• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
tééééééééééééééééééééééééda eri :confused: já jen že sem nakouknu a tohle :confused: :confused: :confused: :confused: a máma mi dneska zrovna říkala že pepa tudy včera chtěl vyjet na třeboň a policajti ho tam nepustili a že musí zjistit co se tam stalo :confused: :confused: :confused: no tak už to teda víme :fearful: bože můj teda fuj fuj fuj fuj úplně mi leze mráz po zádech :frowning2:
12. čer 2009 ve 23:15  • Odpověz
Ahoj holky
malá ještě chrní tak nakukuju a hlásím že jsme ráno našli další zoubek horní levou jedničku
Kamčo přesně tak při čtení jsem čekala že to bude uchylák
13. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
Ahoj holky, tak konečně dneska bylo celkem fajn počásko co, zítra má být ještě lépe, jedeme ke známým na chalupu na grilování, tak se těším.

Kubíkovi ted tak trvá než usne, dřív usnul hned a ted se mu moc nechce, chtěl by radši dělat kraviny :sweat_smile: Včera i dneska usínal hodinu.

Maru tak kolik už máte zoubků celkem? :slight_smile: Nám se taky vyklubala jednička vlevo a hned vedle roste dvojka, takže máme 4 :slight_smile: Dva dolní a 2 ty horní :slight_smile: Tak už se jim bude zas lépe hryzat prckům :slight_smile:

Tak krásnej víkend :dizzy_face: :dizzy_face:
13. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
taky vám to tak blblo ? já se vůbec včera nemohla dostat :frowning2:

info pro kamču a ostatní huggies - maj je teď v globusu aspoň za 299 ten megapack, a dokonce i čtyřky :grinning:
a maj puzzle za 129, hodně ty číslovatý a dvoje (teď už teda jedny :grinning: :grinning: ) se zvířátkama :dizzy_face: a takovýho toho skákacího panáka z puclíků
14. čer 2009 v 17:50  • Odpověz
autor
Ahoj :slight_smile:

Jo, blblo :angry:
Jinak víkend dobrej, vítání občánků moc hezký, fotky časem :wink: :grinning:

No ale tohle vám musím napsat: dneska v noci se mi zdál super přiblblej sen - nejdřív jak Kamča debatuje s mým profesorem z VŠ, co nás měl na teorii literatury, o chůvičkách, jednu tam měli, vypadala jako malej robůtek :confused: ... a Kamča mu říkala, že tu menší používá denně pro Anetku a tu větší pro starší dceru ( :confused: :confused: :grinning: ) a on jako nadšeně souhlasil, jak jsou chůvičky super...
(Večer jsem se se segrou o tom profesorovi bavila, byl to vedoucí katedry č. literatury a abyste pochopily akademickou úroveň naší konverzace, tak jsme vzpomínaly, že měl nos jako penis :grinning:... to teda měl, ale totálně :grinning: :grinning: )
No a potom tam byla Maruška, říkala, že má ten profesor narozeniny a že jsme mu zapomněly koupit dárek, ale ona že něco má a šla mu přát (bylo to ve třídě) a řekla mu "Bohoušku, všechno nej od nás"...tmimochodem en profesor se jmenoval Jiří :grinning: :grinning: :grinning: ...no a dala mu balík a on z něj vytáh pyžamo, hrozně hnusný zeleno-oranžový a mně přišlo hrozně malý, jak dětský... :confused: :grinning:
...a potom už se mi zdála nějaká další kravina o naší chalupě, kam jsme dneska jeli :sunglasses:

Takže opravdu noc povedená, ještě celej den jak jsem si na ten sen vzpomněla, tak jsem se musel tlemit :grinning:
14. čer 2009 v 18:39  • Odpověz
teda :grinning: :grinning: no dobrý holka dobrý :grinning:

