• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Ahoj Leeily,
jak je? Už líp? :wink:
24. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz
Bry vecer :slight_smile:
Tak kde litate, zensky?? :slight_smile:
24. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jsem tu :slight_smile:
24. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz
Sari - k tej mani - tu nedelam, ja jen gelovy nehtary :wink: zatim... :slight_smile:
24. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz
Holky,
hazim zase po delsi dobe odkaz : http://stores.ebay.co.uk/ChildrensClothing4Less
budu odsud nejspis neco objednavat, tak jestli se vam neco zalibi, dejte vedet :slight_smile:
24. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak vidim, ze tu o5 nikdo neni, takze asi padim...

Cus zitra :dizzy_face: mamky :dizzy_face:
24. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz
Holky,

teď mi přeposílala kamarádka mail s číslem +420 477 100 111, které prozvání, když vezmete, automaticky se hovor ukončí, ale ve vyúčtování se vám objeví odečtené peníze za "dárcovské" volání. Tak jsem vás chtěla varovat :wink: Dobrou noc.
24. bře 2009 ve 22:06  • Odpověz
Dobré ránko :wink: Jak se vede vám a prckům? :slight_smile: Tady zas napadl sníh :angry: ale ted to vypadá že bude sluníčko, tak dneska už musíme ven, už jsme nebyli 2 dny :sweat_smile:
Oli díky za varování :wink:
Zvizi já na ten odkaz mrknu, kdyžtak bych ti dala vědět když se mi něco zalíbí.A kdy budeš objednávat?
Tak já jdu snídat, pěkný den :dizzy_face:
25. bře 2009 v 08:15  • Odpověz
Ahoj,

zvizi promin, za ten večer že jsem tak zmizela, ale byla jsem ve vaně a pak jsem padla totálně mrtvá do pelechu. Díky za odkaz na ebay, zrovna se fakt hodí, to víš, ze všeho rosteme :grinning:.

jitu, neboj tady taky večer sněžilo a jak! A drží se to potrvora jedna bílá!!!
25. bře 2009 v 09:26  • Odpověz
Krasne slunecne dopoledne :slight_smile:

Holky, budu objednavat nevim kdy - tak pristi tyden - 14 dni :wink:
Ta pani ma kvalitni oblecenicko, fakt krasny :dizzy_face: nemuzu si ji vynachvalit :slight_smile: Ale bacha, nektery veci jsou pouzity, novy jsou oznaceny NWT :wink: (jako nove jeste s cedulkami). Tak kdyz by se vam neco zalibilo, dejte vedet, pak je u kazdy veci postovny 2$ :wink: Prvni je tusim za10$ a proste pak kazda dalsi za 2 :slight_smile:
25. bře 2009 v 09:45  • Odpověz
Mňu tak jsme dneska teda zvážený :grinning: :grinning: bebi podrž se :grinning: 6660g a 66cm :grinning: :grinning:
a dostali jsme jen prevenar, hexa nejsou :frowning2: máme to zkusit za dva tejdny :frowning2: a já už se tak těšila že to budeme mít všechno za sebou :frowning2:
25. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz
Taky jsme zvážený 9,54 Kg a 74 cm.Máme prevenar a teď spíme jak dudek :grinning:

Zvizi hezký věcičky,
25. bře 2009 ve 14:25  • Odpověz
Haló haló, my se taky hlásíme do tábora lehkotonážních :grinning: Máme 5,05 kg a 64 cm :sweat_smile:

Jinak přeju pěkné odpoledne všem, my akorát za chviličku vyrážíme na procházku, bo potřebujeme utéct před prababičkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jo a díky za tip na mastičku, včera jsme tu v tom kelímku koupili a dneska už má prdýlku zahojenou :dizzy_face:
25. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz
super mumu tak to jsem ráda že to zafungovalo :dizzy_face:

no nekecej že i vy nás doženete :frowning2: ach jo .. přitom mně přijde ála tak velikej už :unamused: :grinning:
25. bře 2009 ve 14:59  • Odpověz
autor
Nazdááár :grinning:

No to jste se kousi ale polepšili, ne? :slight_smile:

Tak mě napadlo, že jsme se včera nezměřili :confused: , hu, až se mládě probudí, zaútočím na něj krejčovským metrem :grinning:

