• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
abyste věděly tak my už jsme dneska od šesti vzhůru :angry: a na nějaký spaní to teda nevypadá :confused: ála den začal natažením hracího zvonečku (šílenej randál :rolling_eyes: :grinning:) a já pak kompletním převlečením postýlky páč se mu nějak posunula plínka a totálně znectil prostěradlo (ještě že mám chránič, jinak by to odnesla i matrace :frowning2: ) takže počůraný věci převlíct, prcka jsem zkusila dát na nočník - ještě nebyl pokaděnej ale nic - jen po minutě začal řvát - no to bude u nás problém sedět dýl jak minutu :frowning2: takže akce nočník se prostě odkládá
18. čer 2009 v 07:28  • Odpověz
autor
Ha! U nás se taky jakože chtělo vstávat v 6, ale díkybohu jse to ještě zatípla :grinning:

Jani bohužel v pátek jsem ve městě, ale s mamkou, tak příští tejden? Hele a co úterý ve 2 po cvíču, to bude i Eri :slight_smile:

Dneska budu stromovkou courat já, doufám, že spíš zaparkuju kočár se spícím juniorem a budu si v chládku číst Ranhojiče (Kousi je to super čtení :dizzy_face:, poctivě jsem obalila novinama, aby se mu nic nestalo :wink: :slight_smile: )

Hmmm...jinak u nás novýho jenom to, že mě škrábe v krku a jsem pěkně unavená, protože včera jsme s mm začali kecat a semleli všechno možný a spát šli v půl 1. Takže dneska zombie :rolling_eyes: :grinning:
18. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

To my jsme dneska vstávali ve 4!!!!! :confounded: :angry: Zatípnout se nepodařilo. O zombiem bych mohla vyprávět!

Co budu odpoledne dělat, to nevím. Nejspíš se nudit na zahradě nebo se hrabat v zemi a krotit tu naši džungli :sweat_smile:
18. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
Gábino to je fajn, že už je Davídek zase "ten Davídek, co ho známe" :slight_smile:

Jinak občas mě pěkně štve, že vůbec nemám čas a mozkovou pamatovací kapacitu reagovat tu v diskisi na všechno, na co chci :unamused: ... třeba až za pár dní si vzpomenu, že některá z vás něco napsala a já chtěla odpovědět, něco pochválit nebo se zeptat...a prd :angry:
Třeba Šárka tuhle psala že budou mít štěně :slight_smile: , Šári furt to platí? Nebojíš se dvou malejch "loužičkářů" na výchovu? :grinning:
A Anetka zvizi, tyjo přes 9 kilo, to je fakt kousek :slight_smile: ... no, evidentně se jí na světě líbí, já jí pořád vidim v tej kárce, jak tam leží se slunečníma brejlema na nose, úplně spokojená :dizzy_face: :dizzy_face:
18. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
Bebi, nebojim. To psí miminko dlouho "loužičkařit" nebude. A po bytě máme téměř všude lino, takže žádný vysoušecí kobercové manérvy nebudou a zahradu u baráku, takže si myslím, že to zvládneme. A bacha bude to teriér :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jdu za váma na pokec a koukám, že už se na balkoně něco mele. :confused: Takže pokec se moc nekoná. A když je přes den vzhůru tak už se fakt nic neudělá, šmejdí po celým bytě tak jsem jí pořád v patách. Holky užívejte si ležáčky co to jde.
18. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
Pavli Ranhojič super viď? A ta Ranhojičova pouť se čte snad ještě líp. :dizzy_face: :dizzy_face:

Taky nestíhám reagovat, ale čtu všechno poctivě. Jani to je Anetka teda fakt macík. A jak je i dlouhá ty jo. Ta všechny ty naše prtíky srovná do latě. :grinning:

