• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Šári ta fotečka je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jak má Anettka úplně takovou radost v očičkách, že objevila nožky :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: A at jí brzy přejde teplůtka, chudinku malinkou
:frowning2:

S tím přechodem z mateřské na rodičovskou - musíš zajít na sociálku, tam ti dají nějaký formuláře co musíš vyplnit, jeden je i pro zaměstnavatele, ten ti to vyplní ( jak dlouho ti vyplácel PPM a kolik Kč), doneseš zpět na sociálku s nějkým tím jejich formulářem vyplněným a pak už od následujícího měsíce se ti připisuje rodičák....Je to nějakých 7 600,-Kč.
16. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
Jo a Pavlí, jak jsi psala s tím tlačením :grinning: , že zdravíš tímto janu.cb, tak jsem si vzpomněla, že jsem asi před 3 dny mrkla na její profil a je totálně vymazaná (nemyslím mozkově :grinning: to ona vymazaná je asi od narození, to jistě víme všechny :grinning: ) ale tady na koňovi :confused: Nemá už ani album, ani v PASu nemá fotku té její modelky, prostě se s ní slehla zem.Na jednu stranu je to dobře, že neotravuje vzduch těma svýma sra**ama, ale na druhou stranu už se není čemu tlemit :sweat_smile: :zipper_mouth:

Tak já jdu na VKV, mějte pěkný večír :dizzy_face: :wink:
16. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
Jíťo díky. Doufam, že to půjde vyřešit elektronickou podobou, abych nemusela za zaměstnavatelem do Prahy. :sweat_smile:

Děkujeme za pochvalu foteček. Teplota bude snad v pohodě. Dostala Panadol a spinká.
16. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
16. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
Ahoj :slight_smile:

Šári mrkla jsem na link, autosedačku máme nezávadnou, ale totálně mě odboural poslední komentář v diskusi:
nejbezpečnější je obalit dítě molitanem a dát ho na podlahu mezi přední a zadní sedadlo
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jitul jana.cb je vymazaná už několik dní, taky jsem koukala...jojo, bylo celkem zábavný to občas přečíst :grinning: , ale myslím, že je dobře, že někdo takhle vyšinutej už tu neexhibuje :angry:

Eri - dneska jsem byla na cvíču, přišlo hrozně maminek i s úplně malejma, těma dvouměsíčníma miminkama a Mirka (cvičitelka) nás rozřazovala podle "vyspělosti" miminek, normálně jsem chtěla chodit zase na to základní cvičení pro 2-7 měsíců, co nás minule tak bavilo, ale malej mrskoš před ní akorát předved výmrsk na břicho a už jsme putovali do vyššího levelu :grinning: :grinning:
No, tohle navazující cvičení je pro 6-9 měsíců a holky teda už tolik nebavilo...ale zas to první je hodně na nácvik na přetáčení a to jaksi už nepotřebujem... :sweat_smile:
Nicméně: domluvila jsem s Mirkou, že se příští úterý, jestli teda budete chtít, můžete přijít mrknout na to 1. cvičení, to začíná v 11.30. Pak můžete zůstat a od 13.00 se mrknout na 2. cvičení a pak se rozhodnout :slight_smile:

Jinak tady se chodí spát čím dál tím dřív, jak je malej po celým dni, kdy se mele, už unavenej, takže super :dizzy_face: V 7 vytuhnuto, já už uklidila, vyžehlila a nafutrovala se :grinning: a teď půjdu usínak u kriminálky :sunglasses:
16. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Pavlí jj, dobře to je, že už tu není, ono je fakt, že to stejně poslední dobou už moc k smíchu nebylo :unamused:
U nás se taky usíná většinou v 7 hod.A vždycky když pak poklízím ty hračky a brindáčky atd tak si vzpomenu na Marušku - jak tu psala, že je to krásnej pocit pak uklízet :grinning: :grinning: :grinning: A fakt :slight_smile:

Šári za zaměstnavatelem určitě nemusíš :wink: , stačí ten formulář poslat do účtárny, oni ti to vyplní a pak pošlou zpátky poštou.A možná že to jde i elektronicky.

Dneska bude kráááááásně :dizzy_face: Tak já ještě nakouknu někdy během dne.Zatím ahoj :slight_smile:
17. čer 2009 v 07:38  • Odpověz
Ahoooooooooj mamky :slight_smile:

Dnes jdeme k Matousovy, nebude tam nektera z vas?? :slight_smile:

Sari, Anett je uz velka holka :slight_smile:

Jani je vymazana, jo :confused: no teda :sweat_smile: to je prekvapeniiiiiiiiiiii :grinning:
17. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
Tak vymazana neni :wink:
408. janacb - na Beremku je stale... a tudiz i na Konovi, kdyz je to propojeny, ne? :sweat_smile:
17. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
ahoj kočičky nám včera večer nešel net tak jsem vás ani nemohla dojít zkontrolovat :frowning2:

taťka si na výročí ani nevzdech, dostal kinderjajíčko a myslíte že mi dal aspoň kousnout ? :grinning: :grinning: takže největší radost z toho měl ála páč dostal ten obal od hračky :grinning:

začíná mi připadat že ála je v obejváku spokojenej, včera usnul bez pípnutí - hrál si v postýlce a najednou si položil hlavičku, usmál se a zavřel očička .. asi potvora zneužívá toho že jsme tam s ním ... jsem zvědavá na návrat ...

bezboty byly bááájo ale dneska za váma nezaskočím :frowning2: domluvila jsem si holiče..
akorát mě kami napadlo že až bych vyrážela cca kolem 12tý že bych ti hodila tu rybičku konečně, půjdu kolem vás
17. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
Dobry, tak jsem si to tam vsechno precetla a konecne pochopila, vo co jako gou :confused: :confused: :confused:
Gabco, u Tvyho prispevku mi vyhrkly slzy do oci, napsala jsi to moc krasne o tech detech :dizzy_face:

Ale je to sila :frowning2:
17. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
Kousi, jste meli vyroci?? Uz zase?? :sweat_smile: :grinning:
My to nijako neslavili... teda slavili vlastne - krtinama :sweat_smile: :slight_smile: ale vic nic...