já dneska spala jak zabitá, ale včera jsem měla divoký sny ale bohoušek tam teda nebyl ... nějakej chlap jo ale co dělal to už si nevybavuju :grinning:
14. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím po hektickém víkendu! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Eri, dočetla jsem a musela to bejt síla. nevím, jak bych se chovala já :fearful:
Jestli koník blbnul nevím, nebyla jsem tu :grinning:
Včera ráno jsme prcka odvezli k babi s dědou, dojeli na nákup a zase si ho vyzvedli. Mysleli jsme, jak si doma hezky pospí a ono velký kulový, po hodině 20 byl vzhůru. tak jsme ho nakrmili a odvezli do města na 100 let dopravního podniku. Byl nadšenej. Prolejzal otevřený autobusy, řídil, atd. a pak tam předved asi největší hysterák dne :sweat_smile: Řval jak h...o, protože jsme ho nepustili na hlavní mezi auta. MM byl na odjezd domu, protože tyhle situace vůbec nezvládá (oba jsme prckem rozmachaný), já měla v tašce nakrájený celý jabko, jídlo u nás vždycky zabírá :grinning: Jak ho uviděl, div nenaskočl do káry a dalších asi 45 minut se ládoval. a pak byl v klidu. a další překvápko mě čekalo večer - odpoledne jsem posekala zahradu (máme 2000m2), večer pak ještě žehlila a když jsem v 8 upadla na gauči do komatu, tak se mně mm sželelo a vzal si na noc chůvičku, takže já spala od 9 do 7 bez jedinýho probuzení!!! Heč :grinning: a dneska mám slíbeno znova :grinning: :wink:
Dneska pro změnu měl prcek hysterák, protože jsme mu už nedali sýrový tyčky. Poprvý jsme ho museli odnést do postýlky, tam řval jak tur asi 20 minut, pak jsem tam zkusila jít já, mně vyhodil (když mě uviděl, tak znovu spustil, schovával se za deku a odháněl mně rukou), tak jsem řekla mm, ať jde on, že si myslím, že usne. Toho přivítal a nechal se uspat. No síla. Celej víkend neděláme nic jinýho než se snažíme zabránit vzteklým výlevům našeho syna. Je to docela únavný. Ale na zuby mu zabrali ty homeopatika, takže spí celou noc a budí se max 1 na dudlíka. a to se dá. No nic, jdu si číst, potřebuju se zabavit problémama jiných :grinning:
14. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Eri :confounded: :confounded: :confounded: fuuuuj, to je sila :frowning2: obdivuju Te, jak jsi to zvladla.. takovou ble situaci :unamused:

Gabi, to taky nemate jednoduchy, koukam..........

Pavli, dobrej sen :grinning:

Kousi, puzzle jsme taky brali - tech 26 kusu k tchanovcum :slight_smile:

Jdu spat, jsem hotova :confused: dneska jsme se byly s Any podivat za nasima na stavbu a trosku jsem se pripalila :sweat_smile: zase...

Pa
14. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ahoj kočandy s koťátkama :wink:
Pavlí když jsem četla o Bohouškovi tak jsem měla v očích slzy jak jsem se tomu smála :grinning: :grinning: :grinning:
U nás byl plodnej víkend na zoubky dneska ráno jsem našla další dva takže naše princezna zubejda už má 7mej zoubek :dizzy_face:
Gábi to chce klíííd to máte z toho že jste zhejčkaný nynaným Davídkem taky si musí zazlobit :wink:

holky jak to bude zejtra se srazíkem aby jsme se sešli všichni i s Gábi a Davídkem???Kdyby to nevadilo tak by jsme časek pošoupli až na druhou??? vyhovuje vám to ??? a hlavně kde???

Kamčo jestli si na mě vzpomeneš prosim prosim pujčíš knížku od Viewegha???
15. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
Kuk :slight_smile:

Maruško já jsem zejtra od 1 na cvígu v IGY, ale má bejt pěkně, přijdu kamkoli :slight_smile:
15. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
no tototo co toto ? to jsem fakt jediná komu to blbne ? :cry: celej den mi to psalo že jako neneeee...

přijdem taky kamkoliv, i když ... máme doma maroda :frowning2: peťula dotáh angínu tak nevim jestli teda pochodovat mezi lidi, zatim teda kraken nevypadá že by to na něm nechalo následky ale aby nebyl infekční :confused:
15. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
Ahoj mamulky,
vůbec nestíhám. O víkendu jsme byli na chalupě (noc katastrofa) a včera rýma jak blázen, nudle jako opratě a dneska ani nudlička. :confused: Začalo jí to včera téct i z pusy tak asi ty zuby. Ale Andrejku teda nedoženeme ani náhodou. :grinning: :grinning: :dizzy_face: To bude asi tím, že je maminka zubní laborantka jí ty zoubky určitě nějak vytahuje z těch dásniček. :grinning: :grinning: :grinning:

Pájo sen teda super. :grinning: :grinning: Chůvičku robotka bych brala a mohla by za mě vstávat i v noci. :grinning:

Gábi, že by u vás nějaké vzdorovací období? :confused:

Musím letět koupat malá už tu na mě huláká. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zítra bysme asi teda šli, když rýma zmizela.Je mi jedno kam, ale asi zase až v těch 3.
15. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
Tak už jsem jí nacpala do postýlky. :wink:

Páji ty homeopatika na očkování jsou thuya occidentalis 9ch.Dr radila ráno v den očkování a pak dalších deset dní. A je fakt, že nebyla absolutně žádná reakce po těch dvou. Jediný teplota 37,3. :dizzy_face: :dizzy_face:

Gábi a jaký dáváš homeopatika na zoubky? Tu chamomillu? Taky je chci zkusit.

