• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Jitu, hafana by jsme měli mít po prvním týdnu v červenci, takže celkem za chvilku. Máme zamluvené štěndo, tak už jen čekáme až bude dost veliké a bude moct opustit maminku.

Dítě se mi teď přisálo k ruce, normálně mi udělala takovýho světlounkýho cucáka :sweat_smile: :confused: ! Chtěla jsem ji vyfotit, ale nepovedlo se. Vždycky, když jsem se přiblížila s fpťákem, tak toho nechala :angry: :grinning:
18. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
To cíčo je super. Jen bych potřebovala taky nějaký cvíčo pro sebe! Nebo se spíš donutit!
18. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
no ono je to i pro maminy, posilovani bricha, zada, hyzde, pak spolecne cvico mm + deti a pak hry a masaze pro deticky, takze komplet
18. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
Tak to je krásný!

Ty jsi rodila v čb porodnici?
18. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz
jojo, 23/1 cisarem pro preeklampsii
18. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz
Tak to jsme se asi minuly
18. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
No ja sla z Jipky v nedeli tj. 25/1 09 a tebe asi pustili v pondeli,ne?my tam pak lezely do 2/2 pro komplikace, ale mozna jsme se zahlidli, kazdopadne CB jsou tak maly, ze se s nekym z Vas budu urco znat :grinning:
18. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
autor
Ahoj všichni, ahoj Irunko :slight_smile:

Šári tak pojďte s náma, v úterý je od jedný v IGY cvíčo pro děti 6-9 měs., ale šikovný přetáčivci můžou dřív :slight_smile:
Iru, klidně se taky připoj :slight_smile:

Byli jsme venku ve stromovce, jde to, ve stínu i docela příjemně fouká...asi za hoďku zas razíme :slight_smile:
18. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
iru, mě pouštěli 25/1 dopoledne, takže jsme se asi fakt minuly.

No bebi, my už jsme přetáčivci! :confounded: :grinning:

Já jsem prcka dala na zahradu pod meruňku a udělala jsem si mňamku - tzaziky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
Ja bych sla hned,ale moje sotva pase takze pro nas to nebude a ted jsem vzpomela, ze jdem na 5mesicni kontrolu + hexa, takze narocny. Ja prisla pred hodkou a mimo stromy je docela dost vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: pes mi ani nechtel jit :confounded:
18. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
Jakto, že Štěpánka sotva pase? To my máme drouhou dávku hexy + Prevenar teď za sebou
18. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
No právě, Šári, tak pojďte :slight_smile:

Iru pro mladeší děti (od 2 měs. vejš) je cbíčo v IGY-resp. Bazilice od 11.30 taky v úterý, taky jsme ho odchodili a moc se nám líbilo :slight_smile:
Můžete začít klidně až po hexe, třeba až 3. hodinu :slight_smile:
18. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
Bebi, tak my teda půjdeme. Zítra pani zavolám, ju? :wink:
18. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
a jsme zpátky z procházky, venku vedro, tak jsme na chvilku šli k mamce do práce tam taky vedro - tak jsme šli domu a teď chrupkáme hambatý v postýlce přikrytý jen plínkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

vařim květáček, sobě kapustičky :dizzy_face: už mám hlad že normálně slintám jak ála :dizzy_face:
18. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
Sarko, my uz mame taky 2hexu za sebou mesic, Prevenar nechci-zatim, ale to paseni je tak, ze ona hlavicku pase od mala,ale nejak se ji nedari zvednout se na rucickach a vse taha tou hlavou, proto taky cvicime tu Vojtovku, abych ji trochu pomohla a ona se uz odlepila, na bok¨se pretaci asi 14dni,ale jen na jeden a nekdy, spis si vykloubi hlavicku :angry: nez by se pretocila. Je trochu drazdiva, ale jinak moc hodna, spinka ukazkove od 6nedeli 9hodin pres noc a pres den po kazdym koju, takze to je prima. Je celkove asi linejsi ani hracky ji moc neberou.
18. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
autor
Hmmmm, kousi, my už taky nikam nejdem, junior vytuhnul v postýlce a je mu tam asi líp než v kočáru, to měl pěkně zpocený zádíčka :pensive:

Dneska ráno mi dorazilo stínítko na kočár a je super, tak jsme ho dneska hned využili :slight_smile:
Akorát nevim, jakej koumák mu vymejšlel uchycování (podobně jako u vás, Eri :rolling_eyes: ), ale vypomohli jsme si kroužkama z umělohmotnýho řetězu pro malýho a je to :slight_smile:
18. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
autor
Iru téda, 9 hodin přes noc, to je i na nás moc :slight_smile: To máš super :dizzy_face: :dizzy_face:
18. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
Tak jsem taky doma z prochajdy. Any sice spinkala, ale to horko jí nedělá moc dobře, byla celá mokrá.