Já dneska půjdu jen s kočárkem tady mezi bloky a pak jedeme před 3 na barák něco pořešit.
18. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
Prtě mi usnulo, tak doufám že si dá aspoˇv dvě hodinky. Jdu si udělat kafínko. :wink:
18. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
tak v devět jsem ho přemluvila že teda jako hají a sebe jsem přemlovat nemusela vůbec :grinning: :grinning:

holky to jsem ráda že se vám to dobře čte :dizzy_face: že jsem vám nevnucovala nějakou blbost - já to četla nejvíc jako těhula tak jsem si nebyla kvalitou tak jistá :grinning: :grinning: hoormoný

bebi já jsem taky lemplík, kolikrát si to i včas přečtu ale nýbrž alébrž protože zrovna nevim co chytrýho na to říct tak radši poslušně držim tlamičku :grinning: :grinning: :grinning: abych nebyla za úplnýho blba :grinning:
takže to neberte jako vaší ignoraci ale mojí demenci :grinning:

šári jakýho teríka budete mít ?
18. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
jo třeba vám dycky chci pochválit fotky (já jsem lempl já je sem snad nedám :frowning2: ) a dycky jak dokoukám alba, tak někam musim a pak už nevzdechnu :grinning:
18. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
Leuš york teríka :grinning: .

No nějaký fotky už by byly potřeba :grinning: :grinning: :grinning: .Tak šup, šup, šup. :grinning:
18. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
šári my máme westíka, teda my - segra ho má, ale furt říkám my :grinning: :grinning: jako ještě když jsem tam bydlela ..
a máma chce skoťáka, tak nevim jestli jí ho nepořídit - bude mít příští rok pade ...
malej je teď po pejskách jako divej - jak chodíme hodně venku tak dycky je sleduje ... a tuhle jak jsme byli u segry tak dělali s rokym jak pominutý - kradli si hračky a tak :grinning: jenže k nám domu to nejde :frowning2: v tom našem pidimidibytě zabordelařenym by se štěně ztratilo :frowning2:
18. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahoj holky,
muzu se k vam pridat?
18. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
Na skoťáky má známá chovnou stanici. :wink: Já už chci hafa dlouho. Jsem od mala zvyklá na zvířátka a chybí mi to. A york je úžasný hafisko! Anett už taky kouká po pejscích. Naši maji dva - voříšky - malá na ně pořád kouká, natahuje se za nima. Jsem zvědavá jak se jí bude líbit štěňátko. :slight_smile:

Ahoj irunkaka, vítám Tě :wink:
18. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
Ahoj Sarka_k ,
nenarusim Vam particku?holky schazite se s prckama?
18. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
Holky ahoj, tak Kubík usnul, tak jsem poctivě dočetla :wink: Ale za chvíli zas mizím, chci trochu poklidit.Přesně jak píše Kamča - užívejte si ležáky :slight_smile: .Já ted neudělám vůbec nic, Kubík všude šmejdí, už se naučil otvírat spodní šuplíky u komody, tak z toho všechno vyhazuje ven, kramaří tam, jsem u něj pořád.Když ho dám do ohrádky, tak si hned stoupne ale neumí dolů (Leon jednou ses ptala, jestli umí už dolů, já zapomněla odpovědět - pořád neumí :sweat_smile: ) takže chvíli stojí, pak slyším hroznej řev a on stojí a brečí, že chce posadit, ale za 2 minuty si stoupne zas a takhle furt dokola :sweat_smile: :grinning: Nejlíp je mu venku, chodíme na zahradu k našim, tam se vyřádí....

Šári tak vy pořídíte Anettce psího kámoše jo?:slight_smile: A kdy ho budete mít?

Ty jo Jani, to je teda Anetka fakt kus ženský :slight_smile: A je hrozně veliká - 76 cm :slight_smile:

Gábi, to je hezký jak jsi popsala jak Davídek chodí na nočník a je pak pyšnej
:slight_smile: Je hrozně šikovnej :dizzy_face: :dizzy_face:

Irunkaka vítej mezi námi, partičku určitě nenarušíš, :wink:
18. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Nerušíš, určitě ne. Myslím, že můžu mluvit za všechny.

Jo, holky se pravidelně schází. mě to bohužel ještě nějak nevyšlo.
18. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
jsme se byli nakrmit, přebalit, zmlátit pár hraček a dočíst leporelo o bobrovi :grinning: :grinning:

achoj iru .. neboj tady se ujmeš :grinning: odkud jsi ?

