• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
autor
Čauky :slight_smile:

Už jsem doktorce volala, tak až v 6ti :slight_smile:
Ale mezitím ještě to očkování zlý hnusný :confounded: ... ale prospěšný, žejo :grinning:

Jo, venku bude asi pršet dneska, bohužel do těch bb ale nedorazim, pak bych se blbě dostávala zpátky a po 4. nám přijde návštěva.

Ááááá, tady někdo tlačí a já to nejsem (tímto zdravím jani.cb :grinning:), tak pádím přebalovat... :sweat_smile:
16. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
Ještě rychle - super fotky Jakoubka, pán s borůvkovým knírem nemááááá chybu!!! :grinning: :dizzy_face:
16. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahoj :wink:

Pavli povinné prohlídky máš zapsané v ve zdravodním průkazu :wink: Po čtvrtým měcíci se chodí každý měsíc kvůli očku a tak rovnou i mimča prohlíží.

Jitu, červenou čočku maji skoro všude, i v Globusu. Jenže ji často maji v oddělení bio potravin. :dizzy_face:

Jinak my jsme s prckem vstávali před chvilinkou :zipper_mouth: :sweat_smile: , tak se jdu zkulturnit a udělat kafínko.

Jo a k tomu tlačení do gatí. Anett celou neděli nakakala, tak jsem jí říkala, že jestli si to nechává do čekárny k pani dr.? No samozřejmě! V čekárně se po..., ale jak! No pak když jsme se šli svlíkat k pani dr v té pidi čekárničce před ordinací se NEDALO dýchat! Chudinky ostatní miminka a maminky! :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
hezkej den kočky :slight_smile:
Pavlí myslim že je to u každý MUDry jiný nás třeba chce vidět každej druhej měsíc ale od 3 měsíce jsme nechávali očkovat hexu + prevenar takže jsme tam byli i ve 4 i v 5 měsíci ale myslim že povinná je až v 6 měsíci

Jíťo Andrejka dostává chlebík s žervé občas jí dám do ruky na žužlání jen kůrku z chleba a když jdem z krámu tak dostane špičku od rohlíku tu pěkně oslintá a pak jí žmoulá v ruce :dizzy_face:
16. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
Kubík je úžasnej! Obrovskej sympaťák! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
Kamčo ty stepfordská paničko :slight_smile:
takže to dneska necháme do bb až se děti vyspí ??? Pavlí škoda že nepřijdete :confounded:
16. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
taky musim mrknout na Kubíka
16. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
Jíťo famóóózní borůvková fotečka :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Šárko co vy dneska přijdete do bb??? nebo po tom očkování asi ne viď???
16. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
Maru ráda bych, ale po tom očkování mám strach. :frowning2:
16. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
Holky každopádně mi písněte, jestli tam jdete, buď se zjevim, nebo ne...moc se mi za váma chce, ale ta cesta je prostě pitomá, zkusim zatlačit na mm, jestli by mě tam nevyzved :wink:
16. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
Tak platí bb? Malá už je vhůru tak půjde spát dřív odpo tak bysme mohli být před 3 v bb. :wink:
16. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Hele tak od IGY mi to k BB jede pěkně 17tkou, zpět bych musela asi pěšo, tak uvidíme, budu se snažit dojéchať :slight_smile:
16. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
Páji je to blbý, že je to z ruky pro tebe. :frowning2:

Maruško no kdyby si viděla ten čurbes v kuchyni. To by Strepfordská panička neměla. :grinning: :grinning: A to je Any už vzhůru tak to asi už neumyju. Jo a teď tu byl Peťa tak mu dávám ochutnat ty játra (jsou výborný :dizzy_face: ) a on to normálně musel zapít vodou. :confused: Prý chudák Anetka. On by jí snad nacpal řízek či co. :rolling_eyes: Hrozně se divil, že to nemá slaný. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
ahoj kočičky, tak hlásim že noc v obejváku ála přežil skvěle, zato já jsem se nevyspala :frowning2: gauč v kombinaci s hučící ledničkou :frowning2: uáááá fuj fuj fuj ...

v očkovacim průkaze jsou psaný jen šestej a potom rok, taky mě to zmátlo, tak jsem dr volala a ta říkala že zvou každý dva měsíce že ten půlrok je strašně dlouhá doba ...

ráno jsme měli džogurta s naškrabanym banánem a rozmočenou šušenkou a pak se ozvalo něco mezi teta a táta tak si střihněte koho má ála radši :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
Čauky, tak jsme dneska absolvovali pětiměsíční prohlídku, vážíme 7,25 kilo, měříme nevímkolik - to budu muset nějak zmáknout sama a dostali jsme píchanec :wink:

Jíťo, díky za gratulaci k svátku, ale ten my máme až v červenci, Víťula je Vítězslav :wink: :sunglasses:

A asi lítá ve vzduchu nějakej sajrajt hnusnej baciláckej, mě začalo škrábat v krku, blé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
Tak a jdu vařit skorotchánovi oběd, ještě nakouknu... (snad teda :wink: )
16. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahoj holky,
já budu v bb, dítě už spí a já se nemůžu dočkat nikotýnu, od tý 6 to byl docela záhul. na cvíču spolupracoval dost málo, ale předtím jsme ještě jeli na nákup a já toho mám nějak plný kecky. Pavlí, kdyby jste nečekali na 4 návštěvu, tak ti řeknu, že vás hodím i s kočárem domů, ale já tak brzo nepojedu :frowning2: mizim, pa
PS: Mumu, ať se ti nic nerozjede :wink:
16. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
Jééé děkujeme za pochvalu foteček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To mě mooooc potěšilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Eri tak to je teda trapas :sweat_smile: :grinning: :grinning: Já myslela že je Vít, tak se omlouvám za chybu :sweat_smile:

Šári takže v BIO jo?Díky moc moc moc :wink:
16. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
Holky, prosím vás jak je to s přechodem z mateřské na rodičovskou dovolenou?
16. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Jsem zpátky... Kubík je úžasnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
Šári, já šla rovnou na rodičovskou, tak v tomhle asi moc neporadím... :confused:
16. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
To nic Jitul, my budeme klidně slavit svátek i dvakrát :wink: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jo a Zvíži, přece jenom ti musím nakonec dát za pravdu s tím otáčením, ještě párkrát to předvedl, ale nakonec se přestal otáčet z bříška na záda úplně... Tak to aspoň dneska poprvé předvedl sám ze zádíček na bříško :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
Eri, tak to je taky šikulka! My už válíme sudy! :grinning: :confounded:
16. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
16. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
Jé Šári, super fotka! A ty další taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mně přijde, že na Víťulu ty měsíční kontroly působí motivačně :sweat_smile: Vždycky tam koukám na takovou tu tabulku, co kdy má dítě asi tak dělat a on to ještě ten samej nebo hned další den začne provozovat :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
Jo, Eri to se nám stává taky. Že luvím o něčem, co Any ještě neumí nebo jí nejde a v zápětí už jí to jde. :grinning:
16. čer 2009 v 15:15  • Odpověz
Jdu dát prcka do kočáru, balím knížku a jdu s ním na zahradu trochu číst a trochu ožírat třešně :wink: :sunglasses:

Jo, holky, slyšely jste o zázraku jménem vincentkové pastilky? Chuť teda žádnej zázrak, ale na škrábání v krku zabírají jedna báseň :slight_smile:
16. čer 2009 v 15:40  • Odpověz
Vincentové pastilky? :confused: Ty neznám, tak někdy vyzkoušíme!

My máme teplůtku, tak nejdeme ani ven :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.