• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Maru, já dávám sladkou bílou Activii. Vím, že by se moc neměla, ale jednou za čas v jídle si myslím nikomu neuškodí. Teď jí dostává s jahodama ze zahrady a jak si pomlaskává.
Jo, pár slov prohodíme :sweat_smile:, pak mně zase odtáhne. Už se nemůžu dočkat, až bude dost velkej, všude vyjde, vyleze a já budu sedět, popíjet, krafat s Bebi a Eri a vy ostatní budete honit děti po prolejzkách :grinning:
15. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
gábi a nejsi ty takhle nááááhodou škodolibá ? :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
kuřecí kuličky budu dělat až ve středu na zejtra jídlo ještě má dneska měla skleničku krůtí maso to kupuju ve skleničce to nevařim a aby furt nejedla jen kuřecí a hovězí tak to občas proložim něčim takovým.
Ne, Leuš, to vůbec, to já ani nevím, co je :grinning: :sunglasses:
Jinak naše dítě je zpátky - nevzteká se, hraje si, čte si a dělá srandičky. Dneska přes poledne spal skoro 4!! hodiny a to jsme ho ještě museli vzbudit a pak už nepřestal jíst. Dal si 3 masový kuličky se špenátem, dva jogurty, celý jabko, kus párku, krkovici s bramborem a pečenou zeleninou a zapil to 170 mlíka. To bylo mezi 3 a 7. :grinning: asi ho už přestalo bolet v krku :sweat_smile:
15. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
Lej doufám že dorazíte taky těšim se na Alíka :grinning: dává už pusinky že by mi třeba jednu dal :zipper_mouth:
15. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
Gábi dík za info :slight_smile:
15. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
pusinky nedává ale umíme berany berany duc :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
ale jo beru i berany berany

dneska jsme byli na kontrole v 8 měsících tak máme 7,20kg to máme doma macíka co :sweat_smile:
15. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
Leuš nekecej vždyť minule dával krásný pusinky. Akorát u toho nezavíral pusinku. :grinning: :dizzy_face:

Gábi to je žroutík. :dizzy_face: :dizzy_face:

Jdu si číst holky. Tak zítra se těším, snad se sejdeme. :dizzy_face: :dizzy_face:
15. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
a jestli ho nezabili tak žije dodnes :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: já blbec mu ráno dala pokyn že nesmí vylejzat z postele ... a teď jen lítám měnit dvdčka, nosim čajíčky, utírám čelíčko :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
15. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
A my umíme pa pá. Ale fakt už krásně a na povel. :dizzy_face: :dizzy_face: Konečně něco. :dizzy_face: :dizzy_face: Snad to zítra předvede.

Maru tak to je macík jak my. My měli 7,3kg.
15. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
Holky, ten náš dává taky kapry. Ještě se nanaučil zavřít pusu. V pátek mě dostal v bb. Šel se pomazlit se svojí oblíbenou tetou Hankou (Lea viděla), ta seděla na židličce, prcek k ní přišel, objal jí jednou rukou kolem zad (co to šlo) a druhou jí za chvilkou položil na stehno a pak zajel výš a níž :grinning: :grinning: Začali jsme se tlemit a já mu říkám: Bacha na tu ruku, nedostaň mně do průseru" :grinning:
15. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
Kamčo ty už mizíš to je škoda a jak ten zejtřek teda ???
:grinning: :grinning: Víš co je to pro chlapa angína? TO je stokrát horší než rýmička tak to je fakt na umření. :grinning:
Maruško mně je to jedno. Klidně tu stromovku, ale to bych radši kdyby bylo fakt hezky, aby mohli na deku a nebo ty bb. Tam se nám líbí moooc.
15. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
Taky pomažu, na 9 chci být dole :sweat_smile:
15. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
Gábi Davídek se nezdá ale ten je na ženský už takhle od mala a jak je vidět jde na to fikaně :grinning:
15. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
Gábi :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
ok zítra ještě podle počasí doladíme :wink:
holky papa já taky mažu
On to koulí na ty svoje kukadla. Myslím, že se díky nim bude snažit dostat z průserů :angry: Já jen doufám, že zatím je to nevinný :grinning: a jestli se opravdu potatí, tak mám tak od 10 co dělat :grinning:
gáááááááááááááááááábi :grinning: :grinning: je to prostě borec :grinning:

tak ju kočičky já jdu papat, doufám že bude něco v telce, nějak dneska nejsem spací :frowning2: ani čítací :frowning2:
15. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
tady se to prázdní ve správnou dobu :grinning: já dneska stihla přečíst 100 stránek a nějak už nemám náladu, budu koukat na tv a doufat, že stihnu aspoň první reklamy
15. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Dneska máme za sebou včelku u pani doktorové a jdem se vám pochlubit s mírami. Rovných 6 kileček a k tomu 65 cm! Na náušničky jdeme za 14 dní - to bude bebíínko :sweat_smile:
15. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
Kuk :slight_smile:

Všem gratulace k mírám a váhám :slight_smile:, jenom rychle jsem prolítla, zasmála se u pomrdančů :grinning: ...
Tak mi písněte kde budete, ve 2 končíme cvíko, tak dorazim :wink:
16. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
Tak jsem ještě zpět - jak je to s povinnejma kontrolama u MUDr? 4-měsíční prej byla povinná, je 5-ti? :confused:
Jsem z toho jelen :sweat_smile:
16. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
Ahoj holky, mně včera vůbec nešel koník :confused: Nejdřív mi to nechtělo odeslat příspěvek a pak už se mi stránka vůbec nenačetla.Tak já jdu dočítat, koukám, že tu bylo včera nějak živo :wink: :grinning:
16. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
Pavlí ty máš teda sny, to je sranda :grinning: :grinning: :grinning:

Maru tak vy už máte tolik zoubků jo? :slight_smile: No už vás pomaličku doháníme :grinning:

Gábi :grinning: :grinning: :grinning: To je Davídek číslo - jak jsi psala s tou Hankou :grinning: :grinning: :grinning:

Eri, Vítulka měl včera svátek vid?Tak vše nejlepší - dodatečně :slight_smile:

Pavlí já ti s prohlídkama povinnýma neporadím, my chodíme k Dr. do poradny každý měsíc na prohlídku, u nás je to asi nějaký jiný :sweat_smile:

Holky nevíte prosím kde se dá v ČB sehnat ta červená čočka jak má AK v té kuchařce?Chtěla jsem jí zkusit udělat, ale v Tescu jí nemají a ségra koukala i v Globusu a prý taky není, tak nevím.......
A dáváte už někdo prckům třeba chlebík s nějakým sýrem nebo tak něco? :sweat_smile: Děkuju :dizzy_face: :grinning:

Kamčo to je Anetka šikulka že už umí pá pá.Kubík to taky uměl jeden čas, ale už to nedělá :frowning2: A ted dělá furt indiána a paci paci.
16. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
Dobré ráno,
tak jak to dneska vymyslíme? Nějak se to tam kaboní. :frowning2: Té stromovky se docela bojim. :confused:

Páji my chodili každý měsíc do 4 měsíců a pak po dvou měsících je povinná, v šesti,osmi,deseti a v roce a dál nevím. Asi až potom v roce a půl. :confused:
16. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
Už mám všechno vařeno. Teď to jen mixnout do sebe. Jo a hovězí je teda ještě v troubě, ale voní to tu úžasně. :dizzy_face:
16. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.