Jse totál mrtvoš,byla jsem s prckem 3 hodiny na procházce, Litvínovice-Bagr-procházka kolem Stromovky a zpět k Bagru - přes VŠ kampus - přes Branišovskou do Emy Destinové (doprovodit Honzovo babičku, která s náma šla od Bagru) -zpět přes Stromovku do Litvínovic :confused:

Jsem ušlá jak pneumatika :grinning:

Zvizi, oblečky jsou super, jdu ti psát IP :wink: :slight_smile:
25. bře 2009 v 16:30  • Odpověz
Jé, vy všichni tak krááásně rostete :frowning2:

My jsme byli dneska u prababičky a sešli jsme se tam se strejdou Mirečkem :grinning: , to je řízek!!!! :grinning: Ve třech měsících bez 8 dkg 9kilo!!!!! A pak jsme jeli do Tesca nakoupit zásobu plínek a pro info kdo používáte Pampers plenky, tak je mají taky v akci, myslím že to jsou ty activ baby a asi za 349,- 2 balení :wink:
25. bře 2009 v 16:59  • Odpověz
Caueeeees :slight_smile:

Tak my mame 8,09kg a 69cm :dizzy_face: je to moje kocka velka :slight_smile: a u ockovani ani nepipla - zaslouzila by si nejakej obrazecek :slight_smile:

Kousi, jeste jednou diky za ten darecek :slight_smile:

Bebi, ty jo, 3 hodky - to bych byla total mrtvola :sweat_smile:
25. bře 2009 v 19:57  • Odpověz
Huráá, poprvé v životě se mi podařil upéct medovník a dokonce to jako medovník i vypadá! :grinning: :sweat_smile:
25. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz
ale jestli budeme papat mrkvičku tak jako dneska první čtyři véééélký lžíce :sweat_smile: tak vás za měsíc všechny smetem z váhy :grinning: :grinning:
jsem na něj zvědavá zítra :grinning:
25. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz
šári a kde máme vzorek ? :grinning:
25. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz
kousi v ledničce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Si přijď... :grinning:
25. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz
Kousi, to je jasny :sunglasses:
25. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz
Alik je moc sikovnej, ze tak bastil :dizzy_face:
Nase Anyna dneska nic nemela... tak snad zitra bude mit lepsi naladu :sweat_smile:
25. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz
no normálně se mi sápal po lžičce jak divej - otvíral tlamičku, papal a mlaskal .. ani se moc nezprasil :grinning: :grinning: fotky zítra :grinning: jen tatínek mě naštval :rolling_eyes: ani malýho nepochválil :angry: prej "to je jasný že je šikovnej ne? " :rolling_eyes:
25. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz
Kousi, manza je dobrej :grinning: :grinning: :grinning: jeste mel rict, ze je sikovnej po nem :grinning:
25. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz
to řek :frowning2:
25. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz
25. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz
aspoň že neprotestoval že bude fotit - a naštěstí mám novej foťák tak jsou ty fotky i nerozmazaný :grinning: on ten prodavač říkal že je zázračnej :grinning:

no nic kočičky moje, comeback je za mnou - dneska jsem tu zase slzela :grinning: :grinning: se divim že moje segra za mlada taky nekreslila ... po zdech :grinning: chtěla bejt taky poník ... nebo mít poníka ? :confused: :sweat_smile:
tak jdu do peřin - dneska toho bylo i na mě moc ...

pac a pusu mimískům
25. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz
Kousiiiiiiiii, tak brou :dizzy_face:
Ja se musim kouknout jeste na Cold case - muj oblibeny serial :slight_smile: a pak taky zalehnu...
25. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz
Zdárek tetky :grinning: :grinning: :grinning:

Cože? Takhle pozdě a já jsem tu první??? :confused:

Kousi tak to je Alík zlatíčko, když takhle krásně papá, anebo ti chtěl udělat radost a příště ukáže co v něm je... :grinning: :grinning: :grinning:

Bebi, teda takovou prochajdu, ty jsi teda zdatnej pěšák! :astonished: My se chystáme v sobotu na óbr prochajdu... :wink:
26. bře 2009 v 09:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.