs!!!! :grinning: Ony jsou to hlavičky mazaný citlivý :grinning:

Tyjo tady bude ale šuper jako sviňa :confused:
11. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
šupec, ehm :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
caaaaaaaau :slight_smile:

Pavli, jeste ze jsme nikam nesly :sweat_smile:
Chvili to teda vypadalo - aspon u nas - ze by snad i mohlo byt pekne, ale najednou se spustil slejvak a burinka tu :rolling_eyes:
Tak jste byli v kine, jo... malej :dizzy_face: u nas to je nastesti (zatim) v pohode... jsme sli tenkrat uz ve 3 mes. pryc a dobry, prezila :grinning:

Kami, IP :wink:
11. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
já taky přemejšlela kde si přišla k šuperu :grinning: :grinning:

si dělám smaženici :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: peťa přivez ryby, tak jsem je musela dát do mrazáku a ejhle našla jsem tam poklad :grinning: zamražený maliny a houby :grinning:
11. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2882416&vReferer=

pro pobaveni :slight_smile:

Jdem ven, kdyz neprsi :wink: aspon na chvili... packo
11. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2882417#navigator

+ 2 další fotky...taky pro pobavení :grinning:

Ahoj Jani :slight_smile: ...jojo, dobře jsme udělaly :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
Hezoučký fotečky holky :dizzy_face:
11. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
Jéééé, to je boží fotka malý dračice!!! :grinning: :grinning: :dizzy_face:
11. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ahoj mamči :dizzy_face: Já vás poslední dobou vůbec nestíhám :sweat_smile: Fotolab je Fotolab :grinning: :grinning: :grinning:
jdu vás dočíst :slight_smile:
11. čer 2009 v 18:45  • Odpověz
Pavlí oni to fakt ty prckové úplně vytuší a jako naschvál zrovna nechtějí chrnět když se rodiče chystají pryč :sweat_smile:
My jsme poprvé oba šli na Vánoční večírek MM práce a to byly Kubíkovi 4 měsíce, hlídala moje mamka a já byla šíleně nervozní, furt jsem hlídala mobil, jestli nepíše, nevolá, no byla jsem jak na trní :sweat_smile: ale byl zrovna hodnej.

Jinak holky krásný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Kouzelný

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Sluni, tebe jsem už taky neviděla ani nepamatuju, taky krásně rostete, Natálka je už tak velikááááááá :confused: :slight_smile: To je mazec :slight_smile:
11. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
Ahoj holky,
taky nějak nestíhám :frowning2:
Pavli, my jsme byli poprvé bez prcka večer venku, když mu byl rok, do té a od té doby nebylo a taky ani nebude hlídání. I když mám rodiče 10 km od baráku, tohle jaksi nepatří k jejich prvnímu a zatím jedinému vnukovi. Minulou neděli si poprvé od štědrého dne udělali volno a přijeli za ním k nám. :frowning2: Malej je zná jenom proto, že každou sobotu odpoledne ho posadím do auta a milostpánům ho odvezu :frowning2: Je mi to líto a s..e mně to, ale jinak to asi nebude. A musím přiznat, že mi chybí občas vypadnou s mm bez prcka. No jo no :frowning2:
Jinak my jsme dneska měli snad nejlepší den za posledních 9 měsíců až jsme to oslavili neplánovaným obědem na pavlači a nálada je perfektní. :grinning:
Davídek je furt mrzutej, při každým vzteklým prohnutí mu zkoumám pusinku a už má nahoře za stoličkama zploštělý dásně, takže to asi opravdu budou zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je taky jeho jediná omluva. :sweat_smile: Už týden téměř nejí, zhubnul skoro 0,5 kila, koukají z něj žebra. Nikdy nebyl obřík a tímhle způsobem ani nikdy nebude. dopadlo to tak, že včera, cestou do bb, jsem to vzala přes Meka, hajzlík doma nedal nic do pusy, ale nugety a hranolky do něj padaly. A já se tu přes rok trápím zdravou výživou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
jinak pro zájemce, zítra jedu směr bb, mm je celý den pryč a já nehodlám zblbnout... takže jste vítáni :grinning:
11. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
Brý večír,

Pájo to jste si teda moc z filmu neužili. :frowning2: My byli s Peťou venku asi 4x a pokaždý to prošlo.Akorát na ples taky nechtěla zabrat, že jsem si myslela, že snad nepojedu.Je to fajn někam společně vypadnout a netlačit pořád před sebou kočár. Akorát, že my taky nemáme hlídání tak dlouho nikam zase nepůjdeme. Kdybych tu měla aspoň tu ségru. Když dělala školu tak tu byla pečená vařená a teď je v Praze. :frowning2:

Jinak jsme byli dneska nakonec s Kousi v bb sami, ale bylo to opět supeeeer. Alík přelejzal všechny překážky a vydával u toho zajímavej novej zvuk. :dizzy_face: :dizzy_face: A oba dneska prubli tunel z Ikei.

Zítra Gábi taky možná dorazíme. Buď hned kolem jedné nebo potom po spaní po třetí hodině. :wink: Hlavně aby se Davídkovi stoličky už brzo prořízly. Docela vám závidím už poslední zoubky. Nás jich čeká ještě 18. :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jíťo doufám, že nám tu fotoknihu taky potom ukážeš. :grinning: :grinning:

JAni takže jste nakonec v tý kavárně nebyli?
11. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.