šári my budeme muset počkat až jestli jednou postavíme :frowning2: peťa do bytu hafíka nechce, ale pak zase začne boj o velikost šelmy :grinning: páč on má u rodičů labouše a já jsem zase za muchlavý potvůrky ... no abysme nakonec neměli dva :grinning:
18. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
jiťul achooj ..

hele já jsem u toho sedání poprvé najela na metodu vnucování pohybu :angry: jindy ho nechávám ať si na to přijde sám, ale tohle bylo dost neúnosný :frowning2: hlavně jsem se bála že se jednou pustí a pude jak šraňky dozadu ... tak jsem mu furt odendavala ručičky a zkoušela mu je posouvat po šprčlích aby věděl že když se pustí jednou že ta druhá ho udrží ... a pak na to přišel a to bylo slááávy :grinning:
18. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
ahoj vsem jeste jednou, jsem primo z CB - palacak. Chodite nekam s prckama cvicit, plavat atd...Mam spoustu dotazu :wink:
Zacaly jsme cvicit Vojtu tak bych rada dala rec o vasich zkusenostech a rada bych s nekym mela kam vyrazet. Od zari se chystam na cvico do Holiday u Druzby -je to cvico mamky+ kojenci.Nebudete nektera chodit?
18. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
Sarka_k, koukam, zes rodila o den driv nez ja :slight_smile: a taky holcinku...rodila jsi normalne nebo CS?
18. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Šári, Leon, Irunkaka ahoj :grinning: Vás tu ted je :slight_smile: To nemůžu jít nic dělat přeci :grinning: :grinning: Ale musím :unamused:

Leon taky ho to právě učím, ukazuju mu, že se dá ručkovat dolů a pak si hačne, ale zatím bez úspěchu :sweat_smile: No už se těším až na to přijde sám :slight_smile: taky mám strach že se pustí a poletí.On už se umí držet i jen jednou rukou a z toho já jsem teda na mrtvici když to vidím :rolling_eyes: :sweat_smile:

Holky tak já jdu, zatím papa, mrknu na vás ještě večír :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
iru odkud přesně ? :dizzy_face: já jsem původem taky palačáková, teď teda na máji, ale možná se tam za rok budu vracet :sweat_smile:
vojtovku jsme taky cvičili chvilku, připrav se že až vás budou propouštět tak prcek bude jak raketa :grinning: aspoň našeho hipouše to rozpohybovalo až příliš :angry:
občas jsme se scházeli v igy, určo zas nějakou kávu taky tam dáme ..

jíťo vydrž prďka vydrrrrrž von se jednou pustí :grinning: pomalu :grinning:
18. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
iru rodila jsem normálně.
18. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
Irunka taky tě tu vítám. :dizzy_face: My se scházíme skoro každý týden někdy i víckrát. :grinning: Ono nás to doma totiž moc samotný neba co holky? Akorát Šárka se nás nějak bojí. :grinning: :grinning: :grinning:

Holky mně se Any moc nestaví (Lei viděla jsi v bb) ona stojí hodně ve vaně, ale doma nic moc. Asi je to poseroutka holčička. :grinning: Chlapečci se přece jen nebojí nějaký tý boule.
18. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
V Holiday je taky cvíčo pro maminy s dětma? My jsme šííílený ostudy, ještě jsme nikam nezačali chodit. Stydím se!!!!! :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
Holky celý den mě tu stíhá po bytě, že nemůžu nic udělat a jen máme jít ven tak si začne sama hrát. To je vždycky. :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
Kami, nebojím se vás, jen mi to vůbec navychází. :angry: :frowning2:
18. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
Já myslím, že v Holidayi je to až od roka. :confused: Tam budeme asi chodit my, vede to ta moje kamarádka co plave ve vaně a hlavně se prý nemusí platit celý kurz, ale jen jednotlivý hodiny. :wink:
18. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
Holky, je to novinka to cviceni, zacina se 2/9 09 s detmi od 4-11mesicu.
18. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.