Holky já nemůžu najít foťák. :frowning2: Snad jsem ho někde nenechala. :angry:

Irunko tak to jsme na tom byli stejně, já měla taky preeklamsii, ale porod jsem stihla normální, ale vyvolávali mi ho.Rodila jsi dřív taky?
18. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
Já čekám na Peťu a razím do Igy, zítra jdu na oslavu dvou třicátnic tak musím koupit nějaký dary a taky chci koupit Any nočník. Bude se seznamovat. :dizzy_face: :dizzy_face: I když když jí vidím jak si klidně hoví a hraje v posrajděný plíně až na záda tak nevim nevim. :confused: :confused:
18. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
kami ty jo ? a kdes ho měla naposledy ?

iru ke komu chodíte na vojtovku ?
18. čer 2009 v 15:22  • Odpověz
Lei no ani nevim, ale stahovala jsem v po fotky a to byl doma. Půjčuju ho Anetce tak asi spíš bude někde zapadlej. Musím prošmějdit její hračky, pod gaučem a tak.
18. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
:grinning: tak to je jasný :grinning:
počkejte až začnou chodit, to pak budem nacházet klíče v pračce a boty mezi rohlíkama :grinning:
18. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
O botech mi ani nemluv, dneska jsem jí nachytala jak lízala v předsíni podrážku Peťovo pantofle. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
Bebinko, nestezuju si :wink:

Kamiiku, rodila jsem presne 38tt, odtekla plodovka a nic se nedelo a do toho ta preelampsie, takze na CS.

Kousi, nechodila jsi do ZS Nova?prijdes mi povedoma i kdyz jsi asi mladsi. me bude v zari 33 :astonished:
Mam rehabku kamosku v nemocnici a ta mi to tam domluvila, Kolarovou mi nedoporucila, je pry profik,ale tvrdak a rodice pry pekne strasi, takze jsem volila mensi tyranku a muzu rict,ze v nemocnici je to super.Cvicime zatim pres tyden prvni dva cviky, prvni cvik uz ujde,ale to druhy je brutal.No jo, no snad se rozhejbe a nebude to treba. :slight_smile:
18. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
fuuuuuuuuuuuuuuuuuj :grinning: :grinning:
mno ála mi zas ocucává palce u nohou tak vono taky žádnej šlágr :grinning:
18. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
autor
Kuk :slight_smile:

Kamčo :grinning: :grinning: to musela bejt pro Anetku mňamka!!! :grinning: :grinning:

Holky já mám dneska takový povídavý usměvavý miminko že se samou láskou k němu asi pototento :dizzy_face: :grinning: :wink:
18. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
a jééééééééééééééé nováci se zase nacházej :grinning: s kym ty si chodila do třídy ? já s bárou honnerů, pak třeba s andreou matoušků a tak ...

do nemocnice chodí moje kámoška a taky si moc chválí :wink: kolářka je prej super profík ale pokud jí nesedneš tak zažiješ peklo na zemi :frowning2:
my chodili k "tetě Helence" do Talicha sem a ta byla naprosto dokonalá .. strašně trpělivá a malej jí zbožňoval a já se tam nemusela bát říct že to nechápu - občas to byl pekelnej ježek v kleci :confounded:
18. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
bebi hlavně nezapomeň na plínu :grinning: ať to po sobě nemusíš tak uklízet :grinning:

jinak ála se asi začíná zabývat separační úzkostí, znáte ho - děuka prodejná jde s kymkoliv, ale včera už se mu moc nechtělo a dneska v práci vyloženě jen u mě - jako koukat po okolí, šmatat na věci to jo - ale pěkně z bezpečí náruče ...
18. čer 2009 v 15:38  • Odpověz
kousi?. Kde máš ty fotky???!!! :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 15:51  • Odpověz
autor
Bez obááááv, kousi, já nosim bytelný, pěkně katolicky střižený jégrovy kaťata! :wink: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 15:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.