Maruško na knížku si snad vzpomenu. Musím ráno prohrabat štelář u Anetky v pokojíčku.
15. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
Kuk :slight_smile:

Jojo, koník dneska poněkud kulhal... :angry:

Holky zejtra dojdu kamkoli, tak řekněte...asi někam ven, když bude hezky, ne? :slight_smile:
15. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
autor
Kamčo díky moc za ten název homeo, sjedu to ještě se svojí doktorkou, ale moc ráda bych je zkusila :slight_smile:
15. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
Ahoj holky, zatím jen v rychlosti...
kůň za nic nestál, prej "bad gateway" :angry:
Kami, my máme Chamomilla Vulgaris 15 (ta nám vyhovuje), zabrala mu už při prvních stoličkách. Kombinuju to s Nurofenem. Dnešek byl zase normální, spokojené, šťastné dítě. škoda,že mu nevidim do hlavy. Zejtra má celej den pršet, tak nevím, dorazím taky kamkoliv. Zatím, jdu na nikotýn :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
mno tak my jsme v azylu v obejváku, v ložnici se nedá dejchat, dnešní noc vidim dost divoce :frowning2: ála usnul v půl sedmý, v půl osmý vzhůru, vyžah 150 kaše a teď tu dělá v postýlce bordel ...

kami nakonec jsem nejela, takže tu rybi ti můžu vzít zítra ...buď až půjdu na procházku v poledne nebo jestli s váma vyrazíme na nějakej ten vandr tak předtím ...
15. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Leuš to neva stejně musím něco zdělat z mrazáku. Hlavně, aby to Alík nechytl. :frowning2:

A zítra dopoledne bude u nás velký vaření. Už mám hotovej kuřecí vývar (to je fakt smrťák) a budu dělat kuře s rajčetem a bazalkou, hovězí s tím pomrdančem a něco s těma kuřecíma játrama.Mňam to si Any pošmákne. :dizzy_face: Jestli to teda mamka nezhoní.
15. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
já mám koupený játra ale nemám ten vývar a porek :frowning2: takže to asi dost ošidim, jestli teda ještě zítra nekoupim to kuře...

v mrazáku pytlík kostiček hovězího a hovězího vývaru, něco květáku, něco rajčatový majdy, něco kousků petržílky uvařený :grinning:
15. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
No jsem zvědavá jestli to všechno stihnu uvařit než se vyspinká. :confused: Asi mi pěkně ráno pomůže oškrabat zeleninu. :grinning:
15. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
holky dneska už jsem myslela že nám ten kůň nadobro zdechl :wink:

my taky dorazíme až po 14 hod až se malá vyspí a má bejt jako dneska takže bych to viděla na Stromovku když bude hezky tak můžem vyvalit mrňousky na deky a když bude škaredě tak si můžem dát pivíčko pod stříškou :dizzy_face:
buď potvrďtě nebo hoďte jinej návrh joo a že se na vás těšim už ani nepíšu jinak si budete myslet že jsem divná :grinning: :grinning: :grinning:
jestli někdo sháníte míčky do bazénu tak v tescu 100ks za 279kč což je dobrá cena :wink:
15. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz
Holky, já pokud nebude hezky, tak se nepřipojím, dítě mi v kočáře neposedí :grinning:
15. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
Kamčo supr jsem zvědavá jak budou dobrůtky Anetce chutnat já se chystám dělat kuřecí kuličky do ruky Andrejka dneska dostala jídelní židličku - ikea je v ní tak spokojená že je s náma u stolu
15. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
ahoj Gábi a vy by jste šli do bb kdyby bylo škaredě nebo nepůjdete vůbec nikam???
15. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
Maru, já uvidím. Pokud bude trochu hezky, tak do stromovky klidně dorazím, ale je pravda, že si s váma stejně nepokecám, protože mě prcek nenechá :unamused: když bude škaredě, tak jedu do bb, tam je nadšenej, ale scénář stejnej - pokud není ochotnej bejt v batolatech, tak si s váma zase nepokecám :angry:
15. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
Gábi když tě tu mám tak tě hned zneužiju :grinning: prosim tě v naší "čarovný" knížce od AK je v receptech krémový sýr jakej si používala???
15. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
ha vytuh hurá :sweat_smile:

čučim na strážce, já to tenkrát poprvý když to dávali neviděla a už vim proč :grinning:

stejně jako včera jsem koukala na Vím kdo mě zabil :angry: větší chujovinu jsem fakt už dlouho neviděla :rolling_eyes: akorát blbec jsem furt optimisticky doufala že se to zlepší .. a nezlepšilo :frowning2: Lindsay Lohan by měli zakázat hrát normálně :rolling_eyes: fůůůj ... a ten režiser byl taky magor..
15. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Já taky dorazím kamkoliv. Nám se líbí všude hlavně, že tam budou kámoši a kámošky.

Maru tak mi pak řekneš jak jí kuličky chutnali. Taky se na ně už asi měsíc chystám.
15. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ale aspoň projhodíme pár slov když se jde Davídek posilnit ke stolu né??? :grinning:
15. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
tak jak teda když nebude vyysloveně chcavec tak bych nechala Stromovku a když budou padat ho..a z háčkama tak bb???
15. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.