Mala spinka na balkone, tak se musim jit trosicku zkulturnit, aby se me pani doktorka nelekla :grinning:
17. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
Nj, tak nas jdu sbalit..
vy zas nikde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
paaaaaaaaaaaaa :dizzy_face:

P.S.: Miluju vas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
:slight_smile:
17. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
Jéééé, to je hezký číst poránu, zvizi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak kdy ta cukrárna, pani? :slight_smile:
17. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahoj holky,
teda, udělalo se hezky a tady je mrtvo :grinning: :frowning2:
My jsme strávili celé odpoledne ve stromovce, nejdřív na jednom hřišti a když mě přepadla moc velká žízeň, tak jsme to natáhli na Oázu. Nějak si nemůžu pomoct, ale nemůžu Oáze přijít na chuť. Přijde mi to tam takový, já nevim, asi špinavý? :sweat_smile: Davídek má zase perfektní den, od pondělí se nevzteká a dneska jenom zářil. Hned je to o něčem jiným. :slight_smile: a novinka!! Dneska poprvý si sám řek o nočník, když se mu chtělo čůrat a ještě měl suchou plenu. Taky se pak po pochvale dmul jako páv :grinning: Je tak legrační. Stojí u toho nočníku (asi jsem už psala, že sedět nebude), tlačí, pinďa se postaví a jedeme. Když skončí, tak se otočí a maže do koupelny, zvedne záchod, já to vyleju, on zavře a musím ho na záchod postavit a on spláchne. a celou dobu má vypnutý prsíčka :grinning: :grinning:
Jani, Zvizi, díky za hezká slova, ale nějak tápu co jsem kde hezkýho napsala :sweat_smile:
zítra zůstaneme doma, pořád zapomínám, že čtvrtky odpoledne učím, v pátek má bejt mizerně, tak dám bb, přidáte se k nám někdo? :fearful:
17. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
Ahoooooooj :slight_smile:

Gabi, mam Ti to tu citovat???? :slight_smile:

Pavli, nevim :zipper_mouth: ale muzu v patek!!! Co Ty na to? Akorat nevim, jaky bude to pocasi pitomy... pojizdna uz jsem, tak prijedu v podstate kamkoliv :dizzy_face:
17. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
Gabi, to je hezky s tim Davidkem a curanim :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
v te "one" jiz uzamcene diskuzi je to prispevek: gabinaf • 1d • 3. červen 2009 v 19:50 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
Jo aha, jani, mozek není funkční :grinning: tak ještě jednou děkuji :grinning: :grinning:
nevyhybáš se nám nějak? Myslím osobně :grinning: :wink: :frowning2:
17. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
Gabi, vyhybam :frowning2: ale ne schvalne :grinning: to ne... nejak neni cas a kdyz je, tak bud nejste tady nebo ani ve meste... ja to mam slozity...
Ted mam napsany zas dalsi rehabky, tak to nebudu stihat tuplem :sweat_smile: ale nekdy uz vas videt musim!!! Chci!!!
Treba tenhle patek - jak jsem psala Bebi - to mam cas celej den :wink: nebudete nekde???
17. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jo, holky a musim se pochlubit :dizzy_face: po dnesni kontrole: 76 cm a 9.15 kg :grinning: :dizzy_face:
17. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jani, 9,15? Davídek měl v roce 9,33 :grinning: Máš doma kus ženský :grinning:
Já to s tím prckem mám trochu složitější. Musí být někde, kde se zabaví a musím přiznat, že bb miluje. Dost se tam vydovádí a je tak unavený, že mi i krásně spí. a když je hezky, tak je to tam luxusní, nikdo tam není :grinning: S tou cukrárnou - kde na náměstí to je?
17. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Gabi, je to spis asi kavarna, ale ani nevim, jestli se tam kouri... to musim zjistit, pac bych byla radsi, kdyby se tam nekourilo :sweat_smile: :wink: je to na strane radnice, zhruba uprostred.
Kus to teda je :grinning: ale nynanej :dizzy_face:
17. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
Sice jsem kuřačka, ale v okolí dětí mi to dost vadí, kouřím když mi dítě spí a nedám jich moc :sweat_smile: Mně spíš jde o velikost koutku :grinning:
17. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
Tak to nevim :frowning2: to jsem jeste nevyspionila :sweat_smile: :slight_smile: Coz to ja si taky dam obcas vecir k vinku nebo tak :wink: ale v okoli deti mi to taktez vadi.
17. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
Jé, Jani, tak dáme někdy spolu ne? Mně chybí sociální kouření :grinning:
17. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
No to muzem :grinning: mne to taky chybi :sunglasses: o samote to neni ono :wink: vim...
17. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
Já chodím večer s mm, on sice nekouří, ale dává si svojí "cigaretu" - whiskey :grinning: Je poctivej a chodí se mnou i do mrazu :grinning:
17. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
jdu dolů, už mně bolí oči :grinning: dobrou :wink:
17. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ja jdu s MM grilovat - aspon na balkon :slight_smile: mame tu nejaky klobasky... sice je devet, no... ale hlad je hlad :pensive:
17. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
17. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.